5,0



Na základe 5 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686372852, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g, 6,9 g10,80 €/1kg
1,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g10,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139605006 Happy Cherries Dose mit 150 Stück
19,84 €
Predajca: somnia24

Haribo 980235 Ovocná žuvačka Pico-Balla 160g Vegan
88,50 €/1kg
14,16 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
9,24 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
13,90 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

Haribo Pfirsiche 175g
8,63 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Balla, Mäkké cukríky, 160 g, Jablko, Kola, Citrón, Viacfarebný, 1638 kJ, 387 kcal
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kirsch Cola veggie fľaše s príchuťou Kirsch Cola 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy Cola, Jelly bean, 175 g, Kola, Modrozelená, Priesvitné, 110 kcal, 25 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Fruity Bussi ovocná žuvačka s ovocnou náplňou z penového cukru 175g
10,50 €/1kg
1,89 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Haribo Happy Cherries - 175g
Vychutnajte si ovocnú sladkosť Haribo Happy Cherries - klasiku, ktorá poteší malých aj veľkých! Malé, šťavnaté čerešňové ovocné žuvačky v charakteristickom tvare sa postarajú o dobrú náladu a jedinečnú chuť pripomínajúcu zrelé čerešne.
- Obsah: 175g
- Príchuť: Ovocno-sladká s nádychom višňovej kyslosti
- Balenie: Prakticky uzatvárateľné - ideálne na cesty, večierky alebo ako sladká desiata medzi jedlami
- Špeciálne vlastnostibez umelých farbív
Ideálne pre každého, kto má chuť na sladké a nesmie chýbať v žiadnej zbierke Haribo! Vyskúšajte veselé čerešne a vychutnajte si tú najlepšiu kvalitu, ktorú môžete ochutnať.
Zloženie: Haribo, Haribo, Haribo, Haribo, Haribo, Haribo, Haribo, Haribo, Haribo, Haribo, Haribo, Haribo:
Glukózový sirup; cukor; želatína; dextróza; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: spirulina, svetlica farbiarska, reďkovka, sladké zemiaky, mrkva, čierne ríbezle, ibištek, jablko; slnečnicový olej; poleva: včelí vosk biely a žltý; aróma. Môže obsahovať stopy MLIEKA, PŠENICE.
Výživové hodnoty na 100 g:
Kalorická hodnota: 343,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukor: 46,00 Bielkoviny: 6,90 Soľ: 0,07
Výrobca:
HARIBO GmbH & Co. KG
Hans-Riegel-Straße 1
D- 53129 Bonn
Haribo Happy Cherries ovocné žuvačky s príchuťou čerešní 175g
HARIBO Happy Cherries poteší všetkých milovníkov ovocných žuvačiek svojou ovocnou, osviežujúcou príchuťou čerešne. Dvojité čerešne zaujmú svojou žiarivo červenou farbou a jemnou konzistenciou, ktorá zaručuje sladký chuťový zážitok pri každom zahryznutí.
Výhody produktu:
- Ovocné a osviežujúce: Intenzívna čerešňová príchuť pre skutočný pôžitok z chrumkania.
- Jedinečný dizajn: dvojité čerešne pre dvojitú chuť.
- Perfektné na každú príležitosť: Ideálne na zdieľanie, občerstvenie alebo večierky.
- Mäkká konzistencia: Príjemný pôžitok zo žuvania pre malých aj veľkých.
HARIBO Happy Cherries - sladká klasika, ktorá premení snack na ovocný vrchol!
HARIBO GmbH & Co KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
| Zložky | |
|---|---|
| Glukózový sirup; cukor; želatína; dextróza; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a rastlinné koncentráty: spirulina, svetlica farbiarska, reďkovka, sladké zemiaky, mrkva, čierne ríbezle, ibištek, jablko; slnečnicový olej; aróma; poleva: včelí vosk biely a žltý. | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota: | 343,00 kilokalórií (kcal) / 1 459,00 kilojoulov (kJ) |
| Tuk: | 0,50g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny: | 0,10g |
| Sacharidy: 10,0 g (10,0 g): | 77,00g |
| z toho cukor: | 46,00g |
| Bielkoviny: | 6,90g |
| Soľ: | 0,07g |
| Informácie o alergiách | |
| Môže obsahovať stopy: Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z obilnín obsahujúce lepok, pšenica a výrobky z pšenice (obilniny obsahujúce lepok), mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy). | |
Haribo Happy Cherries
Dvojitá čerešňa s jemnou konzistenciou ovocnej žuvačky a lahodnou, šťavnatou čerešňovou príchuťou rozbúši srdce fanúšikov Haribo.
Pokyny na skladovanie: Chráňte pred teplom a vlhkosťou.
Obsah: 175 g
Výrobca / Vyrobené pre:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Nemecko
Vďaka jemnej konzistencii ovocnej žuvačky a lahodnej čerešňovej príchuti rozbúši HARIBO Happy Cherries srdce každého fanúšika HARIBO.
Happy Cherries želé fazuľky 175g - Haribo Objavte chuť radosti so želé fazuľkami Happy Cherries od Haribo! Táto lahodná hostina v podobe šťavnatých čerešní je ideálna pre milovníkov sladkostí. Želé sa vyznačujú jedinečnou chuťou a príjemnou, pružnou konzistenciou. Každé 175g balenie bolo starostlivo zabalené, aby sa zabezpečila maximálna čerstvosť a plná výnimočná chuť. Želé Happy Cherries sú ideálne ako malé občerstvenie, doplnok k dezertom alebo ako dekorácia na pečivo. Doprajte si chvíľku a zistite, prečo sa Haribo už roky teší neutíchajúcej popularite po celom svete. Perfektne sa hodia na každú príležitosť - od každodenného relaxu až po večierok s vašimi blízkymi. Vychutnajte si každé sústo! Zloženie: Glukózový sirup; cukor; želatína; glukóza; okysľujúca látka: kyselina citrónová; ovocné a zeleninové koncentráty: svetlica farbiarska, spirulina, jablko, reďkovka, sladké zemiaky, mrkva, čierne ríbezle, ibištek; arómy; poťahové látky: biely a žltý včelí vosk, karnaubský vosk; sirup z invertného cukru. Môže obsahovať stopy mlieka a pšenice Čistá hmotnosť: 175 g Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1459 kj/ 343 kcal Tuky <0,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g Sacharidy 77 g, z toho cukor 46 g Vláknina 0 g Bielkoviny 6,9 g Soľ 0,07 g Krajina pôvodu: Nemecko Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia Dátum spotreby:
Mäkké ovocné žuvačky v tvare čerešní s intenzívnou čerešňovou chuťou. Ideálne na delenie alebo ako ovocný snack medzi jedlami
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste Nie je špecifikované
- Objem
- 0.175 l
- Zloženie
- Nájdete v popise produktu
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 175 g
- Potravinársky podnik
- Haribo
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 5760
- EAN kód
- 4001686322871
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste Nie je špecifikované
- Objem
- 0.175 l
- Zloženie
- Nájdete v popise produktu
- Výživové údaje
- Obsahuje zoznam zložiek
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 175 g
- Potravinársky podnik
- Haribo
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 5760
- EAN kód
- 4001686322871
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Haribo Farebné vrecúško ovocných žuvačiek s príchuťou koly 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy Cola, Jelly bean, 175 g, Kola, Modrozelená, Priesvitné, 110 kcal, 25 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Kirsch Cola veggie fľaše s príchuťou Kirsch Cola 175g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
35,30 €/1kg
3,53 €
Predajca: LAVONIO

HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051171 HARIBO Pasta Frutta Sauer Fruchtgummi 160,0 g
16,31 €/1kg
2,61 €
Predajca: Store-Germany

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Haribo 980235 Ovocná žuvačka Pico-Balla 160g Vegan
88,50 €/1kg
14,16 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10051152 HARIBO QUAXI Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pfirsiche 175g
8,63 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Rainbow Fizz Gumové medvedíky Víno Ovocné gumy Kyslé 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10045980 HARIBO Berries Fruchtgummi 175,0 g
9,24 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119478, 25 g, 200 g, D, e132, e330, e331, e331iii, e407, e471, e472c, e901, 368 kcal, 15,25 g
10,00 €/1kg
2,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686405154, D, e100, e120, e160a, e160aii, e330, e428, 377 kcal, 77 g, 0,5 g, 0,1 g
135,80 €/1kg
13,58 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
13,90 €/1kg
1,39 €
Predajca: LAVONIO

HARIBO 10051159 HARIBO Saft Goldbären Fruchtgummi 160,0 g
62,31 €/1kg
9,97 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Fruity Bussi ovocná žuvačka s ovocnou náplňou z penového cukru 175g
10,50 €/1kg
1,89 €
Predajca: Katomix

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10051167 HARIBO Kinder Schnuller Fruchtgummi 175,0 g
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

Haribo melóny trikolóra 3cm veľké ovocné žuvačky trikolóra 160g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
10,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pommes Sauer kyslé ovocné žuvačky s cukrom 100g
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
17,72 €/1kg
19,93 €
Predajca: somnia24

Ferrero Kinder Country, Mliečna čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mlieko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
56,31 €/1kg
11,91 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je perfektné!
Objednávka dorazila rýchlo. Tovar zodpovedá popisu, nemám čo vytknúť, len to, že tohto predajcu odporúčam.
Hodnotenie z 15. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mňam!!!
Niečo iné, chutia božsky, fenomenálne, proste úžasne chutné!!!
Hodnotenie z 7. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi chutné
Za túto cenu by som si ich objednával znova a znova...
Hodnotenie z 2. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Tutto Mare 175g
6,32 €
Predajca: M_plus_L
36,11 €/1kg