4,9



Na základe 30 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Panasonic EH-NA65CN825, Čierna, Zlato, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2000 W, 240 V, 215 mm315,83 €/1kg
189,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Philips 3000 series BHD340/10, Jednosmerný prúd, Fialová, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 2100 W, 220-240 V78,31 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Ďalšie informácie o reklame
Remington AC9800, AC, 31,9 m/s, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, LCD147,81 €/1kg
118,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
ProfiCare 330170, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 1800 W, 2200 W24,98 €/1kg
32,00 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Fén Braun Satin Hair 3 HD 385 2000 W Biely
201,67 €/1kg
169,00 €
Predajca: G-Electronics

Braun HD 710, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 100 - 240 V, 760 g
285,53 €/1kg
217,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Braun HD130 - Schwarz - Hängender Ring - 1200 W - 100 - 240 V - 50/60 Hz - 350 g (BRHD130E)
77,71 €/1kg
27,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun Malé domáce spotrebiče BRHD380E
203,60 €/1kg
147,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Braun Satin Hair 7 HD780 solo Sensodryer mit AC Motor
186,73 €/1kg
183,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Braun Satin Hair 3 HD350, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, Jazdec, 1600 W, 1 kusov
80,82 €/1kg
41,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Adler AD 2248, AC, Bronzová, Biela, Jednofarebné, Plast, 1,8 m, 2400 W
31,46 €/1kg
28,63 €
Predajca: Warehouse

Remington AC9140, AC, Béžová, Čierna, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W
51,55 €/1kg
41,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ProfiCare PC-HT 3010, Bronzová, Hnedá, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, CE, 2200 W, 1800 W
55,50 €/1kg
22,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Braun HD 2.1 wit, Biela, 1,95 m, Jazdec, 2100 W, 250 mm, 341 mm
17,98 €/1kg
35,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LEBENLANG Iónový sušič vlasov 2100W - Anti-Spliss s režimom studeného vzduchu | Cestovný sušič vlasov Skladací malý | Iónový sušič vlasov Fén na vlasy Malý sušič vlasov Fén na vlasy
136,32 €/1kg
72,04 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
68,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ProfiCare PC-HTD 3113, Čierna, Pútko na zavesenie, 2200 W, 230 V, 50/60 Hz, 220 mm
41,40 €/1kg
23,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Dreame Hair Gleam, 110000 ot/min, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Šedá, 1600 W
268,94 €/1kg
88,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

