5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Resveratrol B E Antioxydant6 497,67 €/1l
194,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging Moisture Cream Spf30 50ml1 876,80 €/1l
93,84 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jeanne Piaubert Regeneračný reštrukturalizačný krém Comfort Tagescreme 50ml1 191,80 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Darphin Intral upokojujúci krém786,60 €/1l
40,69 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,33 €
Predajca: PerfumTraders

Sensilis Supreme Tagescreme SPF15 50ml
1 420,00 €/1l
71,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Juvena Juvenance Epigen denný krém 50ml
882,20 €/1l
44,11 €
Predajca: PerfumTraders

Dermacol Intensywnie odmładzający krem na dzień, 50ml
137 000,00 €/1kg
13,70 €
Predajca: LAVONIO

Babor Skinovage Vitalizačný krém Rich 50ml
1 022,60 €/1l
51,13 €
Predajca: VISO

Collistar Rigenera Vyhladzujúci krém proti vráskam
888,80 €/1l
44,44 €
Predajca: PerfumTraders

Declare Age Control kolagén a elastín Booster
873,00 €/1l
43,65 €
Predajca: PerfumTraders

Diadermine Lift+ Naturetinol Tagescreme 50ml
317,60 €/1l
15,88 €
Predajca: somnia24

SVR sérum Sebiaclear Serum 200 ml
755,33 €/1l
22,66 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Biovene Nawilżający krem do twarzy na dzień, 50ml
36 500,00 €/1kg
8,40 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,65 €
Predajca: NutraBestBG

Nacomi Krem shea 50+ na dzień z kwasem hialuronowym, 50 ml
122 000,00 €/1kg
12,20 €
Predajca: MANADA

Lierac Arkskin Tagescreme 50 ml
599,00 €/1l
29,95 €
Predajca: PerfumTraders

Collistar Przeciwzmarszczkowy krem-balsam do twarzy z kolagenem i malachitem, 50ml
524,40 €/1l
27,40 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,22 €
Predajca: Glamperfeu

RESVERATROL care Krem młodości na dzień 50 ml
1 594,00 €/1l
84,44 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,70 €
Predajca: Tersorte

Dermacol Odmładzający krem na dzień z kawiorem, 50ml
150 800,00 €/1kg
15,08 €
Predajca: VISO

