4,4



Na základe 16 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Shark HD334CH, Biela, 2,44 m, 1700 W, 750 g, 1 kusov, Box285,32 €/1kg
213,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Ďalšie informácie o reklame
Haartrockner - L'Oréal Professionnel - AIRLIGHT PRO - Infrarotlicht575,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Dreame Hair Dryer Airstyle Pro Amber Gold, Multistylingová kulma, Airflow, Tlačidlá, Jazdec, Rovný valcový tvar, Dlho, Krátky, Stredná, 60 °C822,44 €/1kg
239,00 €
Predajca: EVELATUS

Ďalšie informácie o reklame
Wahl TurboBooster hair dryer 4314-047593,12 €/1kg
107,55 €
Predajca: BalticVaris_DE

Revlon RVDR5282UKE, Čierna, 3 m, 512 g, 287 mm, 104 mm, 255 mm
121,33 €/1kg
75,00 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,12 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Sušič vlasov a kulma REVLON RVDR5292UKE
80,78 €/1kg
42,49 €
Predajca: egenta-shop

Revlon RVDR5222 Sušič vlasov Salon One StepTM Hrebeň na objem vlasov
104,38 €/1kg
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Revlon RVDR5333E, Multistylingová kulma, Teplé, Tlačidlá, Všetky typy vlasy, 90 °C, Čierna, Červená
55,52 €/1kg
73,95 €
Predajca: Friseurtotal

REVLON PRO COLLECTION RVDR5222E Vlasový Teal s funkciou sušenia a kulmou, ružová
32,95 €/1kg
32,95 €
Predajca: Friseurtotal

Grundig HS 6220, Teplovzdušná kefa, Teplé, Posuvník, Šedá, Ružová, Pútko na zavesenie, 1,8 m
277,69 €/1kg
141,62 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Sušič vlasov a objemový objem Titanium RVDR5279
63,44 €/1kg
79,90 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

11739 MyPro HYDRA Revolution BHS4 1100
164,51 €/1kg
71,56 €
Predajca: Teshop

Philips 3000 series BHA303/00, Teplovzdušná kefa, Teplé, Biela, Pútko na zavesenie, 1,8 m, 800 W
70,36 €/1kg
35,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sušič vlasov, multifunkčná horúcovzdušná kefa na vlasy Styler a objemová žehlička na vlasy Negatívny iónový sušič vlasov Fúkacia kefa Iónový generátor Kudrnaté
22,50 €/1kg
14,70 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,50 €
Predajca: TanningParadise

Suszarko-lokówka ADLER AD 2026
33,24 €/1kg
22,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington AS8901, Teplovzdušná kefa, Teplé, Rovný valcový tvar, PTC keramické výhrevné teleso, Čierna, Ružové zlato, Biela, 1200 W
75,19 €/1kg
37,17 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,82 €
Predajca: TR8

Shark Haushaltsgeräte, Multistylingová kulma, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, Béžová, 2,5 m
311,43 €/1kg
218,00 €
Predajca: Digiexpert

