4,3



Na základe 6 hodnotení
Braun Satin Hair 3 HD350, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, Jazdec, 1600 W, 1 kusov
41,62 €
80,82 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Fény na vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Panasonic EH-NA65CN825, Čierna, Zlato, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2000 W, 240 V, 215 mm315,83 €/1kg
189,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Silk'n Air Flex, 15,8 m/s, 39 °C, 90 °C, Ružové zlato, Jednofarebné, Pútko na zavesenie2 169,00 €/1kg
216,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Ďalšie informácie o reklame
Wahl TurboBooster hair dryer 4314-047593,12 €/1kg
107,55 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Philips 3000 series BHD340/10, Jednosmerný prúd, Fialová, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 2100 W, 220-240 V78,31 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Braun HD710 2200 W čierna, strieborná
163,64 €/1kg
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Braun HD180, Biela, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, Tlačidlá, Jazdec, 1800 W, 1 kusov
68,39 €/1kg
34,74 €
Predajca: Di-Life

Braun HD130 - Schwarz - Hängender Ring - 1200 W - 100 - 240 V - 50/60 Hz - 350 g (BRHD130E)
77,71 €/1kg
27,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fén Braun Satin Hair 3 HD 385 2000 W Biely
201,67 €/1kg
169,00 €
Predajca: G-Electronics

Braun Malé domáce spotrebiče BRHD380E
203,60 €/1kg
147,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Adler AD 2248, AC, Bronzová, Biela, Jednofarebné, Plast, 1,8 m, 2400 W
31,46 €/1kg
28,63 €
Predajca: Warehouse

LEBENLANG iónový fén na vlasy 2100W proti rozštiepeniu končekov režim studeného vzduchu cestovný fén skladací (24,96)
66,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Philips Essential Care BHC010/10, Čierna, Pútko na zavesenie, 1,5 m, 1200 W, 220 V
19,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Remington D2400, Čierna, Strieborná, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 1400 W, 120-240 V, 150 mm
60,87 €/1kg
23,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington AC9140, AC, Béžová, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W
51,55 €/1kg
41,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun HD 2.2, Čierna, 1,95 m, Jazdec, 2200 W, 350 mm, 250 mm
39,47 €/1kg
46,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ProfiCare PC-HT 3030, Modrá, Pútko na zavesenie, 2200 W, 2200 W, 1800 W, 220-240 V
48,94 €/1kg
30,34 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Braun Satin Hair 7 HD780 solo Sensodryer mit AC Motor
186,73 €/1kg
183,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Cestovný fén 1500 W, kompaktný, rýchloschnúci, skladací, tichý, malý fén s centrálnou tryskou pre kaderníctvo a domácnosť – Retoo
49,32 €/1kg
11,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Fén na vlasy Braun HD 350 Satin Hair 3 - kompaktný a výkonný
Fén na vlasy Braun Satin Hair 3 HD 350 Style&Go je ideálny spoločník na cesty, ktorý je ľahký a kompaktný vďaka sklopnej rukoväti. S výkonom 1600 W a pokročilou iónovou technológiou poskytuje výkonné sušenie pre zdravo vyzerajúce vlasy.
Účinné sušenie vlasov vďaka infračervenému vykurovaciemu systému a 2 nastaveniam teploty
Infračervený vykurovací systém sušiča vlasov Braun HD 350 zabezpečuje účinné a rýchle sušenie bez zaťaženia vlasov. Vďaka 2 dostupným nastaveniam teploty možno teplo individuálne prispôsobiť potrebám vlasov a zabezpečiť tak ich šetrný styling.
Šetrný styling a pohodlná manipulácia
Sušič vlasov Braun Satin Hair 3 HD 350 je vybavený iónovou technológiou, ktorá krepovatenie vlasov a vytvára hladký a lesklý povrch. Profesionálna stylingová tryska umožňuje presný styling pre všetky typy vlasov, zatiaľ čo skladacia rukoväť a funkcia viacnásobného napätia z neho robia praktického spoločníka na cesty.
Všestranné použitie
Sušič vlasov Braun HD 350 je vďaka svojim kompaktným rozmerom a ľahkej konštrukcii všestranný. Či už doma alebo na cestách, ponúka maximálny výkon v kompaktnej podobe a uľahčuje úpravu a sušenie vlasov.
Ďalšie podrobnosti o sušiči vlasov Braun HD 350
:- Značka: Braun
- Model: HD 350
- Výkon: 1600 W
- Stylingová tryska: Profesionálna stylingová tryska na presný styling
- Nastavenie teploty: 2 nastaviteľné teploty
Výhody fénu Braun HD 350
:- Kompaktný dizajn: Ideálny na cestovanie a na cesty
- Účinné sušenie: Infračervený systém ohrevu na rýchle výsledky
- Šetrný styling: krepovatenie a dodáva vlasom lesk
- Všestranné možnosti použitia: Vhodné pre rôzne typy vlasov
Tip: Sušič vlasov Braun HD 350 používajte na rýchly a šetrný styling na cestách. Vďaka kompaktnému dizajnu a výkonnej funkcii sušenia je ideálnym spoločníkom pre každého, kto si nechce nechať ujsť dokonale upravené vlasy na cestách.
Bezpečnostné pokyny: Pred použitím sušiča vlasov si pozorne prečítajte návod na obsluhu a dodržiavajte bezpečnostné pokyny, aby ste zaistili jeho bezpečné používanie
- Sušič vlasov Braun HD 350 - ideálny spoločník na cesty: ľahký, kompaktný a výkonný s výkonom 1600 W a iónovou technológiou.
- HD - Účinné a rýchle sušenie vďaka infračervenému vykurovaciemu systému a 2 nastaveniam teploty.
- Satin Hair - Šetrné tvarovanie a sušenie pre zdravo vyzerajúce vlasy.
- Style&Go - Praktický pri cestovaní vďaka sklopnej rukoväti a funkcii viacnásobného napätia.
- Sušič vlasov - S presným nástavcom s tryskou a dvoma nastaveniami teploty pre individuálne možnosti stylingu.
Braun Satin Hair 3 HD350
Vlastnosti:
- Praktický cestovný fén
- Zmestí sa do každej tašky
- Ionizačná funkcia pre viac lesku a menej krepovatenia
- Špeciálny systém ohrieva infračerveným žiarením a extra rýchlo suší
- Dve nastavenia tepla pre flexibilitu pri cestovaní
- Stylingová tryska, pútko na zavesenie
- Výkon: 1600 W
Technické údaje
| Funkcie spotrebiča - Samostatné ovládanie ventilátora/ohrevu | Bez |
| Funkcie spotrebiča - stupne ohrevu | 2.0 |
| Funkcie spotrebiča - iónová technológia | Áno |
| Všeobecné informácie - Farba | čierna farba |
| Funkcie spotrebiča - Objemový nadstavec | Nie |
| Funkcie spotrebiča - Pútko na zavesenie | Áno |
| Napájanie - Prepínateľné napájanie | Áno |
| Funkcie zariadenia - stylingová tryska | Áno |
| Vlastnosti spotrebiča - sklopná rukoväť | Áno |
| Funkcie spotrebiča - nastavenie chladenia/studeného vzduchu | Nie |
| Funkcie spotrebiča - Odnímateľný vzduchový filter | Nie |
| Výkon - menovitá spotreba energie (vo wattoch) | 1600 |
- Ionizátor:
- Áno
- Počet teplotných nastavení:
- 2
- Nastaviteľná teplota:
- Áno
- Počet teplotných nastavení:
- 2
- Dve teplotné nastavenia:
- Áno
- Farba:
- Čierna
- Navrhnuté pre cestovanie:
- Áno
- Povrchové sfarbenie:
- Jednofarebné
- Zavesiteľné:
- Áno
- Typ závesu:
- Pútko na zavesenie
- Odklopitelný úchyt:
- Áno
- Systém ovládania:
- Jazdec
- Odnímateľná mriežka:
- Áno
- Príkon:
- 1600 W
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Typ balenia:
- Box
- Kondenzačná tryska:
- Áno
- Návod na použitie:
- Áno
Dizajn
- Farba produktu:Čierna
- Navrhnuté na cesty:Áno
- Typ zavesenia:Uško na zavesenie li>
- Sklápacia rukoväť:Áno
Napájanie
- Dvojité napätie:Áno
- Výkon: 1600 W
Výkon
- Počet úrovní ohrevu:2
- Ionic funkcia:Áno
Obsah balenia
- Dýza koncentrátora:Áno
EBPP800, SZNW
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť fén Braun Satin Hair 3 Style&Go Black 1600 W a široký výber malých domácich spotrebičov!
- Výrobok so zástrčkou: Áno
- Typ zástrčky: Zástrčka EÚ
- Farba: čierna
- Vlastnosti: Zástrčka: Zásuvka s konektorom:
- Skladacia rukoväť
- Ionic
- Cestovný
- Na zavesenie
- Ionizačná funkcia
- Nastaviteľná teplota
- Výkon: 1600 W
- Obsahuje:
- Koncentračná tryska
- Príručka používateľa
- Odporúčané použitie: Všetky typy vlasov
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
De'Longhi Braun Household GmbH
Carl-Ulrich-Straße 4, 63263 Neu-Isenburg, Nemecko
63263 - Neu-Isenburg
fr-fr/contact-us
Výkonný sušič vlasov od spoločnosti Braun
Skladací cestovný sušič vlasov takmer nezaťaží vašu batožinu a je veľmi kompaktný. Vychutnajte si slobodu sušenia a úpravy vlasov kdekoľvek chcete vyzerať skvele.
Product features:
- Kompaktný a prenosný vďaka sklopnej rukoväti
- Viacnásobné napätie: na bezpečné používanie po celom svete
- Iónová funkcia
- Infračervený vykurovací systém
- 2 nastavenia teploty
- Profesionálna stylingová tryska
- Očko na zavesenie
- 1.600 wattov
- Kompaktný a prenosný vďaka sklopnej rukoväti
- Viacnásobné napätie: na bezpečné používanie po celom svete
- Iónová funkcia
- Infračervený vykurovací systém
- 2 nastavenia teploty
- Profesionálna stylingová tryska
- Očko na zavesenie
- 1.600 wattov
Fén Braun SH 3-Hd350 St black je fén s funkciou IONEN, čo znamená, že pri fénovaní vzniká menej elektrického napätia. Okrem toho má fén s výkonom 1600 W a 2 nastaveniami teploty infračervený vykurovací systém, ktorý zaručuje rýchle a účinné sušenie. Skladacia rukoväť uľahčuje prepravu a skladovanie spotrebiča. Fén má aj funkciu viacnásobného napätia. To zaručuje bezpečné používanie kdekoľvek na svete.
Technické údaje: Sušič vlasov je vybavený funkciou fénovania, ktorá je súčasťou balenia:
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Názov značky | Brown |
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť fén Braun BRHD350E a široký výber malých domácich spotrebičov!
- Farba: čierna
- Príkon: 1600 W
- Vlastnosti: - elektrický pohon, - elektrický pohon, - elektrický pohon, - elektrický pohon:
- Ionic
- Na cesty
- Na zavesenie
- Funkcia Ionic
- Nastaviteľná teplota
- Krajina/oblasť výroby: Čína
- Vrátane:
- Koncentračná tryska
- Príručka používateľa
- Odporúčané použitie: Všetky typy vlasov
BRAUN Fén na vlasy BRHD350E Satin Hair 3 Style&Go Kompaktný a prenosný vďaka sklopnej rukoväti Viacnapäťový: na bezpečné používanie po celom svete Ionizačná funkcia Infračervený ohrevný systém 2 nastavenia teploty Profesionálna stylingová tryska Očko na zavesenie 1 600 W
Cestovný sušič vlasov
- Technológia IONTEC
- Nastavenie vykurovania a ventilátora: 2 kombinované nastavenia
- Infračervený vykurovací systém
- Optimálne rozloženie hmotnosti
- Viacnásobné napätie
- Výkon 1600 wattov
- skladací
- Pútko na zavesenie
- Stylingová tryska
- Farba: čierna
Fén na vlasy Braun Satin Hair 3 HD350 1600 W Black
- výkon 1600 W
- 2 nastavenia teploty
- Iónová funkcia
- 2 nastavenia teploty
- Určený na cestovanie Možnosť zavesenia
Fén Braun Satin Hair 3 Style&Go. Cestovanie vo veľkom štýle. Najvýkonnejší fén Style&Go od spoločnosti Braun.
Veľký výkon Malý do kabelky
Skladací cestovný sušič vlasov takmer nezaťaží vašu batožinu a je veľmi kompaktný. Užívajte si slobodu sušenia a úpravy vlasov kdekoľvek, kde chcete vyzerať skvele.
Infračervený systém ohrevu
Na efektívne a rýchle sušenie.
Iónová funkcia
Pre viac lesku a menej krepovatenia vlasov
Profesionálna stylingová tryska
Na presný a precízny styling.
Vďaka viacnapäťovej technológii ho môžete zapojiť kdekoľvek a začať pracovať.
Rôzne krajiny, rôzne napätia: Cestovný sušič vlasov Braun Satin Hair 3 Style&Go je kompatibilný so širokou škálou miestnych napätí. Viacnapäťová technológia pre silný výkon, nech ste kdekoľvek.
2 nastavenia teploty
Pre flexibilitu pri sušení a úprave účesu.
Farba: Čierna. Hlavná farba: Čierna. Materiál: metal, tworzywo sztuczne.
Sušič vlasov Style&Go, skladací
Infračervený vykurovací systém na efektívne a rýchle sušenie. Skladacia rukoväť na kompaktné skladovanie a jednoduchú prepravu. 1600 W, 2 nastavenia teploty, stylingová tryska. Infračervený vykurovací systém na efektívne a rýchle sušenie. Skladacia rukoväť na kompaktné skladovanie a jednoduchú prepravu.
BRAUN Haartrockner SatinHair3 HD350 Style&Go 1600W 120/240V
BRAUN HD350
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 515 g
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- Výkon
- 1600 W
- EAN kód
- 3030050182354
- Číslo od výrobcu
- BRHD350E
- Farba
- Čierna
- Hmotnosť
- 515 g
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- Výkon
- 1600 W
- EAN kód
- 3030050182354
- Číslo od výrobcu
- BRHD350E
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Originálny Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Biela KP31222
28,42 €/1m
3,41 €
Predajca: Black-Dragon-Distribution

