5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX608,60 €/1l
30,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Homme Woda toaletowa, 100ml1 045,70 €/1l
104,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray619,60 €/1l
92,94 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Prada - L´Homme EDT 150ml882,07 €/1l
132,31 €
Predajca: PerfumTraders

Bruno Banani Nebezpečná Žena - Toaletná Voda 30ml - Kvintesencia Inšpirujúcej Ženskosti
366,67 €/1l
11,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Bruno Banani Woman Woda toaletowa, 100ml
447,80 €/1l
44,78 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Bruno Banani Pure Woman Woda toaletowa, 30 ml
863,33 €/1l
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vôňa pre odvážne ženy Bruno Banani, 20ml
469,50 €/1l
9,39 €
Predajca: Store-Germany

Mexx Black Woman Woda toaletowa, 30ml
556,33 €/1l
16,69 €
Predajca: NutraBestBG

Givenchy Irresistible Eau De Toilette 35ml Spray
1 183,14 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Iceberg Wonderfully You Women Edt Spray
541,80 €/1l
27,09 €
Predajca: FragrancesBg

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
646,40 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo Homme Woda toaletowa, 110 ml
481,27 €/1l
52,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Repetto So Repetto EDT 50 ml W
357,00 €/1l
17,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Naomi Campbell Here To Stay Woda perfumowana, 30ml
622,00 €/1l
18,66 €
Predajca: somnia24

s.Oliver Women Woda toaletowa, 50 ml
496,80 €/1l
24,84 €
Predajca: PerfumTraders

Rochas, Girl, Eau De Toilette, For Women, 60 ml
442,33 €/1l
26,54 €
Predajca: MANADA

DKNY - DKNY Women Energizing EDT 30ml
1 074,00 €/1l
32,22 €
Predajca: somnia24

Aigner Aigner No 1 Intense EDT 100 ml M
235,70 €/1l
23,57 €
Predajca: Glamperfeu
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
BB Magnetic Women EDT - parfum - výrobca: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt 1er Pack
Orientálno-kvetinová vôňa pre ženy.
Nóty vône:
Vrchné tóny: citrón, hruška, mandarínka, čierne ríbezle
Srdce: jazmín, kakao
Základné tóny: ambra, cédrové drevo, kašmír
Dámska toaletná voda
čierne ríbezle, hruška, citrusy
jazmín, kakaový struk
kašmeran, céder
Dámska toaletná voda
Bruno Banani Magnetická žena.
Toaletná voda pre ženy.
30 ml
- Model
- Magnetic Woman
- Hmotnosť
- 0.148 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- DENATUROVANÝ ALKOHOL., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, DIPROPYLÉNGLYKOL, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONÉN, KUMARÍN, ALKOHOL, GERANIOL, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, CITRAL, GLUTAMAN DIACETÁT TETRASODNÝ, ŽLTÁ 5 (CI 19140), ČERVENÁ 33 (CI 17200), EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730)
- Výrobca
- PADU
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3616303424213
- Číslo od výrobcu
- 851695
- Model
- Magnetic Woman
- Hmotnosť
- 0.148 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- DENATUROVANÝ ALKOHOL., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, DIPROPYLÉNGLYKOL, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, BENZYL SALICYLÁT, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONÉN, KUMARÍN, ALKOHOL, GERANIOL, TRIS(TETRAMETYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRÁT, CITRAL, GLUTAMAN DIACETÁT TETRASODNÝ, ŽLTÁ 5 (CI 19140), ČERVENÁ 33 (CI 17200), EXT. FIALOVÁ 2 (CI 60730)
- Výrobca
- PADU
- Cieľové skupiny
- DámyDámy
- EAN kód
- 3616303424213
- Číslo od výrobcu
- 851695
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

BB Magnetic Woman EDP 30ml
901 000,02 €/1l
27,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bruno Banani Nebezpečná Žena - Toaletná Voda 30ml - Kvintesencia Inšpirujúcej Ženskosti
366,67 €/1l
11,75 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Chránič matraca Sensalou 90 x 200 cm (balenie po 1 ks)
15,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Bruno Banani Dangerous Woman EdT 50ml
504,40 €/1l
25,22 €
Predajca: Katomix

Makita DMR116 Baustellenradio, Pracovisko, Digitálny, AM, FM, 87,5 - 108 MHz, 522 - 1710 kHz, Auto scan
152,79 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Vysávač 120W Ručný vysávač Bezvreckový Výkonná Vysavač Batériový ručný vysávač Vysávač do auta Prenosný výkonný Retoo
16,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Bruno Banani Woman Woda toaletowa, 100ml
447,80 €/1l
44,78 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Bruno Banani Pure Woman Woda toaletowa, 30 ml
863,33 €/1l
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Vôňa pre odvážne ženy Bruno Banani, 20ml
469,50 €/1l
9,39 €
Predajca: Store-Germany

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Súprava mopov Vileda Turbo Easy Wring & Clean vrátane elektrického odstreďovača a nožného pedálu, farba sivá
39,14 €
Predajca: FANEO

Perina 135x200 cm celoročná perina 2. voľba - teplá paplónová deka na spanie
11,47 €
Predajca: Amazinggirl

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Matrac zo studenej peny 180 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomický, priedušný a bodovo elastický
159,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Bruno Banani Loyal Man - Parfémovaná voda pre mužov, Objem 30 ml
380,00 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
189,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

LED solárna lampa BUBLINY 6 ks - set Záhradné dekoračné osvetlenie Haushalt- International
8,15 €
Predajca: Tradior

BB Dangerous Woman EDP
807,33 €/1l
24,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bruno Banani Man Toaletná Voda, 100 ml
243,60 €/1l
24,36 €
Predajca: NutraBestBG

Inteligentné hodinky s plným dotykovým displejom športové fitness hodinky Ip67 vodotesné Bluetooth pre Android Ios Muži Žena Smartwatche,
38,48 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Vodotesný chránič matraca 90x200 od Mister Sandman
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
12,49 €
Predajca: Mobileking
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumová voda Bruno Banani Magnetic Woman
Perfektné, táto parfémová voda krásne vonia a bola doručená rýchlo. Veľmi prijateľná cena. Ďakujem veľmi pekne! Odporúčam!
Hodnotenie z 16. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém
Som s ním veľmi spokojná, je naozaj veľmi dobrý a budem ho odporúčať ďalej
Hodnotenie z 13. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,20 €
Predajca: PerfumTraders
521,00 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
723,20 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
824,00 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,69 €
Predajca: PerfumTraders
621,52 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l