Revlon RVDR5229E, Ružová, 2200 W
41,36 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Revlon RVDR5251E, Čierna, Ružová, CE, 2000 W, 213 mm, 92 mm, 270 mm
35,76 €/1kg
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Revlon Haartrockner Smoothstay
41,19 €/1kg
38,06 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
popisy produktov
Revlon One-Step Volumiser PLUS - Trúfate si na spoločnú vec s Team Volumiser? Vstúpte do sveta obľúbeného *Revlon One-Step Volumiser, dokonalého nástroja na sušenie ako zo salónu až za polovicu času**.
Je tu nový nástroj, ktorý všetko zmení: Revlon One-Step Volumiser PLUS Vďaka vylepšeným funkciám ponúka Volumiser Plus sušenie vlasov ako v salóne až za polovicu času s extra objemom** pre o 75 % lesklejšie účesy s 50 % nižšou teplotou***.
Tu sú niektoré z výhod: VÄČŠÍ OBJEM vďaka o 30 % menšej odnímateľnej oválnej hlavici na úpravu vlasov pri korienkoch a väčšej všestrannosti pri úprave - fantastické pre všetky dĺžky vlasov.
NOVÝ CERAMIC TITANIUM TURMALINE poťah pomáha znižovať poškodenie spôsobené nadmerným stylingom, rovnomerne rozvádza teplo a zároveň udržiava vlasy hladké a lesklé vďaka
IÓNOVEJ TECHNOLÓGII. Zároveň zabraňuje krepovateniu a elektrickej statickej elektrine pre lesklé a zdravo vyzerajúce vlasy. Lepšie teplo, menej poškodenia.
ODNÍMATEĽNÁ hlavica na jednoduché skladovanie a cestovanie.
FANTASTICKÉ NA DRUHÝ DEŇ ÚČESU Osviežte si vlasy vďaka zmiešaným stylingovým štetinám s kolíkmi s aktívnym uhlím.
LEPŠIE OVLÁDANIE ŠTÝLU a regulácia teploty so štíhlejšou rukoväťou a štyrmi nastaveniami tepla - High/Med/Low a Cool na fixáciu vášho štýlu. Motor s viac ako o 40 % dlhšou životnosťou***.
(*) 4,6 hviezdičky pre model RVDR5222UK na základe 17 665 recenzií zo dňa 17. 2. 2022 na Amazon.co.uk (**)V porovnaní s oddeleným sušením a stylingom (***)Na základe interného testovania (****)V porovnaní s jednofázovým objemovým sušičom RVDR5222UK/E
Balenie obsahuje: 1 x Revlon One-Step Volumiser Plus (1 hlava + 1 rukoväť)
REVLON RVDR5298E kulma na vlasy.
Vďaka o 30 % menšej oválnej odnímateľnej koncovke ponúka tento sušič vlasov väčší objem a umožňuje styling bližšie ku korienkom. Vďaka svojej väčšej všestrannosti je ideálny na rôzne dĺžky vlasov.
Vďaka vylepšenej funkcii motora zaručuje výnimočný objem aj pri kratšom čase sušenia a vlasy sú o 75 % lesklejšie. Efekt vlasov ako zo salónu je viditeľný a vystavenie vysokým teplotám sa o 50 %.
Oválna kefa
Nový oválny hrot kefy s priemerom 6,4 cm umožňuje presný styling bližšie ku korienkom vlasov. Je ideálny pre krátke aj dlhé vlasy, poskytuje väčšiu všestrannosť pri úprave a väčší objem.
Špeciálna povrchová úprava
Keramicko-titánovo-turmalínový povlak zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a dlhotrvajúcu fixáciu. Poskytuje dlhotrvajúci objem a zároveň poškodenie spôsobené nadmerným stylingom
4 nastavenia teploty
- nízka
- stredný
- vysoká
- studený prúd vzduchu
Pohodlné cestovanie
Vďaka uvoľňovaciemu tlačidlu možno koncovku kefky ľahko oddeliť od rukoväte. Táto funkcia uľahčuje skladovanie kefky a je ideálna na cestovanie.
Objavte revolúciu v starostlivosti o vlasy s Revlon One-Step Volumiser Plus RVDR5298E, inovatívnym fénom a kefou na objemvlasov "všetko v jednom". Tento profesionálny nástroj v elegantnej čiernej farbe je navrhnutý tak, aby vám priniesol výsledky ako zo salónu až domov.
