4,8



Na základe 11 hodnotení
Súšič vlasov Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 BHR5851EU, 1800W, Iónová terapia s vodou, NTC, Striedavý teplý/chladný vzduch, Kovové telo, Biela
59,90 €
100,67 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Fény na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Philips 9000 series BHD829/00, Béžová, Pútko na zavesenie, 1800 W, 240 V573,33 €/1kg
344,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov247,98 €/1kg
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: webbereurope

Ďalšie informácie o reklame
Laifen Mini, vysokorýchlostný fén, biela farba70,21 €/1kg
119,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dreame Hair Glory, AC, 110000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 76 dB, Biela209,86 €/1kg
159,95 €
-4,65 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
155,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Remington D7779, Jednosmerný prúd, 110 m³/h, Čierna, Biela, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m
57,14 €/1kg
132,00 €
Predajca: DataElCom

Súšič vlasov Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 BHR5081GL, 1600W, Iónová terapia, NTC, Striedanie teplého/chladného vzduchu, Kovové telo, Biela
60,04 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 7way

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Laifen Swift Premium - Vysokorýchlostný fén zlatý/modrý
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lumeris

Dreame Hair Gleam, 110000 ot/min, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Šedá, 1600 W
268,94 €/1kg
88,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Remington D7777, Bronzová, 3 m, 1800 W
96,60 €/1kg
82,98 €
Predajca: alleop

ProfiCare PC-HT 3073, Čierna, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 1600 W, 1600 W, 1400 W
58,89 €/1kg
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Fénov Xiaomi Compact Hair Dryer H101, 1600W, 2 teplotné nastavenia, ionizácia, Cool Shot, ružová
45,96 €/1kg
19,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 7way

Xiaomi Hochgeschwindigkeits-Ionen-Haartrockner (BHR9114EU)
118,35 €/1kg
48,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

GA.MA PH6060.PK, AC, 110 ot/min, 74 m³/h, 78 dB, Ružová, Jednofarebné
944,52 €/1kg
277,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sušič vlasov BABYLISS BAB6970IE
134,09 €/1kg
71,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

INF Fén s difuzérom a koncentrátorom, 5 rýchlostí čierna
75,30 €/1kg
72,29 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

