Objem:

50 ml

Elizabeth Arden White Tea parfémovaná voda pre ženy 50 ml

27,33 €

546,60 € / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

so 3. – st 7. októbra
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Loewe Aura White Magnolia parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Loewe Aura White Magnolia parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 232,20 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
123,22 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Kilian Rose Oud parfémovaná voda unisex 50 ml
Kilian Rose Oud parfémovaná voda unisex 50 ml
3 393,60 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
169,68 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 003,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 12
225,23 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
201,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 44
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
333,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
33,33 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
Elizabeth Arden Splendor, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Jablko, Bergamot, Frézia, Pivonka, Ananás, Jazmín, ľalia, Magnólia, Orchidea, Ruže, Sprej
153,52 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
19,19 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Red Door Revealed Parfémovaná Voda, 100 ml
Elizabeth Arden Red Door Revealed Parfémovaná Voda, 100 ml
258,50 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
25,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Mediterranean parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden Mediterranean parfémovaná voda pre ženy 100 ml
268,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 21
26,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden My Fifth Avenue parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Elizabeth Arden My Fifth Avenue parfémovaná voda pre ženy 50 ml
368,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
18,44 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - Parfumovaná voda 125ml
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - Parfumovaná voda 125ml
350,96 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
43,87 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Untold, Woda perfumowana, 100ml
Elizabeth Arden Untold, Woda perfumowana, 100ml
291,60 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
29,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown EDP 75 ml W
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown EDP 75 ml W
268,13 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 373
25,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Untold parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden Untold parfémovaná voda pre ženy 100 ml
263,60 €/1l
26,36 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Clinique Aromatics in White parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Clinique Aromatics in White parfémovaná voda pre ženy 100 ml
406,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
40,68 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Kilian Woman in Gold Parfumovaná voda 100 ml
Kilian Woman in Gold Parfumovaná voda 100 ml
3 706,20 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
370,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Lalique Soleil parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 307,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 13
65,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum EDP 50 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Elizabeth Arden!



  • Objem: 50 ml
  • Pohlavie: Dámske a pánske: Dámsky
  • Typ: parfumovaná voda, ktorá je súčasťou balenia: Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: White Tea (Biely čaj)
  • Typ vône: White Tea (čajový čaj) EDP
Od 77,94 / 100 ml

Všeobecné informácie o predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Elizabeth Arden España SL
Avenida Fuente de la Mora 2 Edificio 1, 6º piso Madrid, 28050 España
28050 - Madrid
+34902810036
[email protected]



Parfumovaná voda White Tea, ktorú vytvorili majstri parfuméri, je vyrobená pomocou technológie VivaScentz, ktorá harmonizuje kľúčové tóny a zlepšuje pohodu nositeľa. Jej srdcom je ruža, lístky maté z Južnej Ameriky, na slnku sušené venezuelské fazuľky tonka, jantárové drevo a pižmo.

Vôňové tóny:

Hlavové tóny: talianska mandarínka, šalvia muškátová, morské tóny
Srdcové tóny: mandarínka, šalvia lekárska, morské tóny
: Ružová voda, maté, jazmín, biely čaj
Základná nóta: pižmo, fazuľa tonka, jantárové drevo

.



Popis
Parfumovaná voda White Tea, vytvorená majstrom parfumérom a vyrobená technológiou VivaScentz, dokonale vyvažuje hlavné tóny a vytvára v nositeľovi pocit pohody




Výhody
Toaletná voda White Tea 50 ml



Návod na použitie
Nastriekajte na pokožku samostatne alebo kombinujte s vôňami z kolekcie vôní White Tea podľa potreby.



Elizabeth Arden White Tea toaletná voda 50 ml odparovač pre MUJER



Kvetinová vôňa pre ženy.


Nóty vône:

vrchné tóny: šalvia, morské tóny, mandarínka, papraď

srdcové tóny: biely čaj, biely kosatec, yerba mate

základné tóny: ambra, fazuľa tonka, exotické dreviny



Parfémovaná voda White Tea od značky Elizabeth Arden bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Model
White Tea Eau de Parfum
Hmotnosť
0.209 kg
Objem
50 ml
Zloženie
Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum, 50 ml
Cieľové skupiny
Dámy
Páni
EAN kód
85805210465
085805210465
0085805210465
Číslo od výrobcu
JTI-110742645

Model
White Tea Eau de Parfum
Hmotnosť
0.209 kg
Objem
50 ml
Zloženie
Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum, 50 ml
Cieľové skupiny
Dámy
Páni
EAN kód
85805210465
085805210465
0085805210465
Číslo od výrobcu
JTI-110742645
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 400 ml, Hrniec
Elizabeth Arden White Tea, Krémová, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 400 ml, Hrniec
50,50 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
20,20 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 61
29,29 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum, 30ml - Luxusná kvetinová voňavka s jemnými tónmi bieleho čaju
Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum, 30ml - Luxusná kvetinová voňavka s jemnými tónmi bieleho čaju
709,33 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
21,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
333,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
33,33 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
35,36 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
351,50 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 89
35,15 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
Koleston Perfect farba na vlasy Me+ Rich Naturals pre ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
126,33 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,58 €
Predajca: MAGUHAAR
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden - White Tea Body Cream 225ml
Elizabeth Arden - White Tea Body Cream 225ml
94,27 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
21,21 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 100
30,30 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre 2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
2x Samsung Galaxy Nabíjací kábel USB typu C Rýchlonabíjačka pre S9 S10 A50 White
10,11 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 646
12,13 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe
Bestseller
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Montblanc Signature, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
Montblanc Signature, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
962,67 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 112
28,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Canon PG-545, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 180 strany, Balenie po jednom kuse
Canon PG-545, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 1 kusov, 180 strany, Balenie po jednom kuse
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 204
23,89 €
Predajca: Warehouse
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Stolná lampa LED s dotykovým stmievaním stolová 3 úrovne jasu stolovej lampy Kancelárska lampa Úrovne jasu Nočná lampa na čítanie Biela Retoo
Stolná lampa LED s dotykovým stmievaním stolová 3 úrovne jasu stolovej lampy Kancelárska lampa Úrovne jasu Nočná lampa na čítanie Biela Retoo
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 146
9,09 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 125
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline
Obrázok produktu pre Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lattafa Mayar Cherry Intense parfémovaná voda pre ženy 100 ml
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 184
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 71
29,45 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 113
40,02 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
584,67 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
43,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lítium polymér (lipo), 3,7 V, Čierna, Biela
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 132
30,65 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1003
23,00 €
Predajca: ScentsArabia
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 508
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop
Obrázok produktu pre Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
201,10 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 44
20,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 30 hodnotení
Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Všetko super
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 14. septembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dodávka super rýchlo - produkt super cena
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 17. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelý produkt
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 18. decembra 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Trieda
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 10. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá letná vôňa
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 16. mája 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dobrý
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 17. novembra 2020 na
Overený nákup
Nahlásiť
Dámsky parfum
Objem 0,125 l
Hodnotenie z 15. januára 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
skvelá vôňa za nízku cenu
Objem 0,125 l
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l