Revlon One-Step Volumiser Plus sa vyznačuje pokročilými funkciami:
- 4 rýchlosti pre optimálnu všestrannosť
- 3 nastavenia teploty pre všetky typy vlasov
- Turmalínový keramický povlak na rovnomerné rozloženie tepla
- Iónová funkcia pre hladké vlasy bez krepovatenia
- Prúd studeného vzduchu na fixáciu účesu
Tento sušič vlasov kombinuje výkon profesionálneho fénu s praktickosťou objemovej kefy, vďaka čomu môžete vytvárať dokonalé účesy pomocou jediného nástroja. Vďaka ergonomickému a ľahkému dizajnu sa pohodlne používa aj pri dlhom stylingu.
Integrovaná iónová technológia fénu Revlon One-Step krepovatenie a zvyšuje lesk vlasov, zatiaľ čo turmalínový keramický povlak zabezpečuje rovnomerné rozloženie tepla a chráni vlasy pred poškodením teplom.
Tento sušič vlasov Revlon je ideálny pre všetky typy vlasov, od rovných až po kučeravé, a umožňuje vám ľahko dosiahnuť objem, telo a pohyb. Či už chcete dosiahnuť hladký, hodvábny vzhľad alebo jemné, prirodzené vlny, fén Volumiser Plus je ideálnym nástrojom pre každú potrebu stylingu.
Balenie navyše obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste tento výnimočný kozmetický nástroj mohli začať ihneď používať.
Nenechajte si ujsť príležitosť zmeniť svoju stylingovú rutinu pomocou jednofázového objemového kulmofénu Revlon One-Step Volumiser Plus RVDR5298E. Kúpte si ho teraz a zistite, ako dosiahnuť dokonalé vlasy každý deň s ľahkosťou a profesionalitou, ktorú môže ponúknuť len Revlon.
- Ionizátor:
- Áno
- Počet teplotných nastavení:
- 3
- Počet rýchlostí:
- 4
- Fúkanie studeným vzduchom:
- Áno
- Farba:
- Čierna
- Keramický turmalínový povrch:
- Áno
- Záručná lehota:
- 4 rok / roky
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Typ balenia:
- Box
- Kondenzačná tryska:
- Nie
- Tryskový difúzor:
- Nie
Revlon RVDR 5298 E One-Step Volumizer Plus
Vlastnosti:
- Kefa s teplým vzduchom a stylingový prístroj pre lesklé vlasy v kvalite ako zo salónu
- Odnímateľná 2,4-palcová oválna kefa pre krásne vlny a objem
- Štyri stupne tepla
- Titánovo-turmalínová keramická technológia pre rovnomerné rozloženie tepla
- Aktívne uhlíkové vlákna uľahčujú a optimalizujú sušenie a styling
- štíhla rukoväť a cestovné vyhotovenie
Ak hľadáte nové produkty na trhu, predstavujeme vám Máčka na vlasy Revlon RVDR5298EONE Čierna!
- Typ:
- Máčka
- Iónová
- Kefka na vyhladzovanie a kučeranie
- Kefka na styling
- Fén
- Unisex
- Typ zástrčky: EÚ kontakt
- Zapínací produkt: áno
- Vlastnosti:
- Keramické dosky
- Iónová
- Iónová funkcia
- Farba:
- rouge
- Čierna
- Počet kusov: 1 kus
- Rýchlosť: 4
- Napájanie: Elektrický kábel
- Odporúčané použitie: Všetky typy vlasov
Technické detaily
Dizajn
- Farba produktu:Čierna
Výkon
- Počet rýchlostí:4
- Počet úrovní ohrevu: 3
- Iónová funkcia:Áno
- Turmalínový keramický povlak:Y
- Funkcia Cool shot:Áno
Údaje o balení
- Typ balenia: Krabica
- Množstvo v balení: 1 ks
Obsah balenia
- Dýza difúzora:Nie
- Kefka na vlasy:Y
- Dýza koncentrátora:Nie
SZU
Pridáva objem
Teplovzdušná statická kulma a kefa v jednom. Vysušuje vlasy a zároveň ich tvaruje do požadovaných vĺn. Dodáva vlasom chýbajúci objem a vďaka funkcii ionizácie ich chráni pred vysušením. Tri nastavenia teploty a dve nastavenia rýchlosti prúdenia vzduchu ponúkajú širokú škálu možností stylingu pre všetky typy vlasov. Statická hlava umožňuje vytvarovať účes podľa vašich predstáv bez ohľadu na rýchlosť. Štetiny kefy sú obohatené o aktívne uhlie, ktoré dodáva vlasom lesk. Keramická titánovo-turmalínová mriežka zaisťuje rovnomerné vysúšanie vlasov. Vďaka tomu, že vlasy tvarujete ihneď po umytí z mokrých vlasov, vydržia dlhšie ako pri použití bežnej kulmy. Navyše vám ušetrí čas, ktorý by ste museli stráviť čakaním, kým vlasy uschnú. Ionizačná funkcia dodá vašim vlasom jemnosť, hladkosť a lesk.
