Leksands Knäckebrot ľanové semienka a morská soľ trojuholníkové 200 g

5,70 €

28,50 € / 1kg

plus 14,95 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

št 8. – st 14. októbra
Naše najlepšieponuky
Krekry a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
16,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Chutné snacky pražené 190g
Wasa Chutné snacky pražené 190g
20,53 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g
Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g
13,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
19,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
10,40 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
35,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,13 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Švédsky celozrnný chlieb 200g
Švédsky celozrnný chlieb 200g
16,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Chlieb s ústricami – soľ a prírodná soľ, 200 g | BOHLSENER MÜHLE
Chlieb s ústricami – soľ a prírodná soľ, 200 g | BOHLSENER MÜHLE
15,65 €/1kg
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
15,72 €/1kg
3,93 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Crusty - Chia, 200 g | PURAL
Crusty - Chia, 200 g | PURAL
17,50 €/1kg
3,50 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Wasa chrumkavý chlieb Delicate Crisp Rozmarín a soľ extra tenký 190g
Wasa chrumkavý chlieb Delicate Crisp Rozmarín a soľ extra tenký 190g
19,79 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Žitný chlieb Light&Cross crispbread
Žitný chlieb Light&Cross crispbread
12,08 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chrumkavý chlieb - špaldový 250g
Chrumkavý chlieb - špaldový 250g
12,52 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,13 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g
Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g
18,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Nízkosacharidové chrumky - slnečnicové semienka 200g
Nízkosacharidové chrumky - slnečnicové semienka 200g
21,90 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,38 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Croq'Hafer Natur bezlepkový chrumkavý chlieb 160g
Croq'Hafer Natur bezlepkový chrumkavý chlieb 160g
20,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Wasa Rustikal chrumkavý chlieb s celozrnnou múkou a bohatou vlákninou 275g
Wasa Rustikal chrumkavý chlieb s celozrnnou múkou a bohatou vlákninou 275g
10,95 €/1kg
3,01 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Chrumkavý chlieb Wasa Volkoren 260g – celozrnný, s vysokým obsahom vlákniny, chrumkavý
Chrumkavý chlieb Wasa Volkoren 260g – celozrnný, s vysokým obsahom vlákniny, chrumkavý
14,81 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,70 €
-32%
3,85 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Organický chrumkavý chlieb hrachová šošovica
Organický chrumkavý chlieb hrachová šošovica
0,03 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Zloženie: celozrnná ražná múka*, voda/voda*, hnedé ľanové semienka/hnedé ľanové semienka 4 %*, proso/proso 4 %, pražené repkové semienka/pražené repkové semienka 4 %*, morská soľ 1,2 %, kvasnice/kvasnice*

*zo Švédska

Výživová hodnota na 100 g: Energia (kcal) 360 kcal, Energia (kJ) 1500 kJ, Tuk 3,9 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 g, Sacharidy 63 g, z toho cukor 0,4 g, Vláknina 15,5 g, Bielkoviny 10 g, Soľ 1,2 g

o Švédsku spoločnosťou Leksands Knäckebröd AB, Box 250, 793 26 Leksand

Skladovanie a použitie
Skladujte na suchom mieste
Zloženie
Celozrnná ražná múka*, voda/voda*, hnedé ľanové semienka/hnedé ľanové semienka 4 %*, proso/proso 4 %, pražené repkové semienka/pražené repkové semienka 4 %*, morská soľ 1,2 %, kvasnice/kvasnice
Výživové údaje
Výživová hodnota na 100 g: Energia (kcal) 360 kcal, Energia (kJ) 1500 kJ, Tuk 3,9 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 g, Sacharidy 63 g, z toho cukor 0,4 g, Vláknina 15,5 g, Bielkoviny 10 g, Soľ 1,2 g
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Leksands Knäckebröd AB, Box 250, 793 26 Leksand
Obchodný názov
Chrumkavý chlieb
Výrobca
LEKSANDS KNÄCKEBROD
EAN kód
7312080004278

