Už len 2 kusy za túto cenu
African Pride Moisture Miracle Curl Defining Gel 16oz
47,31 €
118,27 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Súpravy starostlivosti o vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz42,47 €/1l
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Dabur Vatika Maska na vlasy Argán 500gr.23,98 €/1l
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Eco Styler Kokosový stylingový gél 32oz10,99 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Curl La La Defining Curl Custard od tety Jackie 426 g27,21 €/1kg
11,59 €
Predajca: medpak_shop

African Pride Moisture Miracle 5 esenciálnych olejov 118ml
81,56 €/1kg
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

African Pride Bambucké maslo a ľanový olej na natáčanie 340g
6,95 €/1kg
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Cantu Pre prírodné vlasy Kokosový krém na kulmovanie 340g
93,30 €/1l
9,33 €
Predajca: NutraBestBG

Cantu Guava posilňujúci krémový gél na kučery 12oz.
35,62 €/1kg
12,11 €
Predajca: Tersorte

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
37,13 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

African Pride Olive Miracle Anti-Breakage Braid Sheen Spray 355ml
22,47 €/1l
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

S-Curl Texturizer Cream 16oz. Maximum
25,00 €/1l
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: Bugelo

ECO Styler Styling Gel Coconut Oil 8oz.
29,26 €/1kg
7,99 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,14 €
Predajca: TR8

Cantu Men Leave-In Conditioner 13oz.
24,81 €/1kg
16,93 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,18 €
Predajca: ADI_Global_Store

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
38,54 €/1kg
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

AVOCADO HYDRATING gel 524 g
15,63 €/1kg
8,19 €
Predajca: medpak_shop

Keracare Curl Essence Curl Activator 12oz.
29,97 €/1l
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

TGIN Curl Bomb Hydratačný stylingový gél 384ml
0,05 €/1l
20,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Mielle Mongongo Oil Pomade-To-Oil Treatment 113g
167,96 €/1kg
18,98 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Avocado Hydrating Repair Leave-In 340g
29,09 €/1kg
9,89 €
Predajca: medpak_shop

Butter Fusions Not Your Average Curl Masque od tety Jackie 8oz.
24,97 €/1l
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
African Pride Moisture Miracle Curl Defining Gel 18oz.
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- GT WORLD OF BEAUTY
- EAN kód
- 0802535442467802535442467
- Číslo od výrobcu
- 375580
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- GT WORLD OF BEAUTY
- EAN kód
- 0802535442467802535442467
- Číslo od výrobcu
- 375580
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

African Pride Moisture Miracle Detangle & Condition Pre-Shampoo 355ml
10,99 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

African Pride Bambucké maslo a ľanový olej na natáčanie 340g
6,95 €/1kg
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

African Pride Moisture Miracle Marocký íl a bambucké maslo Teplom aktivovaná maska 12oz
10,99 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Šedá
418,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

African Pride Olive Miracle Heat Protection & Shine Mist 4oz.
341,29 €/1kg
47,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Shea Moisture Bambucké maslo Coconut &iscus Curl and Hibiscus Curl and Shine šampón 384ml
95,05 €/1l
36,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Coconut Creme Coco Repair od tety Jackie 15oz
9,95 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

African Pride Shea Butter Miracle, Ženy, Proti krepovitosti, Rozčesávanie, Hydratačné, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, 425 g, 443 ml, Nádoba, Bambucké maslo
9,99 €/1kg
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

African Pride Moisture Miracle 5 esenciálnych olejov 118ml
81,56 €/1kg
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz
42,47 €/1l
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

AVOCADO HYDRATING gel 524 g
15,63 €/1kg
8,19 €
Predajca: medpak_shop

Aunt Jackie's Gél na vlasy s ln?ným semienkom Don't Shrink 15 oz
48,76 €/1kg
48,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Curl La La Defining Curl Custard od tety Jackie 426 g
27,21 €/1kg
11,59 €
Predajca: medpak_shop

ECO Styler Stylingový gél Olivový olej 16oz
29,30 €/1l
13,86 €
Predajca: somnia24

