4,8



Na základe 13 hodnotení
Beauty of Joseon 8809738312728, Ženy, 30 ml
10%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
Zľavu poskytuje LaRoseCare
Zľavu poskytuje LaRoseCare
10,70 €
396,33 € / 1l
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Denné krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml9 637,33 €/1l
289,12 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Declaré Caviar Perfection sérum 50ml1 414,00 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Babor Vitalizačný krém Rejuvenation & Glow Complex949,40 €/1l
47,47 €
Predajca: PerfumTraders

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g
0,42 €/1l
22,90 €
Predajca: BYSARAH

SOME BY MI - AHA, BHA, PHA 30 dní Zázračné tonikum
13,99 €
Predajca: medpak_shop

Butter Believe It! od Physicians Formula, 99 ml
138,99 €/1l
13,76 €
Predajca: NutraBestBG

Physicians Formula Mineral Wear Diamond Dust rozjasňovač na tvár Starlit Glow, 6 g
2 388,33 €/1kg
14,33 €
Predajca: NutraBestBG

Beauty of Joseon 8809968130147, Masážny krém, 200 ml, Spevňujúce, Hydratačné, Hydratačný, Rúra, 1 kusov, 1 kusov
98,80 €/1l
19,76 €
Predajca: Glamperfeu

AXIS-Y AXIS-Y Artiok Intenzvna pleov barira Ampulka 30 ml
549,67 €/1l
16,49 €
Predajca: medpak_shop

Etude House - SoonJung 2x Barrier Intensive Cream 60ml - hydratačný krém na tvár
448,33 €/1l
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

Paese Serum z Kwasem hialuronowym 1,5%, 30 ml
187 333,34 €/1kg
11,24 €
Predajca: Visage

Helena Rubinstein Powercell Skinmunity sérum (30 ml)
3 144,00 €/1l
157,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Dermalogica, Biolumin-C, Age-Defying, Serum, For Face, 59 ml
2 343,56 €/1l
138,27 €
Predajca: Parfumtoi

Nacomi Krem shea 50+ na dzień z kwasem hialuronowym, 50 ml
122 000,00 €/1kg
12,20 €
Predajca: MANADA