LEBENLANG Iónový sušič vlasov 2100W - Anti-Spliss s režimom studeného vzduchu | Cestovný sušič vlasov Skladací malý | Iónový sušič vlasov Fén na vlasy Malý sušič vlasov Fén na vlasy
136,32 €/1kg
72,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Braun HD 710, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 100 - 240 V, 760 g
285,53 €/1kg
217,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hĺbkovo vyživuje vlasy, dodáva im lesk, hladkosť a hydratáciu
- Dvojitá terapia s vodnými iónmi
- 20 m/s* mimoriadne vysoký prúd vzduchu
- Kovové telo
- Inteligentná regulácia teploty a režim striedania horúceho a studeného vzduchu
- Dvojvrstvové magnetické trysky
- Vymeniteľný filter na nasávanie vzduchu
S fénom na vlasy, ktorý dodáva vlhkosť
Dvojité vodné ióny* prenikajú hlboko do vlasov a zaisťujú dlhotrvajúcu ochranu a hladký lesk. S desiatkami miliónov záporných iónov* dokáže tento fén zachovať prirodzenú vlhkosť vo vlasoch a zároveň účinne krepatenie a lámanie, čím zlepšuje pevnosť vlasov a robí ich odolnejšími.
- Zvýšenie hydratácie o 26,47 %
- Zvýšenie lesku o 9,12 %
- Neutralizuje statickú elektrinu a zároveň lámavosť vlasov
Vylepšená technológia hlbokej hydratácie s vodnými iónmi*Vstavaný kondenzátor* kondenzuje vlhkosť vo vzduchu a dva ihlovité motory ju rýchlo rozptyľujú na malé záporné vodné ióny. Prostredníctvom samostatného kanála na studený vzduch sa tieto ióny dodávajú priamo do vlasov, pokožky hlavy a korienkov, čo chráni vaše vlasy pred poškodením nadmernými teplotami a zároveň ich hydratuje.
* V porovnaní s fénom Mi Ionic Hair
20 m/s* Mimoriadne vysoká rýchlosť prúdu vzduchu
Vysuší vaše vlasy rýchlo, bez vysokej teploty
Inšpirovaný princípom leteckých motorov, je fén Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 vybavený vysokorýchlostným DC motorom s rýchlosťou 20 000 ot/min a siedmimi krídlovými lopatkami turbíny, ktoré generujú prúd vzduchu vytláčaním vzduchu z kužeľovitého vzduchového kanála pod tlakom. Najvyššia rýchlosť prúdu vzduchu je 20 m/s, čo umožňuje, aby silný prúd vzduchu dosiahol až ku korienkom a rýchlo vysušil vaše vlasy bez ich poškodenia.
- 20 m/s – Maximálna rýchlosť prúdu vzduchu*
- 20 000 ot./min – vysokorýchlostný motor*
- 7Aviation – Turbínové lopatky
Kompaktné kovové telo
Vojde sa do vašej toaletnej tašky
Ultra tenký valec je malý a elegantný, vďaka čomu sa ľahko balí a prenáša, keď cestujete za prácou alebo za zábavou. Vďaka kompaktnému a ľahkému dizajnu vás po sušení nebude bolieť ruka. Povrchová úprava z eloxovanej hliníkovej zliatiny dodáva fénu textúru a atraktívny vzhľad.
- 101 mm – malý a elegantný*
- 550 g – ľahký dizajn*
Inteligentný režim striedania horúceho a studeného vzduchu na prevenciu poškodenia vlasov
Tepelný senzor so sklenenými guličkami dokáže presne zmerať teplotu výstupného vzduchu 60-krát za sekundu* a regulovať teplotu vzduchového prúdu v reálnom čase, aby sa zabránilo prehriatiu vlasov a pokožky hlavy. Jej režim striedania teplého a studeného vzduchu – teplý vzduch na rýchle sušenie, studený vzduch na tvarovanie – nielen chráni povrch vlasov pred spálením alebo poškodením, ale aj zvlhčuje končeky a poskytuje dostatočnú starostlivosť o citlivú pokožku hlavy.
Inteligentný režim striedania teplého a studeného vzduchu*
- Ambiciózna teplota a čas; 22 stupňov Celzia – striedanie horúceho vzduchu po dobu 5 sekúnd a studeného vzduchu po dobu 7 sekúnd
- Okolitá teplota do 22 ℃ – striedanie horúceho vzduchu po dobu 7 sekúnd a studeného vzduchu po dobu 5 sekúnd
Inteligentná regulácia teploty NTC
Inteligentná regulácia teploty NTC automaticky upravuje časový interval medzi teplým a studeným vzduchom na základe zistenej okolitej teploty, aby zabezpečila komfort pre hlavu a zároveň udržala zdravú pokožku hlavy a vlasy.
Otáčanie o 360 stupňov pre požadovaný styling
