5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Osis Dust It Mattifying Volume Powder 2x10g812,50 €/1kg
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Uppercut Deluxe Matová Hlinená Pasta na Vlasy, 60 g683 500,02 €/1kg
68,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml0,07 €/1kg
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g141,18 €/1kg
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Got2B - Stylingový prášok - Powderful - 10 g - 1 kus
3 695,00 €/1l
36,95 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: WAYS

Pomáda na úpravu vlasov Pacinos Sleek 118ml
93,14 €/1l
10,99 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Nishman púder na vlasy Powder P1 – 20g
302,50 €/1l
6,05 €
Predajca: barberkosmetik

Morgan's Pomade Styling Pomade
41,11 €/1kg
14,39 €
Predajca: barberkosmetik

Reuzel Extreme Hold Matte Pomade 35g
134,33 €/1kg
8,06 €
Predajca: Tersorte

Reuzel - Fiber Cream - Styling cream
114,60 €/1l
11,46 €
Predajca: Tersorte

Reuzel Extra Silná Matujúca Pomáda na Vlasy, 35g
257 500,01 €/1kg
10,30 €
Predajca: Tersorte

FoneX Krém na vlasy
43,27 €/1l
6,49 €
Predajca: GlossyShopDE

Reuzel Pomade Red 35 g, stylingová pomáda
12,69 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,71 €
Predajca: ADI_Global_Store

Putty Slick Finish (Pomáda na vlasy) 100 g
197,82 €/1kg
33,63 €
Predajca: NutraBestBG

MORFOSE Hair Aqua Gelwax 175 ml - Extra
29,27 €/1l
4,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,39 €
Predajca: GlossyShopDE

Morgan's Pomáda na vlasy Styling Fibre, 120 ml
45,85 €/1kg
15,13 €
Predajca: barberkosmetik

Reuzel Green Grease Pomade Medium Hold 113 g
135,98 €/1kg
17,95 €
Predajca: Tersorte

NishMan stylingový púder na vlasy X1 30 g
216,33 €/1l
6,49 €
Predajca: BeautyDepotGroup

Reuzel Red High Sheen pomade 113 g
179,65 €/1l
20,30 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Stylingový púder na vlasy poskytuje prirodzený, matný vzhľad s dokonalou fixáciou, objemom a textúrou. Je ideálny pre textúrované účesy a dodáva vlasom dokonalý objem, ktorý vydrží celý deň. Je odolný voči vysokým teplotám.
Zlepšite svoj účes pomocou púdru Slick Gorilla Powder:
- Dodáva objem a textúru pre prirodzený, matný vzhľad.
- Ľahký a bez zvyškov pre ľahký styling.
- Vhodný pre všetky typy vlasov, zlepšuje priľnavosť a textúru.
Púder na vlasy Slick Gorilla Styling Powder poskytuje vlasom objemný, prirodzený a flexibilný účes, vďaka čomu je upraviteľný kedykoľvek počas dňa.
Hlavné výhody produktu:
- Prirodzene matný vzhľad
- Poskytuje objem a textúru
- Flexibilná fixácia
- Kedykoľvek upraviteľný účes
- Vhodný pre citlivú pokožku hlavy
Použitie: Púder nasypte priamo do vlasov až ku korienkom alebo ho naneste len prstami a zapracujte do vlasov a vytvorte účes.
Slick Tip:
„Na nanášanie prášku na vlasy použite radšej končeky prstov než dlane; to vám pomôže vytvoriť prirodzenejší vzhľad a umožní vám vytvoriť väčší objem.‘‘ – Sam Bentham, kreatívny riaditeľ.
Ako dosiahnuť najlepšie výsledky?
Pre výraznejšiu textúru naneste prášok do dlaní a zapracujte ho do vlasov, aby ste vytvorili požadovaný účes.
Ak chcete pridať väčší tvar a objem, najskôr naneste prášok priamo na vlasy, potom ho rozpracujte alebo rozčešte, aby vyzerali ostro. Púder môžete v priebehu dňa prepracovať alebo naniesť viac, aby ste pridali väčšiu štruktúru.
- Rozmery
- 20g
- Hmotnosť
- 70 g
- Objem
- 20 ml
- Zloženie
- Voda (Aqua, Eau), Ceteareth-25, Ceteareth-20, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-25 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid, Orange 4 (CI 15510)
- Výrobca
- Slick Gorilla
- EAN kód
- 5060656210005
- Číslo od výrobcu
- SG-01
- Rozmery
- 20g
- Hmotnosť
- 70 g
- Objem
- 20 ml
- Zloženie
- Voda (Aqua, Eau), Ceteareth-25, Ceteareth-20, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-25 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance (Parfum), Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid, Orange 4 (CI 15510)
- Výrobca
- Slick Gorilla
- EAN kód
- 5060656210005
- Číslo od výrobcu
- SG-01
Hodí sa k tomu

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

IMPERIO Sea Salt Spray pre maximálny objem a trendy plážový look
116,72 €/1l
29,18 €
Predajca: TR8

Ochranný kryt pre Apple iPhone 14 Case Transparent Slim Cover Clear Case
7,99 €
Predajca: CoolGadget

Schwarzkopf Taft 4015100810684, Púder na vlasy, 10 g, Ženy, Všetky typy vlasy, Nádoba, Zväčšenie objemu
862,00 €/1l
8,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pacinos Signature Line púder na vlasy 30g
498,33 €/1l
14,95 €
Predajca: Friseurtotal

Reuzel Matujący puder do włosów, 15g
719 500,02 €/1kg
14,39 €
Predajca: MANADA

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

GTPLAYER herné kreslo Ergonomické herné kreslo Stolová stolička Pretekárske kreslo pre hráčov PC s textilným povrchom, perový sedák s opierkou na nohy čierna
169,99 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
149,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: GTPLAYER

