5,0



Na základe 8 hodnotení
JABLKOVÁ ROLKA - ČUČUČOROVÁ SNACK BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 30 g - BOB SLIMÁK
1,39 €
0,05 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
11h 11m 36s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Müsli tyčinky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Müsli tyčinka s bielou čokoládou bez pridaného cukru 6x20g 120g30,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Helpa jahodová tyčinka 20 g - vegánska a bez cukru54,50 €/1kg
1,09 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Corny Sladká a slaná arašidová müsli tyčinka s chrumkavými orieškami 150g24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jogurtovo-jahodová müsli tyčinka Corny s medom 150g24,00 €/1kg
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OVOCNÉ ŽELÉ BEZ PRIDANÝCH CUKROV, BEZLEPKU,75 g - BIOMINKI
0,04 €/1kg
3,22 €
Predajca: Biogo

SNACK JABLKO - JAHODY S CHIA SEMIAČKAMI25 g - MOGLI
11 380,00 €/1kg
11,38 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Wafer – Jahodové vaflové plátky bez pridaného cukru, 30 g | BETT'R
34,33 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

Rübli Kekse - Karotte & Dinkel 125g | MOGLI
25,04 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

OatSnack - Ovsená tyčinka, 1 x 65 g, príchuť: jogurt jahoda
110,40 €/1kg
8,28 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Ranné jedlo - Ošatková krúpka s jahodami, 40 g | MELROS
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Fruchtriegel – čučoriedka, 40 g | ALLOS
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Nakd Blueberry Muffin ovocná tyčinka s orieškami, 140 g - bezlepková, vegánska, bez cukru
59,57 €/1kg
8,34 €
Predajca: Pantry_Intl

Tyčinka - slaný arašidový karamel 40g
78,25 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Ovocná tyčinka - jablko a orech 40g
31,50 €/1kg
1,26 €
Predajca: taleoo

Müsli Snack Chocolate 4x29g
17,33 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Ovocná tyčinka - Kešu datle 40g
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Rapunzel - Ovocné plátky višňa - 40g
79 250,00 €/1kg
3,17 €
Predajca: taleoo

Ovsen tyinka - kakaov jahoda 20g
51,50 €/1kg
1,03 €
Predajca: taleoo

BEZLEPKOVÁOVESNÁ TYČINKA BROWNIE 40 g – LIFEFOOD
52,00 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
ZLOŽENIE
jablko 80%, čučoriedky 20%.
POPIS
Jablkové a čučoriedkové chuťovky Bob Snail.
Bez pridaného cukru. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.
Balenie obsahuje 3 pochutiny.
VÝŽIVOVÁ HODNOTA NA 100 g
Energetická hodnota: 787 kJ/186 kcal
Tuky: 1,7 g
vrátane nasýtených mastných kyselín: 0,2 g
Sacharidy: 41 g
vrátane cukrov: 36 g
Vláknina: 5,0 g
Bielkoviny: 1,4 g
Soľ: <0,01 g
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Skladujte na suchom mieste. Chráňte pred teplom. Po otvorení spotrebujte do niekoľkých dní.
Bob Snail je tou najlepšou voľbou, ak túžiš po zdravej pochúťke! Ovocný plátok vyrobený zo 100 % ovocia je chutná dobrota, pripravená len z prírodných surovín bez pridaného cukru. - jablkovo-brusnicový ovocný plátok - 100 % ovocia - neobsahuje pridaný cukor - bez lepku, bez laktózy, vegánsky - 30 g Výrobca / prvý distribútor v EÚ: Erdal GmbH Neualmerstrasse 13 5400 Hallein [email protected]
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste. Chráňte pred teplom. Po otvorení spotrebujte do niekoľkých dní.
- Príchuť
- Jablko
- Zloženie
- jablko 80%, čučoriedky 20%
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 787 kJ/186 kcal; Tuky: 1,7 g; vrátane nasýtených mastných kyselín: 0,2 g; Sacharidy: 41 g; vrátane cukrov: 36 g; Vláknina: 5,0 g; Bielkoviny: 1,4 g; Soľ: <0,01 g
- Hmotnosť
- 30000 g
- Potravinársky podnik
- BOB SNAIL (żelki)
- Obchodný názov
- JABLKOVÁ ROLKA - ČUČUČOROVÁ SNACK BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 30 g - BOB SLIMÁK
- Výrobca
- Bob Snail
- Rozsah dodávky
- 3 občerstvenia
- Označenie množstva
- 30 g
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4820206080066
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na suchom mieste. Chráňte pred teplom. Po otvorení spotrebujte do niekoľkých dní.
- Príchuť
- Jablko
- Zloženie
- jablko 80%, čučoriedky 20%
- Výživové údaje
- Energetická hodnota: 787 kJ/186 kcal; Tuky: 1,7 g; vrátane nasýtených mastných kyselín: 0,2 g; Sacharidy: 41 g; vrátane cukrov: 36 g; Vláknina: 5,0 g; Bielkoviny: 1,4 g; Soľ: <0,01 g
- Hmotnosť
- 30000 g
- Potravinársky podnik
- BOB SNAIL (żelki)
- Obchodný názov
- JABLKOVÁ ROLKA - ČUČUČOROVÁ SNACK BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 30 g - BOB SLIMÁK
- Výrobca
- Bob Snail
- Rozsah dodávky
- 3 občerstvenia
- Označenie množstva
- 30 g
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4820206080066
Hodí sa k tomu