ProfiCare PC-HT 3073, Čierna, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 1600 W, 1600 W, 1400 W
58,89 €/1kg
26,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Fúkanie studeným vzduchom:
- Áno
- Ionizátor:
- Áno
- Počet rýchlostí:
- 2
- Počet teplotných nastavení:
- 3
- Nastaviteľná teplota:
- Áno
- Počet teplotných nastavení:
- 2
- Dve teplotné nastavenia:
- Áno
- Farba:
- Biela
- Povrchové sfarbenie:
- Jednofarebné
- Zavesiteľné:
- Áno
- Typ závesu:
- Pútko na zavesenie
- Systém ovládania:
- Tlačidlá, Jazdec
- Odnímateľná mriežka:
- Áno
- Príkon:
- 1800 W
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
- Typ balenia:
- Box
- Kondenzačná tryska:
- Áno
- Návod na použitie:
- Áno
Dizajn
- Zavesiteľné:Áno
- Odnímateľná mriežka:Áno
- Sfarbenie povrchu: Jednofarebné
- Typ zavesenia:Očko na zavesenie
- Typ ovládania:Tlačidlá, Posuvník
- Farba produktu:Biela
Napájanie
- Výkon: 1800 W
Výkon
- Dve nastavenia ohrevu :Áno
- Nastaviteľná teplota:Áno
- Počet úrovní ohrevu:3
- Iónová funkcia:Áno
- Funkcia chladenia:Áno
- Počet rýchlostí:2
- Počet nastavení teploty:2
Údaje o balení
- Typ balenia: Krabica
- Množstvo v balení: 1 ks
Obsah balenia
- Dýza koncentrátora:Áno
- Manuálne:Áno
Ultraľahký sušič vlasov na pohodlné a jednoduché používanie
S výkonom 1800 W dosiahnete rýchle a bezproblémové výsledky pre jednoduchý styling. Kombinuje optimálnu teplotu sušenia s výkonným prúdom vzduchu na rýchly styling.
Vďaka kompaktnému a ergonomickému dizajnu je manipulácia s ním bezproblémová a jednoduchá. A vďaka elegantnému a čisto bielemu dizajnu je sušenie vlasov s fénom Braun Satin Hair 1 PowerPerfection nielen bez námahy, ale aj štýlové.
Ľahký a ergonomický dizajn. Na rýchle a jednoduché sušenie vlasov kombinujú sušiče vlasov Braun Satin Hair PowerPerfection vysoký výkon a ľahkosť pre možnosti stylingu bez kompromisov. Jedinečne ľahký a ergonomický dizajn mimoriadne uľahčuje styling a umožňuje dokonalé 360° sušenie po celom obvode. | |
Kompaktný dizajn Na jednoduché 360º sušenie po celom obvode. | |
Rýchle a jednoduché sušenie Pre výsledky bez námahy | |
Rovnomerné rozloženie tepla Zabraňuje vysušovaniu a zabezpečuje rýchle sušenie. |
| Technické údaje | |
| Počet nastavení teploty | 2 |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Vešiak | Áno |
| Funkcia Cool Shot | Áno |
| Dĺžka kábla | 1,8m |
| Výstupný výkon | 1800W |
| Farba výrobku | Biela farba |
| Obsah balenia | |
| Koncentračná tryska | Áno |
Sušič vlasov Braun Satin Hair 1 PowerPerfection je veľmi ľahký fén na pohodlné a jednoduché používanie
Fén s výkonom 1800 W poskytuje výsledky bez námahy a umožňuje jednoduchú úpravu vlasov. Fén kombinuje optimálnu teplotu sušenia s vysokým prietokom vzduchu pre rýchle výsledky.
Vďaka kompaktnému a ergonomickému dizajnu sa fén ľahko používa.
Sušič vlasov Braun Satin Hair 1 PowerPerfection poskytuje výsledky bez námahy a štýl vďaka svojmu štýlovému bielemu dizajnu.
- Výkon: 1800 W
- Režimy ohrevu: 2
- Rýchlostné režimy: 2
- Ionizácia: Áno
- Studený vzduch: Áno
- 1800 W Počet rýchlostí: 2 Nastavenie ohrevu: 3
- Funkcia Cold shot de Funkcia Ion
- Počet nastavení teploty: 2
- Na zavesenie
- Biela farba
Výkon
Počet rýchlostí*
2
Ohrev nastavenia*
3
Nastaviteľná teplota
Áno
Počet nastavení teploty
2
Dve nastavenia teploty
Áno
Funkcia Cold shot de*
Áno
Funkcia ionizácie*
Áno
Dizajn výrobku
Farba výrobku*
Biela farba
Zafarbenie povrchu
Jednofarebná
Na zavesenie
Áno
Typ závesu
S otvorom v rukoväti na zavesenie
Verzia
Typ ovládania
Kľučky, pohyblivé ovládanie
Odnímateľná mriežka
Áno
Ovládanie energie
Napájanie*
1800 W
Balenie
Množstvo v balení
1 kus(y)
Typ balenia de
Krabica
Obsah balenia
Koncentračná tryska*
Áno
Používateľská príručka sk
Áno
BRAUN
Fén na vlasy
BRHD180E Satin Hair 1 Power Perfection solo
1.výkon 800 W
3 nastavenia tepla a 2 nastavenia prúdenia vzduchu pre flexibilné sušenie a styling
Studené nastavenie zafixuje účes
Ľahký a ergonomický dizajn
Infračervený systém ohrevu
Stylingová tryska na rýchle a jednoduché sušenie
Závesné pútko na pohodlné skladovanie
Kompaktný dizajn na jednoduché sušenie v rozsahu 360°
Braun Satin Hair 1 HD 180 Power Perfection soloBraun Satin Hair 1 HD 180 Power Perfection solo
- Ergonomický dizajn pre jednoduchý styling
- 2 kombinované nastavenia teploty/prúdu vzduchu pre praktický styling
- Studené nastavenie zafixuje účes
- 2 kombinované nastavenia teploty/prúdenia vzduchu na praktický styling.
- Infračervený vykurovací systém
- Stylingová tryska na rýchle a jednoduché sušenie.
- Závesný háčik na pohodlné skladovanie.
- 1800 W
Sušička Braun BRHD180E
- Koncentračná tryska: Áno.
- Difuzér trysky: Nie
- Dĺžka kábla: 1,8 m
- Počet rýchlostí: 2
- Nastavenie ohrevu: 2
- Závesná slučka: Áno
- Funkcia studeného výstrelu: Áno
Špecifikácie
- Farba: biela
- Príkon: 1800 W
- Rýchlosti: 2
- Výrobok so zástrčkou: Áno
- Typ zástrčky: zástrčka EÚ
Farba: Biela, Čierna. Hlavná farba: Biela. Materiál: metal, tworzywo sztuczne.
Braun Satin Hair 1 HD 180 Power Perfection weiß
Ak hľadáte domáce spotrebiče za najlepšie ceny, nenechajte si ujsť sušič vlasov Braun BRHD180E 1800 W a širokú ponuku malých domácich spotrebičov! Farba: bielaVýkon: 1800 W
Výkon | Počet rýchlostí: 2 | Počet úrovní ohrevu: 3 | Funkcia: Nastaviteľná teplota | Počet nastavení teploty: 2 | Funkcia: Dve nastavenia teploty | Funkcia: Funkcia Cool shot | Funkcia: Iónová funkcia | Dizajn | Farba výrobku: Biela | Farebné prevedenie povrchu: Jednofarebné | Funkcia: Závesná | Typ zavesenia: Závesné pútko | Ovládanie: Tlačidlá. Posuvník | Vlastnosť: Odnímateľná mriežka | Energia | Príkon: 1800 W | Údaje o balení | Množstvo v balení: 1 ks | Druh balenia: Krabica | Rozsah dodávky | Vlastnosť: Koncentračná tryska | Vlastnosť: Návod na obsluhu |
Sólový fén Braun HD 180 Power Perfection 1800W biely (BRHD180E)
Braun HD180 Farba výrobku: biela
Ručný sušič vlasov 1800W Satin Hair 1
BRAUN Haartrockner SatinHair1 HD180 solo
- Rozmery
- D23,8 B8,5 H17,1 cm
- Farba
- Biela
- Verzia
- 1800 W
- Hmotnosť
- 508 g
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- Výkon
- 1800 W
- EAN kód
- 3030050182378
- Číslo od výrobcu
- BRHD180E
- Rozmery
- D23,8 B8,5 H17,1 cm
- Farba
- Biela
- Verzia
- 1800 W
- Hmotnosť
- 508 g
- Zloženie
- zahrnuté v opise
- Výrobca
- Výkon
- 1800 W
- EAN kód
- 3030050182378
- Číslo od výrobcu
- BRHD180E
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
173,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

