Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,88 €-7%
544,00 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
st 7. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Balzamy na pery a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Ďalšie informácie o reklame
Sisley Nutritive Lip Balm 9 g
5 663,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
50,97 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Ďalšie informácie o reklame
Balzam na pery s vitamínom E 15 ml
2 356,67 €/1l
35,35 €
Predajca: PerfumTraders
Ďalšie informácie o reklame
The Lip Treatment Balzam na pery 3,4 g Odtieň: Nude
22 576,47 €/1kg
76,76 €
Predajca: PerfumTraders
Ďalšie informácie o reklame
Balzam na pery Tisane Honey Raspberry, 5,1 g
649,50 €/1kg
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Labello Starostlivosť o pery 46754
612,00 €/1kg
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Peptidová starostlivosť o pery Sunkissed skin 13ml
892,31 €/1l
11,60 €
Predajca: somnia24
Balzam na pery
442,55 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Starostlivosť o pery - Repair 10ml
1 036,00 €/1l
10,36 €
Predajca: taleoo
Balzam na pery - regenerácia a starostlivosť s vikvou 4,5 g
462,22 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
LIP STICK na pery 4,8ml
3 243,75 €/1l
15,57 €
Predajca: somnia24
NROLI sublimujúci balzam na pery 3,5 gr
3 091,43 €/1kg
10,82 €
Predajca: Denpoli-Venda
Balzam na pery No Colour Kiehl's #1
1 212,00 €/1l
18,18 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
IDC Lcenka na pery 20g
3 720,00 €/1l
11,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Balzam na pery – káva
568,00 €/1kg
5,68 €
Predajca: taleoo
Hydratačný balzam na pery (balzam na pery) 10 g
1 009,00 €/1kg
12,25 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-17%
10,09 €
Predajca: Denpoli-Venda
Labello balzam 4,8 g Strawberry Shine
417,00 €/1l
4,17 €
Predajca: LAVONIO
Blistex Revitaliser na pery - 37 gramov
624,37 €/1kg
9,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Balzam na pery s regeneračným účinkom, 4,8 g
668,75 €/1kg
3,21 €
Predajca: LAVONIO
Starostlivosť o pery Kneipp 4,7 g
1 944,68 €/1kg
9,14 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ponorte sa do mora jemnosti s balzamom na pery Power Full 5 od značky Catrice, ktorá je známa svojím úsilím o inovatívne kozmetické výrobky. Tento revolučný balzam na pery obsahuje prírodné výťažky z uhorky, melóna, bobúľ goji, zázvoru a kyseliny hyalurónovej. Každá zložka bola starostlivo vybraná pre svoje hydratačné a vyživujúce vlastnosti, čím poskytuje vašim perám intenzívnu a upokojujúcu starostlivosť. Pery sú neustále vystavené vonkajším vplyvom, preto sú citlivé a náchylné na vysušenie.
Vďaka starostlivosti Power Full 5 Lip Care je tento problém už minulosťou. Jej mimoriadne hydratačné zloženie preniká do hĺbky, aby obnovilo a oživilo suché pery a zanechalo v nich pocit pohodlia a pružnosti. Už žiadne popraskané a nepríjemné pery, namiesto toho jemné a hodvábne pery, pripravené čeliť dňu s dôverou. Okrem hojivých vlastností ponúka starostlivosť o pery Catrice Power Full 5 aj jemné nuansy, ktoré podčiarkujú prirodzenú krásu vašich pier.
Jej jemná ovocná vôňa dodá vašej každodennej kozmetickej rutine sviežosť. Tento výrobok je navyše úplne vegánsky, čo znamená, že pri jeho zložení sa nepoužívajú žiadne živočíšne zložky, čím sa rešpektujú etické hodnoty mnohých ekologicky zmýšľajúcich spotrebiteľov. Ak to zhrnieme, s prípravkom na pery Power Full 5 ponúka Catrice komplexné riešenie pre dokonale hydratované pery, obohatené o jemné odtiene, a to všetko pri rešpektovaní prírody a zvierat.
Keď uhorka, melón, vlčí bôb, koreň zázvoru a kyselina hyalurónová spoja svoje sily, môže to byť jedine starostlivosť o pery Power Full 5 od Catrice 050. Hydratačná kombinácia superpotravín intenzívne vyživuje pery bez zanechania lepkavého pocitu. Power Full 5 Lip Care zároveň poskytuje zážitok z ovocnej vône a podčiarkuje prirodzenú krásu pier jemnými nuansami.
