Remia Salata Natural Dressing 800 ml – pôžitok z ľahkého, krémového šalátového dresingu

8,78 €

10,97 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – pi 16. októbra
Naše najlepšieponuky
Šalátové dresingy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Kraft French Dressing jemný krémový pikantný šalátový dresing 5000ml
Kraft French Dressing jemný krémový pikantný šalátový dresing 5000ml
6,42 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
32,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kraft - Taliansky dresing - 5l
Kraft - Taliansky dresing - 5l
6,28 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
31,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
10,71 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kühne dressing bylinný pikantný s jemne nasekanými bylinkami 1000ml
Kühne dressing bylinný pikantný s jemne nasekanými bylinkami 1000ml
7,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
7,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Remia Salata Zero% jogurtový dresing 250 ml – bez tuku, ľahký a krémový
Remia Salata Zero% jogurtový dresing 250 ml – bez tuku, ľahký a krémový
15,40 €/1kg
3,85 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kühne Jogurtový dresing 500 ml – Krémový, ľahký šalátový dresing s jogurtovou príchuťou
Kühne Jogurtový dresing 500 ml – Krémový, ľahký šalátový dresing s jogurtovou príchuťou
11,84 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Vandetele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Krémový dresing Caesar na šaláty
Vandetele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Krémový dresing Caesar na šaláty
17,05 €/1kg
17,05 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Salata Caesar Dresing 250 ml – Krémový s jemným cesnakovým nádychom, ideálny do šalátov a dipov
Remia Salata Caesar Dresing 250 ml – Krémový s jemným cesnakovým nádychom, ideálny do šalátov a dipov
15,40 €/1kg
3,85 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Salata Jemný bylinkový šalátový dresing 450 g – Krémový bylinkový dresing
Remia Salata Jemný bylinkový šalátový dresing 450 g – Krémový bylinkový dresing
9,73 €/1kg
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Remia Salata Zero% Naturel šalátový dresing, bez tuku, 250 ml, vegánsky, nízkokalorický
Remia Salata Zero% Naturel šalátový dresing, bez tuku, 250 ml, vegánsky, nízkokalorický
15,40 €/1kg
3,85 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Sezamový dresing Saitaku pražený 150 ml - krémový, orieškový, ideálny na šaláty a sushi
Sezamový dresing Saitaku pražený 150 ml - krémový, orieškový, ideálny na šaláty a sushi
68,80 €/1kg
10,32 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kühne Caesar Dressing 500 ml – Krémový, pikantný šalátový dresing ideálny na šaláty a sendviče
Kühne Caesar Dressing 500 ml – Krémový, pikantný šalátový dresing ideálny na šaláty a sendviče
11,84 €/1kg
5,92 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Hellmann's Vinaigrette Citrónová fľaša ľahký šalátový dresing 1000 ml
Hellmann's Vinaigrette Citrónová fľaša ľahký šalátový dresing 1000 ml
16,55 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
27,70 €
-40%
16,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Jogurtový dresing Homann
Jogurtový dresing Homann
5,87 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Jogurtový dresing Homann o.K.
Jogurtový dresing Homann o.K.
9,10 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Kewpie Sezamový dresing zo sójovej omáčky 210 ml - Pikantný, krémový dresing na šaláty a sushi
Kewpie Sezamový dresing zo sójovej omáčky 210 ml - Pikantný, krémový dresing na šaláty a sushi
47,14 €/1kg
9,90 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Jogurtovo-bylinný dresing Homann
Jogurtovo-bylinný dresing Homann
5,87 €/1l
23,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Develey Salatdressing Joghurt 75ml
Develey Salatdressing Joghurt 75ml
9,07 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
0,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Šalátový dresing Hellmann's Balsamic Vinaigrette 1000 ml
Šalátový dresing Hellmann's Balsamic Vinaigrette 1000 ml
18,61 €/1l
18,61 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Môj vegánsky dresing - Caesar 15g
Môj vegánsky dresing - Caesar 15g
68,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,03 €
Predajca: taleoo

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Remia Salata Natural Dressing 800 ml – Ľahký, krémový šalátový dresing na báze jemných byliniek, cibule a papriky. 0% tuku, bez konzervantov, umelých farbív, vôní a príchutí. Bez laktózy, bez alergénov, bez lepku a vegánske. Praktická tuba 800 ml pre jednoduché dávkovanie a optimálnu chuť. Ideálne do čerstvých šalátov a studenej kuchyne.
