5,0



Na základe 5 hodnotení
Haribo 96245, Jelly bean, 1 kg, Jablko, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
14,12 €
14,12 € / 1kg
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Ovocné gumené cukríky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Haribo Lasso jablková zelenina s jablkovou príchuťou a cukrovou náplňou 3500g13,68 €/1kg
47,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Marakuje želé (gumené cukríky) bez pridaného cukru, 250 g21,09 €/1kg
5,59 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 1000g12,68 €/1kg
12,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686009369, Jelly bean, 1,2 kg, Mango, marakuja, Viacfarebný, 1638 kJ, 387 kcal
13,60 €/1kg
17,68 €
Predajca: somnia24

Haribo 9144, Jelly bean, 600 g, Kola, Dary, Viacfarebný, 1452 kJ, 342 kcal
16,68 €/1kg
10,01 €
Predajca: Pantry_Intl

Haribo 10056242, Mäkké cukríky, 175 g, Jablko, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1432 kJ, 338 kcal
49,94 €/1kg
8,74 €
Predajca: somnia24

Haribo Phantasia, Jelly bean, 175 g, Viacfarebný, 1452 kJ, 342 kcal, 77 g
56,97 €/1kg
9,97 €
Predajca: somnia24

Haribo Bärli, Tvrdé gumové cukríky, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
11,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686376829, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 4001686003398, Jelly bean, 750 g, Jablko, Čerešňa (ovocie), Kola, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1443 kJ, 339 kcal
17,29 €/1kg
12,97 €
Predajca: somnia24

Haribo 126031, Tvrdé gumové cukríky, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1436 kJ, 338 kcal
5,66 €/1kg
19,82 €
Predajca: somnia24

Haribo 4001686013960, Jelly bean, 160 g, Viacfarebný, 1560 kJ, 369 kcal, 85 g
54,63 €/1kg
8,74 €
Predajca: somnia24

STORCK Nimm2 Lachgummi Apfellinge, Jelly bean, 225 g, Jablko, Viacfarebný, 77,8 g, 60,2 g
8,18 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy-Cola, Jelly bean, 980 g, Kola, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
17,34 €/1kg
21,33 €
Predajca: somnia24

Haribo OR02373, Vínové gumové cukríky, 100 g, Dary, Citrón, Oranžový, Ananás, Raspberry, Strawberry, Viacfarebný, 1459 kJ, 343 kcal
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Saure Pommes, Jelly bean, 175 g, Grapefruit, Citrón, Oranžový, Broskyňa, Ananás, Viacfarebný, 1434 kJ, 337 kcal
8,97 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Nimm2 Lachgummi Shakies, Jelly bean, 225 g, Čučoriedka, Citrón, marakuja, Broskyňa, Raspberry, Viacfarebný, 75 g, 49,9 g
8,18 €/1kg
1,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Čerešne Fizz (3 kg)
14,66 €/1kg
46,12 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,99 €
Predajca: Candyspot

Haribo ovocné želé Vampis, 1,2 kg
19,26 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Jelly bean
- Kapacita:
- 1 kg
- Príchuť:
- Jablko, Citrón, Oranžová, Ananás, Raspberry, Strawberry
- Farba:
- Viacfarebný
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1459 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 343 kcal
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 77 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 46 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,5 g
- Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 6,9 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,07 g
- Názov typu alergénu:
- Jablko, Želatína, Kiwi, Oranžová
- Zloženie:
- Glucose syrup, sugar, gelatine, dextrose, fruit juices from fruit juice concentrates (2%): pineapple, apple, strawberry, raspberry, orange, lemon, acidifier: citric acid, fruit and vegetable concentrates: elderberry, aronia, grape, blackcurrant, lemon, orange , Passion fruit, mango, apple, kiwi, safflower, spirulina, flavor, coating agent: beeswax white and yellow, carnauba wax, elderberry extract
- :
- Krajina pôvodu:
- Rakúsko
- Typ balenia:
- Taška
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Eco-score:
- B
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 343 kcal
- Obsah sodíka (100 g):
- 0,028 g
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, želatína, dextróza, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), ovocné a rastlinné koncentráty (svetlica farbiarska, spirulina, jablko, baza čierna, hrozno, pomaranč, kivi, citrón, mango, mučenka), aróma, povlaková látka (včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk), ovocné a rastlinné extrakty (žihľava, špenát, žihľava).
- Výživové údaje
- Energia: 333 kcal/100 g; bielkoviny: 3,5 g; sacharidy: 80 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Haribo
- Obchodný názov
- Ovocné žuvačky
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 96245
- EAN kód
- 9002975301787
- Zloženie
- Cukor, glukózový sirup, želatína, dextróza, kyseliny (kyselina citrónová, kyselina jablčná), ovocné a rastlinné koncentráty (svetlica farbiarska, spirulina, jablko, baza čierna, hrozno, pomaranč, kivi, citrón, mango, mučenka), aróma, povlaková látka (včelí vosk biely a žltý, karnaubský vosk), ovocné a rastlinné extrakty (žihľava, špenát, žihľava).
- Výživové údaje
- Energia: 333 kcal/100 g; bielkoviny: 3,5 g; sacharidy: 80 g
- Hmotnosť
- 1000 g
- Potravinársky podnik
- Haribo
- Obchodný názov
- Ovocné žuvačky
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 96245
- EAN kód
- 9002975301787
Hodí sa k tomu

HARIBO 30185 Gold Bears Fruit Gum 1,0 kg
8,98 €
Predajca: LAVONIO

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,10 €
Predajca: somnia24

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 6. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšia žuvačka na víno
Haribo sa presne trafilo do môjho vkusu s kyslou ruletou. Najlepšia vínna žuvačka vôbec. Prečo sa neponúka v Nemecku, to mi nejde do hlavy. Veľká vďaka holandskému odosielateľovi. 10/10 hviezdičiek
Hodnotenie z 14. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie Haribo!!
Túto príchuť milujeme. Je super a kyslá. Dodanie bolo veľmi rýchle.
Hodnotenie z 19. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Proste chutí dobre
Rýchle doručenie, dobré balenie a Haribo proste chutí dobre
Hodnotenie z 20. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie
Všetko perfektné
Hodnotenie z 31. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg