5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse, 365, Firming, Body Cream, Night, 200 ml73,00 €/1kg
36,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Jeanne Piaubert Firmness Body 200ml262,60 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Collistar - Anticellulite Thermal Cream 400ml31,37 €/1kg
32,66 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Eucerin Ph5 Lotion Sensitive Skin s pumpikou 400 ml25 020,00 €/1l
25,02 €
Predajca: PerfumTraders

SLIM DESIGN denný krém proti celulitíde 200ml
167,60 €/1l
33,52 €
Predajca: Parfumtoi

Elancyl, Slim Design, Anti-Cellulite, Night, Serum, 200 ml
179,00 €/1l
35,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

BAKUCHIOL ANTI-AGING Firming Kö rperö l 100 ml
319,30 €/1l
31,93 €
Predajca: Parfumtoi

A-Derma Exomega Control Emulgovaný Krém, 200 ml
116,25 €/1l
23,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dermasence Adtop Creme 250 ml
77,92 €/1l
19,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

CICAVIT+ upokojujúci krém 40 ml
357,75 €/1l
14,31 €
Predajca: somnia24

Eucerin telový krém 350 ml
46,57 €/1l
16,30 €
Predajca: Glamperfeu
![Obrázok produktu pre AZELAIC [PEEL] retexturising lotion 100 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/986466a6b871dfaab38cca518e333cc8.webp)
AZELAIC [PEEL] retexturising lotion 100 ml
270,00 €/1l
27,00 €
Predajca: Parfumtoi

PHYSIOGEL Calming Relief A.I.Bodylotion
237,20 €/1l
23,72 €
Predajca: AbisZ-Markt

CeraVe zjemňujúci krém SA Smoothing Cream 177 ml
70,62 €/1kg
12,50 €
Predajca: Bugelo

Dexeryl, Krem emolientowy, 500 g
24,62 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Depiwhite rozjasujce telov mlieko 200 ml
98,00 €/1l
19,60 €
Predajca: NutraBestBG

Allergika Lipolotio urea 10% 200 ml
68,48 €/1kg
17,60 €
Predajca: AbisZ-Markt

A-Derma Exomega Control 400ml
101,37 €/1l
40,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

EXCIPIAL 2 U Hydrolotio Emulsion, 500 ml Lotion
50,06 €/1l
25,03 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Vyhlazující péče proti celulitidě
Krém proti celulitíde Elancyl My 200 ml je určený pre náročných ľudí, ktorí dbajú o svoj vzhľad a hľadajú tú najlepšiu kozmetiku na zvýraznenie svojej krásy. Ak patríte medzi nich, 100 % originálne výrobky Elancyl sú určené práve vám.
- Art:
- Kozmetika
- Parafarmácia
- Vlastnosti: Vhodné pre deti od 3 rokov: Prírodné zložky
- Pohlavie: ženy
- Odporúčané použitie: Všetky typy pleti
- Zložky: - Zloženie pleti:
- Polysorbát 60
- Kyselina salicylová
- Tokoferol
- Trietanolamín
- Akryláty/ 10-30 alkylakrylátový krížový polymér
- Kofeín
- Citronelol
- Dimetikón
- Parfum (parfum)
- Hexylcinnamal
- Hydroxyetylakrylát/akryloyldimetyltaurátový kopolymér sodný
- Limonén
- Linalol
- Fosfolipidy
- Citral
- Glycerín
- Geraniol
- 2-hexándiol
- Objem: 200 ml
Inovatívne a účinné ošetrenie zamerané na boj proti celulitíde. Kombinuje aktívne zložky a stimulačné vlastnosti, ktoré podporujú úbytok tuku a zlepšujú mikrocirkuláciu. Tento výrobok je ideálny pre ženy, ktoré chcú zlepšiť vzhľad a pevnosť svojej pokožky.
Elancel My Coach Anti-Cellulite 200 ml für Unisex
Elancyl, My Coach!, Anti-Cellulite, Cream, 200 ml
- Rozmery
- 10 x 10 x 10 cm
- Model
- My Coach!
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Elancyl
- Rozsah dodávky
- 1 x Anti-Cellulite Cream 200 ml
- EAN kód
- 8470001951854
- Rozmery
- 10 x 10 x 10 cm
- Model
- My Coach!
- Hmotnosť
- 200 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Elancyl
- Rozsah dodávky
- 1 x Anti-Cellulite Cream 200 ml
- EAN kód
- 8470001951854
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Elancyl, Slim Design, Anti-Cellulite, Night, Serum, 200 ml
179,00 €/1l
35,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Grspl01Sw
194,89 €
Predajca: Kokiska