JABLKO - MALINOVÁ ROLÚČKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK
46,33 €/1kg
1,39 €
Predajca: medpak_shop

JABLKO-HRUŠKOVÁ RÚŽKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK
43,00 €/1kg
1,29 €
Predajca: medpak_shop

JABLKO - JAHODOVÁ RÚLAČKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK
0,04 €/1kg
1,29 €
Predajca: medpak_shop

JABLKO - MALINOVÁ ROLÚČKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 60 g - BOB SLIMÁK
0,04 €/1kg
2,29 €
Predajca: medpak_shop

Jablkový snack - čerešňa 60g BOB SCHNECKE
2 030,00 €/1kg
2,29 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,03 €
Predajca: Katomix

Ovocný plátok, 30 g, BOB SNAIL, jablko-čerešňa
0,05 €/1kg
1,39 €
Predajca: medpak_shop

JABLKOVÁ ROLKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 30 g - BOB SLIMÁK
39,67 €/1kg
1,19 €
Predajca: medpak_shop

Jablkový snack - hruška 60g BOB SCHNECKE
2 190,00 €/1kg
2,19 €
Predajca: medpak_shop

JABLKO - ČUČOROVODOVÁ ROLOVAČKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 60 g - BOB SLIMÁK
38,17 €/1kg
2,29 €
Predajca: medpak_shop

MANGO ROLKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 30 g - BOB SLIMÁK
43,00 €/1kg
1,29 €
Predajca: medpak_shop

MANGO ROLKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKOVÁ 60 g - BOB SLIMÁK
38,17 €/1kg
2,29 €
Predajca: medpak_shop

JABLKO - JAHODOVÁ RÚLAČKA BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 60 g - BOB SLIMÁK
0,05 €/1kg
3,18 €
Predajca: Biogo

biofix - Smažené cestoviny Bami Goreng, 15,81 g | BELTANE
137,11 €/1kg
2,18 €
Predajca: taleoo

JEDZTE SA A ZAHRAJTE SA JABLKO-HRUŠKA S BEZLEPKOVOU HRAČKOU 20 g - BOB SLIMÁK
0,10 €/1kg
2,09 €
Predajca: medpak_shop

Ovocný plátok, 14 g, BOB SNAIL, jablko-jahoda
0,08 €/1kg
1,09 €
Predajca: medpak_shop

PRUHOVÁ SNACK JABLKO - HRUŠKA - ČUČORIEK BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 14 g - BOB SLIMÁK
77,86 €/1kg
1,09 €
Predajca: medpak_shop

ČOKO JABLKO - JAHODOVÁ SNACK V BELGICKEJ MLIEČNEJ ČOKOLÁDE, BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK
53,00 €/1kg
1,59 €
Predajca: medpak_shop

PRUHOVÉ JABLKO - OBJÍMAVKA Z ČIERNYCH RÍBEZLÍ BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 14 g - BOB SLIMÁK
0,08 €/1kg
1,09 €
Predajca: medpak_shop

