5,0



Na základe 11 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
CeraVe hydratačný krém - na suchú až veľmi suchú pokožku tváre a tela229,70 €/1l
22,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
SVR Xerial 10 Hydratačné mlieko na telo, 200 ml89 950,00 €/1kg
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Illiyoon Ceramide Hydratačná emulzia na tvár a telo 350 ml95,69 €/1kg
33,49 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Telové mlieko Kiehl's (250 ml)149,16 €/1l
37,29 €
Predajca: PerfumTraders

Bioderma Atoderm hydratačný krém Créme Ultra-Nourishing Perfumed 500 ml
50,13 €/1kg
27,57 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
23,60 €/1l
23,60 €
Predajca: Parfumtoi

Vivn sprchov gl na such pokoku Atoderm (Jemn sprchov gl), 1000 ml - npl
17,79 €/1l
17,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay, Lipikar Balsam AP+M, 400 ml
75 911,11 €/1kg
34,16 €
Predajca: somnia24

Lierac Phytolastil gél The Gel Stretch Mark Prevention 400 ml
66,07 €/1l
26,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Vaseline | Telové mlieko - 600 ml Maxi Size - s vitamínom B3 - UV ochrana - rýchlo sa vstrebáva a nemastí
39,43 €/1l
23,66 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Bioderma Atoderm Intensive Gel-Crema 75 ml
242,40 €/1l
18,18 €
Predajca: PerfumTraders

Bioderma - Atoderm Intensive Baume Ultra Soothing Balm 200ml
17,96 €/1kg
17,96 €
Predajca: Glamperfeu

LRP Lipikar Urea 5+ Vyhladzujúci upokojujúci krém
54,35 €/1kg
21,74 €
Predajca: AbisZ-Markt

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
26,69 €/1l
20,02 €
Predajca: NutraBestBG

Elemis cielený tonizujúci telový hydratačný krém
478,90 €/1l
95,78 €
Predajca: somnia24

Neutrogena Ultra vivn telov krm - 300 ml
60,43 €/1l
18,13 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Aēsop Rejuvenate Intenzívny telový balzam 100 ml
540,60 €/1l
54,06 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Instituto Espanol Hydratačný telový krém pre atopickú pokožku, 400 ml
31,95 €/1l
12,78 €
Predajca: MANADA

Isdin Ureadin Lotion10 Intenzívna hydratácia 200ml
108,35 €/1l
21,67 €
Predajca: somnia24