African Pride Moisture Miracle Aloe a kokosová voda Detangler 12oz
29,37 €/1kg
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Intenzívna starostlivosť o telo Cocoa Radiant 400 - Vaseline
17,72 €/1kg
7,09 €
Predajca: medpak_shop

As I Am Leave-in Conditioner, Ženy, Kučeravé vlasy, Rozčesávanie, Hydratačný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 237 ml, Fľaša, Kokos, Zelený čaj, Saw palmetto
46,79 €/1l
11,09 €
Predajca: medpak_shop

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - telové mlieko, telové mlieko s kakaovým maslom, intenzívne hydratujúce
54,95 €/1l
10,99 €
Predajca: Lemonbite

Cantu Olej na posilnenie vlasov a pokožky hlavy s obsahom biotínu 2 oz
134,75 €/1l
10,64 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,95 €
Predajca: Friseurtotal

As I Am Curling Jelly 237ml, Krém na vlasy, Ženy, 237 ml, Aqueous (Water, Aqua Purificada, Purified) Extracts: Aloe Barbadensis Leaf¹ and Beta Vulgaris..., - Use after cleansing and conditioning your hair. (Do not towel dry or blot after your final...
56,79 €/1l
13,46 €
Predajca: medpak_shop

Červený gél na vlasy Black Aqua, 150 ml – gél na vlasy poskytujúci silnú fixáciu, efekt mokrých vlasov a lesk, vhodný na krátke vlasy, štýl kaderníckeho salónu, pánsky styling, kadernícke potreby, styling pre mužov, dostupné v Temu a TikTok Shop
56,60 €/1l
8,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

Cantu Natural Hair Leave-In Conditioner Cream Jar 12 uncí 354 ml
35,17 €/1l
12,45 €
Predajca: Friseurtotal

Palmer's Cocoa Butter Formula Cocoa Butter Bust Firming Cream, Krémová, Ženy, Spevňujúce, Univerzálna pleť, 125 g, Rúra
73,52 €/1l
9,19 €
Predajca: medpak_shop

Kondicionér As I Am Dry & Itchy Leave-In 237ml
50,59 €/1l
11,99 €
Predajca: medpak_shop

African Pride Olive Miracle Bezoplachový kondicionér 425g
23,51 €/1kg
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,75 €
Predajca: MAGUHAAR
625,00 €/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56,39 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NEU + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NEU + Loreal Absolut Repair maska 250ml NEU



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,67 €/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržiavací šampón 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
42,50 €
Predajca: MAGUHAAR
170,00 €/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,33 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampón 250ml + kondicionér 250ml
33,75 €
Predajca: MAGUHAAR
51,92 €/1kg

Nioxin Rekonštrukčná vlasová kúra 3
29,25 €
Predajca: MAGUHAAR
9 750,00 €/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratínová vyhladzujúca kúra (BOX)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
40,00 €/1kg

Revlon | Súprava starostlivosti o vlasy Uniq One - 150ml Coconut + 150ml Lotus - 10v1 Treatment - Intensive Care
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
115,00 €/1l

Cantu Shea Butter Firm Hold Edge Stay Gel gel na vlasy na vytvorenie dokonalých vrkôčikov 64 g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,08 €
Predajca: Lemonbite
70,80 €/1l

Shine'n Jam Extra Hold Styling Gel 113,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,97 €
Predajca: Lemonbite
63,36 €/1l

Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
42,47 €/1l

Šampón a maska z ricínového oleja s biotínom Minerály z Mŕtveho mora Zabráňte vypadávaniu vlasov a urýchlite ich rast
34,90 €
Predajca: TotesMeerProdukte
49,86 €/1l

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
499,80 €/1l

Dabur Vatika maska na vlasy vaječný proteín 500gr.



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
21,98 €/1kg

Silicon Mix Avanti Hair Treatment 8oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
34,81 €/1kg

Yari 100% čistý kokosový olej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
19,98 €/1l

Cantu Care for Kids Osviežovač kučier 236ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
38,09 €/1l

Umožňuje Dred Coconut Oil 4oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
106,11 €/1kg

Dabur Vatika Maska na vlasy Argán 500gr.
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
23,98 €/1l