Magnetická tryska s plným otočením o 360 stupňov sústreďuje prúd vzduchu pre rýchle sušenie a individuálny styling. Dvojvrstvová konštrukcia tiež teplotu na špičke a účinne izoluje od tepla.
Aerodynamické zníženie hluku
Menej hluku, väčší komfort
Každá tryska prechádza prísnym testom dynamického vyváženia, aby sa zabezpečilo rovnomernejšie prúdenie vzduchu. Vďaka vylepšenému dizajnu vzduchových kanálov na minimalizáciu odporu vzduchového prúdu poskytuje príjemnejší zážitok pre používateľa, pričom vzduchový prúd je jemnejší, ale silnejší a menej hlučný.
Nastaviteľná teplota a rýchlosť pre multifunkčné použitie
Tri nastavenia teploty vám umožňujú prepínať medzi teplým a studeným vzduchom a dve úrovne rýchlosti vám poskytujú väčšiu kontrolu nad účesom. Keď je teplota vzduchu nastavená na teplú alebo studenú, dvojfarebné LED svetlo mení svoju farbu podľa toho. Nastavenie teploty sa automaticky zachová a uloží pre vaše ďalšie použitie. K dispozícii je množstvo nastavení rýchlosti a teploty, ktoré uľahčujú sušenie a tvarovanie účesu a robia ho flexibilnejším.
Pohodlná textúrovaná rukoväť, ktorá je na dotyk mäkká ako detská pokožka
Na rukoväti je nanesený povlak BabyskinUV, mäkký ako detská pokožka, pre pohodlnejšie uchopenie. Dvojvrstvový povlak je odolný voči znečisteniu a poškriabaniu. Na dotyk je hladký ako pokožka, keď ho držíte v ruke, a zachováva si svoj biely a svieži vzhľad aj po dlhodobom používaní.
Viacnásobná ochrana proti prehriatiu
Vaša ochrana
Keď NTC zistí, že teplota vzduchu je príliš vysoká, zastaví ohrev; vysoko presný modul na reguláciu teploty automaticky preruší napájanie v prípade príliš vysokých teplôt; ochrana poistky sa aktivuje, keď teplota prekročí bezpečný rozsah, aby bola zaručená bezpečnosť.
- Detekcia teploty NTC
- Ochrana proti prehriatiu
- Ochrana tepelnou poistkou
Elegantné detaily a premyslený dizajn
- Závesný háčik – navrhnutý pre jednoduché skladovanie
- 1,7 m* zosilnený napájací kábel – izoluje teplo a odoláva vysokým teplotám
- Odnímateľný filter na nasávanie vzduchu – ľahko sa čistí a zabraňuje nasávaniu vlasov do sušiča
* Ultra vysoká rýchlosť prúdu vzduchu 20 m/s: Predpokladá sa, že testovacie podmienky sú pri menovitom napätí, vysokej rýchlosti v režime horúceho vzduchu a vzdialenosti 10 cm medzi anemometrom a výstupom vzduchu počas 1 sekundy. Rýchlosť prúdu vzduchu presahuje 20 m/s. (Číslo testovacej správy: 202103100001)* Dvojité vodné ióny: Tento termín sa vzťahuje na skutočnosť, že dva generátory vodných iónov pracujú súčasne, aby produkovali vodné ióny.* Test koncentrácie desiatich miliónov záporných iónov: Test sa vykonal pri menovitom napätí, vysokej rýchlosti a režime horúceho vzduchu, pričom vzdialenosť medzi koncentrátorom a výstupom vzduchu bola 30 cm. Priemerný počet pozorovaných záporných iónov bol viac ako 10 miliónov. (Číslo protokolu o skúške: 202103100002)* Vysokootáčkový motor s 20 000 ot/min: Na meranie otáčok lopatiek pri menovitom napätí a v režime horúceho vzduchu bol stroboskop. Bolo nameraných 20 000 ot/min, pričom odchýlka pri regulácii otáčok bola 20 000 (±10 %) ot/min. (Správa o skúške č.: 202103100003)* Šírka jednej dlane 101 mm: Dĺžka valca (bez koncovky) je 101 mm, čo je približne šírka dlane dospelého človeka. (Správa o skúške č.: 202103100006)* 550 g odľahčené telo: Telo bolo zvážené elektronicky a dosiahlo hmotnosť 550 g ± 15 g (bez koncovky). (Správa o skúške č.: 202103100005)* Teplotný senzor so sklenenými guličkami: Hodnota 60-krát za sekundu je softvérové nastavenie.* Inteligentný režim striedania studeného a teplého vzduchu: Test sa vykonal v režime striedania studeného a teplého vzduchu pri vysokej rýchlosti a menovitom napätí. Na meranie časového intervalu studeného a teplého vzduchu sa použil stopky. (Číslo protokolu o skúške: 202104100002)* Napájací kábel s dĺžkou 1,7 m: Táto vzdialenosť sa meria medzi bodom, v ktorom napájací kábel alebo plášť kábla vstupuje do zariadenia, a bodom, v ktorom kábel vstupuje do zástrčky. Pred meraním sa celý kábel narovná s ťahovou silou 10 N. (Číslo protokolu o skúške: 202103100004)* Pokiaľ nie je uvedené inak, údaje na tejto stránke pochádzajú z laboratórií Lexiu Labs.