Skladovanie a použitie
Skladujte na suchom mieste
Zloženie
Celozrnná ražná múka*, voda/voda*, hnedé ľanové semienka/hnedé ľanové semienka 4 %*, proso/proso 4 %, pražené repkové semienka/pražené repkové semienka 4 %*, morská soľ 1,2 %, kvasnice/kvasnice
Výživové údaje
Výživová hodnota na 100 g: Energia (kcal) 360 kcal, Energia (kJ) 1500 kJ, Tuk 3,9 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,6 g, Sacharidy 63 g, z toho cukor 0,4 g, Vláknina 15,5 g, Bielkoviny 10 g, Soľ 1,2 g
Hmotnosť
200 g
Potravinársky podnik
Leksands Knäckebröd AB, Box 250, 793 26 Leksand
Obchodný názov
Chrumkavý chlieb
Výrobca
LEKSANDS KNÄCKEBROD
EAN kód
7312080004278
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Pane Carasau D'Ogliastra, papier na pečenie, 250 g - Ferreli
Pane Carasau D'Ogliastra, papier na pečenie, 250 g - Ferreli
30,12 €/1kg
7,53 €
Predajca: italia-genuss
Obrázok produktu pre GymBeam - Mexický šalát s tuniakom 12 x 175 g
GymBeam - Mexický šalát s tuniakom 12 x 175 g
24,46 €/1kg
5,88 €
-27%
4,28 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
wasa® 226599 wasa® Vollkorn Knäckebrot 260,0 g, 1 St.
35,12 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,13 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
Schnitzer 4022993047073, 220 g, Nemecko, 184 kcal, 774 kJ, 3 g, 4,4 g
18,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,99 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano CHOP - Gran Riserva - 4 Jahre gereift - 1 Kg
Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano CHOP - Gran Riserva - 4 Jahre gereift - 1 Kg
59,90 €/1kg
59,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS
Bestseller
Obrázok produktu pre Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
Nestlé Nesquik náplň do vrecka 400g
11,65 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 128
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy
Obrázok produktu pre Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
Perová prikrývka 135 x 200 cm (1400 g) – kazetová prikrývka, celoročná prikrývka, perová prikrývka, prešívaná prikrývka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 211
79,99 €
Predajca: Bestlivings
Obrázok produktu pre Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
10,40 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Švédsky celozrnný chlieb 200g
Švédsky celozrnný chlieb 200g
16,40 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
16,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
15,72 €/1kg
3,93 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
Šüttelbrot z regiónu Južného Tirolska, 170g |produkt prémiovej kvality
32,24 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,48 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Marabou Roll Mint Chocolate Mliečna čokoláda s mätovým karamelom 78 g
Marabou Roll Mint Chocolate Mliečna čokoláda s mätovým karamelom 78 g
43,85 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Špaldový suchár 150g
Špaldový suchár 150g
25,07 €/1kg
3,76 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Meica Deutschländer (360g)
Meica Deutschländer (360g)
21,92 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
7,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Crusty - Chia, 200 g | PURAL
Crusty - Chia, 200 g | PURAL
17,50 €/1kg
3,50 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre SoBuy FRG43-L-W Nástenná skrinka s 3 zásuvkami Skrinka do kúpeľne Nástenná polica Nástenný vešiak biely WD cca: 93x10x15cm
SoBuy FRG43-L-W Nástenná skrinka s 3 zásuvkami Skrinka do kúpeľne Nástenná polica Nástenný vešiak biely WD cca: 93x10x15cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 63
58,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy
Obrázok produktu pre SONGMICS Regál na ťažké veci, 5 políc, 150 x 37 x 37 cm, nosnosť do 400 kg-37
SONGMICS Regál na ťažké veci, 5 políc, 150 x 37 x 37 cm, nosnosť do 400 kg-37
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 60
84,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Krakus Premium šunka 300 g
Krakus Premium šunka 300 g
13,77 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
5,52 €
-25%
4,13 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Dĺžka ochranného krytu žľabu cca 6 m - plastová mriežka
Dĺžka ochranného krytu žľabu cca 6 m - plastová mriežka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
10,64 €
Predajca: Special-trends
Obrázok produktu pre Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 400g 3-pack
Erasco Mexické chilli con carne so zelenou paprikou 400g 3-pack
11,45 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
13,74 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
EMENTÁLOVÝ SYR PRÁŽENÝ150 g - OMA
0,04 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,32 €
Predajca: Biogo
Obrázok produktu pre Varta 4922121412, Batéria na jedno použitie, Oxid zinočnatý a mangánový (Zn/MnO2), 9 V, 2 kusov, Viacfarebný, 48,5 mm