D Vier USB-C HUB Digitálny AV multiportový adaptér USB 3.1 typu C na 1 HDMI 4K USB
8,99 €
Predajca: d_vier

Braun Series 5 BR-CP52B, Holiaca hlava, 1 hlava/hlavy, Čierna, 18 mesiace, Braun, Series 5
44,30 €
Predajca: Di-Life

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusov, Viacnásobné balenie
61,62 €
Predajca: somnia24

Braun IDCollection KF 1500, Espresso kávovar, Mletá káva, 1000 W, Čierna
40,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Teleskopická prachovka s 3 hlavicami do 280 cm Prachový mop Lapač prachu Teleskopická prachovka Teleskopická rukoväť Ručná prachovka na úzke priestory Sivá Retoo
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Originálne diaľkové ovládanie televízora Panasonic N2QAYB000829
16,37 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Swirl S 67, Oranžová, Biela, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Box, 11 mm, 18 mm, 1 mm
10,22 €
Predajca: PG-Service

Oral-B 759790 Oral-B PRO 3 3000 Cross Action Black Edition JAS 22
232,54 €/1kg
62,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Braun Series 3 300s, Planžetový holiaci strojček, Čierna, 2 SensoFoil, LED, Batérie, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
50,99 €
Predajca: esiteo

Bestron ABP602, Čierna, Obdĺžnikový, Platnička, 475 x 255 mm, 2000 W, 230 V
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Soľnička Karl Weis, nerezová oceľ, 2,3 x 2,3 x 4,1 cm, 4 kusy
51,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Philips Sonicare HX9044/17, 4 kusov, Biela, Mäkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24

Sillar Elektrická mopová hlavica pre Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložiek a nádržka na vodu
41,90 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Braun HD 710, Čierna, Pútko na zavesenie, 2 m, 2200 W, 100 - 240 V, 760 g
285,53 €/1kg
217,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Fén Braun Satin Hair 3 HD 385 2000 W Biely
201,67 €/1kg
169,00 €
Predajca: G-Electronics

Duvet all-season duvet 135 x 200 cm - duvet bed cover quilt duvet quilt quilt quilt bedding and duvets with microfibre filling white
10,38 €
Predajca: Amazinggirl

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Sklokeramická varná doska AREBOS 2 platne 30 cm | sebestačná vstavaná varná doska 3200 W | senzorový dotykový displej | 9 úrovní | detská poistka a časovač
84,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