Babor Nawilżające serum do twarzy, 30ml
1 616,00 €/1l
48,48 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zažite transformatívnu silu séra Beauty of Joseon Glow Deep Serum s ryžou a alfa-arbutínom. Toto vysoko účinné sérum je skutočným zázračným prostriedkom pre vašu každodennú starostlivosť o pleť, vyvinuté na rozjasnenie, výživu a revitalizáciu vašej pleti.
Vďaka jedinečnej zmesi tradičných kórejských výťažkov z liečivých rastlín (Hanbang), ryžovej vody a alfa-arbutínu ponúka toto sérum mnoho výhod:
- Rozjasňuje pleť: Alfa-arbutín účinne redukuje hnedé škvrny a hyperpigmentáciu tým, že inhibuje produkciu melanínu.
- Antioxidant: Bohaté na antioxidanty, ako je vitamín E a kyselina ferulová z ryžovej vody, chráni vašu pleť pred škodlivými vplyvmi životného prostredia a podporuje regeneráciu pleti.
- Hydratácia: ľahká, rýchlo vstrebateľná textúra poskytuje intenzívnu hydratáciu a zanecháva pokožku hladkú na dotyk.
Toto vegánske sérum, ktoré nie je testované na zvieratách, je ideálne pre všetky typy pleti, vrátane citlivej a zrelej pleti, a je perfektné na ranné a večerné použitie po čistení.
Hlavné vlastnosti produktu:
- Zložky, ktoré milujeme:
- Arbutín: redukuje hnedé škvrny a hyperpigmentáciu.
- Ryžová voda: Bohatá na antioxidanty a omega mastné kyseliny, podporuje regeneráciu pokožky.
- Coptis Japonica: Má antioxidačné, protizápalové a antimikrobiálne účinky.
- Použitie: Naneste 2-3 kvapky na očistenú pleť a jemne vklepte, kým sa úplne nevstrebe.
- Obsah balenia: 1x sérum, 30 ml
Často kladené :
1. Pre aké typy pleti je sérum vhodné?
- Sérum Beauty of Joseon Glow Deep Serum je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane citlivej a zrelej pleti.
2. Ako často by sa malo sérum používať?
- Odporúčame používať ráno a večer po očistení pleti.
3. Je tento produkt vegánsky a netestovaný na zvieratách?
- Áno, sérum je vegánske a netestované na zvieratách.
4. Môže sa sérum používať na citlivú pleť?
- Áno, sérum je vhodné pre citlivú pleť a obsahuje upokojujúce zložky.
5. Aké výhody má ryžová voda v starostlivosti o pleť?
- Ryžová voda je bohatá na antioxidanty a omega mastné kyseliny, ktoré podporujú regeneráciu pokožky a chránia ju pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.
- Typ produktu:
- Pleťové sérum
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Typ dávkovača:
- Kvapkadlo
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
BEAUTY OF JOSEON Rice + Alpha Arbutin Glow Deep Serum, intenzívne rozjasňujúce sérum určené pre ľudí, ktorí majú obavy z pigmentácie a nerovnomerného tónu pleti. Zloženie séra obsahuje 68 % vody z ryžových otrúb a 2 % alfa arbutínu, ktoré pomáhajú zlepšovať tón pleti pre jej jasnejší a zdravší vzhľad.
Ako používať:
Aplikujte 2-3 kvapky séra na tvár. Jemne vmasírujte, aby ste uľahčili vstrebávanie. Alfa-arbutín je citlivý na svetlo a teplo, preto ho použite čo najskôr po otvorení a skladujte na chladnom mieste mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
Ľahké sérum na rozjasnenie a zjednotenie tónu pleti. Kombinuje výťažok z ryže, známy svojimi vyživujúcimi a hydratačnými vlastnosťami, s alfa-arbutínom, ktorý účinne redukuje pigmentové škvrny a zlepšuje celkový vzhľad pleti.
Rozjasňujúce sérum
Voda z ryžových otrúb je tajná zložka starostlivosti o pleť z minulosti. Používa sa už celé veky na hydratáciu a výživu pokožky. Alfa-arbutín je zas superstar, pokiaľ ide o redukciu tmavých škvŕn a spotov, inhibíciou aktivity tyrozinázy, ktorá obmedzuje produkciu melanínu v pokožke. Spolu tvoria tím snov pre dokonale žiarivý a vyrovnaný tón pleti! Použitie: Nanes 2-3 kvapky séra na tvár. Jemne preklep končekmi prstov pre podporu absorpcie. Skvelá kombinácia vzniká s: 1. Toner/Tonizácia → Beauty of Joseon Toner 2. Maska → Beauty of Joseon maska 3. SPF/Ochrana → Beauty of Joseon Matte Sun Stick alebo SPF 50 Beauty of Joseon Beauty of Joseon Glow Deep Serum Rice + Arbutin zloženie a vlastnosti: Rozjasnenie a zjednotenie tónu pleti Oryza Sativa Bran Water – podporuje jas pleti a jej prirodzený glow Alpha-Arbutin – cielene pomáha zjednotiť tón pleti a redukovať nerovnosti Niacinamide – rozjasňuje pleť a zlepšuje jej celkový vzhľad Hydratácia a komfort Glycerin a Butylene Glycol – udržiavajú pleť hydratovanú a pružnú Trehalose a Glyceryl Glucoside – podporujú dlhodobú hydratáciu a komfort pleti Panthenol – upokojuje pleť a posilňuje jej bariéru Rastlinná výživa a ochrana Rice Extract a Coix Lacryma-Jobi Seed Extract – dodávajú pleti výživu a podporujú jej rovnováhu Soybean Seed Extract a Barley Extract – prispievajú k zdravému a vyhladenému vzhľadu pleti Upokojenie a rovnováha Coptis Japonica Root Extract – pomáha upokojiť pleť a chráni ju pred vonkajšími vplyvmi Hydrolyzed Jojoba Esters – zjemňujú pleť a zvyšujú jej komfort
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Beauty of Joseon sa radí pod a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vámi vybraného produktu.
Beauty of Joseon - Rice + Alpha Arbutin Glow Deep Serum 30ml Cosmetics. For women.
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Táto značka výrobkov sa radí nižšie a bola vytvorená špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Objavte kvalitnú kozmetiku pre vašu každodennú starostlivosť. Od produktov na starostlivosť o tvár a telo až po špecializované prípravky – náš sortiment spája účinné zloženia s kvalitnými ingredienciami, aby zvýraznil vašu prirodzenú krásu. Pre zdravú pleť, príjemný pocit a viditeľné výsledky – každý deň.
Vodové sérum, ktoré pôsobí proti starnutiu a rozjasňuje. Obsahuje 68 % vody z ryžových otrúb a 2 % arbutínu, ktoré redukujú hĺbku vrások a ľahkých stareckých škvŕn a poskytujú pleti dostatok vlhkosti. Viditeľné vypnutie a zjednotenie a zjemnenie pleti pri každodennom používaní.
Obsahuje ryžový extrakt, alfa-arbutín a niacínamid. Problém pleti: Hyperpigmentácia. Všetky typy pleti. Hĺbkovo hydratuje a vyživuje pleť.
- Hmotnosť
- 0.04 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Beauty of Joseon Rice + Alpha Arbutin Serum do twarzy, 30ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8809738312728
- Číslo od výrobcu
- BoJ-GDS-AA30
- Hmotnosť
- 0.04 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- Beauty of Joseon Rice + Alpha Arbutin Serum do twarzy, 30ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 8809738312728
- Číslo od výrobcu
- BoJ-GDS-AA30
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Beauty of Joseon 8809525249565, Denný a nočný krém, Ženy, Tvár, Krk, Hydratačný, Výživný, 50 ml, Hrniec
379,80 €/1l
18,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809738316146, Sérum na oči, 30 ml, Unisex, Zjasnenie, Univerzálna pleť, Rúra
479,67 €/1l
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Krása Joseon Glow sérum Propolis + Niacinamid 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809738310960, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačné, Výživný, Fľaša, 1 kusov
83,93 €/1l
12,59 €
Predajca: LaRoseCare

