5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml6,39 €/1l
54,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hela Currywurst Sauce mierne pikantná koreninová omáčka na currywurst 10000ml5,06 €/1l
50,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
HELA 5998270000 HELA Gewürz Ketchup CURRY LEICHT SCHARF 800,0 ml, 1 St.12,49 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 300ml8,10 €/1l
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
11,51 €/1l
19,57 €
Predajca: somnia24

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz - paradajkový kečup - 875 ml
10,43 €/1l
16,75 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,13 €
Predajca: Pantry_Intl

Heinz Tomato Ketchup 11400g kanister (Tomato Ketchup)
9,50 €/1l
107,63 €
-10,68 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,95 €
Predajca: Pantry_Intl

Heinz 8715700209272, Plastová fľaša, 100 ml, 1 kusov, 107 kcal, 449 kJ, 0,1 g
47,20 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Paradajkový kečup Stlačiteľná fľaša bez cukru a soli 875 ml
7,49 €/1kg
7,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey Unser Original Tomato Ketchup 500ml
7,68 €/1l
3,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 4993650004 HEINZ TOMATO KETCHUP 80x 34,0 ml, 80 St.
27,39 €/1l
74,49 €
Predajca: somnia24

HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
13,49 €/1l
10,79 €
Predajca: somnia24

Kotlin Ketchup Pikantny 650 G
5,37 €/1kg
4,57 €
-23%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Katomix

Ketchup pikantny Develey 900 g
5,64 €/1kg
6,61 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,92 €
Predajca: Katomix

Pudliszki Mild Ketchup 480 g
6,21 €/1kg
3,87 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,98 €
Predajca: Katomix

neutral 4865013007 TOMATO KETCHUP 120x 20,0 ml, 1 St.
15,32 €/1kg
36,77 €
Predajca: somnia24

Develey 189916008 Develey TOMATEN KETCHUP 5,0 l, 1 St.
5,56 €/1l
27,79 €
Predajca: somnia24

Ketchup Heinz Łagodny 570 g
8,65 €/1kg
5,96 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,93 €
Predajca: Katomix

HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml
8,10 €/1l
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Heinz Tomato Ketchup Paradajková omáčka v dávkovacom vrecku 3 x 2500 ml 7500ml
Bohatá, sladká paradajková omáčka s jemným octovým nádychom a pikantnou paradajkovou chuťou.
Vlastnosti
-
vhodná pre vegánsku a bezlepkovú diétu - bez umelých farbív - bez umelých aróm - halal - kóšer
Pravdepodobne najznámejší výrobok spoločnosti Heinz, ktorý vynašiel Henry John Heinz v roku 1876.
Paradajkový kečup sa dodnes vyrába z množstva paradajok, octu a korenia, bez akýchkoľvek farbív alebo konzervačných látok.
HEINZ 709335003 HEINZ TOMATO KETCHUP Beutel für Dispenser 3x 2,5 l, 3 St.
Pole
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 7.5 l
- Zloženie
- Paradajky (148 g na 100 g paradajkového kečupu), ocot*, cukor, soľ, výťažky z korenia a bylín (obsahuje CELER), korenie *Rakúsko: lieh z vínneho octu
- Výživové údaje
- Energia kj 435 kj Energia kcal 102 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 23,2GRM Sacharidy, z toho cukor 22,8GRM Bielkoviny 1,2GRM Soľ 1,8GRM
- Hmotnosť
- 2930 g
- Potravinársky podnik
- H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
- Obchodný názov
- Paradajkový kečup
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 50281
- EAN kód
- 8715700534459
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 7.5 l
- Zloženie
- Paradajky (148 g na 100 g paradajkového kečupu), ocot*, cukor, soľ, výťažky z korenia a bylín (obsahuje CELER), korenie *Rakúsko: lieh z vínneho octu
- Výživové údaje
- Energia kj 435 kj Energia kcal 102 kcal Tuky 0,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 23,2GRM Sacharidy, z toho cukor 22,8GRM Bielkoviny 1,2GRM Soľ 1,8GRM
- Hmotnosť
- 2930 g
- Potravinársky podnik
- H. J. Heinz Foods UK Ltd (GB)Postfach 14 05 55, 40075 Düsseldorf, Deutschland
- Obchodný názov
- Paradajkový kečup
- Výrobca
- Číslo od výrobcu
- 50281
- EAN kód
- 8715700534459
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Heinz Frites omáčka s dávkovačom svetlá krémová 3 x 2500ml 7500ml
5,47 €/1l
41,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
11,51 €/1l
19,57 €
Predajca: somnia24

