5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
De Bron sweet mini fruits ovocná žuvačka bez cukru 1000g12,69 €/1kg
12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
De Bron ovocné žuvačky dvojité čerešne bez cukru sladké ovocné mäkké 1000g12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Open Food 4001686322567, 160 g, A, e14xx, e901, 1434 kJ, 337 kcal, 52 g9,81 €/1kg
1,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 1000g14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
20,99 €
Predajca: Candyspot

Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 175g
20,11 €/1kg
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frisia ovocné želé medvede bez cukru, sladené stéviou 1000g
14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 175g
23,66 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Xylitolové gumové medvedíky - bez cukru 50g
75,40 €/1kg
5,90 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,77 €
Predajca: taleoo

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Frisia ovocné želé medvede extra kyslé medvede v kyslom cukre 1500g
11,30 €/1kg
16,95 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frisia ovocné želé medvede extra kyslé medvede v kyslom cukre 1000g
9,98 €/1kg
9,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé kyslé modré želé bez želatíny s pektínom 800g
10,29 €/1kg
8,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nimm2® 680645 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g
28,77 €/1kg
8,91 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,63 €
Predajca: somnia24

Trolli 4000512463436, želé bonbóny Trolli Fruchtgummi PFIRSICHRINGE, 150 g
46,60 €/1kg
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

nimm2® 388220 nimm2® Lachgummi FunFari Fruchtgummi 225,0 g
10,84 €/1kg
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Fľaše ovocnej želé koly Frisia bez cukru sladené stéviou 300g
12,10 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Glühwürmchen kyslé ovocné žuvačky Glühwürmchen 1050g
15,58 €/1kg
16,36 €
Predajca: somnia24

nimm2® 388541 nimm2® Lachgummi Millianer Fruchtgummi 250,0 g
7,40 €/1kg
1,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nimm2 Śmiejżelki Owocowe 100 g
16,80 €/1kg
2,60 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,68 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ovocné medvede Frisia bez cukru sladené stéviou 1500g
Sladké medvedíky. medvedíky bez cukru sú lahodnou zábavou v podobe medvedíkov. Roztomilé postavičky z ovocných žuvačiek bez cukru sú sladené stéviou*, a preto sú nenáročné na zuby a nízkokalorické. Vyskúšajte lahodné potešenie zo žuvania alebo cucania v piatich ovocných príchutiach a hodujte bez pocitu viny.
* Stévia sa získava z rastliny stévia a má 300-násobne vyššiu sladiacu schopnosť ako bežný cukor. Glykozidy steviolu - zložky listov stévie - sú šetrné k zubom a sú zodpovedné za sladkú chuť. Prirodzene sladivý účinok je v Južnej Amerike známy už po stáročia. Toto sladidlo prírodného pôvodu dodá vašim sladkostiam ešte prirodzenejšiu chuť.
Astra Sweets N.V.Bleukenlaan 18
2300 Turnhout (B)
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Sladidlo (maltitolový sirup, glykozidy steviolu), želatína, voda, okysľovač (E330), arómy, koncentrát z bazových plodov, potravinárske farbivá (koncentrát spiruliny, šafran), farbivá (E100, E160c), rastlinné oleje (palmojadrový, kokosový), poťahovacie látky (včelí vosk, karnaubský vosk). Pri nadmernej konzumácii môže mať laxatívny účinok.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 862,00 kj 206,00 kcal Sacharidy: 73,6 g, z toho cukor: 0 g Bielkoviny: 6 g Tuky: 0,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g Soľ: 0,06 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1500 g
- Potravinársky podnik
- Astra Sweets N.V.Bleukenlaan 18 2300 Turnhout (B)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Astra Sweets N.V.
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V-31-6287sv-1-5-kilo
- EAN kód
- 5411011512874
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Zloženie
- Sladidlo (maltitolový sirup, glykozidy steviolu), želatína, voda, okysľovač (E330), arómy, koncentrát z bazových plodov, potravinárske farbivá (koncentrát spiruliny, šafran), farbivá (E100, E160c), rastlinné oleje (palmojadrový, kokosový), poťahovacie látky (včelí vosk, karnaubský vosk). Pri nadmernej konzumácii môže mať laxatívny účinok.
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota 862,00 kj 206,00 kcal Sacharidy: 73,6 g, z toho cukor: 0 g Bielkoviny: 6 g Tuky: 0,2 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,2 g Soľ: 0,06 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1500 g
- Potravinársky podnik
- Astra Sweets N.V.Bleukenlaan 18 2300 Turnhout (B)
- Obchodný názov
- Ovocné želé
- Výrobca
- Astra Sweets N.V.
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- V-31-6287sv-1-5-kilo
- EAN kód
- 5411011512874
Hodí sa k tomu