Topicrem Emollient Balm telový krém pre suchú atopickú pokožku 75 ml
80,00 €/1l
6,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Hydratujte a upokojte svoju pleť s veľmi jemným hydratačným krémom Trilogy:
• Špeciálne vyvinutý pre citlivú pleť poskytuje hĺbkovú a dlhotrvajúcu hydratáciu.
• Obsahuje prírodné rastlinné oleje a rastlinné výťažky, ktoré upokojujú a vyživujú.
• Ľahký a nedráždivý, zanecháva pleť jemnú a pohodlnú.
Telový krém okamžite a dlhodobo vyživuje a zjemňuje pokožku a posilňuje kožnú bariéru. Prináša jemnosť a pružnosť už od prvej aplikácie a je vhodný pre celú rodinu.
Zloženie
AQUA/VODA/VODA, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERÁLNY OLEJ/HUILE MINERALE, GLYCERÍN, OLEJ ZO SEMIEN BRASSICA CAMPESTRIS (REPKA OLEJNÁ), POLYAKRYLÁT SODNÝ, PENTYLÉNGLYKOL, CETEARYLALKOHOL, 1,2-HEXÁNDIOL, KAPRYLYL GLYKOL,
AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁTOVÝ KRÍŽOVÝ POLYMÉR, CITRÁT SODNÝ, XYLITOL, CETEARYLGLUKOZID, MANITOL, TOKOFEROL, RAMNÓZA, XYLITYLGLUKOZID, OLEJ ZO SEMIEN SLNEČNICE ROČNEJ (HELIANTHUS ANNUUS), ANHYDROXYLITOL, NIACÍNAMID, GLUKÓZA, FRUKTOOLIGOSACHARIDY, KAPRYLOVÝ/KAPRICOVÝ TRIGLYCERID, LAMINARIA OCHROLEUCA
EXTRAKT. [BI 475].
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o telo
- na starostlivosť o pleť
- Krém na použitie na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: NAOS Deutschland GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 18254385
Hydratačný krém na tvár
Bioderma Atoderm Creme 500 ml
Krémy Bioderma Atoderm Ultra poskytujú intenzívnu hydratáciu a posilňujú pokožku. S touto dermatologicky testovanou receptúrou, vaša pokožka bude chránená a hydratovaná celý deň. S vysokou efektivitou a jemnou textúrou sú tieto krémy ideálne pre každodennú starostlivosť o pokožku. Vďaka obsahu jemných zložiek sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Balenie obsahuje 500 ml výrobku, čo zabezpečí dlhotrvajúcu starostlivosť. Zvoľte Krémy Bioderma Atoderm Ultra pre zdravú a hydratovanú pokožku.
Výživný telový krém na suchú až veľmi suchú pokožku Bioderma Atoderm Ultra posilňuje kožnú bariéru vďaka obsahu výživných a reštrukturalizačných látok a zabraňuje tak pôsobeniu dráždivých látok. Nové zloženie vyvinuté spoločnosťou Bioderma okamžite zjemňuje pokožku počas 24 hodín a vyživuje ju vďaka obsahu omega 3, 6 a 9 kyselín. Skin Protect Complex™ udržiava pokožku neustále hydratovanú tým, že stimuluje prirodzenú produkciu kyseliny hyalurónovej a posilňuje kožnú bariéru pomocou niacínamidu. Pleť je po aplikácii hydratovaná, jemná a pružná.
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
teraz Bioderma Creme Bioderma Atoderm Crème Ultra Nourissante 500ml na Beauty Plaza.
- Model
- Atoderm
- Hmotnosť
- 0.5 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Výživný krém Bioderma Atoderm Ultra poskytuje intenzívnu hydratáciu a posilňuje pokožku. Obsahuje látky, ktoré sú šetrné k citlivej pokožke, a zanecháva ju jemnú a vyživenú. Ingrediencie: voda, glycerín, parafínový olej, butylovaný hydroxytoluen, Alantoin, dimetikon, karbomer, kyselina stearová, etc.
- Výrobca
- EAN kód
- 370112980534303701129805343
- Číslo od výrobcu
- 18254385
- Model
- Atoderm
- Hmotnosť
- 0.5 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Výživný krém Bioderma Atoderm Ultra poskytuje intenzívnu hydratáciu a posilňuje pokožku. Obsahuje látky, ktoré sú šetrné k citlivej pokožke, a zanecháva ju jemnú a vyživenú. Ingrediencie: voda, glycerín, parafínový olej, butylovaný hydroxytoluen, Alantoin, dimetikon, karbomer, kyselina stearová, etc.
- Výrobca
- EAN kód
- 370112980534303701129805343
- Číslo od výrobcu
- 18254385
Hodí sa k tomu

Bioderma Atoderm Huile, olejek nawilżający do kąpieli i pod prysznic, 1000ml
13 230,77 €/1kg
15,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Bioderma Atoderm, Sprchovací gél, 1000 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Suchá koža, Citlivá pokožka
18,02 €/1l
18,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Bioderma Atoderm Intenzívne Hydratačné Balsamo, 500ml
49 072,73 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Bioderma Sensibio Defensive Serum przeciwstarzeniowe, 30 ml
773 250,02 €/1kg
30,93 €
Predajca: PerfumTraders

Obojstranná skladacia penová podložka 180 x 120 x 1 cm - Čarovný les/Jesenné ulice - boho
24,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

CHICCO Prostriedok prac detsk Sensitive 1,5 l
7 970,00 €/1l
7,97 €
Predajca: VISO

Parný čistič COSTWAY 2000 W, mobilný čistiaci stroj s 1,8 l nádržou a 13 súpravami príslušenstva, parná kefa na koberce, okná, sklo a záclony, žltá farba
64,61 €/1l
118,69 €
-2,40 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
116,29 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Vibračný trenažér Gymtek® s vibračnou doskou - do 180 kg - 5 tréningových programov, 99 úrovní - 2 rozširujúce pásy - Bluetooth, diaľkové ovládanie, LCD displej, reproduktor
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group

Cestovná taška na kolieskach JOY 160l, čierna
31,50 €
Predajca: Jurhan

TULANO Cover 40 | Zábrana na posteľ 200 cm Zábrana na detskú postieľku | Skladacia | Vhodná pre matrac s výškou 10-28 cm | 18 nastaviteľných výšok Bočné vrecko
47,06 €
Doprava zdarma
Predajca: getbigger

Laneige Lip Sleeping Mask EX - Berry
986,00 €/1l
19,72 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
585,47 €/1l
43,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips EasySpeed GC1751/80, Naparovacia žehlička, Keramická žehliaca plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
139,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Nerozbitný hrnček na učenie Reflo - Tréner zobáka pre batoľatá od 6 mesiacov - Nerozbitný hrnček na pitie vody - Transparentný hrnček na učenie s objemom 170 ml
11,99 €
Predajca: Aspekto

