Kľúčové informácie v kocke

  • Doprajte svojim vlasom starostlivosť a kondicionovanie, ktoré tento produkt ponúka.
  • Obsahuje vlasové vitamíny pre ich výživu a vitalitu.
  • Objavte produkt od značky Ellips so špecifickým označením 8 U.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Ellips Hair Treatment Hair Vitamin 8 U

6,49 €

5,33 €-17%

666,25 € / 1l

plus 12,00 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – pi 9. októbra
Naše najlepšieponuky
Tonika na vlasy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Foltene Pharma liečba vlasov a pokožky hlavy pre ženy hodnotné balenie 24 ampuliek
Foltene Pharma liečba vlasov a pokožky hlavy pre ženy hodnotné balenie 24 ampuliek
200,00 €/1kg
60,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek
Obrázok produktu pre Pant.7in1 Olej na vlasy Sp.Haartonic Mir.1
Pant.7in1 Olej na vlasy Sp.Haartonic Mir.1
616,00 €/1l
61,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre WELEDA Revitalizačné vlasové tonikum, 100 ml roztok
WELEDA Revitalizačné vlasové tonikum, 100 ml roztok
181,80 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 11
18,18 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre BINGOSPA 100 % zázvorový výťažok na vlasy, 30 ml
BINGOSPA 100 % zázvorový výťažok na vlasy, 30 ml
399,67 €/1l
22,99 €
-47%
11,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre WELEDA Tonikum na vlasy s rozmarínom, 50 ml
WELEDA Tonikum na vlasy s rozmarínom, 50 ml
137,20 €/1l
6,86 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Syoss Mousse Keratin (250 ml)
Syoss Mousse Keratin (250 ml)
619,00 €/1l
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Obrázok produktu pre Alpecin Coffein Hair Booster 200 ml
Alpecin Coffein Hair Booster 200 ml
53,40 €/1l
10,68 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre LuxeOil N&#228 hrende Haarcreme &#40 Keratin Protect Cream&#41 95 ml
LuxeOil N&#228 hrende Haarcreme &#40 Keratin Protect Cream&#41 95 ml
378,21 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,93 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Milk_Shake Lotion Lifestyling Liquid Styler
Milk_Shake Lotion Lifestyling Liquid Styler
51,56 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
12,89 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Alpecin Coffein Liquid 200 ml
Alpecin Coffein Liquid 200 ml
50,30 €/1l
10,06 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Syoss Keratinespray Heat (200 ml)
Syoss Keratinespray Heat (200 ml)
159,75 €/1l
31,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Obrázok produktu pre Phyto Phytocyane Men proti vypadávaniu vlasov 12x5ml
Phyto Phytocyane Men proti vypadávaniu vlasov 12x5ml
839,17 €/1l
50,35 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre 6x Syoss Curl Spray 150 ml Hydrating
6x Syoss Curl Spray 150 ml Hydrating
1 399,00 €/1l
69,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Obrázok produktu pre CAFFEINE Tonikum na vlasy 200 ml
CAFFEINE Tonikum na vlasy 200 ml
117,85 €/1l
23,57 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Vlasové tonikum (Kofeínová podpora vlasov) 200 ml
Vlasové tonikum (Kofeínová podpora vlasov) 200 ml
86,85 €/1l
17,37 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Alpecin - Energizer Liquid - Hair tonic against hair loss 200ml
Alpecin - Energizer Liquid - Hair tonic against hair loss 200ml
84,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
16,94 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Umberto Giannini Curl Oil Bond Repair 50 ml
Umberto Giannini Curl Oil Bond Repair 50 ml
375,00 €/1l
18,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Farmavita Bioxil Intense Treatment Kuracja do włosów przeciw wypadaniu, 12x8ml
Farmavita Bioxil Intense Treatment Kuracja do włosów przeciw wypadaniu, 12x8ml
237,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
22,79 €
Predajca: MANADA
Obrázok produktu pre PLANCTIDL Ampulky balenie 12 x 7 ml (445)
PLANCTIDL Ampulky balenie 12 x 7 ml (445)
307,74 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
Obrázok produktu pre SQUANORM krém proti lupinám 200 ml
SQUANORM krém proti lupinám 200 ml
74,40 €/1l
14,88 €
Predajca: Bugelo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

  • Príslušenstvo pre krásu: štetce, hubky a nástroje na nanášanie make-upu.
  • Make-up: podklady, očné tiene, rúže a očné linky na zvýraznenie krásy.
  • Starostlivosť o pleť: hydratačné prípravky, čistiace prípravky, peelingy a séra pre zdravú pleť.
  • Vône: parfumy a kolínske vody, ktoré ponúkajú jedinečné a príťažlivé vône.