Špecifikácie:
- Názov: Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500
- Model: 144 a niekoľko milimetrov; 79 a niekoľko milimetrov; 237 mm (vrátane koncovky koncentrátora)
- Xiaomi Vodné IonicSušič vlasovH500 je ion sušič vlasov H500, ktorý vám umožní hydratovať vlasy viac, zatiaľ čo vy suché vďaka použitiu dual ion vody technológie, čo vám dáva hlbšiu starostlivosť o vlasy.
- Vďaka desiatkam miliónov negatívnych ions, budete riadiť udržiavať prirodzenú hydratáciu vlasov účinne dvojité tipy a frizz efekt, čím zlepšuje silu vlasov a robí ich odolnejšie.
- Motor beží od 20,000 hpm, sedem kotúčov turbíny pre vysokorýchlostné lietadlo a lisovaný vzduch duct.
- Alternate režim horúce/kold inteligentný vzduch, aby sa zabránilo poškodeniu vlasov.Sklo mikrosférový tepelný senzor je schopný presne zistiť teplotu vzduchu 60 krát za sekundu
- Plne otáčanie 360° magnetickej trysky sa zameriava na prietok vzduchu pre rýchle sušenie a vlastný styling.Dvojvrstvový dizajn tiež teplotu trysky a účinne izoluje teplo.
- Nová technológia, ktorá pracuje cez vložený kondenzátor, ktorý kondenzuje vlhkosť vo vzduchu a je okamžite prispôsobená malými negatívnymi iónmi vody prostredníctvom dvoch ihlových motorov, potom prenáša priamo do vlasov
Dizajn
- Navrhnuté na cesty:Áno
- Dĺžka kábla: 1,7 m
- Sfarbenie povrchu: Jednofarebné
- Farba produktu:Biela
Výkon
- Výkon: 1800 W
- Vstupné striedavé napätie: 220 V
- Vstupná frekvencia striedavého prúdu: 50 - 60 Hz
Hmotnosť & rozmery
- Výška: 237 mm
- Šírka: 144 mm
- Hmotnosť: 595 g
- Hĺbka: 79 mm
Výkon
- Rýchlosť vzduchu: 20 m/s
- Počet stupňov ohrevu:3
- Počet rýchlostí:2
- Funkcia Cool shot:Áno
- Typ motora: AC
- Iónová funkcia: Áno
- Rýchlosť motora: 20 000 otáčok za minútu
Obsah balenia
- Manuálne: Áno
- Magnetický hrot: Y
Xiaomi | Water Ionic Hair Dryer | H500 EU | 1800 W | Liczba ustawień temperatury 3 | Funkcia jonizacji | Biały
Technické údaje:
Názov produktu výrobcu - H500 EU
Liczba ustawień temperatury - 3
Skupina výrobkov výrobcu - vodný iónový sušič vlasov
Funkcia jonowania - Áno
Výrobca - Xiaomi
Zawartość opakowania:
Nakładka dyfuzora - Nie
Dizajn:
kolor - biely
Zarządzanie energią:
Moc - 1800
- Vlastnosti balenia / Hrubá hĺbka (mm): (mm) 175
- Vlastnosti balenia / Hrubá výška (mm): 290 mm
- Vlastnosti balenia / Hrubá hmotnosť: 0,911 kg
- Vlastnosti balenia / Hrubá šírka (mm): 85 mm
- Vlastnosti balenia / Čistá hmotnosť: 0,811 kg
- Vlastnosti balenia / Množstvo balenia: 20 ks.
- Vlastnosti balenia / Papier/lepenka: 90.00 g
- Vlastnosti balenia / Plast (bez PET): 10.00 g
- Vlastnosti balenia / Hmotnosť táry (kg): 0.10 kg
- Vlastnosti balenia / Objem (m3): 0.00431375 m³
- Vlastnosti balenia / Napustená batéria: Nie
- Vlastnosti balenia / Daň z OEEZ: CL109:5:2017-04-01
- Vlastnosti balenia / PET: 50,00 g
- Vlastnosti balenia / Hĺbka hlavného kartónu: 590 mm
- Vlastnosti balenia / Hrubá šírka hlavného kartónu: 370 mm
- Vlastnosti balenia / Hrubá výška hlavného kartónu: 450 mm
- Vlastnosti balenia / Čistá hmotnosť hlavného kartónu: 18,22 kg
- Vlastnosti balenia / Vlastná hmotnosť hlavného kartónu: 1,67 kg
- Vlastnosti balenia / Množstvo palety: 1 ks 340 ks.
- Technické údaje / Názov výrobku výrobcu: H500 EU
- Technické údaje / Pętla do zawieszania: Áno
- Technické údaje / Liczba ustawień temperatury: 3
- Technické údaje / Funkcia strumienia chłodnego powietrza: Áno