V porovnaní s predchádzajúcim modelom má verzia Plus užšiu ergonomickú rukoväť, viac nastavení teploty a rýchlosti a funkciu automatického vypnutia pri dlhšej nečinnosti. Hlavica kefy je tiež odnímateľná, aby sa kulma ľahšie čistila a prepravovala. Špička je odizolovaná, aby sa zabránilo popáleniu prstov.
Vlastnosti
funkcia ionizácie
4 nastavenia teploty
2 rýchlosti
keramický titánovo-turmalínový povrch
rýchle zahriatie
statický dizajn
štetiny z aktívneho uhlia
oválny tvar
automatické vypnutie
šnúra s kĺbovým otáčaním
odnímateľná hlavica
Obsah balenia
kulma na vlasy
návod na použitie
- o 75 % HLADŠIE LESKLÉ ŠTÝLY AKO V SALÓNE AŽ ZA POLOVICU ČASU(*) S O 50 % MENŠÍM POŠKODENÍM(**) - Vysušenie a úprava v jednom kroku, dosiahnutie o 75 % lesklejších výsledkov/štýlov ako v salóne až za polovicu času s menším poškodením
- FANTASTICKÉ PRE VŠETKY DĹŽKY VLASOV - Nová 6,4 cm oválna hlava na lepší styling bližšie ku korienkom a väčší objem. Ideálne pre všetky dĺžky vlasov pre väčšiu rozmanitosť stylingu
- ODNÍMATEĽNÁ HLAVA - Jednoduché skladovanie pre viac miesta pri cestovaní
- KERAMICKÁ TITÁNOVÁ PLOCHA - Keramická titánová turmalínová vrstva pomáha znižovať poškodenie pri nadmernom stylingu, rovnomerne rozvádza teplo pre lepší sklz
- TURMALINOVÁ IONICKÁ TECHNOLÓGIA - Záporné ióny nasycujú prúd vzduchu, čím sa veľkosť kvapiek vody na rýchlejšie sušenie. Vlasy tak vyzerajú upravene a hladko a zároveň sa ich krepovatenie a elektrická statická elektrina
Získajte profesionálny styling priamo u vás doma s prípravkom Revlon One Step Volumiser Plus! Tento inovatívny stylingový nástroj kombinuje výkonný fén a okrúhlu kefu v jednom zariadení a zaručuje objemné, hladké a lesklé vlasy. Odnímateľná hlava umožňuje jednoduché čistenie a všestranné možnosti stylingu. Vďaka keramickým titánovým doštičkám je tento objemový kulmofén vhodný na rovné aj kučeravé vlasy. Doprajte si dokonalé vlasy každý deň s objemovačom Revlon One Step Volumiser Plus! Na dosiahnutie najlepších výsledkov nechajte vlasy pred použitím dôkladne vyschnúť. Nepoužívajte na mokré vlasy.
Revlon One-Step RVDR5298E. Farba výrobku: čierna. Množstvo v balení: 1 kus(y), Typ balenia: Krabička
Rozsah dodávky ako na fotografiách. Tovar je v bezchybnom stave. Vykazuje len drobné známky opotrebovania.
REVLON RVDR5298E
- Rozmery
- Dĺžka: 36 cm Šírka: 6 cm Výška: 6 cm
- Farba
- Čierna
- Model
- REVLON One-Step Volumiser Plus
- Hmotnosť
- 1000 g
- Zloženie
- NC
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 3
- Výkon
- 800 W
- EAN kód
- 7613182986630761318298663
- Číslo od výrobcu
- RVDR5298E
- Rozmery
- Dĺžka: 36 cm Šírka: 6 cm Výška: 6 cm
- Farba
- Čierna
- Model
- REVLON One-Step Volumiser Plus
- Hmotnosť
- 1000 g
- Zloženie
- NC
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 3
- Výkon
- 800 W
- EAN kód
- 7613182986630761318298663
- Číslo od výrobcu
- RVDR5298E
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
31,74 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Predajca: Friseurtotal

