5,0



Na základe 3 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Hugo Boss Bottled Woda toaletowa 100ml + Woda toaletowa 10ml + Żel pod prysznic 100ml
105,24 €
1 052,40 € / 1l
plus 3,45 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Darčekové sady parfumov a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Versace Dylan Turquoise Pour Femme Woda toaletowa, 30 ml + Żel do ciała 50 ml88,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Edp sprej 80ml / telové mlieko 100ml Paco Rabanne Olympea Giftset127 199,99 €/1l
139,90 €
-12,70 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
127,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Edp sprej 100ml/Edp sprej 15ml Bvlgari Man Rain Essence Giftset694,35 €/1l
79,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M471,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss The Scent For Man - Komplexný 3v1 Toaletný set pre mužov - Tualetná voda, Dezodorant a Sprchový gél - 100ml každý
334,11 €/1l
116,94 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Bottled Gift Set - Toaletná voda 50 ml + Deodorant 150 ml. Štýlový darček pre muža v elegantnom zbalení. Vôňa z čiernych jabĺk a vanilky. Osobný luxus pre každého džentlmena.
1 705,20 €/1l
107,00 €
-21,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,26 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Boss Bottled EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M
38 533,33 €/1l
115,60 €
Predajca: IdoBuy

Hugo Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml + Dezodorant, 150ml
1 361,20 €/1l
68,06 €
Predajca: VISO

Boss Bottled set - parfém 100 ml + 10 ml + sprchovací gél 100 ml
1 219,00 €/1l
121,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Boss The Scent For Him toaletná voda 50 ml + DS 150 ml
67,31 €
Predajca: somnia24

Darčeková súprava Hugo Boss Boss vo fľaši
232,20 €/1l
81,27 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Boss Bottled EDT 30 ml + EDT 30 ml M
888,00 €/1l
53,28 €
Predajca: Glamperfeu

Edp sprej 30ml / telové mlieko 50ml Hugo Boss The Scent For Her Giftset
2 512,67 €/1l
75,38 €
Predajca: somnia24

Versace Pour Homme Woda toaletowa, 50 ml + Balsam po goleniu 50 ml + Żel pod prysznic, 50 ml
483,73 €/1l
72,56 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Bottled Absolute parfumovaná voda v spreji 50ml
2 180,00 €/1l
117,00 €
-8,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hugo Boss - Boss Bottled - Pre mužov, 50 ml
354,00 €/1l
70,80 €
Predajca: Denpoli-Venda

Zestaw Hugo Boss The Scent Men Edt 100ml + Deostick 75ml
345,83 €/1l
60,52 €
Predajca: ADI_Global_Store

Edt Spray 50ml/Deo Spray 150ml Hugo Boss The Scent Giftset
1 025,20 €/1l
56,64 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,26 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Hugo Boss Bottled 100 ml EDT sprej
655,30 €/1l
91,99 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Hugo Boss Hugo Man EDT 75 ml + DEO sprej 150 ml M
0,27 €/1l
60,93 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pflaumen-, Apfel- und frische Zitrusfruchtessenzen in der Kopfnote unterstreichen die einzigartige Persönlichkeit des Trägers. Warme Noten von Nelke und Zimt, kombiniert mit Nelke und Mahagoni als Herznote des Eau de Toilette, verleihen ihm eine sinnliche Anziehungskraft. Die reichhaltige Basis wird von Zedernholz und Sandelholz dominiert, kombiniert mit Vanille, Vetiver und seltenen Olivennoten.
Im Set enthalten:
100ml Bottled Eau de Toilette 10ml Bottled Eau de Toilette100ml Shower gel
Hugo Boss Bottled Woda toaletowa 100ml + Woda toaletowa 10ml + Żel pod prysznic 100ml
Edt Spray 100ml/Sprchový gél 100ml/Edt Spray 10ml Hugo Boss darčeková sada vo fľaši
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Hugo Boss Bottled Woda toaletowa 100ml + Woda toaletowa 10ml + Żel pod prysznic 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3616303428457
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Hugo Boss Bottled Woda toaletowa 100ml + Woda toaletowa 10ml + Żel pod prysznic 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3616303428457
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Hugo Boss The Scent For Man - Komplexný 3v1 Toaletný set pre mužov - Tualetná voda, Dezodorant a Sprchový gél - 100ml každý
334,11 €/1l
116,94 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Boss Bottled 50 ml Toaletná Voda.
30,50 €
Predajca: BRASTYGroup

Boss EDT vo fľaši 100 ml + DEO sprej 150 ml + SG 100 ml M
471,33 €/1l
70,70 €
Predajca: PerfumTraders

Darčeková súprava Hugo Boss vo fľaši
1 655,20 €/1l
82,76 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Boss Bottled No. 6 toaletná voda pre mužov 100 ml
434,70 €/1l
49,56 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,47 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
819,90 €/1l
81,99 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Boss Bottled EDT 100 ml + EDT MINI 10 ml + SG 100 ml M
791,20 €/1l
79,12 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Hugo Boss Boss Bottled EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M
38 533,33 €/1l
115,60 €
Predajca: IdoBuy

Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 75ml - Novinka s čerstvou vôňou pre mužov. Kolekcia Beauty and Fragrance s rýchlym dodaním!
382,00 €/1l
28,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss Bottled Gift Set - Toaletná voda 50 ml + Deodorant 150 ml. Štýlový darček pre muža v elegantnom zbalení. Vôňa z čiernych jabĺk a vanilky. Osobný luxus pre každého džentlmena.
1 705,20 €/1l
107,00 €
-21,74 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,26 €
Predajca: somnia24

Sada Boss Bottled: Edt sprej 100 ml / sprchový gél 100 ml / Edt sprej 10 ml
403,57 €/1l
84,75 €
Predajca: Parfumtoi

Hugo Boss Bottled Unlimited toaletná voda 100ml
391,90 €/1l
39,19 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,20 €/1l
40,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss, Hugo Dark Blue, Eau De Toilette, For Men, 75 ml
350,00 €/1l
26,25 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips Series 2300 LatteGo Automatický kávovar EP2334/10
454,66 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Morelenet

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.
255,65 €/1l
51,13 €
Predajca: PerfumTraders

Boss Bottled Parfém 100 ml + DST 75 ml + SG 100 ml M
29 803,33 €/1l
89,41 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
298,20 €/1l
29,82 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml + Dezodorant, 150ml
1 361,20 €/1l
68,06 €
Predajca: VISO

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Hugo Boss Edt Vo Fľaši 100Ml + Sprchový Gél 100Ml + Edt 10Ml
573,08 €/1l
74,50 €
Predajca: Tersorte

Hugo Boss Hugo Just Different Woda toaletowa 40ml - Osviežujúci a revitalizujúci vôňa
812,50 €/1l
32,50 €
Predajca: somnia24

Hugo Boss Boss The Scent Woda Toaletowa, 100ml
644,20 €/1l
64,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Bestron APM123W, Čierna, Biela, 700 W, 220-240 V, 50 - 60 Hz, 1,25 kg, 290 mm
33,98 €
Predajca: TR8

JOOP! All about Eve, Sprchovací gél, 150 ml, Dospelí, Ženy, Telo, Suchá koža, Normálna pleť, Citlivá pokožka
127,87 €/1l
19,18 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,40 €/1l
43,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hugo Boss Hugo Man - Toaletná voda 125ml
322,64 €/1l
40,33 €
Predajca: Sykz
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepšie
Všetci najlepší
Hodnotenie z 27. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 20. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Dolce & Gabbana The One Edp Spray 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
119,99 €
Predajca: pttonline
1 199,90 €/1l

Xerjoff Amber Gold & Rose Gold Set Perfum, 2 x 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
461,36 €
Predajca: PerfumTraders
4 613,60 €/1l

Kilian Love Don't Be Shy Parfumovaná voda 100 ml



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
2 434,10 €/1l

Frederic Malle Promise Edp Spray
209,00 €
Predajca: PerfumTraders
4 180,00 €/1l

Sada parfémov Avon Luck pre ženy a mužov
38,32 €
Predajca: TinaBeauty

Gucci Flora Gorgeous Magnolia, Ženy, 2 kusov, Eau de parfum, 50 ml, 10 ml, Sprej
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
1 632,83 €/1l

BVLGARI Wood Essence, Muži, 100 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Koriander, Citrus, Cypress, Benzoin
173,72 €
Predajca: PerfumTraders
1 737,20 €/1l

Gucci Bloom EDP 50 ml + BL 50 ml (žena)
87,87 €
Predajca: PerfumTraders
1 757,40 €/1l

Acqua di Parma Mirto di panarea la riserva, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
160,01 €
Predajca: PerfumTraders
1 600,10 €/1l

SET Xerjoff Discovery Pikovaya Dama 15 ml+La Capitale 15 ml+More Than Words 15 ml
169,17 €
Predajca: PerfumTraders
5 639,00 €/1l

Prada Infusion de Rhubarbe Eau de Parfum Spray (100 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
140,39 €
Predajca: PerfumTraders
1 403,90 €/1l

Hermes Un Jardin Sur Le Nil darčeková súprava 100ml/telesné mlieko 80ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
93,93 €
Predajca: PerfumTraders
939,30 €/1l

Hugo Boss Travel Exclusive sada miniatúrnych parfémov pre mužov, 4 x 10 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
53,51 €
Predajca: YourFragrance
1 337,75 €/1l

Paco Rabanne Phantom darčeková sada pre mužov Set I. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
98,98 €
Predajca: PerfumTraders
989,80 €/1l

Prada Paradigme Le Parfum, náplň do rozprašovača (50 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
96,57 €
Predajca: PerfumTraders
1 931,40 €/1l

Luna Rossa Ocean - EDP - nplH - Obsah: 150 ml
115,14 €
Predajca: PerfumTraders
767,60 €/1l

Carolina Herrera Bad Boy darčeková sada pre mužov Set II. 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,25 €
-34,45 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
85,80 €
Predajca: PerfumTraders
858,00 €/1l

Chloé Nomade EDP 75 ml + EDP MINI 5 ml + BL 100 ml (žena)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
80,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 072,13 €/1l

Avon súprava Rare Pearls parfém a balzam
20,82 €
Predajca: TinaBeauty
416,40 €/1l