- Technické údaje / Skupina výrobkov výrobcu: Fén na vlasy s vodnými iónmi
- Technické údaje / Prędkości: 2
- Technické údaje / elastyczny uchwyt: Nie
- Technické údaje / Funkcia jonowania: Áno
- Technické údaje / Długość kabla: 1.7 m
- Technické údaje / Model: Fén na vlasy
- Technické údaje / Výrobca: Xiaomi
- Zawartość opakowania / Nakładka dyfuzora: No
- Dizajn / farba: Biela
- Zarządzanie energią / Moc: 1800 W
- Zarządzanie energią / Napięcie: 220 V
- Pozostałe właściwości / Zakres częstotliwości: 50-60
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť sušič vlasov Xiaomi IONIC HDRYER H500 1800 W White a široký výber malých domácich spotrebičov!
- Farba: biela
- Úrovne teploty: 3 úrovne
- Speeds:
- 2
- 3 rýchlosti
- Characteristics:
- Cestovanie
- Iónové
- Obsahuje: Používateľská príručka
- Dĺžka kábla: 1,7 m
- Frekvencia: 50 - 60 Hz
- Napätie: 220 V
- Výkon: 1800 W
- Šírka: 14,4 cm
- Výrobok so zástrčkou: So zástrčkou: Áno
- Typ zástrčky: Zástrčka EÚ
- Typ: Zástrčka do elektrickej zásuvky: Fén
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobkov:
Xiaomi Technology Netherlands B.V.
C/ de Orense, 70, Tetuán
28020 - Madrid
+34900128128
[email protected]
es/
Technické údaje:
Názov výrobku výrobcu - H500 EU
Liczba ustawień temperatury - 3
Skupina výrobkov výrobcu - Vodný iónový sušič vlasov
Funkcia jonowania - Áno
Výrobca - Xiaomi
Zawartość opakowania:
Nakładka dyfuzora - Nie
Dizajn:
kolor - biely
Zarządzanie energią:
Moc - 1800
Hĺbkovo hydratuje vlasy pre väčšiu pružnosť, jemnosť a hydratáciu Hydratačný fén Dvojnásobné množstvo iónov vody preniká hlboko do vlasov pre dlhotrvajúcu ochranu a hladký lesk. Vďaka miliónom záporných iónov tento sušič vlasov zachováva prirodzenú vlhkosť vlasov a účinne štiepenie končekov a krepovatenie. Vlasy tak získavajú väčšiu pevnosť a odolnosť. Zdokonalená technológia vodných iónov na hĺbkovú hydratáciu Integrovaný kondenzátor kondenzuje vlhkosť vzduchu, ktorú potom dva motory v tvare ihiel rýchlo rozprašujú na drobné záporné ióny. Tieto ióny putujú priamo k vlasom, pokožke hlavy a korienkom prostredníctvom samostatného kanála studeného vzduchu. Vlasy sa tak chránia pred poškodením spôsobeným vysokými teplotami a zároveň sa hydratujú. mimoriadne vysoká rýchlosť prúdenia vzduchu 20 m/s Vodný iónový sušič vlasov Xiaomi H500 bol inšpirovaný princípom leteckého motora
Xiaomi Water Ionic Hair Dryer H500 - nová generácia obľúbeného sušiča vlasov s ionizátorom. Inteligentné ovládanie teploty vzduchu, kovové telo, nastaviteľná rýchlosť, striedavý režim studeného a teplého vzduchu, výkon 1800 W, 20 000 otáčok za minútu, prúd vzduchu 20 m/s, magnetická otočná tryska. Zabudovaná kondenzačná ihla kondenzuje vlhkosť vo vzduchu a okamžite ju rozprašuje na malé záporne nabité vodné ióny prostredníctvom dvoch ihlových motorov - zariadenie udržiava vlasy hydratované a zdravé.
Xiaomi H500, farba výrobku: biela, dĺžka kábla: 1,7 m. Príkon: 1800 W, vstupné napätie: 220 V, vstupná frekvencia: 50 - 60 Hz. Šírka: 144 mm, hĺbka: 79 mm, výška: 237 mm. Množstvo v balení: 1 ks
Xiaomi H500 - Fén na vlasy
Xiaomi Mi Water Ionic sušič vlasov H500
Xiaomi Ionic Hair Dryer 2 EU (BHR5851EU)
- Farba
- Biela
- Model
- H500
- Hmotnosť
- 595 g
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- Výkon
- 1800 W
- EAN kód
- 6934177774034
- Číslo od výrobcu
- BHR5851EU
- Farba
- Biela
- Model
- H500
- Hmotnosť
- 595 g
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- Výkon
- 1800 W
- EAN kód
- 6934177774034
- Číslo od výrobcu
- BHR5851EU
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Súšič vlasov Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer H300 BHR5081GL, 1600W, Iónová terapia, NTC, Striedanie teplého/chladného vzduchu, Kovové telo, Biela
60,04 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: 7way

