Ochranná upokojujúca pasta Bepanthenol je vhodná na prevenciu a pomoc pri liečbe zaparenín a podráždenia a je ideálna na najcitlivejšie oblasti tela. Používa sa aj na ošetrenie podráždenej pokožky na prsiach. Upokojujúca ochranná pasta Bephantenol obsahuje panthenol (5 % koncentrácia) a provitamín B5, ktorý podporuje prirodzený proces regenerácie pokožky. Má vysoký obsah zvláčňujúcich lipidových látok (65 %), ktoré dokážu účinne vytvoriť ochrannú bariéru proti pôsobeniu dráždivých látok a zabrániť vysúšaniu pokožky. Vlastnosti pasty Bepanthenol: Neobsahuje konzervačné látky ani iné potenciálne dráždivé látky. Neobsahuje parfumy. Klinicky a dermatologicky testovaná. PAO: 12 M. Balenie: 100 g tuba. Značka: Bayer - línia: Bepanthenol. MinSan kód: 900059991. Čiarový kód výrobku (EAN): 8000560990058 Databáza: BEPANTHENOL PASTA LEN PROT100G Web: Použitie: Aplikujte Bepanthenol Pasta Lenitiva niekoľkokrát denne alebo podľa potreby. Po dôkladnom umytí postihnutých miest rovnomerne rozotrite t...
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Sebamed hydratan krm 50ml
444,00 €/1l
22,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Barwa Siarkowy krem nawilżający, 50ml
259,80 €/1l
12,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Sudocrem, antiseptická masť, 125 g
109,50 €/1l
10,95 €
Predajca: LAVONIO
Aknederm Creme 30 g
365,45 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,08 €
Predajca: AbisZ-Markt
Weleda 009661, 50 ml
242,40 €/1l
12,12 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
MEDIPEEL Cytotoxick emulzia Dermajour
139,93 €/1l
20,99 €
Predajca: NutraBestBG
SANBIOS krém so slimačím slizom 50ml
125,64 €/1kg
12,69 €
Predajca: BRAT_PL
Some By Mi Dwufunkcyjne serum na przebarwienia i blizny, 50ml
357,80 €/1l
17,89 €
Predajca: medpak_shop
FarmStay Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy z peptydami, 50ml
349 833,34 €/1kg
20,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
REGENERUM gél 40ml
600,00 €/1l
24,00 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ochranná upokojujúca pasta Bepanthenol je vhodná na prevenciu a pomoc pri liečbe zaparenín a podráždenia a je ideálna na najcitlivejšie oblasti tela. Používa sa aj na ošetrenie podráždenej pokožky na prsiach. Upokojujúca ochranná pasta Bephantenol obsahuje panthenol (5 % koncentrácia) a provitamín B5, ktorý podporuje prirodzený proces regenerácie pokožky. Má vysoký obsah zvláčňujúcich lipidových látok (65 %), ktoré dokážu účinne vytvoriť ochrannú bariéru proti pôsobeniu dráždivých látok a zabrániť vysúšaniu pokožky. Vlastnosti pasty Bepanthenol: Neobsahuje konzervačné látky ani iné potenciálne dráždivé látky. Neobsahuje parfumy. Klinicky a dermatologicky testovaná. PAO: 12 M. Balenie: 100 g tuba. Značka: Bayer - línia: Bepanthenol. MinSan kód: 900059991. Čiarový kód výrobku (EAN): 8000560990058 Databáza: BEPANTHENOL PASTA LEN PROT100G Web: Použitie: Aplikujte Bepanthenol Pasta Lenitiva niekoľkokrát denne alebo podľa potreby. Po dôkladnom umytí postihnutých miest rovnomerne rozotrite tenkú vrstvu krému a jemne vmasírujte. Pri vyrážkach a podráždení plienok sa odporúča používať Bepantenol pri každej výmene plienok. Iné indikácie (mimo označenia): Starostlivosť po tetovaní (filmotvorný a upokojujúci účinok) a hydratácia (v priebehu 10 až 15 dní po tetovaní). Upozornenia: Chráňte upokojujúcu pastu Bepanthenol pred teplom. Vonkajšie použitie. Zloženie (INCI): Aqua, Lanolin, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Panthenol (5 %), Prunus Dulcis, Cera Alba, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ozokerit, Glyceryl Oleate, Lanolin Alcohol.
Pridajte do obľúbených produktov FARMAMICA: store/bepanthenol-pasta-100g#!
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(860)Počet hodnotení: 860
Použité
1 465,80 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: SIMPLETEK
Aviril detský krém 50ml
50,80 €/1l
2,54 €
Predajca: Glamperfeu
Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(412)Počet hodnotení: 412
11,47 €
Predajca: Amazinggirl
moovkee Detská vaňa so stojanom 80 cm sivá, skladacia s teplomerom, vankúšom do vankúša a drenážnym systémom Detská vaňa pre novorodencov so stojanom
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(231)Počet hodnotení: 231
74,99 €
5% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Amzteam-pro
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(549)Počet hodnotení: 549
Generálne opravený
748,12 €
Predajca: NESATEC
Wolketon Detská vaňa Detská vaňa pre deti Skladacie skladacie kúpanie Bezpečné 3 v 1 0-6 rokov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(65)Počet hodnotení: 65
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi
Bepanthen Sensiderm, krém proti svrbeniu, zmierňuje svrbenie pri začervenanej a podráždenej pokožke, 50 g
678,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,57 €
Predajca: AbisZ-Markt
MalTec masážny strojček na krk, chrbát, celé telo, masážny strojček, shiatsu, masážny pás, zahrievanie a vibrácie, úľava od bolesti, masážny strojček na krk
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(403)Počet hodnotení: 403
29,20 €
Doprava zdarma
Predajca: MALIS
Lorelli UNI mantinel do detskej postieľky 4 ks 60x120 CM PINK
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(556)Počet hodnotení: 556
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(4597)Počet hodnotení: 4597
149,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Piesková
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(860)Počet hodnotení: 860
Generálne opravený
809,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: JANADO
ZMH LED stropné svietidlo Teplá biela stropná lampa 25,5 cm 17 W Moderné čierne geometrické dizajnové svietidlo pre spálňu Obývacia izba Predsieň Vchod Kuchyňa
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(125)Počet hodnotení: 125
41,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: ZMH
Vrchný matrac zo studenej peny 160x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(706)Počet hodnotení: 706
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Xiaomi PYV4007GL domáci ventilátor biely
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(121)Počet hodnotení: 121
140,51 €
Predajca: Dragtek-com
Lionelo Aurora 3v1 - spoločná postieľka, kolíska, samostatná postieľka - s matracom, s prenosnou postieľkou, plynulé nastavenie výšky - do 9 kg - béžová
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(141)Počet hodnotení: 141
269,18 €
Predajca: Dragtek-com
Jiubiaz Baby Carrycot Detská vanička Detské skladacie skladacie kúpanie Bezpečné 3 v 1 0-6 rokov so stojanom Nohy Prenosné modré
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(49)Počet hodnotení: 49
36,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)