COSRX Advanced Snail 96 Hydratačná esencia Mucin Power Essence 100 ml
12,99 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon 8809968130239, Tvárové tonikum, Ženy, 150 ml, Hydratačný, Osviežujúce, Zmäkčovadlo, Fľaša
15,99 €
Predajca: medpak_shop

Korekčné sérum na tmavé škvrny Axis-Y rozjasňuje a hydratuje - 50 ml
219,80 €/1l
10,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738314678, čistiaci gél, Unisex, Univerzálna pleť, Osviežujúce, Rúra, 100 ml
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809968130246, Upokojujúca maska, Ženy, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Výživný, Upokojujúci, Krém, 150 ml
97,27 €/1l
14,59 €
Predajca: medpak_shop

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml
0,22 €/1l
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty Of Joseon Ginseng Cleansing Oil hydrofilný odličovací a čistiaci olej 210 ml
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon Ginseng & Snail Mucin Serum 30 ml
396,33 €/1l
11,89 €
Predajca: LaRoseCare

Medicube Deep Vita C Capsule Cream rozjasňujúci krém s vitamínom C 55 g
130,19 €/1kg
27,86 €
Doprava zdarma
Predajca: BBCreamShopEU

COSRX Advanced Snail 92 % All in One krém
14,29 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809738316993, Ženy, 100 ml, Univerzálna pleť, Hydratačný, 1 kusov
115,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml
399,67 €/1l
11,99 €
Predajca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809606851663, Čistiaci balzam, Ženy, Univerzálna pleť, Čistiace, Hrniec, 100 ml
132,50 €/1l
13,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Beauty of Joseon 8809864766884, Tyčinka na opaľovanie, Tvár a telo, Tyč, Hydratačné, Vyhladenie, Univerzálna pleť, 16 g
362 000,01 €/1kg
18,10 €
Predajca: Zeitburg

Beauty of Joseon 8809738312872, Ženy, Univerzálna pleť, Rovnomerná pleť, 1 kusov, Gél, Rúra
90,00 €/1l
9,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Dr. Althea Gentle Vitamin C Serum ľahké sérum s vitamínom C 30 ml
601,67 €/1l
18,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Krása Joseon Relief Sun Aqua-fresh : ryža + B5 SPF50+ PA++++ 50 ml - hydratačný krém na opaľovanie
318,94 €/1kg
14,99 €
Predajca: medpak_shop

Medicube Collagen Night Wrapping Mask nočná kolagenová maska 75 ml
257,20 €/1l
19,29 €
Predajca: medpak_shop

Duvet winter duvet 200 x 135 cm - Duvet bed quilt quilt quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
16,90 €
Predajca: Amazinggirl

Beauty of Joseon 8809738316412, Unisex, 30 ml
540,67 €/1l
16,22 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
77% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
77%23% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
23%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sérum ryža+arbutín 30ml
Tento produkt som použila niekoľkokrát, moja pleť sa po ňom cíti dobre.
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
79,73 €
Predajca: MAGUHAAR
26 576,67 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
40,02 €
Predajca: MAGUHAAR
200,10 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

La Mer Hydratačný jemný krém 30ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(31)Počet hodnotení: 31
150,11 €
Predajca: PerfumTraders
5 003,67 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém Rich 50ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(31)Počet hodnotení: 31
125,14 €
Predajca: PerfumTraders
2 502,80 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 150 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,88 €
Predajca: MAGUHAAR
112,53 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment, Denný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Spevňujúce, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 838,20 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
75,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
420,00 €/1l

Sisley Mattifying Moisturising Skin Care With Tropical Resins, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Mastná pleť, Tvár, Zmatňujúci, Hydratačný, Vyhladenie, Zmäkčovadlo, Upokojujúci, 50 ml
84,84 €
Predajca: PerfumTraders
1 696,80 €/1l