Objem
2.4 l
Zloženie
Voda, ocot, glukózovo-fruktózový sirup, cibuľa 3,0 %, soľ, bylinky (pažítka, kôpor, petržlen) 1,1 %, paprika 0,9 %, zahusťovadlá: xantánová guma a svätojánsky chlieb, extrakt z póru, extrakt zo svetlice, aróma.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 ml: Energia: 152 kJ / 36 kcal Tuk: 0,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g Sacharidy: 7,90 g z toho cukry: 7,30 g Bielkoviny: 0,00 g Soľ: 2,00 g
Hmotnosť
800 g
Potravinársky podnik
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Obchodný názov
Prírodný dresing Remia Salata
Výrobca
Remia
EAN kód
8710448634690

Objem
2.4 l
Zloženie
Voda, ocot, glukózovo-fruktózový sirup, cibuľa 3,0 %, soľ, bylinky (pažítka, kôpor, petržlen) 1,1 %, paprika 0,9 %, zahusťovadlá: xantánová guma a svätojánsky chlieb, extrakt z póru, extrakt zo svetlice, aróma.
Výživové údaje
Výživové údaje na 100 ml: Energia: 152 kJ / 36 kcal Tuk: 0,00 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,00 g Sacharidy: 7,90 g z toho cukry: 7,30 g Bielkoviny: 0,00 g Soľ: 2,00 g
Hmotnosť
800 g
Potravinársky podnik
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Obchodný názov
Prírodný dresing Remia Salata
Výrobca
Remia
EAN kód
8710448634690
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Remia Salata chudý jogurtový dresing 800 ml – nízkotučný, krémový, prírodný
Remia Salata chudý jogurtový dresing 800 ml – nízkotučný, krémový, prírodný
14,00 €/1kg
11,20 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kari pasta značky Cook zelená pre pravú ázijskú kuchyňu 400g
Kari pasta značky Cook zelená pre pravú ázijskú kuchyňu 400g
21,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
8,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Knorr Primerba korenistá pasta „Talianske bylinky“ 340 g (bylinná pasta)
Knorr Primerba korenistá pasta „Talianske bylinky“ 340 g (bylinná pasta)
0,09 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
30,78 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Double 170g 10St
Double 170g 10St
26,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Otvorené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťava, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťava,...,..., 389 kcal, 71 g
Otvorené potraviny 8710800027528, 1,26 kg, C, e100, e160a, e160ai, e162, e163, e330, e414, e418, e466, e473, e901, e903, jahoda, E100, E901, E418, E414, E330, šťava, škrob, E473, citrusové plody, ovocná šťava,...,..., 389 kcal, 71 g
29,71 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
37,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
15,66 €/1l
37,58 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Majonez Heinz Lekki 10 L
Majonez Heinz Lekki 10 L
7,92 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
79,18 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
Henry Lambertz Best Selection Zmes sušienkových špecialít 1000g
23,57 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
23,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Monin woodruff sirup 0,7 l
Monin woodruff sirup 0,7 lJednorazový obal
31,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,28 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
44,50 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
13,35 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Lotus Bakeries 5410126006360, Sušienka, 150 g, Kolo, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
Lotus Bakeries 5410126006360, Sušienka, 150 g, Kolo, 522 kcal, 2186 kJ, 4,3 g
29,20 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,38 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
Knorr® Gartenkräuter Salatdressing 500,0 g
36,84 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
23,29 €
-20%
18,42 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Homann medovo-horčicový dresing o.K
Homann medovo-horčicový dresing o.K
6,00 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Hela Dressing Mosterd Dille 800 g – krémová horčicovo-kôprová príchuť, všestranné
Hela Dressing Mosterd Dille 800 g – krémová horčicovo-kôprová príchuť, všestranné
15,65 €/1l
12,52 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Kühne dressing bylinný pikantný s jemne nasekanými bylinkami 1000ml
Kühne dressing bylinný pikantný s jemne nasekanými bylinkami 1000ml
7,19 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
7,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
24,74 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
13,91 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
13,91 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
47,56 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
23,78 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Cool Soft žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 6 rôznych vrhov 3000g
Cool Soft žuvacie cukríky s ovocnou príchuťou 6 rôznych vrhov 3000g
7,32 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mentos Rainbow Chews * (40 x 40g)
Mentos Rainbow Chews * (40 x 40g)
23,19 €/1kg
34,78 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
Heinz majonéza stredne hustá sladká krémová pikantná jemná omáčka 875ml
13,10 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
11,46 €
Predajca: Pantry_Intl
Bestseller
Obrázok produktu pre Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
Lotus 744479 Karamelové sušienky, 300 ks
17,43 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 50
32,68 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre hanuta 3519 minis 200,0 g