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
1 509,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: LVS-Handel

SLIM DESIGN denný krém proti celulitíde 200ml
167,60 €/1l
33,52 €
Predajca: Parfumtoi

Elancyl Slim Design Zoštíhľujúci spevňujúci 150ml
153,87 €/1l
23,08 €
Predajca: VISO

Hepaslimin, 30 tabletek
331 250,01 €/1kg
13,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Alflorex 30 kapsułek
1 559 600,04 €/1kg
38,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Sanprobi Super Formula 40 kapsułek
409 600,01 €/1kg
10,78 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,24 €
Predajca: Katomix

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek
563 250,01 €/1kg
22,53 €
Predajca: superbrandshop

Medisana IN 500, AC, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: medisana

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Accu-Chek Aviva testovacie prúžky originálny produkt, balenie: 50 kusov | balenie (50 testov)
25,68 €
Predajca: AbisZ-Markt

Flieks jedálenská stolička 6 čalúnená stolička 360° otočná, kuchynská stolička make-up stolička so zamatovým poťahom, obývacia stolička s podrúčkami a oceľovými nohami, béžová
736,99 €
-27,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
709,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

BioGaia Prodentis pastilky
2 055,00 €/1l
20,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Zvlhčujúci balzam na pery v praktickom nádobke. Luxusný tisán pre krásne a udržiavané pery, 4,7 g.
2 617,02 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krémy s obsahom 10% močoviny - hydratačný polotučný krém 30 g
167 428,57 €/1kg
5,86 €
Predajca: Katomix

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté
3 197,00 €/1l
31,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

PARAZAX complex 30 kapsúl originál
3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Regeneračný krém na ruky Avene Cicalfate, 100 ml
178,10 €/1l
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

MenoFree - 60 tabliet 30g
687,67 €/1kg
20,63 €
Predajca: taleoo

ACCU-CHEK Guide testovacie prúžky, 50 testovacích prúžkov
21,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Mustela 5882631, 50 ml
215,00 €/1l
10,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Elancyl, My Coach!, Guarana, Anti-Cellulite, Shower Gel, For All Skin Types, 200 ml
61,80 €/1l
12,36 €
Predajca: NutraBestBG

COMHOMA rozkladacia pohovka s funkciou spania, poťah rozkladacia pohovka futon, rozkladacia pohovka, rohová pohovka, pohovka pre hostí, 3-miestna pohovka, s nastaviteľným textilným operadlom, sivá
199,99 €
-30,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
169,99 €
Predajca: GTPLAYER

Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
179,99 €
-35,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

CeraVe zjemňujúci krém SA Smoothing Cream 177 ml
70,62 €/1kg
12,50 €
Predajca: Bugelo

AREBOS polykarbonátové dosky sada 10 dutých komôr 6 mm pre skleníky a prístrešky pre autá
8,87 €/1m²
64,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Bepanthen pasta 100g
51 250,00 €/1l
51,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
Veľmi príjemný na použitie, rýchlo sa vstrebáva, krásne vonia. Na účinky je ešte priskoro.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
699,11 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
142,07 €
-4,68 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
137,39 €
Predajca: PerfumTraders
858,69 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

Australian Gold 54402250068, Tvár a telo, 237 ml, Gél, Upokojujúce, Chladenie, Hojivé, Upokojujúci, Ženy, Sprej
14,75 €
Predajca: MAGUHAAR
62,24 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

Jo Malone English Pear & Freesia Body Crème 175 ml
65,93 €
Predajca: PerfumTraders
376,74 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,81 €
Predajca: PerfumTraders
432,07 €/1l

CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
22,97 €
Predajca: Serica
229,70 €/1l