ČOKO JABLKO - MALINOVÁ SNACK V tmavej BELGICKEJ ČOKOLÁDE BEZ PRIDANÉHO CUKRU, BEZLEPKU 30 g - BOB SLIMÁK
53,00 €/1kg
1,59 €
Predajca: medpak_shop

Nafukovacia trampolína detský hrad 174 x 174 x 135 cm 48259 INTEX
71,66 €
Predajca: Ennyroom_SK

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
14,29 €/1kg
42,88 €
Predajca: somnia24

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

KuchenMeister jahodová roláda s krémom a ovocnou náplňou 400g
9,05 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KOŽIŠKY S ORIEŠKAMI A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,30 g - MOGLI
0,08 €/1kg
2,54 €
Predajca: taleoo

XIAOMI G20 Lite biely bezdrôtový vertikálny vysávač
91,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušienka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
32,15 €/1kg
4,18 €
Predajca: taleoo

Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

350G Meisterbaeckersvital Bezlepkový Ds
10,94 €/1kg
3,83 €
Predajca: taleoo

Sedadlo kolobežky Wiltec modré, nastaviteľné sedadlo pre elektrické kolobežky do 120 kg, sedadlo kolobežky kompatibilné s hoverboardmi, ergonomické sedadlo
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Dino Bikes 416U-R88, Mestský bicykel, Deti, Unisex, Vzpriamene, 40,6 cm (16"), Oceľ
115,70 €
Predajca: KUBISPORT
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 16. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Záhradnícke nožnice SK-5 s oceľovou čepeľou Záhradnícke nožnice na strihanie bonsajov Záhradnícka sada náradia pre rastliny Ružové kvety Ovocné stromy
22,99 €
Predajca: Zanjo24

50LED solárne reťazové svetlá IP65 vodotesné viacfarebné vodné kvapky rozprávkové svetlá s 8 režimami osvetlenia pre vonkajšie 7m
25,99 €
Predajca: Zanjo24

25 mriežok na kocky ľadu Easy Release Silicone Ice Ball Maker Mold Mini Round Ice Sphere Tray with Lid Green
17,99 €
Predajca: Zanjo24

Veľká pletená vianočná pančucha s vrecúškom na cukrovinky Krásne vianočné dekorácie Závesné pančuchyVianočné stromčeky
19,99 €
Predajca: Zanjo24

Multifunkčná nastaviteľná polyesterová záhradná pracovná zástera s vreckami Nástroje zástery Organizátor
27,99 €
Predajca: Zanjo24

Elektrický ohrievací podnos s celoplošným ohrevom Prenosný silikónový s 3 nastaveniami teploty Univerzálny ohrievač potravín 60 ºC - 100 ºC na večierky Sivá
72,99 €
Predajca: Zanjo24

Balisto Müsli Mix celozrnná sušienka v mliečnej čokoláde 37g
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,95 €/1kg

Lekkerland 188827, Mliečna čokoláda, 37 g, 1 kusov
0,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,95 €/1kg

Lekkerland 188834, Mliečna čokoláda, 37 g, kukurica, 1 kusov
0,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,81 €/1kg

Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bez lepku 40g
2,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
69,50 €/1kg

Helpa jahodová tyčinka 20 g - vegánska a bez cukru
1,09 €
Predajca: medpak_shop
54,50 €/1kg

Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov s karamelom 2 x 40 g



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,25 €/1kg

OVES S MANGOM A GOJI 70 g - ÚPLNE PRÍBEH
19,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
0,29 €/1kg

RUF Kaša jablková so škoricou 65g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,31 €/1kg

Datľová tyčinka s malinami a kakaom 40g TAR-GROCH
1,19 €
Predajca: BRAT_PL
28,33 €/1kg

Arašidová tyčinka Mr Tom z pražených arašidov a karamelu 40g
0,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,25 €/1kg

Datľová tyčinka s pistáciami 40g TAR-GROCH
1,29 €
Predajca: BRAT_PL
30,71 €/1kg

KLASICKÉSEZAMOVÉ SEMIENKY 27 g - NATURAVENA
0,97 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

CORNY 3007102 CORNY Corny Cocos Müsliriegel 6 Riegel



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,00 €/1kg

CORNY 3007056 CORNY Haferkraft Cranberry-Kürbiskern Müsliriegel 4 Riegel



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,71 €/1kg