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Aviváž pre deti s jemnou vôňou Talcum Chicco 750ml, 0m+
8,52 €/1l
6,39 €
Predajca: VISO

Bioderma Sensibio Čistiaci gél 500 ml - Jemný čistiaci gél pre citlivú pleť, vhodný pre citlivú pleť, 500 ml
48 266,66 €/1kg
28,96 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Kiduku Kombinovaný kočík 3v1 Béžový
219,79 €
-10,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
208,80 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
10,63 €
Predajca: Glamperfeu

Mobilný telefón Fisher-Price 3 v 1 Dream Bear
48,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kĺzačky na záclony 7 mm (50 ks) pre záclonové lišty, univerzálne záclonové kolieska, vnútorné kolieska pre všetky bežné záclonové lišty
1,99 €
Predajca: Bestlivings

AquaFloow 20x – vodné filtre, náhradné filtre kompatibilné s systémami BRITA MAXTRA+ a s filtračnými kanvami BRITA MAXTRA PRO All-in-1
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Topicrem Ultra-Moisturizing Hydratačné telové mlieko 1000 ml
23,60 €/1l
23,60 €
Predajca: Parfumtoi

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrovanie, Bezvreckové, Antracit, Modrá, Nabíjanie, Batérie
51,80 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
"Veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky."
Veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Veľmi príjemný
Hodnotenie z 7. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie
Najlepšie telové mlieko pre mňa a moju rodinu.
Hodnotenie z 3. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý
Veľmi dobré
Hodnotenie z 14. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko najlepšie
Super
Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

ARTYZINT gél na kĺby a svaly (50 ml)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(9)Počet hodnotení: 9
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: MyPremiumShop
699,11 €/1kg

Pâte Grise Matujúci dvojfázový púder, 125 ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
119,60 €/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
257,55 €
Predajca: PerfumTraders
468,27 €/1kg

Vazelínové telové mlieko - 600 ml - intenzívna starostlivosť - obohatené o vazelínový gél - výťažok z ovsa



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,49 €
Predajca: Lemonbite
15,82 €/1l

Vaseline Intensive Care Advanced Repair ľahko parfumovaný krém 600 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
9,99 €
Predajca: Lemonbite
16,65 €/1l

La Mer The Reparative Body Lotion, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 160 ml, Fľaša



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
142,07 €
-4,54 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
137,53 €
Predajca: PerfumTraders
859,56 €/1l

Australian Gold Moisture Lock po opaľovaní 473ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,50 €
Predajca: MAGUHAAR
43,34 €/1l

Nair | Krém na odstránenie chĺpkov - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
124,79 €/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
79,79 €
Predajca: PerfumTraders
265,97 €/1l

IDC Institute Aloe Vera Upokojujúci a Hydratačný Gél - 270ml
7,98 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
22,19 €/1l

Avokádové a jojobové telové mlieko - 500ml - Hydratačné - Starostlivosť o pokožku - Suchá pokožka
9,14 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
10,98 €/1l

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(29)Počet hodnotení: 29
18,30 €
Predajca: Azjasklep
183,00 €/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
20,16 €
Predajca: Azjasklep
40 320,00 €/1kg

Jo Malone English Pear & Freesia Body Crème 175 ml
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
392,46 €/1l

Sisley Izia, Mlieko, Ženy, Hydratačný, Výživný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Univerzálna pleť, 150 ml, Rúra
70,54 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,87 €
Predajca: PerfumTraders
432,47 €/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Priemerné hodnotenie: 2,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
25,28 €
Predajca: Serica
126,40 €/1l

Krém Varikosette – podpora pre nohy, krvný obeh a každodennú starostlivosť o pokožku, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
34,20 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,46 €
Predajca: AltaShop
629,20 €/1kg

CeraVe - SA Smoothing Cream - Hydratačný zjemňujúci krém na suchú až veľmi suchú pokožku 340ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,95 €
Predajca: Serica
68 227,85 €/1kg

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
49,49 €
Predajca: PerfumTraders
247,45 €/1l

Acqua di Parma Barbiere, Balzam po holení, Univerzálna pleť, 100 ml, Hydratačné, Osviežujúce, Kyselina hyalurónová, aqua (water), polysilicone-11, glycerin, phenoxyethanol, polysorbate 2, ammonium...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
47,47 €
Predajca: PerfumTraders
474,70 €/1l