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 11400g kanister (Tomato Ketchup)
9,50 €/1l
107,63 €
-10,68 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
96,95 €
Predajca: Pantry_Intl

Heinz - paradajkový kečup - 875 ml
10,43 €/1l
16,75 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,13 €
Predajca: Pantry_Intl

Heinz kečup s kari korením v dávkovacom vrecku 3 x 2500 ml 7500 ml
14,39 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml
6,39 €/1l
54,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Paradajkový kečup Stlačiteľná fľaša bez cukru a soli 875 ml
7,49 €/1kg
7,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantná omáčka stláčacia fľaša 875ml
14,63 €/1l
12,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Hellmanns s ovocnou a paradajkovou príchuťou 430 ml
22,12 €/1l
9,51 €
Predajca: somnia24

Mild Barbecue Ketchup Fan 1 kg
4,56 €/1kg
5,14 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,56 €
Predajca: Katomix

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
23,00 €
Predajca: somnia24

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
74,95 €/1kg
14,99 €
Predajca: AllYouNeed

Heinz 8715700209272, Plastová fľaša, 100 ml, 1 kusov, 107 kcal, 449 kJ, 0,1 g
47,20 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
4,72 €/1l
47,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml
3,53 €/1l
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 816884007 HEINZ Barbecuesauce 100x 25,0 g, 1 St.
12,28 €/1kg
30,70 €
Predajca: somnia24

neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
15,60 €/1l
37,45 €
Predajca: somnia24

Develey Unser Original Tomato Ketchup 500ml
7,68 €/1l
3,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
10,79 €/1l
4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks
5,38 €/1l
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzatvárateľná 100g
104,60 €/1kg
10,46 €
Predajca: somnia24

Zeisner Curry Ketchup 800ml fľaša
16,47 €/1l
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack
34,25 €/1l
27,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup na šašlík so špeciálnym korením 800ml
4,54 €/1l
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten czekolada mleczna 100 g
23,73 €/1kg
3,62 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,61 €
Predajca: Katomix

After Eight 21 samostatne balených tenkých čokoládových tyčiniek 200g
53,30 €/1kg
10,66 €
Predajca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Prémiový kečup č. VII Fanex 1100 g
19,61 €/1kg
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hamker paradajkový kečup na hranolky, steaky a grilované mäso 875 ml balenie 12 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
153,07 €
-22,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
130,92 €
Predajca: AllYouNeed
12,47 €/1l

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná koreninová omáčka na currywurst 10000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,06 €/1l

Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,39 €/1l

Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,53 €/1l

Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,38 €/1l

Hela korenie kečup kari mierne pálivé originálne korenie 800ml 6-pack



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,38 €/1l

Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,25 €/1l

HELA 5998270000 HELA Gewürz Ketchup CURRY LEICHT SCHARF 800,0 ml, 1 St.



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,49 €/1l

Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 12 ks



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
44,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,65 €/1l

Lúpané paradajky400 g Manfuso
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,97 €/1kg

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
47,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,72 €/1l

Homann kečup s kari korením



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,78 €/1l

Hela kečup s kari korením jemný sladko pikantný tón 800 ml 6 balení



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
22,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,65 €/1l

Prémiový kečup č. VII Fanex 1100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
21,57 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
19,61 €/1kg

Hellmann's jemný kečup z dozretých paradajok, 485 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
40,37 €/1kg

Tabasco Scorpio Sauce 60ml - Mc Ilhenny C.O..



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 800ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,39 €/1l

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,20 €/1l

HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(25)Počet hodnotení: 25
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 300ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l