Ellips Kondicionér na vlasy Hair Vitamin 8 U

Objem
8 ml
Zloženie
Cyklopentasiloxán, dimetikonol, parfum, tokoferylacetát, olej zo semien Simmondsia Chinensis, olej Glycine Soja, polysilikón-15, retinylpalmitát, askorbylpalmitát, panthenyléter, olej z jadier Argania Spinosa, hexylcinnamal, linalool, citronellol, benzyl salicylát, alfa-izometyllon.
Výrobca
Ellips
Počet kusov
56
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
8993417200021

Objem
8 ml
Zloženie
Cyklopentasiloxán, dimetikonol, parfum, tokoferylacetát, olej zo semien Simmondsia Chinensis, olej Glycine Soja, polysilikón-15, retinylpalmitát, askorbylpalmitát, panthenyléter, olej z jadier Argania Spinosa, hexylcinnamal, linalool, citronellol, benzyl salicylát, alfa-izometyllon.
Výrobca
Ellips
Počet kusov
56
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
8993417200021
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Ellips Smooth y Shiny Hair Vitamin 8 U
Ellips Smooth y Shiny Hair Vitamin 8 U
3 461,25 €/1l
27,69 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Ellips Hair Vitality Vlasov vitamn 8 U
Ellips Hair Vitality Vlasov vitamn 8 U
843,75 €/1l
6,75 €
Predajca: Parfumtoi
Obrázok produktu pre Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 77
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia
Obrázok produktu pre Esperanza EBL014, Teplé, 180 °C, Čierna, 1,8 m, 25 W, AC
Esperanza EBL014, Teplé, 180 °C, Čierna, 1,8 m, 25 W, AC
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 61
12,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 582
83,72 €
-26%
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Kočík Daliya® RAPIDY (tmavošedá-zlatá)
Kočík Daliya® RAPIDY (tmavošedá-zlatá)
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 445
149,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Obrázok produktu pre Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu Dark Grey
Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu Dark Grey
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 299
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo
Obrázok produktu pre Detská trojkolka od 1 roka do 20 kg, detské bicykle, 1-4 roky, bicykel pre batoľatá s riadidlami na tlačenie, bicykel pre bábätká, Trojkolky
Detská trojkolka od 1 roka do 20 kg, detské bicykle, 1-4 roky, bicykel pre batoľatá s riadidlami na tlačenie, bicykel pre bábätká, Trojkolky
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 125
69,90 €
10% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion
Obrázok produktu pre Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 7 programov, s pripojením na vodu
Klarstein - mini umývačka riadu, na 6 súprav, 7 programov, s pripojením na vodu
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 7
281,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Klarstein
Obrázok produktu pre Blackview Tab 3 Detský tablet Android 13 Detský tablet 7" displej 4GB RAM 32GB ROM, 3280mAh, Tablet pre deti s prenosnou rukoväťou a krytom odolným proti pádu Predinštalovaný iKids/Google Play
Blackview Tab 3 Detský tablet Android 13 Detský tablet 7" displej 4GB RAM 32GB ROM, 3280mAh, Tablet pre deti s prenosnou rukoväťou a krytom odolným proti pádu Predinštalovaný iKids/Google Play
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 39
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Obrázok produktu pre Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 95
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
Lionelo Pascal Detská hojdačka Baby Nest Detská hojdačka Detská hojdačka Grau
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 39
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo
Bestseller
Obrázok produktu pre Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
Albatros Stoličky do jedálne so zamatovým poťahom Set 6 MODENA, sivá - štýlový vintage dizajn, elegantná čalúnená stolička k jedálenskému stolu - stolička do kuchyne alebo jedálne s vysokou nosnosťou
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 339
179,99 €
-35,19 €
144,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop
Obrázok produktu pre Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
Súprava rúry GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedným teleskopickým výsuvom čierna
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 76
691,22 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: _Haushaltsparadies_
