5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou91,13 €/1l
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml459,35 €/1l
91,87 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Babor Hyalurónový čistiaci balzam37,37 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert Fresh Cleansing 400 ml Osviežujúce tonikum na tvár
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Declaré Declaré Soft Cleansing čistiace mlieko 400 ml
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Physiogel Calming Relief Jemné čistiace mlieko 200 ml
15,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

Diadermine jemné čistiace mlieko 200ml
9,83 €
Predajca: EasoMagno

Bruno Vassari, Aqua Genomics, Čistiace mlieko, Na tvár, 500 ml
49,86 €
Predajca: Parfumtoi

Skin IN Balance Coupeliac Jemné čistiace mlieko 200 ml
11,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Čistiace mlieko Babor Sensitive Soothing Cream Cleanser
22,58 €
Predajca: PerfumTraders

Nivea Jemné čistiace mlieko 200 ml
7,70 €
Predajca: LAVONIO

Uriage Xémose Jemné čistiace olej 500 ml
19,51 €
Predajca: NutraBestBG

Jurlique Revitalizačný čistiaci gél 200ml
21,57 €
Predajca: NutraBestBG

Sebamed Jemný čistiaci gél na tvár, 150ml
12,96 €
-30%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: MANADA

Weleda Sensitive jemné čistiace mlieko
230,80 €/1l
17,31 €
Predajca: Denpoli-Venda

Weleda Jemná čistiaca pena 150 ml
18,54 €
Predajca: NutraBestBG

Ziaja Demakijaž, Čistiaci micelárny krém, hydratačný, 200 ml
7,22 €
Predajca: VISO

Dexeryl Dexeclear čistiaci hydratačný 200 ml
37,59 €/1kg
9,06 €
Predajca: AbisZ-Markt

Dexeryl Dexeclear čistiaci hydratačný 400 ml
13,55 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Marbert Soft Čistiace mlieko 400 ml
Marbert Soft Čistiace mlieko je jemné čistiace mlieko, ktoré je ideálne pre citlivú a suchú pokožku. Táto čistiaca emulzia šetrne odstraňuje nečistoty a make-up, ktoré môžu spôsobiť podráždenie pokožky. Okrem toho olej z makadamiových orechov, ktorý je v ňom obsiahnutý, môže pomôcť predchádzať vysušovaniu pokožky. Čistiace mlieko neobsahuje parabény ani alkohol. Dermatologicky testované
- Hmotnosť
- 447 g
- Objem
- 0.4 l
- Výrobca
- Marbert
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4050813013069
- Číslo od výrobcu
- 40431087
- Hmotnosť
- 447 g
- Objem
- 0.4 l
- Výrobca
- Marbert
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4050813013069
- Číslo od výrobcu
- 40431087
Hodí sa k tomu

Marbert Profutura Anti Aging Care Cream Gold Rich Suchá pleť 50 ml
1 212,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Regeneračný krém Marbert Multi Active Care (50 ml)
525,20 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert Soft Cleansing 400 ml Tonikum na tvár Jemné čistiace mlieko
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Marbert Fresh Cleansing 400 ml Osviežujúce tonikum na tvár
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert No More Red Neutralizačný krycí krém (15 ml)
1 279,33 €/1l
19,19 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert No More Red sérum proti začervenaniu (50 ml)
484,80 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert Dámske telové mlieko 400ml
27,94 €/1kg
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert Aqua Booster hydratačný krém Rich (50 ml)
545,40 €/1l
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

MARBERT Bath & Body Classic, Ženy, Antiperspirant, Guličkový deodorant, Rúra, 50 ml, Univerzálne
262,60 €/1l
17,29 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Osviežujúci čistiaci gél Marbert Cleansing Fresh Cleansing (400 ml)
55,55 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

AREBOS Ľahký hliníkový rolátor | Skladací cestovný rolátor so 6 polohami nastavenia výšky | s držiakom na palicu a nákupnou taškou | Pomôcka na chôdzu čierna
89,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Marbert Phyto Cell Balancing Cream (50 ml)
404,00 €/1l
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Harms 305319 Sonnenliege Naxos
119,00 €
Predajca: artbook-service

Cerruti 1881 pour Femme toaletná voda pre ženy 100 ml
372,70 €/1l
37,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bioderma - Hydrabio Hyalu+ Serum 30ml
29,17 €/1kg
29,17 €
Predajca: VISO