Braun 81475789, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, Čína, 1600 W, 100 - 240 V
337,93 €/1kg
147,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Braun HD 710, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 100 - 240 V, 760 g
285,53 €/1kg
217,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Braun HD180, Biela, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, Tlačidlá, Jazdec, 1800 W, 1 kusov
68,39 €/1kg
34,74 €
Predajca: Di-Life

Braun HD710 2200 W čierna, strieborná
163,64 €/1kg
162,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Braun HD130 - Schwarz - Hängender Ring - 1200 W - 100 - 240 V - 50/60 Hz - 350 g (BRHD130E)
77,71 €/1kg
27,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Fén Braun Satin Hair 3 HD 385 2000 W Biely
201,67 €/1kg
169,00 €
Predajca: G-Electronics

Adler AD 2248, AC, Bronzová, Biela, Jednofarebné, Plast, 1,8 m, 2400 W
31,46 €/1kg
28,63 €
Predajca: Warehouse

Philips Essential Care BHC010/10, Čierna, Pútko na zavesenie, 1,5 m, 1200 W, 220 V
19,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun Malé domáce spotrebiče BRHD380E
203,60 €/1kg
147,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Remington AC9140, AC, Béžová, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W
51,55 €/1kg
41,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Philips 3000 series BHD340/10, Jednosmerný prúd, Fialová, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 2100 W, 220-240 V
78,31 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

LEBENLANG iónový fén na vlasy 2100W proti rozštiepeniu končekov režim studeného vzduchu cestovný fén skladací (24,96)
66,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Philips Essential Care BHD003/00, Jednosmerný prúd, Ružová, Biela, 1,8 m, 1400 W, 220-240 V
25,38 €/1kg
16,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LEBENLANG Iónový sušič vlasov 2100W - Anti-Spliss s režimom studeného vzduchu | Cestovný sušič vlasov Skladací malý | Iónový sušič vlasov Fén na vlasy Malý sušič vlasov Fén na vlasy
136,32 €/1kg
72,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ProfiCare PC-HT 3073, Čierna, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 1600 W, 1600 W, 1400 W
58,89 €/1kg
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Braun Satin-Hair 1 HD 130, Čierna, Pútko na zavesenie, Čína, 1200 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz
73,83 €/1kg
25,84 €
Predajca: evomag

Cestovný fén 1500 W, kompaktný, rýchloschnúci, skladací, tichý, malý fén s centrálnou tryskou pre kaderníctvo a domácnosť – Retoo
49,32 €/1kg
11,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Sušič vlasov BABYLISS BAB6970IE
134,09 €/1kg
71,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington D1500, Čierna, Zelená, 1,8 m, 2000 W, 220-240 V, 177 mm, 214 mm
38,66 €/1kg
25,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Blaupunkt Malé domáce spotrebiče HDD301BK
56,57 €/1kg
19,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dreame Hair Gleam, 110000 ot/min, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Šedá, 1600 W
268,94 €/1kg
88,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