REVLON One-Step Root Booster – kefový fén na styling a sušenie vlasov, ktorý zvýrazňuje objem pri korienkoch
52,21 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Záhradný domček 21057, kovový prístrešok na náradie, so šikmou strechou, 161 x 86 x 181/164 cm
164,00 €
Predajca: Kokiska

Poly ratanová sedacia súprava jedálenský stôl obývačka záhradný nábytok 13-dielna záhradná súprava 1x stôl + 8x stoličky + 4x stoličky - sivá
799,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

VASAGLE kúpeľňová skrinka, kúpeľňová skrinka, bočná skrinka so 4 zásuvkami, 30 x 30 x 82 cm, do kúpeľne, obývačky, jedálne, kuchyne, moderné
65,90 €
Predajca: Jurhan

ZEEGMA Puur parný čistič 1500W SET 15 v 1 parná metla parný mop pre domácnosť
165,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Revlon RVDR5282UKE, Čierna, 3 m, 512 g, 287 mm, 104 mm, 255 mm
121,33 €/1kg
75,00 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,12 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

vidaXL Koberec ručne vyrobený z juty biely a prírodný 90 cm
31,13 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: thetopmark

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Nusuk Fawah parfémovaná voda unisex 80 ml
263,50 €/1l
21,08 €
Predajca: Glamperfeu

Bialetti Venus, Moka kanvica, 0,23 L, Čierna, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, 4 šálok, Termoplastik
55,59 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
52,91 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,85 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Sušič vlasov a kulma REVLON RVDR5292UKE
80,78 €/1kg
42,49 €
Predajca: egenta-shop

Kulmofén – fén, kefa a kulma 3v1 na sušenie, tvarovanie a objem vlasov (3 intenzity fénovania), Kefy na vlasy - STYLOOM
15,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

VITALmaxx stylingový kefa – 3 nadstavce – antracitová/ružovo-zlatá farba. Elektrická stylingová kefa, nástroj na úpravu vlasov, kulma, fén s okrúhlou kefou
34,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Revlon RVDR5222 Sušič vlasov Salon One StepTM Hrebeň na objem vlasov
104,38 €/1kg
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

BaByliss Air Style 1000, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Kužeľový tvar, Suché/mokré vlasy, Čierna, Medená, Paládium, Čína
49,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Samsung Galaxy S24 , 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Čierna
545,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: MOBII-X

Sony WH-CH720N, Káblový a bezdrôtový, 7 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 192 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
80,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Motorola edge 60, 16,9 cm (6.67"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Zelená
412,86 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Macservice

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P620, 26,4 cm (10.4"), 2000 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, 2 GHz, Šedá
494,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Samsung Galaxy S24 Enterprise Edition , 15,8 cm (6.2"), 2340 x 1080 px, 8 GB, 128 GB, 50 MP, Čierna
1 499,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: G-Electronics

Apple iPad Air, 27,9 cm (11"), 2360 x 1640 px, 1 TB, 8 GB, iPadOS 17, Béžová
2 653,31 €
Predajca: M_plus_L

XIAOMI Redmi 15C 4G (LTE) Smartfón 4GB/128GB Čierny
153,92 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Teshop

OnePlus Nord 5, 17,4 cm (6.83"), 12 GB, 512 GB, 50 MP, Android 15, Modrá
674,55 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

Sony WH-CH520, Bezdrôtový, Hovor / hudba, 147 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
37,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Čierna
926,35 €
-190,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
735,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