Super hydratačná a vyživujúca S uhorkou, melónom, bobuľami goji, koreňom zázvoru a kyselinou hyalurónovou Nuansy
Kulmofén – fén, kefa a kulma 3v1 na sušenie, tvarovanie a objem vlasov (3 intenzity fénovania), Kefy na vlasy - STYLOOM
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(75)Počet hodnotení: 75
15,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
28'' 18Ah Pre-mium elektrický bicykel E-Bike Pedelec Unisex 7 rýchlostí E-MTB E-Citybike, elektrický bicykel 25 km/h pre ženy a mužov od 170 cm Vodotesný Žltý
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(114)Počet hodnotení: 114
899,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
Aga Záhradné lehátko SIESTA Ružové
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(244)Počet hodnotení: 244
29,60 €
Predajca: Aga24
UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
22,29 €/1m
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(209)Počet hodnotení: 209
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome
Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(489)Počet hodnotení: 489
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Cestovný kufor s tvrdou škrupinou sada kufrov sada kufrov sada vozíkov 3 ks. ABS šedá
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(408)Počet hodnotení: 408
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Vankúš 80 x 80 cm prešívaný vankúš z mikrovlákna pre alergikov výplň vankúš posteľ vankúš vankúš na spanie vankúš biely vankúš
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(142)Počet hodnotení: 142
8,47 €
Predajca: Amazinggirl
MEDION E11 TF vežový ventilátor s diaľkovým ovládaním (3 rýchlostné stupne, tichý režim spánku, výkon 45 W, horizontálna oscilácia 60°, časovač, MD12067) biely
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(134)Počet hodnotení: 134
162,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Topper zo studenej peny 120x190 vhodný pre alergikov - Topper na matrac pre všetky postele a matrace
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(706)Počet hodnotení: 706
99,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Rúž Shine Bomb Rúž na pery pre ženy 3,5 g - 100 Cherry Bomb - Catrice
12,59 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-8%
11,52 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Reisenthel carrybag, Kôš na nákup, Viacfarebný, Hliník, Polyester, 22 L, 480 mm, 280 mm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(297)Počet hodnotení: 297
56,97 €
Predajca: M_plus_L
Boulevard de Beauté kozmetický adventný kalendár, Krása v meste 24 make-upových prekvapení
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(12)Počet hodnotení: 12
67,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(90)Počet hodnotení: 90
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Flexot® F-2045 | 20-palcový kufor, veľkosť M, príručná batožina, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(816)Počet hodnotení: 816
34,90 €
Predajca: mdmw-shop24
Fortuna Lai denná posteľ 90x200cm/180x200cm rozkladacia posteľ, rozkladacia pohovka s lamelovým roštom a podrúčkami, zamatové čalúnené lôžko detská rozkladacia pohovka, sivá
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(42)Počet hodnotení: 42
324,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Remzetta
Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(368)Počet hodnotení: 368
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
Vrchný matrac zo studenej peny 140x200 vhodný pre alergikov - Vrchný matrac pre všetky postele a matrace
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(706)Počet hodnotení: 706
94,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Drôtené kefy na vŕtanie 5 ks
5,90 €
Predajca: ER4_PL
Ninja SL400EU, Teplovzdušná fritéza, 9,5 L, 2,8 kg, 40 °C, 240 °C, 8 osôb
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(78)Počet hodnotení: 78
215,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(311)Počet hodnotení: 311
84,92 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Farmona Professional Algae Mask Omładzająca maska algowa ze śluzem ślimaka, 160g
67 555,55 €/1kg
12,16 €
Predajca: MANADA
Magický nočný elixír na vyhladenie pleti Drevená lyžička 30 ml
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Doručený nesprávny odtieň
Rúž skôr pripomína korektor. Farba nie je tá, ktorú som si objednala.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
NUTRAKISS Lip Plumper "nude" - 4 ml
20,99 €
Predajca: Nutralash
5 247,50 €/1l
NUTRAKISS Lip Plumper "plum" - 4 ml
20,99 €
Predajca: Nutralash
5 247,50 €/1l
Vazelína | Baby Healing Jelly 368g - balzam na telo a pery, kozmetická vazelína, vazelína pre deti, na kožné vyrážky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16%
9,99 €
Predajca: Lemonbite
27,15 €/1l
Vaseline | Liečivé želé 368g - Balzam na telo a pery, Vaseline Cosmetic, Na suchú pokožku, Ideálny na zimu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-16%
9,99 €
Predajca: Lemonbite
27,15 €/1l
ChapStick | Balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | Vianočné príchute, 3 x 4g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Predajca: Lemonbite
832,50 €/1l
Vaseline | Healing Jelly 212g - balzam na pery s kakaovým maslom, hydratačný krém na starostlivosť o pleť, ideálny na zimu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-12%
6,99 €
Predajca: Lemonbite
32,97 €/1l
ChapStick Classic Original 3-pack | Starostlivosť o suché pery | 3x4g
7,99 €
Predajca: Lemonbite
665,83 €/1l
ChapStick | balzam na pery, ochrana pred mrazom, rúže, hydratačné | SPF15 prírodná ochrana, 3 x 4g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
9,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)