3 kusy LED nočné svetlo do zásuvky nočné svetlo do zásuvky pre detskú izbu, biele a teplé biele
17,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Philips 2200 series EP2224/10, Espresso kávovar, 1,8 L, Kávové zrná, Vstavaný mlynček, 1500 W
300,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kesper| detský stôl s 2 stoličkami, materiál: drevovláknitá doska, rozmery: 55 x 55 x 45 cm, farba: biela | 17712 13
83,72 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
61,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Gorenje WPNEI84A1TS, Predné plnenie, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
988,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: FlatPrime
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fén Braun HD 180 1800 W
Farba Biela
Tento model som už mala a vydržal mi veľmi dlho. Teraz som potrebovala nový fén, preto som sa opäť rozhodla pre tento. Je veľmi praktický, pretože je ľahký a malý, ale napriek tomu má skvelý výkon! Rada ho odporúčam ďalej!
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kaufland ho stále má.
Farba Biela
Braun Satin Hair 1 je veľmi dobrý a ľahký. Mali sme už jeho predchodcu. Sme veľmi spokojní.
Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Fén
Farba Biela
Fén je veľmi praktický a svoj účel plní výborne.
Hodnotenie z 20. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som opakovaný páchateľ
Farba Biela
Poznal produkt Chcel som ho mať znova Predtým som mal niekoľko rokov ten istý fén
Hodnotenie z 21. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Sušič vlasov Braun
Farba Biela
Sušič vlasov je náhradou za ten istý chybný spotrebič. Fén sa používal takmer denne po mnoho rokov. Super sušič vlasov a možno ho len odporučiť.
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kvalita značky Braun
Farba Biela
Kompaktný a výkonný fén
Hodnotenie z 3. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
skvelý fén
Farba Biela
Veľmi pekný, ľahký a malý.
Hodnotenie z 29. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
BRAUN SatinHair1 HD180 sólo fén
Farba Biela
So spotrebičom som spokojná.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Bezdrôtový sušič vlasov pre bábätká, jemné teplo, tichý sušič vlasov pre bábätká s 5000 mAh batériou, ružový
77,99 €
-2,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,99 €
Predajca: Ladenza
118,73 €/1kg

Cubenest - SwiftDry SDH001 - Fén na vlasy - Iónový fén - Displej v stupňoch Celzia, 4 nastavenia tepla, 2 nastavenia rýchlosti - 8 kombinovateľných režimov - Biely
82,99 €
Predajca: CubeNest
164,99 €/1kg

Philips 8000 series BHD839/10, Jednosmerný prúd, 45 °C, 95 °C, Modrá, 2 m, 1400 W



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
196,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
496,20 €/1kg

Dreame Hair Miracle, 130000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 57 dB, Zlato, Jednofarebné



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
246,18 €
-24,19 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
221,99 €
Predajca: SuperMerchant
215,52 €/1kg

GA.MA Multistyler UniQ Aura, Multistylingová kulma, Airflow, Šedá, Ružová, Turmalín, 1,8 m, 1500 W
118,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
253,17 €/1kg

GA.MA Plaukų džiovintuvas Ga.Ma IQ2 Perfetto, spalva: Juoda



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
223,03 €
Predajca: BalticVaris_DE
318,61 €/1kg

Styler a fén MOVA Master 10 3 v 1, motor so 110 000 otáčkami za minútu, Coanda efekt, 7 nástavcov, automatické kulmovanie, hrebeň na starostlivosť o vlasy
331,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 133,90 €/1kg

Profesionálny sušič vlasov Futura



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
166,99 €
Predajca: SuperMerchant
55,66 €/1kg

Jaguar Calima fén Fén na vlasy čierny



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
102,12 €
Predajca: Hairshop
198,29 €/1kg

Neno Beauty Vio, 110000 ot/min, Ružová, 1,7 m, Tlačidlá, 1200 W, 220 - 240 V



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
170,10 €
Predajca: Neno_Official
486,00 €/1kg

Fén na vlasy pre psy a mačky, biely, nastaviteľná teplota, masážny ventilátor so šklbacou kefou, zástrčka EÚ, 220 V
153,99 €
Predajca: Ladenza
277,96 €/1kg

fén na vlasy 8 v 1 WEBBER HD4 1300 W s ionizáciou a reguláciou 8 nástavcov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
123,99 €
Predajca: webbereurope
247,98 €/1kg

Fén WEBBER HD4 5v1, 1300 W, s ionizáciou a nastaviteľnou teplotou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
117,99 €
Predajca: webbereurope
589,95 €/1kg

Dreame Hair Dryer Airstyle Pro Amber Gold, Multistylingová kulma, Airflow, Tlačidlá, Jazdec, Rovný valcový tvar, Dlho, Krátky, Stredná, 60 °C



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
239,00 €
Predajca: EVELATUS
822,44 €/1kg

Remington PROLuxe Midnight Edition, AC, Čierna, Zlato, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 3 m, 2400 W



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
60,00 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS
75,00 €/1kg

Mini fén - s ionizáciou - skladací fén - malý - cestovný fén - 1500 W - čierny
24,99 €
Predajca: Zenwire
52,06 €/1kg

Panasonic EH-NA65CN825, Čierna, Zlato, Jednofarebné, Pútko na zavesenie, 2000 W, 240 V, 215 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
189,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
315,83 €/1kg

Dreame Hair Glory, AC, 110000 ot/min, 70 m/s, 55 m³/h, 76 dB, Biela



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
159,95 €
-4,80 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
155,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
209,66 €/1kg