4,3



Na základe 7 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.37,55 €/1kg
7,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schogetten Nougat 10030065 100g24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport nugátová mliečna čokoláda s nugátovou náplňou 100g 13-balenie
24,59 €/1kg
31,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g
47,04 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 3997 Ritter SPORT WHITE + CRISP čokoláda 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Praline, Mliečna čokoláda, 100 g, Lieskový orech, 1 kusov, Sugar, HAZELNUT paste (18 %), cocoa mass, cocoa butter, whole MILK powder, skimmed MILK powder,..., 2303 kJ
48,20 €/1kg
4,82 €
Predajca: Pantry_Intl

Ritter Sport Kakaová trieda Noble Bitter the Fine z Nikaraguy 100g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
35,10 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mliečna čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
21,97 €/1kg
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219244005 Ritter SPORT Alpenmilch Schokolade 250,0 g
22,92 €/1kg
5,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211873003 Ritter SPORT Rum Trauben Nuss Schokolade 100,0 g
27,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: Store-Germany

Ritter Sport chrumkavé sušienky s mliečnou kakaovou náplňou 100g balenie 11
19,94 €/1kg
21,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Nut Class Medová slaná mandľová mliečna čokoláda 100g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5767291005 Ritter SPORT Knusper Nuss Schokolade 100,0 g
29,10 €/1kg
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211890008 Ritter SPORT Pfefferminz Schokolade 100,0 g
27,00 €/1kg
2,70 €
Predajca: Store-Germany