NISHMAN Hair Styling Powder P1 – 1 ks.
237,50 €/1l
4,75 €
Predajca: BeautyDepotGroup

STAMM SPORTS GARDEN TAMPOLÍN Ø 244 cm vrátane bezpečnostnej siete a ochrany proti prevráteniu, testovaná bezpečnosť!
Použité
165,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ScorpionElektro

Uppercut Deluxe Matová Hlinená Pasta na Vlasy, 60 g
683 500,02 €/1kg
68,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture púder 10 ml
1 580,00 €/1kg
15,80 €
Predajca: VISO

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
21,45 €
Predajca: Glamperfeu

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 113 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný
529 250,01 €/1kg
21,17 €
Predajca: Katomix

Bežecká obuv Nike AV3595-002 pre Pánske
192,51 €
Predajca: Street-Sport

Licorne Bike Effect prémiový horský bicykel 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, mužov a ženy - 21-rýchlostné prevody Shimano - pánsky bicykel
309,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Reuzel - Extreme Hold Matte Pomade - Hair pomade 113.0g
14,75 €/1kg
14,75 €
Predajca: Tersorte

Digitálna kúpeľňová váha GRUNDIG, čierna
25,09 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

2x moderné LED nástenné svietidlo čierne vnútorné nástenné svietidlá s diaľkovým ovládaním nástenné osvetlenie pre obývaciu izbu spálňu predsieň, farba svetla: RGB
29,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

NISHMAN Shaving Gel 7 Fresh Active Rasiergel Gold One 400 ml
14,75 €/1l
5,90 €
Predajca: barberkosmetik

Licorne Bike Strong 2D Prémiový horský bicykel vo veľkosti 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, dámy a mužov - predné a zadné kotúčové brzdy - 21-rýchlostné prevody Shimano -
309,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE

Aga Toaletný stolík so zrkadlom a osvetlením + taburet MRDT09-MW Matná biela
131,19 €
Predajca: Aga24

Philips OneBlade Pro 360 QP6542 15 holiaci strojček na tvár a telo
54,99 €
Predajca: esiteo

Reuzel Matująca pomada do włosów na bazie wody, 113g
87 250,00 €/1kg
17,45 €
Predajca: Tersorte

Apple iPhone 13 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Grafit
Generálne opravený
446,57 €
Predajca: NESATEC

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
129,99 €
Predajca: FunLife
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Môžete to urobiť raz za čas
Z plechovky sa trochu ťažšie vyťahuje a nevonia fantasticky, ale vo vlasoch sa s ním pracuje výborne. Celkovo ide o pomádu, ktorú môžete vyskúšať.
Hodnotenie z 6. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásny prášok
Dobrá kvalita. Veľmi spokojný. Znova a znova.
Hodnotenie z 22. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reuzel Clay Matte Pommade, Vosk na vlasy, 340 g, Muži, Všetky typy vlasy, Plechovka, Fixačný



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(8)Počet hodnotení: 8
62,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
62,99 €/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,00 €
Predajca: MAGUHAAR
0,07 €/1kg

American Crew, Pomade, Hair Styling Pomade, Medium Hold, 85 g
12,00 €
Predajca: MAGUHAAR
141,18 €/1kg

Pomáda na lesklé vlasy (Červená pomáda rozpustná vo vode), 95 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,75 €
Predajca: MAGUHAAR
81,03 €/1kg

American Crew Fiber Modelovacia guma pre silnú fixáciu 85 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,25 €
Predajca: MAGUHAAR
102,78 €/1l

Uppercut Deluxe Matová Hlinená Pasta na Vlasy, 60 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
68,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
683 500,02 €/1kg

American Crew - Defining Paste 85.0g
10,50 €
Predajca: MAGUHAAR
175,00 €/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up modelovacia guma pre matný efekt 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,86 €
Predajca: MAGUHAAR
52,37 €/1kg

Schwarzkopf Professional Osis+ Flexwax vosk na vlasy pre extra silnú fixáciu 85 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,18 €/1l

1x WAX STRONG HOLD MATTE RED ONE CREATIVE CLAY 100 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
38,61 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,36 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,60 €/1l

Vosk s matným efektom Redone, biely, 100 ml
39,45 €
-78%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,38 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,80 €/1l

American Crew Classic Formovací krém 85ml Styling
33,33 €
Predajca: PerfumTraders
392,12 €/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasov, Stylingový Vosk na Vlasy
9,99 €
Predajca: NIKCORP
133,20 €/1l

RedOne pomáda na vlasy pre mužov – silná fixácia a klasický lesk – 100 ml
8,36 €
Predajca: Royal_Gold_Care
83,60 €/1l

Red One Keratin Matte Hair Wax 150 ml – matujúci vosk na vlasy, stylingový gél pre silnú fixáciu, štruktúru, prirodzený vzhľad, vhodné pre krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, pánsky styling, dostupné v Temu a TikTok Shop



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,49 €
Predajca: MFETradeShop
56,60 €/1l

REF Fiber Cream N°323 85 ml
15,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
184,12 €/1l

Layrite Supershine Cream stylingový krém pre lesk vlasov 120 g
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
185,00 €/1kg

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matný íl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
23,23 €
Predajca: PerfumTraders
309,73 €/1l

Moroccanoil Texture Clay, Vosk na vlasy, 75 ml, Unisex, Všetky typy vlasy, Hrniec, Modelovanie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,11 €
Predajca: PerfumTraders
374,80 €/1l

Maria Nila, Fixating Wax, Paraben-Free, Hair Styling Wax, Defining, Firm Hold, 100 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
272,70 €/1l