Isdin Punktowy żel na wypryski, 15ml
1 348,00 €/1l
20,22 €
Predajca: somnia24

Isdin Isdinceutics Auriderm 50ml
1 127,80 €/1l
56,39 €
Predajca: Parfumtoi
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Stendhal Recette Merveilleuse Expertise – Regeneračný krém 50 ml
Stendhal Recette Merveilleuse Expertise je ná pleťová kozmetika proti starnutiu, špeciálne vyvinutá pre potreby zrelú pleť. Kombinuje Elixir de Lys™, účinný rozjasňujúci a protišupinový elixír, s Algae Millenium™, cenným anti-aging olejom. Tento krém, obohatený o extrakt z posvätného stromu, ktorý je antioxidantom, vyhladzuje vrásky a redukuje pigmentové škvrny. Pleť je intenzívne hydratovaná, pôsobí pevnejšie a žiarivejšie, a jej pôvodná krása je obnovená.
Informácie o produkte
- Značka: Stendhal
- Produkt: Stendhal Recette Merveilleuse Expertise – Regeneračný krém 50 ml
- Objem: 50 ml
- EAN: 3355996049982
Regeneračný krém proti starnutiu Stendhal Recette Merveilleuse 50 ml je určený pre náročných ľudí, ktorí dbajú o svoj vzhľad a hľadajú tú najlepšiu kozmetiku na zvýraznenie svojej krásy. Ak patríte medzi nich, 100 % originálne výrobky Stendhal sú určené práve vám.
- Hlavné vlastnosti:
- Rozjasňovač
- Antioxidant
- Odolný voči škvrnám
- Typ: Regeneračný krém
- Pohlavie: ženy
- Textúra: krémová
- Odporúčané použitie: Všetky typy pleti
- Zloženie: - Zloženie pleti:
- Sorban draselný
- Propándiol
- Kyselina salicylová
- Benzoan sodný
- Hydroxid sodný
- Kyselina sorbová
- Tapiokový škrob
- Tokoferol
- Trietanolamín
- Xantánová guma
- Akryláty/ 10-30 alkylakrylátový krížový polymér
- Adenozín
- C10-18 triglyceridy
- Extrakt z Chlorella vulgaris
- Kyselina citrónová
- Glyceryl stearát se
- Extrakt z kvetov ibišteka sabdariffa
- Izopropylpalmitát
- Výťažok z kôry Morus alba
- Extrakt z Pancratium maritimum
- Benzylalkohol
- Glycerol
- Cetearylalkohol
- Cetearylglukozid
- Triglycerid kaprylový/kapricový
- Objem: 50 ml
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
Stendhal Recette Merveilleuse Expertise Redensifying Care 50ml
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- voda; izopropyl palmitát; glycerín; triglyceridy C10-18; olej zo semien sezamu (Sesamum indicum); voda z kvetov nymfy (Lilium candidum); maslo bambucké (Butyrospermum parkii); cetearylalkohol; glycerylstearát SE; propyléndiok; parfum; benzylalkohol; cetearylglukozid; škrob z manioku; akryláty/alkyákryláty C10-30, krížový polymér; trietanolamín; xantánová guma; benzoan sodný; triglycerid kaprylový/kaprinový; kyselina salicylová; olej zo semien slnečnice (Helianthus annuus); extrakt z kvetov ibišteku (Hibiscus sabdariffa); adenozín; extrakt z kôry anogeissus leiocarpa; extrakt z kôry moruše bielej (Morus alba); sorban draselný; tokoferol; extrakt zo semien uhorky (Cucumis sativus); sorban draselný; kyselina citrónová; hydroxid sodný; extrakt z Pancratium maritimum; extrakt z Chlorella vulgaris; extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3355996049982
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- voda; izopropyl palmitát; glycerín; triglyceridy C10-18; olej zo semien sezamu (Sesamum indicum); voda z kvetov nymfy (Lilium candidum); maslo bambucké (Butyrospermum parkii); cetearylalkohol; glycerylstearát SE; propyléndiok; parfum; benzylalkohol; cetearylglukozid; škrob z manioku; akryláty/alkyákryláty C10-30, krížový polymér; trietanolamín; xantánová guma; benzoan sodný; triglycerid kaprylový/kaprinový; kyselina salicylová; olej zo semien slnečnice (Helianthus annuus); extrakt z kvetov ibišteku (Hibiscus sabdariffa); adenozín; extrakt z kôry anogeissus leiocarpa; extrakt z kôry moruše bielej (Morus alba); sorban draselný; tokoferol; extrakt zo semien uhorky (Cucumis sativus); sorban draselný; kyselina citrónová; hydroxid sodný; extrakt z Pancratium maritimum; extrakt z Chlorella vulgaris; extrakt z listov rozmarínu (Rosmarinus officinalis).
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3355996049982
Hodí sa k tomu

Stendhal Hydro Harmony Soin Hydratant Repulpant 50ml
1 269,00 €/1l
63,45 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Recette Merveilleuse Oval Lift Nočná starostlivosť 50ml
1 399,20 €/1l
69,96 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Recette Merveilleuse Oval Lift denný krém 50ml
1 561,40 €/1l
78,07 €
Predajca: somnia24

Stendhal Recette Merveilleuse Expertise Starostlivosť o oči a pery 10ml
5 988,00 €/1l
59,88 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Wonder Recipe starostlivosť proti vráskam 10ml
5 582,00 €/1l
55,82 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Recette Merveilleuse Oval Lift Remodeling Serum 30ml
2 380,67 €/1l
71,42 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Pur Luxe Total Anti Aging Care 50ml
3 644,80 €/1l
182,24 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Recette Merveilleuse sérum proti vráskam 30ml
2 491,67 €/1l
74,75 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Elixír ľalií 30ml
3 492,00 €/1l
104,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Stendhal Hydro Harmony Soin Regard Hydratant 30ml
1 573,67 €/1l
47,21 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Hydro Harmony Plumping sérum 30ml
2 894,33 €/1l
86,83 €
Predajca: somnia24