Ergonomický komfortný penový topper | 140 x 200 | pre všetky matrace | XDREAM Pure matracový topper
58,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Marbert Man Classic Sport toaletná voda 100 ml
222,20 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

INF Odstraňovač ušného mazu so 16 silikónovými hlavicami a skrutkovacou funkciou
215,60 €/1kg
5,39 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

Fritovací hrn na teplý vzduch Airfryer s objemom 12 litrov, dvojkomorový s priehľadným okienkom, 2 oddelené koše, funkcia Dual Cook, synchronizovaný koniec varenia, fritovanie bez oleja, 2600 W, digitálne ovládanie, úspora času
117,59 €
-2,36 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
115,23 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Marbert Man Pure Black Intense toaletná voda 125 ml
177,76 €/1l
22,22 €
Predajca: PerfumTraders

Marbert Bath & Body Fresh Eau Fraiche telová vôňa 50 ml
424,20 €/1l
21,21 €
Predajca: PerfumTraders

Toaletná voda Marbert Man Classic Eau de Toilette
583,80 €/1l
58,38 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Dámska krátka kožená peňaženka pre ženy – mäkká pohodlná roztomilá peňaženka s množstvom slotov na karty (sivá)
17,55 €
Predajca: odsellingaaa

Marbert Profutura Creme 2000 (50 ml)
525,20 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Braun BR710, Dospelý, Plochá kefa na vlasy, Čierna, Zelená, AAA, 175 g, 1 kusov
40,16 €
Predajca: _Haushaltsparadies_

Philips AquaClean CA6903/22, 800 series, 1200 series, 2200 series, 3200 series, 4300 series, 4400 series, 5400 series, 5500..., Plast, Plast, 2 kusov, 70%, 130 mm
28,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Objednávka z online trhoviska Kaufland prebehla bez problémov.
Jemné čistiace mlieko Marbert 400 ml sa mi veľmi páči. Je veľmi príjemné na pokožku a veľmi úsporné.
Hodnotenie z 28. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé tonikum na tvár
Všetko super
Hodnotenie z 14. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
5% od 2 ks

2% od 2 ks



2% od 2 ks

2% od 2 ks
3% od 2 ks


Doprava zdarma
4% od 2 ks

Annemarie Börlind ABMHSBRAG150, čistiaci gél, Ženy, Zmiešaná pleť, Čistiace, Flakón s pumpičkou, 150 ml
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR
132,50 €/1l

Čistiaca pena na tvár The Essence (Foaming Cleanser) 125 ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
103,02 €
Predajca: PerfumTraders

TimeWise Repair Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok 127g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,88 €
Predajca: lithuaniashop

Uriage Hyséac Čistiaci gél 150 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
62,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mary Kay Čistiace mlieko TimeWise 4 v 1 127g Normálna/suchá pleť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,70 €
Predajca: lithuaniashop

MARY KAY Čistiaca pena na tvár Volu-Firm Penivý čistiaci prípravok Čistiaca pena 127g
33,88 €
Predajca: lithuaniashop
266,77 €/1kg

La Mer Chladivý micelárny čistiaci prípravok



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
479,75 €/1l

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: Azjasklep
40,17 €/1l

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
10,19 €
Predajca: MAGUHAAR
203,80 €/1l

Čistiaci pleťový gél (The Energizing Gél Cleanser) 200 ml
91,87 €
Predajca: PerfumTraders
459,35 €/1l

Dermalogica, UltraCalming, Cleansing Gel, For Face, 500 ml
72,72 €
Predajca: PerfumTraders
145,44 €/1kg

MARY KAY Matujúca čistiaca pena na tvár 127g
26,67 €
Predajca: lithuaniashop
313,76 €/1kg

Elemis Pro-Collagen čistiaci balzam



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
42,94 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
41,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
158,88 €/1kg

Anua 8 Hydratačný jemný čistiaci gél s kyselinou hyalurónovou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,75 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Azjasklep
91,13 €/1l

Čistiaci prípravok Blemish Control 473 ml
29,30 €
Predajca: Serica

Medicube ZERO Foam Cleanser - jemná čistiaca pena, 120g
13,67 €
Predajca: Azjasklep

Dermalogica, Precleanse, Eliminates Impurities, Oil, For Face, 150 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Calendula Hĺbkovo čistiaca pena na tvár 500 ml
58,58 €
Predajca: PerfumTraders