ProfiCare PC-HT 3030, Modrá, Pútko na zavesenie, 2200 W, 2200 W, 1800 W, 220-240 V
48,94 €/1kg
30,34 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Remington D2400, Čierna, Strieborná, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 1400 W, 120-240 V, 150 mm
60,87 €/1kg
23,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AIORBER Bezdrôtový iónový sušič vlasov s 3 nastaveniami teploty a 3 nastaveniami vetra, nabíjanie cez USB-C, inteligentná ochrana proti prehriatiu, biely
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore

Sušič vlasov Sušič vlasov Cestovný sušič vlasov 1200 Sušič vlasov Sušič vlasov s 2 rýchlosťami Centrovacia tryska pre kaderníctvo Cestovanie a rodina Grey Retoo
50,38 €/1kg
11,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%17% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
17%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fén značky Braun, bohužiaľ bez nástavca
Fén dorazil po o niečo dlhšej dodacej lehote. Bohužiaľ, nástavec nie je súčasťou balenia, hoci je vyobrazený na obale a je súčasťou fénu. Nabudúce radšej prejdem ku konkurencii.
Hodnotenie z 9. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 29. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 10. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bezdrôtový sušič vlasov pre bábätká, jemné teplo, tichý sušič vlasov pre bábätká s 5000 mAh batériou, ružový
77,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Predajca: Ladenza
118,73 €/1kg

Cubenest - SwiftDry SDH001 - Fén na vlasy - Iónový fén - Displej v stupňoch Celzia, 4 nastavenia tepla, 2 nastavenia rýchlosti - 8 kombinovateľných režimov - Biely
82,99 €
Predajca: CubeNest
164,99 €/1kg

Philips 8000 series BHD839/10, Jednosmerný prúd, 45 °C, 95 °C, Modrá, 2 m, 1400 W



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
196,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
496,20 €/1kg

Dreame Hair Miracle, 130000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 57 dB, Zlato, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
246,18 €
-24,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,99 €
Predajca: SuperMerchant
215,52 €/1kg

GA.MA Multistyler UniQ Aura, Multistylingová kulma, Airflow, Šedá, Ružová, Turmalín, 1,8 m, 1500 W
118,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
253,17 €/1kg

GA.MA Plaukų džiovintuvas Ga.Ma IQ2 Perfetto, spalva: Juoda



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
223,03 €
Predajca: BalticVaris_DE
318,61 €/1kg

Styler a fén MOVA Master 10 3 v 1, motor so 110 000 otáčkami za minútu, Coanda efekt, 7 nástavcov, automatické kulmovanie, hrebeň na starostlivosť o vlasy
331,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 133,90 €/1kg

Profesionálny sušič vlasov Futura



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
166,99 €
Predajca: SuperMerchant
55,66 €/1kg

Jaguar Calima fén Fén na vlasy čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
102,12 €
Predajca: Hairshop
198,29 €/1kg

Neno Beauty Vio, 110000 ot/min, Ružová, 1,7 m, Tlačidlá, 1200 W, 220 - 240 V



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
170,10 €
Predajca: Neno_Official
486,00 €/1kg

Fén na vlasy pre psy a mačky, biely, nastaviteľná teplota, masážny ventilátor so šklbacou kefou, zástrčka EÚ, 220 V
153,99 €
Predajca: Ladenza
277,96 €/1kg

fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,99 €
Predajca: webbereurope
247,98 €/1kg

Fén WEBBER HD4 5v1, 1300 W, s ionizáciou a nastaviteľnou teplotou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
117,99 €
Predajca: webbereurope
589,95 €/1kg

Dreame Hair Dryer Airstyle Pro Amber Gold, Multistylingová kulma, Airflow, Tlačidlá, Jazdec, Rovný valcový tvar, Dlho, Krátky, Stredná, 60 °C



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
239,00 €
Predajca: EVELATUS
822,44 €/1kg

Remington PROLuxe Midnight Edition, AC, Čierna, Zlato, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
60,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
75,00 €/1kg

Mini fén - s ionizáciou - skladací fén - malý - cestovný fén - 1500 W - čierny
24,99 €
Predajca: Zenwire
52,06 €/1kg

Panasonic EH-NA65CN825, Čierna, Zlato, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2000 W, 240 V, 215 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
189,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
315,83 €/1kg

Dreame Hair Glory, AC, 110000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 76 dB, Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
159,95 €
-4,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
155,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
209,66 €/1kg