Remington D7779, Jednosmerný prúd, 110 m³/h, Čierna, Biela, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m
57,14 €/1kg
132,00 €
Predajca: DataElCom

Samsung The Freestyle 2nd Gen., 1080p (1920x1080), 762 - 2540 mm (30 - 100"), Auto, Wi-Fi 5 (802.11ac), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG), Samsung TV Plus
570,08 €
Predajca: Shop-Mediarado

Canon PIXMA TS3350, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
325,92 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Robotický vysávač ECOVACS Deebot X1 Turbo, laserové mapovanie, 5200 mAh, 5000 Pa, čierny/strieborný
589,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LVS-Handel

Xiaomi 6934177719783 Xiaomi Wasserkocher Smart Kettle Pro weiß
165,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Harms 305319 Sonnenliege Naxos
119,00 €
Predajca: artbook-service

Posteľná bielizeň Jednofarebné súpravy posteľnej bielizne z mikrovlákna - 1 obliečka na prikrývku 200x200 cm a 2 obliečky na vankúš 50x70 cm
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Mattel Skip-Bo v pultovej vitríne vhodnej na detské a rodinné kartové hry
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Trendy-Shop

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 226 000,03 €/1kg
73,56 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Arebos 4252023110389, Čierna, 2 kusov
Použité
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

iPhone 13 / iPhone 13 mini ochrana fotoaparátu fólia pancierové sklo krycie sklo fólia pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
389,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
189,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ortopedický matrac zo studenej peny so 7 zónami | 140x200 H2 a H3 - optimálny zážitok zo spánku vďaka vynikajúcemu rozloženiu tlaku
134,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Laifen Swift Premium - Vysokorýchlostný fén zlatý/modrý
119,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lumeris

Dreame Hair Gleam, 110000 ot/min, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Šedá, 1600 W
268,94 €/1kg
88,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

XIAOMI G20 Lite biely bezdrôtový vertikálny vysávač
91,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ALIGHTUP, umelý vianočný stromček, výška 213 cm, 870 vetvičiek vyrobených z PVC materiálu, špička je bielym lakom
9,63 €/1kg
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Xiaomi Hochgeschwindigkeits-Ionen-Haartrockner (BHR9114EU)
118,35 €/1kg
48,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Auronix