Ritter Športová čokoláda Thank You 326026 assorted 176g
21,71 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ritter Sport Nougat mliečna čokoláda s nugátovou náplňou 100g
Aj pri čokoláde sú dôležité vnútorné hodnoty. Táto tabuľka je obzvlášť pôsobivá vďaka krémovej nugátovej náplni. Množstvo zlatohnedých pražených a jemne mletých lieskových orieškov jej dodáva intenzívnu orieškovú chuť. Výsledok: láska na prvé zahryznutie.
Alfred Ritter GmbH & Co KGAlfred-Ritter-Straße 2571111 WaldenbuchWaldenbuch, NemeckoZodpovedný prevádzkovateľ v oblasti potravín (EÚ)
Alfred Ritter GmbH & Co. KG
D-71111 Waldenbuch, Nemecko
Názov potraviny
Plnená mliečna čokoláda s nugátom (42 %).
Zoznam zložiek
Zložky: cukor, lieskovo-oriešková hmota (18 %), kakaové maslo¹, kakaová hmota¹, sušené plnotučné mlieko, laktóza, sušené odstredené mlieko, maslový tuk, emulgátor: lecitín (sójový). Môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov, obilnín obsahujúcich lepok a vajec. ¹ organizáciou Rainforest Alliance.
Čistá hmotnosť v jednom balení
100,00 g
Osobitné pokyny na skladovanie
Chráňte pred teplom a vlhkosťou.
Priemerné nutričné hodnoty na 100 g
Energetická hodnota v kJ 2309
Energetická hodnota v kcal 554
Tuk v g 34,00
Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny v g 14,00
Sacharidy v g 54,00
Sacharidy, z toho cukry v g 51,00
Bielkoviny v g 7,30
Soľ v g 0,12
* RM = referenčné množstvo pre priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
Obsiahnuté alergény
Sójové bôby a výrobky z nich; mlieko a výrobky z neho (vrátane laktózy); škrupinové ovocie, t. j. mandle, rôzne orechy, pistácie a výrobky z nich; lieskové orechy (Corylus avellana) a výrobky z nich
Môže obsahovať stopy...
Obilniny obsahujúce lepok a výrobky z nich; vajcia a výrobky z nich; arašidy a výrobky z nich; orechy, t. j. mandle, rôzne orechy, pistácie a výrobky z nich
Prejdime k veľmi jemnej čokoláde: 42 % lahodný jemný nugát s obzvlášť veľkým množstvom ručne zbieraných, jemne mletých tureckých lieskových orieškov robí náš nugát Ritter Sport takým jedinečným.
Ritter SPORT NUGAT, lahodná čokoláda v praktickom baleníČtvercový, praktický, dobrý - to je stručná charakteristika. Táto lahodná čokoláda NUGAT od spoločnosti Ritter SPORT je jednoducho nezameniteľná vďaka svojmu štvorcovému tvaru. Vrcholom je obal: stačí odlomiť horný rad na zadnej strane a obal sa úhľadne a akoby zázrakom otvorí a odhalí lahodnú čokoládu NUGAT. Mimochodom, ak nechcete hneď zjesť celú tabuľku, dá sa veľmi ľahko znovu uzavrieť.Ritter SPORT NUGAT - jednoducho pôžitokVychutnajte si lahodnú čokoládu Ritter SPORT NUGAT vždy, keď si chcete dopriať niečo výnimočné. Či už ako energetické nakopnutie na dlhej túre alebo počas prestávky po dlhom dni v škole. Ale aj ako malá sladkosť ku káve - alebo spoločná s priateľmi a kolegami - čokoláda Ritter SPORT je jednoducho vždy dobrá na chvíľu potešenia.informácie podľa nariadenia o informáciách o potravinách nájdete tu.Výživové údaje na 100 gEnergetická hodnota 2309/554 kJ/kcalTuky 34,0 gz toho nasýtené mastné kyseliny 14,0 gz toho mononenasýtené mastné kyseliny -z toho polynenasýtené mastné kyseliny -sacharidy 54,0 gz toho cukry 51,0 gz toho polyhydrické alkoholy -z toho škrob -vláknina -bielkoviny 7,3 gsoľ 0,12 gVitamíny a minerály -
Ritter Sport Nugát 100g
Ritter Sport nugátová mliečna čokoláda s nugátovou náplňou (100g tyčinka)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, orechová pasta (18 %), kakaové maslo¹, kakaová hmota¹, sušené plnotučné MLIEKO, LAKTÓZA, sušené odstredené MLIEKO, maslový tuk, emulgátor: lecitíny (SOYA). Môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov, obilnín obsahujúcich lepok a vajec. ¹Certifikát Rainforest Alliance.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 554,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 309,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 34 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 54 g, z toho cukor: 51 g Bielkoviny: 7,3 g Soľ: 0,12 g
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Alfred Ritter GmbH & Co. KGAlfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch Deutschland
- Obchodný názov
- Plnená mliečna čokoláda s nugátom (42 %)
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 60266
- EAN kód
- 4000417602619
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Cukor, orechová pasta (18 %), kakaové maslo¹, kakaová hmota¹, sušené plnotučné MLIEKO, LAKTÓZA, sušené odstredené MLIEKO, maslový tuk, emulgátor: lecitíny (SOYA). Môže obsahovať stopy arašidov, iných orechov, obilnín obsahujúcich lepok a vajec. ¹Certifikát Rainforest Alliance.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 554,00 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 2 309,00 kilojoulov (kJ) Tuky: 34 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 14 g Sacharidy: 54 g, z toho cukor: 51 g Bielkoviny: 7,3 g Soľ: 0,12 g
- Hmotnosť
- 100 g
- Potravinársky podnik
- Alfred Ritter GmbH & Co. KGAlfred-Ritter-Straße 25 71111 Waldenbuch Deutschland
- Obchodný názov
- Plnená mliečna čokoláda s nugátom (42 %)
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 60266
- EAN kód
- 4000417602619
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

DeBeukelaer Princes roll čokoládové sušienky s kakaovou náplňou 400g
7,82 €/1kg
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Nougat 10030065 100g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211778009 Ritter SPORT Halbbitter Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Biela čokoláda s lieskovými orieškami, mliečnym krémom a karamelom 125g
17,04 €/1kg
2,13 €
Predajca: LAVONIO

Ritter SPORT 3993 SPORT ALPENMILCH Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211779002 Ritter SPORT Kakao-Mousse Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toblerone švajčiarska mliečna čokoláda s medovým nugátom 100g
1,99 €/1kg
1,99 €
Predajca: AllSafe