De Bron Cola Gums Ovocná žuvačka bez cukru 1 kg
20,99 €
Predajca: Candyspot

Ovocná zmes žuvačiek bez cukru s 5 ovocnými príchuťami 175g
20,11 €/1kg
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron sweet mini fruits ovocná žuvačka bez cukru 1000g
12,69 €/1kg
12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocné žuvačky dvojité čerešne bez cukru sladké ovocné mäkké 1000g
12,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocná žuvačka sour in poker game ovocná žuvačka bez cukru 1000g
14,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frisia ovocná želé cola fľaše bez cukru sladené stéviou 1500g
12,66 €/1kg
18,99 €
Predajca: Candyspot

Frisia ovocné želé medvede bez cukru, sladené stéviou 1000g
14,05 €/1kg
14,05 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 175g
23,66 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Xylitolové gumové medvedíky - bez cukru 50g
75,40 €/1kg
5,90 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,77 €
Predajca: taleoo

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
54,80 €/1kg
9,59 €
Predajca: somnia24

Ovocné želé sladké morské živočíchy bez cukru, 4 x sortiment 1000g
12,68 €/1kg
12,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hitschies kyslé dračie jazýčky vodný ľad na samomrazenie 10x40ml
5,58 €/1kg
2,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocný koktail Frisia fruit gum vo forme ovocia bez cukru 1500g
15,87 €/1kg
23,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Coppenrath Choco Cookies tmavá čokoláda bez cukru 200g
19,30 €/1kg
3,86 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

De Bron Karibské a krémové žuvačky – 1 kilogram
24,99 €
Predajca: Candyspot

Srdiečka sladkého drievka silné sladké drievko so salmiakovou soľou bez cukru 1000g
15,98 €/1kg
15,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686367131, Palmový olej, 25 g, 100 g, B, e330, e428, e901, e903, 1482 kJ
12,30 €/1kg
1,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Yummi Yummi ovocné želé medvedíky rôznofarebné bez cukru 3000g
12,69 €/1kg
38,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocné želé červené čerešňové srdiečka bez cukru srdiečka 1000g
12,68 €/1kg
12,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Tvrdé gumové cukríky, 1 kg, Dary, Viacfarebný, 1530 kJ, 363 kcal
9,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512463658, Palmový olej, 150 g, B, e270, e296, e330, e428, e901, e903, 1420 kJ, 334 kcal
22,93 €/1kg
3,44 €
Predajca: M_plus_L

Klene Dropgums Suikervrij 110 g – gumové sladké drievko bez cukru, chutné a ideálne
51,82 €/1kg
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Katjes Wunderland kyslé vegánske ovocné žuvačky magicky lahodné 175g
8,39 €/1kg
1,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumené cukrovinky ŽRALOKY, okrúhla plechovka s obsahom 150 ks
30,81 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Fruchtgummi Pizza Frutti de Mare Zuckerfrei im Pizzakarton 500g
18,42 €/1kg
9,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ŽELÉ BEZ CUKRU S JAHODOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 14 g - CELIKO
0,06 €/1kg
0,89 €
Predajca: BRAT_PL

Xylitolové žuvačky - ovocné žuvačky s vitamínmi bez cukru 50g
53,20 €/1kg
2,66 €
Predajca: taleoo

Ovocná guma cola fľaše mäkké bez cukru sladené stéviou 175g
23,66 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Red Band 32500392, Mäkké cukríky, 1 kg, Žuvačka, Modrá, Ružová, 1442 kJ, 339 kcal



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(16)Počet hodnotení: 16
10,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli ovocné žuvačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
48,32 €
Predajca: M_plus_L
42,84 €/1kg

Trolli Glotzer penový cukor a ovocné gumové cukríky s náplňou 1128g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
24,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 500g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
3,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,56 €/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné a s cukrom 200g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,35 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
3,24 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,48 €/1kg

Farebné žuvačky Red Band s cukrom a superkyslou konzistenciou 200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Trolli Party Burger Minis penový cukor a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
18,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
22,69 €/1kg

Trolli double cherries ovocná žuvačka s príchuťou čerešne 1000g



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
8,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,45 €/1kg

Trolli sharks extra soft z penového cukru a ovocných žuvačiek 1200g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,53 €/1kg

Trolli Sour Strawberries kyslé sladené jahodové ovocné žuvačky 1200g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,92 €/1kg

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,60 €/1kg

Trolli Wurrli ovocné sladké gumové červy 100 x 10g 1000g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,61 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky so sladkým drievkom v 3 sladkých, lahodných variantoch 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Ovocné želé Red Band Assortie Farebné anglické vínne želé 200g
1,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,30 €/1kg

Red Band Divoké jahody ovocné sladké a bez želatíny 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Red Band ovocné žuvačky ovocné sladké 5 rôznych 500g
4,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,16 €/1kg

Trolli sour glow worms sladené a kyslé ovocné žuvačky 1000g
6,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,73 €/1kg

Trolli Strawberry Stixi gumové cukríky s jahodovou príchuťou 85g
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,88 €/1kg