Očný balzam Stendhal Pur Luxe 10ml
7 435,00 €/1l
74,35 €
Predajca: Parfumtoi

Nočný balzam Stendhal Pur Luxe 50ml
3 462,80 €/1l
173,14 €
Predajca: Parfumtoi

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Ženy, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 kusov
376,90 €/1l
37,69 €
Predajca: Sykz

Stendhal Recette Merveilleuse Expertise Comfort Serum 30ml
2 482,33 €/1l
74,47 €
Predajca: Parfumtoi

Stendhal Recette Merveilleuse Výplň očí a cieľových partií 15 ml
3 785,33 €/1l
56,78 €
Predajca: Parfumtoi

Max Factor Miracle Pure 2in1 Skin Reset, Kvapkadlo, Tekuté, Citlivá pokožka, Tónovanie, Plavá, Svetlá, Béžová
385,67 €/1l
11,57 €
Predajca: MANADA

Lattafa Sutoor parfémovaná voda pro ženy 100 ml
228,40 €/1l
22,84 €
Predajca: Glamperfeu

Klorane A LA Ovesn mlieko Extra jemn such ampn 150 ml
114,93 €/1l
17,24 €
Predajca: VISO

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
295,30 €/1l
29,53 €
Predajca: Glamperfeu

Memo Paris Tamarindo Woda perfumowana, 75 ml
2 245,47 €/1l
168,41 €
Predajca: PerfumTraders

Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum čistý parfém pre ženy 100 ml
599,50 €/1l
59,95 €
Predajca: Novada-Shop

Maison Alhambra Imperium parfémovaná voda unisex 100 ml
323,90 €/1l
32,39 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Babaria Deodorant Aloe Roll On 50ml
100,80 €/1l
5,04 €
Predajca: NutraBestBG

Victoria's Secret 667557894690, Mlieko (látka), Ženy, 236 ml, Rúra, Jantár, 1 kusov
98,56 €/1l
23,26 €
Predajca: Denpoli-Venda

Clinique Quickliner For Lips, 0,3 g, Hnedá, Lipblush, Vyhladenie, Ženy, Paraben, Ftalát
89 346,15 €/1kg
23,23 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Sehr EDP 100ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Khadlaj - Valor Enigma EDP 100ml
356,30 €/1l
35,63 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

French Avenue Royal Blend Vintage čistý parfém unisex 100 ml
325,20 €/1l
32,52 €
Predajca: Glamperfeu
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller


3% od 2 ks
Doprava zdarma

















Doprava zdarma

MARY KAY Denný krém TimeWise Daytime Defender UVA Protection SPF 30 Day Care 29 ml
44,18 €
Predajca: lithuaniashop
1 523,45 €/1l

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
44,43 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,82 €
Predajca: PerfumTraders
836,40 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(344)Počet hodnotení: 344
92,69 €
Predajca: LOGNOW
926,90 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
79,73 €
Predajca: MAGUHAAR
26 576,67 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
63,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 875,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(8)Počet hodnotení: 8
460,56 €
Predajca: PerfumTraders
9 211,20 €/1l

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
40,02 €
Predajca: MAGUHAAR
200,10 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém 30ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
150,11 €
-3,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
146,21 €
Predajca: PerfumTraders
4 873,67 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
221,10 €
-5,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
215,36 €
Predajca: PerfumTraders
897,33 €/1kg

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(57)Počet hodnotení: 57
16,25 €
Predajca: MAGUHAAR
216,67 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Sisley Double Tenseur Instant & Long-term, Ženy, 30 ml, Normálna pleť, Hydratačný, Flakón s pumpičkou
110,62 €
-2,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,85 €
Predajca: PerfumTraders
3 595,00 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,88 €
Predajca: MAGUHAAR
112,53 €/1l

Sisley Mattifying Moisturising Skin Care With Tropical Resins, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Tvár, Zmatňujúci, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l

Guam krém na zníženie tuku na stehnách a zadku s minerálom turmalínom 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
33,65 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
33 650,00 €/1l

Sesderma Reti Age gélový krém Anti-aging Gel Cream 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,00 €
Predajca: Serica
720,00 €/1l