5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff " V " Wardasina EDP 100 ml UNISEX1 697,50 €/1l
169,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Contralto EDP 100 ml UNISEX1 753,00 €/1l
175,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Atlantide Extrait de Parfum 100 ml UNISEX3 747,10 €/1l
374,71 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sospiro Erba Leather EDP 100 ml UNISEX1 698,50 €/1l
169,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
1 414,00 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Latin Lover EDP 100 ml UNISEX
1 105,70 €/1l
110,57 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Marbella Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 122,50 €/1l
112,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Unisex parfém Carner Barcelona EDP Bo-Bo 50 ml
1 536,00 €/1l
76,80 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Rima XI EDP 50 ml UNISEX
1 515,20 €/1l
75,76 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Danzatoria EDP 50 ml UNISEX
1 676,60 €/1l
83,83 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Ambar Del Sur EDP 100 ml UNISEX
1 121,10 €/1l
112,11 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Lucomorie parfumovaná voda 100ml
877,30 €/1l
87,73 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carner Barcelona Costarela EDP 100 ml UNISEX
1 010,00 €/1l
101,00 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Fig Man EDP 50 ml UNISEX
1 353,40 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Unisex parfém Carner Barcelona Palo Santo EDP 100 ml Palo Santo
1 020,10 €/1l
102,01 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Carner Barcelona Revolución EDP 50 ml UNISEX
1 474,60 €/1l
73,73 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Cuirs EDP 100 ml UNISEX
1 030,20 €/1l
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

Carner Barcelona Bestium Parfumový extrakt 50 ml UNISEX
2 177,40 €/1l
108,87 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
UNISEX parfumovaná voda
čierne ríbezle, bulharská ruža, čierne korenie
zelený čaj, pivonka, jazmín
broskyňa, pižmo, jantár
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym unisex parfémom Carner Barcelona Marbella EDP 50 ml a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Carner Barcelona!
- Pohlavie: Unisex
- Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Typ vône: EDP
- Objem: 50 ml
- Model
- Marbella
- Hmotnosť
- 0.341 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Carner Barcelona
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8437017668411
- Číslo od výrobcu
- 41A
- Model
- Marbella
- Hmotnosť
- 0.341 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Carner Barcelona
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 8437017668411
- Číslo od výrobcu
- 41A
Hodí sa k tomu

Carner Barcelona Ibiza Nights EDP 50 ml UNISEX
1 414,00 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Carner Barcelona Marbella Eau De Parfum 100 ml (unisex)
1 122,50 €/1l
112,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámsky parfum Carner Barcelona EDP Tardes 50 ml
2 209,00 €/1l
110,45 €
Predajca: somnia24

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,60 €/1l
35,36 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Ruže, White rose, Labdanum, Koža, Pižmo, Vanilka, Vetiver
319,90 €/1l
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: pttonline

Riiffs Fleurie Emerald parfémovaná voda pro ženy 100 ml
254,80 €/1l
25,48 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Rayhaan – Pacific Aura 100 ml
380,00 €/1l
38,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Maison Asrar Legacy Eau de Parfum 100ml
577,60 €/1l
57,76 €
Predajca: somnia24

Lattafa Sakeena, Ženy, 100 ml
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Paris Corner Coconut Lagoon parfémovaná voda unisex 100 ml
300,60 €/1l
30,06 €
Predajca: Glamperfeu

Fragrance World B Gentle Gold EDP 100 ml UNISEX
167,60 €/1l
28,00 €
-40%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,76 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Safari Breeze čistý parfém unisex 100 ml
389,50 €/1l
38,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Carner Barcelona Ambar Del Sur EDP 100 ml UNISEX
1 121,10 €/1l
112,11 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner Khair Confection parfémovaná voda pro ženy 100 ml
185,00 €/1l
18,50 €
Predajca: Glamperfeu

Maison Alhambra Ébene Edp 90ml
322,22 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Borabora parfumovaná voda v spreji 100ml
1 281,40 €/1l
128,14 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Rayhaan Pacific Aloha, parfémová voda, 100 ml
400,00 €/1l
40,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Rayhaan – Džungľová atmosféra 100 ml
429,00 €/1l
42,90 €
Predajca: etparadisecom

Lattafa Khamrah Dukhan, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
275,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Nusuk Mahab čistý parfém unisex 100 ml
300,00 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Fragrance World Azzure Aoud EDP 100 ml M
346,50 €/1l
34,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Arabiyat Sugar Vanilla Cream Macaron 100 ml Parfum Unisex
242,70 €/1l
24,27 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Riiffs Aswaar čistý parfém unisex 100 ml
220,30 €/1l
30,26 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,03 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super rýchle dodanie! Ďakujem veľmi pekne
Objem 0,05 l
Všetko perfektné
Hodnotenie z 20. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 30. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l