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
35,10 €/1kg
3,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g
19,50 €/1kg
1,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Čokoládový jogurt 60276 100g
62,00 €/1kg
6,20 €
Predajca: AllYouNeed

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
52,25 €/1kg
11,39 €
Predajca: somnia24

merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
71,67 €/1kg
15,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211927009 Ritter SPORT Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Pistazie, Mliečna čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusov, Mlieko, Sója, 2252 kJ
27,20 €/1kg
2,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
24,60 €/1kg
2,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Rocher Originálna mliečna čokoláda s lieskovými orieškami 90g
32,00 €/1kg
2,88 €
Predajca: LAVONIO

Raffaello čokoládová tyčinka s kokosom a mandľovým krémom 90g
30,67 €/1kg
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Lindor guľôčky zmes s najlepšou čokoládou Lindt 137g
47,23 €/1kg
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Čierna a biela s plnenou alpskou mliečnou čokoládou 100g
25,10 €/1kg
2,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport 49563, Mliečna čokoláda, 100 g, Mandle, 2069 kJ, 496 kcal, 27 g
43,80 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Ritter Sport Kakaová trieda Noble Bitter the Fine z Nikaraguy 100g
30,10 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Stracciatella biela čokoláda s kakaovými lupienkami 100g
30,20 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g
47,04 €/1kg
11,76 €
Predajca: somnia24

Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g
38,50 €/1kg
3,85 €
Predajca: Katomix

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch-Haselnuss 100g
42,80 €/1kg
4,28 €
Predajca: LAVONIO

Milka Tenké oblátkové srdiečka z rozplývajúceho sa mlieka Milka Alpine 130g
43,46 €/1kg
5,65 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov


































Hodnotenia zákazníkov
71% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
71%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%14% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
14%14% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
14%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
-------------------------------------------
Hmotnosť 0,1 kg
--------------------------------------------
Hodnotenie z 31. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 23. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 24. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 13. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Hmotnosť 0,1 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42 g)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,88 €
Predajca: Heartforcards
24,57 €/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
48,38 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,95 €
Predajca: Cactula
38,83 €/1kg

Čokoláda Velvet 2,5 kg - biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
104,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,86 €/1kg

Callebaut W2 polevová biela čokoláda Callets s obsahom kakaa 28 % – 2500 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
103,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
41,20 €/1kg

Ferrero | 24x Kinder krémový, mliečny a chrumkavý



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(24)Počet hodnotení: 24
21,99 €
Predajca: Heartforcards
1 157,37 €/1kg

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 400g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(24)Počet hodnotení: 24
51,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
102,60 €/1kg

Kinder Cards oplátková špecialita s kakaovým krémom 128g balenie po 20 ks



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
59,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,09 €/1kg

Belgická biela čokoláda 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,09 €
Predajca: BRAT_PL
21,41 €/1kg

Hachez Cocoa dArriba horká čokoláda s pomarančom 100g balenie 5
26,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
53,92 €/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkom, vanilkovou príchuťou, anjelskou cukrovou vatou a pistáciovým krémom - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
9,88 €
Predajca: Heartforcards
98,80 €/1kg

Hot Wheels Prekvapenie 4-dielna sada Čokoládové vajíčko Detské hračky Zbierka
18,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
558,53 €/1kg

Duplo 10 čokoládová tyčinka mliečna čokoláda s oplátkou 182g 7-pack
29,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,77 €/1kg

Casali banánové marshmallow kúsky s čokoládovou polevou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg

Čokoládové kvapky - mliečna čokoláda 500g Brat.pl
8,99 €
Predajca: BRAT_PL
17,29 €/1kg

Toblerone Milk Swiss mliečna čokoláda 35g 24 balení



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,39 €/1kg

Marabou Daim Bites 145g
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
151,66 €/1kg

Marabou Nötchoklad 170g
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
129,35 €/1kg

Marabou mliečna čokoláda 170g
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
129,35 €/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandľový nápoj 100g balenie 15
35,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
23,95 €/1kg