5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 3 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
IT Cosmetics Sebavedomie v kréme na tvár1 106,67 €/1l
66,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Skin1004 Madagaskar Centella Hyalu-Cica Prv ampulka206,20 €/1l
20,62 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Orjena Rozjasňujúci krém na tvár s vitamínom C, 50 ml619,80 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Babor HSR Lifting Krém proti vráskam na krk a dekolt, 50ml1 313,00 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Eisenberg Eisenberg, prvý krém proti jemným vráskam, 50 ml
1 504,60 €/1l
75,23 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

BIOLIQ Dermo, Koncentrát proti akné, 15 ml
651,33 €/1l
9,77 €
Predajca: MANADA

Emulzia proti akné
1 066,33 €/1l
45,99 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

CLEANANCE COMEDOMED Koncentrát proti nečistotám pleti 30 ml
861,00 €/1l
25,83 €
Predajca: VISO

Celia Retinol krém proti vráskam 60 50ml
142,71 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dermedic Hydrain Serum nawadniające twarz, szyję i dekolt, 30 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
307 000,01 €/1kg
35,56 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,35 €
Predajca: Katomix

Multikolagénové sérum s protivráskovým účinkom pre zrelú a povisnutou pokožku, 100 ml
191,90 €/1l
19,19 €
Predajca: MANADA

Novaclear, Redless Jemný micelárny čistiaci roztok, 400 ml
45,00 €/1l
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

EISENBERG Upokojujúce upokojujúce sérum na citlivú pleť 30ml
2 043,33 €/1l
61,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

EISENBERG Upokojujúci regeneračný krém na citlivú pleť 50ml
1 528,00 €/1l
76,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Eisenberg All-Over Moisturising Mask 75 ml
644,67 €/1l
48,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Skin79 Beblesh ampulka proti tmavým škvrnám 50ml
539,80 €/1l
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Eisenberg Liftingové regeneračné sérum 30 ml
1 940,67 €/1l
58,22 €
Predajca: Glamperfeu

Emulzia The Ordinary Retinal 0,2 %
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Valmont V-Firm spevňujúci krém na tvár 50 ml
5 992,80 €/1l
299,64 €
Predajca: Parfumtoi

Allergika Krém proti začervenaniu pri rosacei Med 30 ml
20,72 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Eisenberg First Wrinkles Tender Emulsion 50 ml je ľahká emulzia pre tvár proti prvým vráskam, ktorá pomáha intenzívne hydratovať pokožku, zjemňovať jemné línie a podporovať mladistvý vzhľad. Hodvábna textúra sa rýchlo vstrebáva, pokožku intenzívne vyživuje a zanecháva ju jemnú, hebkú a sviežu, bez pocitu mastnoty. Emulzia je ideálna pre mladú až prvú zrelú pleť, ktorá potrebuje dennú hydratačnú a preventívnu starostlivosť proti starnutiu.
Vlastnosti
- Ľahká emulzia pre tvár proti prvým vráskam
- Pomáha zjemňovať jemné línie a prejavy únavy
- Dodáva pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu
- Rýchlo sa vstrebáva, bez toho aby zaťažovala pokožku
- Vhodná na každodenné použitie
Dôležité výhody
- Pomáha predchádzať prvým známkam starnutia pokožky
- Zanecháva pokožku hydratovanú, jemnú a hebkú
- Prispieva k zlepšeniu textúry a elasticity pokožky
- Dodáva pokožke svieži a odpočinutý vzhľad
- Poskytuje jemnú starostlivosť, ktorá je vhodná aj pod make-up
Použitie
- Ráno a/alebo večer naneste na vyčistenú pleť tváre a krku.
- Naneste primerané množstvo emulzie.
- Jemne vmasírujte do pokožky, kým sa úplne nevstúbi.
- Používajte samostatne alebo po nanesení séra.
- Pri použití ráno odporúčame doplniť ochranu SPF proti UV žiazeniu.
Hydratačná emulzia proti vráskam
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 3259550505962
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- EAN kód
- 3259550505962
Hodí sa k tomu

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam
250,48 €/1l
125,24 €
Predajca: PerfumTraders

Centellian24 Madeca Cream Time Reverse 50 ml
0,40 €/1l
20,20 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
220,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

R‑retinoate intense 50 ml - Intenzívny krém na aktiváciu mladistvosti
7 355,00 €/1l
367,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

INITIO Atomic Rose parfumovaná voda 90 ml
2 728,11 €/1l
245,53 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Eisenberg Anti-Age Treatment 50 ml
1 895,60 €/1l
94,78 €
Predajca: Glamperfeu

Vichy Aqualia Thermal krem nawilżający do skóry suchej i normalnej 50ml
898 833,36 €/1kg
53,93 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Physiogel, Łagodzenie i Ulga Balsam łagodzący do skóry suchej podrażnionej i nadwrażliwej, 400 ml
55 500,00 €/1kg
22,20 €
Predajca: MANADA

Posilňujúci krém Protini ( Polypeptidový krém) 50 ml
1 559,80 €/1l
77,99 €
Predajca: somnia24

Hydratačná a spevňujúca emulzia Skin CAVIAR 70 ml
4 496,43 €/1l
314,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Mer Hydratačný svieži krém
5 080,33 €/1l
152,41 €
Predajca: PerfumTraders

Dermamelan Krém 30G.
183,37 €/1kg
183,37 €
Predajca: Dermes

Arnika pre kone na ľudské použitie 99 % Arnika pre kone na ľudské použitie 99 % Extra silný hrejivý krém na svaly pri úrazoch a výronoch Arnika gel Forte
110 149,99 €/1l
110,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA
614,57 €/1l
184,37 €
Predajca: lithuaniashop

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...
1 204,00 €/1l
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Le Couvent Ambra Woda perfumowana, 100 ml
653,50 €/1l
65,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dr.Melaxin Cemenrete Intenzívny krém s vápnikom 50 ml
0,48 €/1l
23,95 €
Predajca: Juui

Matiere Premiere Falcon Leather - parfumovaná voda, 50 ml
2 698,00 €/1l
134,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

VT COSMETICS PDRN KAPSULOVÝ KRÉM 100, 50ml - hydratačný krém s PDRN
459,80 €/1l
22,99 €
Predajca: LaRoseCare

Sisley Sisleya La Nuit Pleťové Mlieko Pre Všetky Typy Pleti 140Ml
1 233,64 €/1l
172,71 €
Predajca: PerfumTraders

CeraVe - Oil Control Moisturising Gel-Cream - Hydratační gel-krém 52ml
19,70 €/1kg
19,70 €
Predajca: NutraBestBG

(DE) Vdy such Tvar, Vekos S/M, 3 kusy
136 400,00 €/1kg
13,64 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Gritti Because I'm Free Extrait de Parfum 100 ml
1 591,40 €/1l
159,14 €
Predajca: somnia24

Thalgo Source Marine Hydratačný topiaci krém 50 ml
834,60 €/1l
41,73 €
Predajca: VISO

Dr. Hauschka 420004640, Pleťová voda, Unisex, 50 ml, Suchá koža, Hydratačné, Hydratačný, Kvetinový
456,20 €/1l
22,81 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v najlepšom svetle
Všetky výrobky Eisenberg majú vynikajúcu kvalitu a nič im nechýba! Očný krém je jemný a dá sa nádherne nanášať. Jednoznačné odporúčanie na kúpu.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l