Obrázok produktu pre Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 180 CM vstavaná kuchyňa tmavá sonoma, farba:sonoma, farba stolovej dosky:biela
Kuchyňa KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 180 CM vstavaná kuchyňa tmavá sonoma, farba:sonoma, farba stolovej dosky:biela
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 36
299,94 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw
Obrázok produktu pre Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 264
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC
Obrázok produktu pre Športový kočík MoMi ESTELLE black 2021
Športový kočík MoMi ESTELLE black 2021
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 259
123,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Hermia Concept, SV24Y200, obedový servis, obedový servis (24 kusov), biela, porcelán, 25 x 25 x 2 cm
Hermia Concept, SV24Y200, obedový servis, obedový servis (24 kusov), biela, porcelán, 25 x 25 x 2 cm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 20
105,93 €
-3,60 €
102,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Obrázok produktu pre Športový kočík MoMi ESTELLE pink 2021
Športový kočík MoMi ESTELLE pink 2021
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 259
124,92 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 200
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop
Bestseller
Obrázok produktu pre Detská ohrádka Detská ohrádka 150 x 150 cm Bezpečnostná detská postieľka Brána na preliezanie Brána s priedušnou sieťovinou
Detská ohrádka Detská ohrádka 150 x 150 cm Bezpečnostná detská postieľka Brána na preliezanie Brána s priedušnou sieťovinou
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 103
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop
Obrázok produktu pre Rohová sedacia súprava s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
Rohová sedacia súprava s podrúčkami HORTENZIE - čierna / biela
405,00 €
Doprava zdarma
Predajca: VenetiPL
Obrázok produktu pre Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
Súprava na epiláciu voskom NEOMANN Waxer II, ohrievač vosku na epiláciu s elektrickým ohrievacím hrncom | Profesionálna sada s 300 g guličkami, 20 špachtlí
0,03 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 15
31,99 €
Predajca: neoruby
Obrázok produktu pre alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 35
66,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Obrázok produktu pre Samsung Galaxy Note20 SM-N980F, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 12 MP, Android 10, Bronzová
Samsung Galaxy Note20 SM-N980F, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 12 MP, Android 10, Bronzová
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 21
1 099,00 €
Doprava zdarma
Predajca: G-Electronics
Obrázok produktu pre Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 870
12,49 €
Predajca: Mobileking
A living room setting with a sofa, armchair, and coffee table.
MOB, Pohovka dvojsed - Collo (antracit)
1,7Priemerné hodnotenie: 1,7 z 5Počet hodnotení: 3
855,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovyNabytok
Obrázok produktu pre xlyne SIONA2, 3,3 cm (1.3"), AMOLED
xlyne SIONA2, 3,3 cm (1.3"), AMOLED
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 65
149,52 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
Flieks Sedacia súprava 5-dielna, jedálenský stôl so 4 stoličkami, čalúnené stoličky, sada 4 stoličiek Velvet, jedálenský stôl obdĺžnikový, 117 cm, sivá
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 25
338,99 €
-39,00 €
299,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Fliekshop

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Foltene Pharma liečba vlasov a pokožky hlavy pre ženy hodnotné balenie 24 ampuliek
Foltene Pharma liečba vlasov a pokožky hlavy pre ženy hodnotné balenie 24 ampuliek
60,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Pharmacygreek
200,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Alpecin After Shampoo Coffein Liquid, vlasový Energizer, Doppelpack (2x 200ml)
Alpecin After Shampoo Coffein Liquid, vlasový Energizer, Doppelpack (2x 200ml)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
30,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
75,95 €/1l
Obrázok produktu pre BINGOSPA 100 % zázvorový výťažok na vlasy, 30 ml
BINGOSPA 100 % zázvorový výťažok na vlasy, 30 ml
22,99 €
-47%
11,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
399,67 €/1l