4,9



Na základe 12 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Roja Parfums Scandal Pour Femme Perfumy, 50 ml5 449,40 €/1l
272,47 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Casamorati 1888 Parfumovaná voda, 100 ml1 509,00 €/1l
154,77 €
-3,87 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Predajca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
342,30 €/1l
34,23 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
127,20 €/1l
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

Perfumes by Rihanna Reb'L Fleur 100ml, Ženy, 100 ml, Peach (fruit),Plum, Hibiscus flower,Tuberose,Violet (flower), Jantár, Pižmo, Pačuli, Vanilka, Amber,Musk,Patchouli,Vanilla
1 790,00 €/1l
189,00 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
179,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Ekhtiari, Ženy, 100 ml
151,00 €/1l
15,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Rouat Al Oud EDP 100ml
158,00 €/1l
15,80 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Mousuf Ramadi 100ml parfumovaná voda Ard al Zaafaran - Herren
198,40 €/1l
19,84 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Yara EDP 50ml
168,20 €/1l
8,41 €
Predajca: Glamperfeu

Ard Al Zaafaran Ana Al Malikah I Am The Queen Parfumovaná voda 100ml
208,00 €/1l
20,80 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Perfumes by Rihanna RiRi 100ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarin, Cassis, Rum, Passion fruit, Pink freesia, Jasmine, Orange blossom, Honeysuckle,..., Sprej
1 490,00 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Značka: Ard Al Zaafaran
- Typ: parfumovaná voda
- Pohlavie: ženy
- Vonné tóny: ovocné, vanilka, kvetinové, sladké, pižmo
- Vrchné tóny: grapefruit, pomaranč, broskyňa a slivka.
- Srdcové tóny: kvetinové, pomarančový kvet, tuberóza, kosatec, kokos a hyacint.
- Základné tóny: Sandálové drevo, tonka, pižmo, vanilka a jantár sú orientálne s príjemnou hĺbkou a hrejivosťou.
- Množstvo: 100 ml
- Flakón: Sklenený flakón, fľaša s rozprašovačom
- Miesto pôvodu: Spojené arabské emiráty
- Obsahuje denaturovaný alkohol (halal)
Ard Al Zaafaran Parfum Rihanna Eau de Parfum 100ml je očarujúca vonná kompozícia, ktorá kombinuje ovocnú sviežosť s kvetinovými a hrejivými tónmi. Táto zmyselná vôňa rozvíja dokonalú rovnováhu elegancie a zvodnosti a zanecháva dlhotrvajúcu, nezabudnuteľnú vonnú stopu. Rihanna je ideálna pre ženy, ktoré milujú ženské a orientálne vône. Vrchný tón Ard Al Zaafaran Rihanna sa otvára ovocnými akcentmi šťavnatých bobúľ a pikantných citrusových plodov, ktoré poskytujú osviežujúci začiatok. V srdcovej nóte sa rozvíjajú zmyselné kvety ako jazmín a ruža, ktoré dodávajú romantickú hrejivosť. Základ z vanilky, pižma a santalového dreva poskytuje krémovú, dlhotrvajúcu hĺbku. Parfém Ard Al Zaafaran Rihanna je ideálny na každodenné nosenie aj na výnimočné príležitosti. Štýlový flakón podčiarkuje ženskú eleganciu tejto výnimočnej vône. Vďaka svojmu intenzívnemu a dlhotrvajúcemu účinku je Rihanna povinnou výbavou pre každého, kto hľadá sofistikovanú, orientálno-kvetinovú vôňu. Vrchné tóny: grapefruit, pomaranč, broskyňa, exotické ovocie, melón. Srdcové tóny: balzamikum, neroli, pomarančový kvet, kosatec, hyacint, levanduľa. Základné tóny: santalové drevo, fazuľa tonka, pižmo, vanilka, jantár
Ard al Zaafaran Rihanna Woda perfumowana, 100 ml
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ard al Zaafaran Rihanna Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Husar24 Hanna Stefania Brückner
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6266515361836
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Orientálne
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Ard al Zaafaran Rihanna Woda perfumowana, 100 ml
- Výrobca
- Husar24 Hanna Stefania Brückner
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 6266515361836
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Britney Spears Fantasy parfémovaná voda pre ženy 100 ml
240,30 €/1l
24,03 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
283,33 €/1l
17,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
216,10 €/1l
21,61 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rave Now Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
189,00 €/1l
18,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
220,00 €/1l
22,00 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: Glamperfeu

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
303,70 €/1l
30,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml
259,00 €/1l
25,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Musk Mood, Ženy, 100 ml
159,50 €/1l
15,95 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ard Al Zaafaran Ana Al Malikah I Am The Queen Parfumovaná voda 100ml
208,00 €/1l
20,80 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
16,35 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold, Ženy, 100 ml
342,90 €/1l
34,29 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Tharwah Gold EDP 100ml
744,80 €/1l
74,48 €
Doprava zdarma
Predajca: VELMORA

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
237,50 €/1l
23,75 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
294,50 €/1l
29,45 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mlieko, 1 kusov
220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
127,20 €/1l
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
273,90 €/1l
27,39 €
Predajca: Tersorte
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
92% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
92%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekne ďakujem za rýchle dodanie Boli to rovnaké špecifikácie, ktoré som požadoval. Ešte raz ďakujem, môžem odporučiť každému
Ďakujem za rýchle dodanie Bola to rovnaká špecifikácia, akú som požadoval. Ešte raz ďakujem, môžem ho odporučiť každému
Hodnotenie z 4. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Veľmi sa mi páči a rád by som si ho kúpil znova
Hodnotenie z 6. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
To bolo perfektné, ako som očakával
Hodnotenie z 26. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,71 €
Predajca: PerfumTraders
533,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l