Nízka skrinka na televízor Selsey Veldio, biela, s frézovanou prednou časťou, šírka 175 cm
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Selsey

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
82% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
82%18% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
18%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Automatické striedanie teplôt vzduchu, ak si zvolíte tento program, je vynikajúce
Som veľmi spokojná, aj tvar a veľkosť fénu sú praktické, pri fénovaní nemusíte toľko natahovať ruky
Hodnotenie z 8. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Xiaomi
Super článok. Doručenie prišlo o 1 deň neskôr ako zvyčajne, ale predajca to nemôže ovplyvniť.
Hodnotenie z 6. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sušič vlasov H 500
Šikovný, tichý, rýchlo suší
Hodnotenie z 12. júla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
spokojnosť
spokojnosť
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko dobré
Všetko dobré
Hodnotenie z 2. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spokojný
Podozrivo mení zvuk
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 13. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bezdrôtový sušič vlasov pre bábätká, jemné teplo, tichý sušič vlasov pre bábätká s 5000 mAh batériou, ružový
77,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Predajca: Ladenza
118,73 €/1kg

Philips 8000 series BHD839/10, Jednosmerný prúd, 45 °C, 95 °C, Modrá, 2 m, 1400 W



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
196,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
496,20 €/1kg

Cubenest - SwiftDry SDH001 - Fén na vlasy - Iónový fén - Displej v stupňoch Celzia, 4 nastavenia tepla, 2 nastavenia rýchlosti - 8 kombinovateľných režimov - Biely
82,99 €
Predajca: CubeNest
164,99 €/1kg

Dreame Hair Miracle, 130000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 57 dB, Zlato, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
246,18 €
-24,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,99 €
Predajca: SuperMerchant
215,52 €/1kg

GA.MA Multistyler UniQ Aura, Multistylingová kulma, Airflow, Šedá, Ružová, Turmalín, 1,8 m, 1500 W
118,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
253,17 €/1kg

Dreame Glory Mix, 110000 ot/min, 55 °C, 80 °C, 58 dB, Čierna, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
138,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
411,76 €/1kg

fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,99 €
Predajca: webbereurope
247,98 €/1kg

Jaguar Calima fén Fén na vlasy čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
102,12 €
Predajca: Hairshop
198,29 €/1kg

Fén WEBBER HD4 5v1, 1300 W, s ionizáciou a nastaviteľnou teplotou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
117,99 €
Predajca: webbereurope
589,95 €/1kg

Profesionálny sušič vlasov Futura



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
166,99 €
Predajca: SuperMerchant
55,66 €/1kg

Neno Beauty Vio, 110000 ot/min, Ružová, 1,7 m, Tlačidlá, 1200 W, 220 - 240 V



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
170,10 €
Predajca: Neno_Official
486,00 €/1kg

Hotelový Sušič Vlasov na Stenu 2000W – Nástenný Fén do Kúpeľne s EU Zástrčkou, Studený a Teplý Vzduch, Tichý Fén s Ochranou proti Prehriatiu – Biely
79,95 €
Predajca: Baskany

Mini fén - s ionizáciou - skladací fén - malý - cestovný fén - 1500 W - čierny
24,99 €
Predajca: Zenwire
52,06 €/1kg

Rowenta Ultimate Experience CV9920F3, Jednosmerný prúd, Čierna, Medená, 1,8 m, Tlačidlá, Jazdec, Čína, 2000 W
226,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
348,77 €/1kg

Styler a fén MOVA Master 10 3 v 1, motor so 110 000 otáčkami za minútu, Coanda efekt, 7 nástavcov, automatické kulmovanie, hrebeň na starostlivosť o vlasy
331,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 133,90 €/1kg

Fén na vlasy pre psy a mačky, biely, nastaviteľná teplota, masážny ventilátor so šklbacou kefou, zástrčka EÚ, 220 V
153,99 €
Predajca: Ladenza
277,96 €/1kg