hanuta 3519 minis 200,0 g
52,80 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 7
10,56 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
MAOAM 10004497 MAOAM MaoMixx Kaubonbons 250,0 g
46,88 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 3
11,72 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Lucullus Shiro Miso jemne fermentované sójové cestoviny, 500 g
Lucullus Shiro Miso jemne fermentované sójové cestoviny, 500 g
21,96 €/1kg
10,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Mentos 9094000, Tvrdé gumové cukríky, Viacfarebný, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g
Mentos 9094000, Tvrdé gumové cukríky, Viacfarebný, 143 mm, 195 mm, 73 mm, 38 g
15,60 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 7
23,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Culinaria čistý hroznový olej Jedlý olej neutrálnej chuti 1000ml
Culinaria čistý hroznový olej Jedlý olej neutrálnej chuti 1000ml
13,80 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
13,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
19,26 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Pán Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
Pán Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
13,04 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Kraft Jogurtový dressing Standard bez konzervačných látok 5000ml
Kraft Jogurtový dressing Standard bez konzervačných látok 5000ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
37,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l
Obrázok produktu pre Kraft jogurtový dressing krémový jogurt s jemným korením 5000ml
Kraft jogurtový dressing krémový jogurt s jemným korením 5000ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
25,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,10 €/1l
Obrázok produktu pre Kraft - Taliansky dresing - 5l
Kraft - Taliansky dresing - 5l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
31,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,28 €/1l
Obrázok produktu pre Kraft French Dressing jemný krémový pikantný šalátový dresing 5000ml
Kraft French Dressing jemný krémový pikantný šalátový dresing 5000ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 6
32,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,42 €/1l
Obrázok produktu pre Kraft jogurtovo-bylinkový dresing (5l fľaša)
Kraft jogurtovo-bylinkový dresing (5l fľaša)
37,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,46 €/1l
Obrázok produktu pre Pán Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
Pán Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,04 €/1l
Obrázok produktu pre Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 2
10,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,71 €/1l
Obrázok produktu pre Knorr Salatkrönung Cibuľovo-bylinkový jemný dresing 5x 8g 5er
Knorr Salatkrönung Cibuľovo-bylinkový jemný dresing 5x 8g 5er
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
51,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Knorr Salatkrönung Kuchynské bylinky Číry šalátový dresing 5x 8g 5er
Knorr Salatkrönung Kuchynské bylinky Číry šalátový dresing 5x 8g 5er
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,53 €/1l
Obrázok produktu pre Hellmann's 1000 Islands Dressing krémová príchuť fľaša 1000 ml
Hellmann's 1000 Islands Dressing krémová príchuť fľaša 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
8,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,71 €/1l
Obrázok produktu pre Hellmann's Dressing Ocot Olejová fľaša na čerstvý šalátový dresing 1000 ml
Hellmann's Dressing Ocot Olejová fľaša na čerstvý šalátový dresing 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,68 €/1kg
Obrázok produktu pre Jogurtový dresing Hellmann's light alternative fľaša 1000 ml
Jogurtový dresing Hellmann's light alternative fľaša 1000 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,25 €/1l
Obrázok produktu pre Malinový dresing pikantný a osviežujúci, slaný a sladký 240ml
Malinový dresing pikantný a osviežujúci, slaný a sladký 240ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l
Obrázok produktu pre Pomarančovo-rozmarínový dresing s olivovým olejom a medom 240ml
Pomarančovo-rozmarínový dresing s olivovým olejom a medom 240ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l
Obrázok produktu pre Pán Lowcarb Medová horčica na šalát bez cukru a tuku 240ml
Pán Lowcarb Medová horčica na šalát bez cukru a tuku 240ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 8
3,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,04 €/1l
Obrázok produktu pre Balzamikový dresing s olivovým olejom 100 % prírodný 240 ml
Balzamikový dresing s olivovým olejom 100 % prírodný 240 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
4,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,17 €/1l
Obrázok produktu pre Jogurtový dresing Homann
Jogurtový dresing Homann
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
23,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,87 €/1l
Obrázok produktu pre Homann medovo-horčicový dresing o.K
Homann medovo-horčicový dresing o.K
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jogurtový dresing Homann o.K.
Jogurtový dresing Homann o.K.
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
7,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,10 €/1l
Obrázok produktu pre Homann bylinkový dresing
Homann bylinkový dresing
23,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,87 €/1l