Varta 4922121412, Batéria na jedno použitie, Oxid zinočnatý a mangánový (Zn/MnO2), 9 V, 2 kusov, Viacfarebný, 48,5 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 27
3,29 €
Predajca: eu-bay_de
Obrázok produktu pre FUXTEC 20V akumulátorový vyžínač FX-E1RT20SET - 2,2Kg | 25cm | 1 x akumulátor 2Ah| 1 x nabíjačka 2,4A
FUXTEC 20V akumulátorový vyžínač FX-E1RT20SET - 2,2Kg | 25cm | 1 x akumulátor 2Ah| 1 x nabíjačka 2,4A
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 62
49,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Obrázok produktu pre Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Ďalší, Soľ, rozmarín, Pšeničná múka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
13,46 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 242
9,89 €
-4%
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre BiFi salámový chlieb 16 x 55g
BiFi salámový chlieb 16 x 55g
47,70 €/1kg
41,98 €
Predajca: Store-Germany
Obrázok produktu pre ReadyWise núdzové zásoby – mäso a ryža – 80 porcií
ReadyWise núdzové zásoby – mäso a ryža – 80 porcií
515,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 30. októbra 2024 na
Overený nákup
Nahlásiť
Chrumkavý chlieb
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Chrumkavý chlieb
Hodnotenie z 1. marca 2026 na
Overený nákup
Hodnotenie z 19. októbra 2024 na
Overený nákup
Hodnotenie z 19. októbra 2024 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g
Dr. Karg's cheese pumpkin seed wholemeal crispbread vegetarian 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,05 €/1kg
Obrázok produktu pre Flint Grenki Cesnak 70 g
Flint Grenki Cesnak 70 g
17,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
257,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
Finn Crisp Original Tenký celozrnný ražný chlieb s kváskom 200g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 24
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
Wasa Crispbread bezlepkový a bezlaktózový Classic veľký pečený 240g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
5,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
Wasa Delicate Rounds Sesam und Meersalz zlaté pečené extra chrumkavé 235g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,60 €/1kg
Obrázok produktu pre Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią Sonko 170 g
Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią Sonko 170 g
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
41,12 €/1kg
Obrázok produktu pre Sonko Light celozrnný chlieb 170 G (32 kusov)
Sonko Light celozrnný chlieb 170 G (32 kusov)
19,99 €
-70%
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
35,24 €/1kg
Obrázok produktu pre Žitný chlieb Light&Cross crispbread
Žitný chlieb Light&Cross crispbread
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,08 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Crisp Original extra tenký ražný chlieb s kváskom 200g
Wasa Crisp Original extra tenký ražný chlieb s kváskom 200g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
2,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Chutné snacky pražené 190g
Wasa Chutné snacky pražené 190g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,53 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Crisp Cracker Sezamový chlieb s morskou soľou 190g
Wasa Delicate Crisp Cracker Sezamový chlieb s morskou soľou 190g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
3,76 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,79 €/1kg
Obrázok produktu pre VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
VLÁKNINOVÝ CELÝ RAŽNÝ CHRÁMKY CHLIEB SO SEZAMOM250 g - BURGER
3,93 €
Predajca: Biogo
15,72 €/1kg
Obrázok produktu pre Dr. Kargs Organic Classic 3 semienka so sezamom, ľanové semienka, slnečnicové semienka 200g
Dr. Kargs Organic Classic 3 semienka so sezamom, ľanové semienka, slnečnicové semienka 200g
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
17,40 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Milch & Joghurt 230g
Wasa Milch & Joghurt 230g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,22 €/1kg
Obrázok produktu pre Organický chrumkavý chlieb hrachová šošovica
Organický chrumkavý chlieb hrachová šošovica
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
0,03 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
Wasa Delicate Rounds French Herbs s bylinkami a morskou soľou 205g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa Mohn & Meersalz 245g
Wasa Mohn & Meersalz 245g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,63 €/1kg
Obrázok produktu pre Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g
Chrumkavý chlieb Wasa Fit and Vital posypaný ľanovým semienkom 225g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
Wasa MP Kaese Sandwich, Tomate Basilic.
3,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
28,33 €/1kg