5,0



Na základe 12 hodnotení
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)1 403,90 €/1l
140,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Edt sprej 50ml/sprchový gél 50ml/balzam po holení 50ml Versace Dylan Blue Pour Homme Giftset389,00 €/1l
58,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Woda parfémovaná Women'Secret Rose Seduction, 100ml180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Set Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Edt 100ml Shower Gel 50ml
675,53 €/1l
101,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Womensecret Eau My Secret Gift Duft Set
149,00 €/1l
29,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Edp sprej 100ml/Edp sprej 15ml Bvlgari Man Rain Essence Giftset
744,70 €/1l
85,64 €
Predajca: somnia24

BVLGARI MAN EDT SET 60ml + balzam 75ml + gél 75ml
2 916,67 €/1l
175,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Tous Love Me Eau De Parfum Spray 90ml Set 3 Artikel
1 246,44 €/1l
112,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

La Rive I Am Ideal Zestaw Woda perfumowana 90ml + Żel pod prysznic 100ml
308,56 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Edt sprej 50ml/sprchový gél 50ml/balzam po holení 50ml Versace Eau Fraiche Giftset
1 201,80 €/1l
60,09 €
Predajca: Scentist

Dárková súprava Versace Eros Pour Homme Edt Spray 30ml/Shower Gel 50ml
742,25 €/1l
64,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,38 €
Predajca: FragrancesBg

Edt Spray 100ml/Edt Miniatuur 10ml/Perfumed Shower Gel 100ml Cartier Declaration Giftset
137,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

SET Paco Rabanne 1 Million EDT 100 ml + SG 100 ml
1 198,70 €/1l
119,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Bvlgari Omnia Amethyste Edt Spray
2 069,33 €/1l
62,08 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

BVLGARI Omnia Coral EdT Set 115 ml
1 174,09 €/1l
135,02 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Paco Rabanne 1 Million Men, Woda toaletowa 100ml + żel 100ml + Woda toaletowa 10ml
951,10 €/1l
95,11 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hrdinovský muž La Rive - Darčekový set Toaletná voda 100ml + Sprchový gél 100ml
277,70 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Musk Tahira 30ml Eau de Parfum Ayat Perfumes - Damen مسك الطهارة
563,67 €/1l
16,91 €
Predajca: Ramadan24_de

La Rive In Woman Edp 90 ml + dezodorant 150 ml
298,00 €/1l
29,80 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Darčeková sada pre ženy s produktmi starostlivosti o telo:
- Parfumovaná voda 100 ml
- Sprchový gél 100 ml
- Model
- Cute
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- 0
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5903719641630
- Model
- Cute
- Hmotnosť
- 0.2 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- 0
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5903719641630
Hodí sa k tomu

La Rive Cute For Woman Parfémový Spay, 100ml
120,00 €/1l
12,00 €
Predajca: Inaris_International

Balík pre systém PS5 VR2 Horizon Call of the Mountain
2 547,95 €
Predajca: Technology-Germany

vidaXL Blackout záves s háčikmi Grey 290 x 245 cm
11,80 €/1m
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

BRUBAKER Cosmetics Kúpeľová a sprchovacia súprava Vanilla Rose Mint Scent - 5-dielna darčeková súprava pre ženy
31,22 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

Bruno Banani Dangerous Woman Mgiełka do ciała, 250ml
30,16 €/1l
7,54 €
Predajca: MANADA

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bočný stolík VASAGLE, sada 2 kusov, odnímateľná doska, vintage hnedo-čierna
52,80 €
Predajca: Jurhan

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Bruno Banani Woman Summer Limited Edition Mgiełka do ciała, 250ml
61,20 €/1l
15,30 €
Predajca: Zeitburg

Čalúnená posteľ Flieks 90x200cm s USB, jednolôžko pre mladých s lamelovým roštom a úložným priestorom, úložná posteľ s LED diódou, posteľná bielizeň, sivá
389,99 €
-42,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
347,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Bestway 58036, Obal, Modrá, Polyetylen, 3,05 m, 1,89 kg, 1 kusov
15,49 €
Predajca: AquaPools24

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
174,33 €/1l
15,69 €
Predajca: somnia24

Svetelná reťaz 5 m so 100 Micro LED - teplá biela - svetelný drôt do exteriéru
12,78 €
Predajca: Special-trends

NABBI Záhradná truhlica MBWL140 140 l - antracit
35,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

Parfum La Rive Eternal Kiss 90ml - Voňavá voda s nadčasovou a senzuálnou vôňou. Ideálna na každý deň aj večer. Originálne balenie.
166,56 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kufrík na krásu Kufrík na krásu Velvety
46,95 €
Predajca: Bambule

Medicube PDRN Pink Peptide Serum Spevňujúce sérum na tvár 30 ml
555,67 €/1l
16,67 €
Predajca: LaRoseCare

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

La Rive In Woman - Balenie Parfumovanej Vody 90ml + Sprchový Gél 100ml
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

La Rive Touch Of Woman Set Parfémovaná voda, 100ml + Sprchový gél, 100ml
107,42 €/1l
20,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

La Rive Her Choice Zestaw Woda perfumowana 100ml + żel pod prysznic 100ml
94,95 €/1l
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Darčeková Súprava La Rive For Men Cabana (Toaletná Voda 90Ml+Sprchový Gél 100Ml)
251,33 €/1l
22,62 €
Predajca: Zeitburg

La Rive Pearl Woman Woda perfumowana, 75ml
223,07 €/1l
16,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dívčí školní batoh, chlapecká školní taška s ergonomickým designem, voděodolný nylonový batoh na kampus, dámský volnočasový batoh, módní batoh pro tee
34,86 €
Predajca: odsellingaaa

Záhradný box WOODEBOX antracit 116 cm - 280L
38,80 €
Predajca: Jurhan

BRUBAKER Cosmetics Shower and Bath Set Aloe Vera - 5-dielna darčeková sada pre ženy - kozmetická sada pre ženy
31,22 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
31,97 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,14 €
Predajca: odsellingaaa
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. júna 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
La Rive Cuté
Parfém La Rive má krásnu vôňu
Hodnotenie z 12. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nádherne vonia
Podľa očakávania. Ďakujem
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Dôrazne odporúčame !
Hodnotenie z 14. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 6. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum 80ml + Eau de Parfum 12,5ml sada
128,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 390,27 €/1l

Histoires de Parfums This Is Not A Blue Bottle 1.7 EDP 115 ml UNISEX
118,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 027,39 €/1l

Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset
139,90 €
-12,85 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
127 049,99 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
156,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 569,40 €/1l

Edt Spray 100ml/Deo Spray 150ml Paco Rabanne Phantom Giftset



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
117,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 174,50 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Hermes H24, Muži, 2 kusov, Eau de parfum, 30 ml, 125 ml, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(29)Počet hodnotení: 29
92,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hunq 001 Gardener, parfémová voda, unisex, 100 ml
88,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
885,00 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Dolce&Gabbana Q, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
105,59 €
Predajca: PerfumTraders
703,93 €/1l