OnePlus 13 5G 12GB/256GB, black (EU), 17,3 cm (6.82"), 12 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Čierna
1 672,95 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelá časť!
Zariadenie je veľmi praktické a vlasy sa dajú veľmi dobre upraviť. styling . Je to veľmi odporúčané. Kúpila by som si ho znova a znova kúpiť.
Hodnotenie z 3. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bezdrôtový sušič vlasov pre bábätká, jemné teplo, tichý sušič vlasov pre bábätká s 5000 mAh batériou, ružový
77,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Predajca: Ladenza
118,73 €/1kg

Dreame Hair Miracle, 130000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 57 dB, Zlato, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
246,18 €
-24,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,99 €
Predajca: SuperMerchant
215,52 €/1kg

Philips 8000 series BHD839/10, Jednosmerný prúd, 45 °C, 95 °C, Modrá, 2 m, 1400 W



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
201,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
511,37 €/1kg

Cubenest - SwiftDry SDH001 - Fén na vlasy - Iónový fén - Displej v stupňoch Celzia, 4 nastavenia tepla, 2 nastavenia rýchlosti - 8 kombinovateľných režimov - Biely
82,99 €
Predajca: CubeNest
164,99 €/1kg

Fén na vlasy s funkciou zvlnenia a vyhladenia, ionizáciou a 5-v-1 nastavením, 1300 W, výkonný, ružový
68,59 €
Predajca: NUVIO
76,21 €/1kg

Haartrockner - L'Oréal Professionnel - AIRLIGHT PRO - Infrarotlicht
575,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Fén na vlasy Jaguar HT HD Calima black 2000-2200 W, čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
102,12 €
Predajca: Hairshop
198,29 €/1kg

Mini fén - s ionizáciou - skladací fén - malý - cestovný fén - 1500 W - čierny
25,99 €
Predajca: Zenwire
54,15 €/1kg

fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,99 €
Predajca: webbereurope
247,98 €/1kg

Profesionálny sušič vlasov Futura



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
172,99 €
Predajca: SuperMerchant
57,66 €/1kg

Fén WEBBER HD4 5v1, 1300 W, s ionizáciou a nastaviteľnou teplotou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
117,99 €
Predajca: webbereurope
589,95 €/1kg

Vyhladzujúci sušič vlasov s ionizáciou a reguláciou 5v1 1300W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
66,05 €
Predajca: NUVIO
146,78 €/1kg

Neno Beauty Vio, 110000 ot/min, Ružová, 1,7 m, Tlačidlá, 1200 W, 220 - 240 V



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
170,10 €
Predajca: Neno_Official
486,00 €/1kg

Dreame Hair Dryer Airstyle Pro Amber Gold, Multistylingová kulma, Airflow, Tlačidlá, Jazdec, Rovný valcový tvar, Dlho, Krátky, Stredná, 60 °C



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
239,00 €
Predajca: EVELATUS
822,44 €/1kg

Hotelový Sušič Vlasov na Stenu 2000W – Nástenný Fén do Kúpeľne s EU Zástrčkou, Studený a Teplý Vzduch, Tichý Fén s Ochranou proti Prehriatiu – Biely
79,95 €
Predajca: Baskany

GA.MA Multistyler UniQ Aura, Multistylingová kulma, Airflow, Šedá, Ružová, Turmalín, 1,8 m, 1500 W
118,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
253,17 €/1kg

Fén A Kulma 5 V 1, 3 Rýchlosti, Ionizácia, 1400 W, Regulácia Výkonu
38,09 €
Predajca: NUVIO
39,68 €/1kg

REVENTO® AeroFlow ionizačný sušič vlasov 2000 W AC motor 3 nástavce Cool Shot



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
49,90 €
Predajca: REVENTO
41,58 €/1kg

Dreame Hair Glory, AC, 110000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 76 dB, Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
181,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
244,86 €/1kg

Styler a fén MOVA Master 10 3 v 1, motor so 110 000 otáčkami za minútu, Coanda efekt, 7 nástavcov, automatické kulmovanie, hrebeň na starostlivosť o vlasy
324,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 111,82 €/1kg