Bacanhakokosový sirup 400 ml - francúzska príchuť v každej fľaši

Jednorazový obal

13,96 €

34,90 € / 1l

plus 4,95 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 6. – pi 9. októbra
Naše najlepšieponuky
Sirupy a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Sirup z čiernych ríbezlí 1L
Sirup z čiernych ríbezlí 1LJednorazový obal
9,99 €/1l
9,99 €
Predajca: BRAT_PL
Obrázok produktu pre Riemerschmid Marakuja, 700 ml
Riemerschmid Marakuja, 700 mlJednorazový obal
38 628,57 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 3
27,04 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Monin woodruff sirup 0,7 l
Monin woodruff sirup 0,7 lJednorazový obal
31,83 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
22,28 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Monin Mandľový sirup na zjemnenie horúcich nápojov a koktailov 700ml
Monin Mandľový sirup na zjemnenie horúcich nápojov a koktailov 700mlJednorazový obal
14,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
10,43 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre BacanhaMelónový sirup 400 ml - francúzska chuť v každej fľaši
BacanhaMelónový sirup 400 ml - francúzska chuť v každej fľašiJednorazový obal
32,25 €/1l
12,90 €
Predajca: FeineHeimat
Obrázok produktu pre Monin 361172, Dezertný sirup, Zázvor, 700 ml, Fľaša, Fľaša, Francúzsko
Monin 361172, Dezertný sirup, Zázvor, 700 ml, Fľaša, Fľaša, FrancúzskoJednorazový obal
40,07 €/1l
28,05 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Teisseire malinový sirup 700 ml
Teisseire malinový sirup 700 mlJednorazový obal
39,99 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Sirup Sweetbird s príchuťou ananásu, 1 l
Sirup Sweetbird s príchuťou ananásu, 1 lJednorazový obal
23,48 €/1l
11,74 €
Predajca: CoffeeFriend
Obrázok produktu pre Monin sirup z granátového jablka 0,7 l
Monin sirup z granátového jablka 0,7 lJednorazový obal
44,63 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
31,24 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Ingverový sirup 250 ml | TERRASANA
Ingverový sirup 250 ml | TERRASANAJednorazový obal
6 280,00 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo
Obrázok produktu pre Mandľový sirup Teisseire 700 ml
Mandľový sirup Teisseire 700 mlJednorazový obal
39,99 €/1l
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Monin 362350, Dezertný sirup, Mojito mäta, 700 ml, Fľaša, Fľaša, Francúzsko
Monin 362350, Dezertný sirup, Mojito mäta, 700 ml, Fľaša, Fľaša, FrancúzskoJednorazový obal
31,40 €/1l
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl
Obrázok produktu pre Teisseire sirup z černíc 700 ml
Teisseire sirup z černíc 700 mlJednorazový obal
16,69 €/1l
15,60 €
-25%
11,68 €
Predajca: Megasam24PL
Obrázok produktu pre Teisseire čerešňový sirup, 700 ml
Teisseire čerešňový sirup, 700 mlJednorazový obal
20,73 €/1kg
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre SIRUP S PRÍCHUŤOU BIZOVÝ KVET 500 ml - HOLLINGER
SIRUP S PRÍCHUŤOU BIZOVÝ KVET 500 ml - HOLLINGERJednorazový obal
31,70 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,85 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre SIRUP NA NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGER
SIRUP NA NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGERJednorazový obal
99,16 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
49,58 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Obrázok produktu pre Koncentrát Sodastream s príchuťou pomaranča 500 ml
Koncentrát Sodastream s príchuťou pomaranča 500 mlJednorazový obal
14,44 €/1l
15,38 €
-53%
7,22 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Syrop cynamonowy Teisseire 700 ml
Syrop cynamonowy Teisseire 700 mlJednorazový obal
20,73 €/1kg
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Syrop Marakuja Teisseire 700 ml
Syrop Marakuja Teisseire 700 mlJednorazový obal
10,72 €/1kg
14,47 €
Predajca: Katomix

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Bacanhakokosový sirup – exotická sladkosť a krémová vôňa vkvalite (400 ml)

Uniknite z každodenného života a ponorte sa do tropického sveta plného pôžitkov. (Sirop Brut de Noix de Coco) prináša autentickú, krémovú arómu čerstvo zozbieraných kokosových orechov priamo do vašich výtvorov. Vyrobený z vysoko kvalitnýchsurovín a zdokonalený francúzskym remeselným umením, tento sirup zaujme svojou prirodzenou čistotou a zamatovou textúrou. Exotický zážitok, ktorý dodá vašim nápojom a dezertom neporovnateľnú hĺbku.

Autentická kokosová chuť z ho pestovania

V spoločnosti Bacanha je v centre pozornosti pravá chuť prírody. Na výrobu tohtosirupu sa používajú výlučne starostlivo vybrané kokosové orechy z kontrolovaného ho pestovania. Výsledkom je intenzívny, prírodný aromatický profil, ktorý sa zaobíde úplne bez umelých príchutí, farbív alebo konzervačných látok. Jemná sladkosťtrstinového cukru dokonale podčiarkuje exotickú kokosovú chuť, bez toho aby ju prekryla, a zaisťuje harmonický chuťový zážitok najvyššej triedy.

Všestranná inšpirácia pre bary, kaviarne a kuchyne

Možnosti použitia kokosového sirupu Bacanha sú tak rozmanité ako samotné tropy. Je ideálnou základnou zložkou pre klasické koktaily, ako je Piña Colada, dodáva nealkoholickým smoothie a limonádam exotickú sviežosť a v kávových špecialitách vytvára úplne nové akcenty. Presvedčí aj v sladkej kuchyni: použite sirup ako polevu na zmrzlinu, palacinky a misy alebo ním vylepšite dezerty a recepty na pečenie. Vašej kulinárskej kreativite sa nekladú žiadne medze.

Udržateľnosť a zodpovedná výroba

Každá fľaša Bacanha je záväzkom k kvalite a ekologickej zodpovednosti. Použitímsurovín sa podporuje udržateľné poľnohospodárstvo, ktoré funguje spravodlivo, ekologicky a zodpovedne. Vyrobený v srdci Francúzska tradičnými metódami, tento sirup zaručuje autentický produkt pre všetkých, ktorí kladú dôraz na uvedomelý životný štýl. Elegantná sklenená fľaša optimálne uchováva arómu a podčiarkuje udržateľný prémiový charakter značky FeineHeimat.

Prehľad vašich výhod
  • Certifikovanákvalita: 100 % prírodné zložky z ho pestovania.
  • Krémová aróma: autentická chuť kokosových orechov z ho pestovania.
  • Všestranné použitie: Ideálne do koktailov, kávy, dezertov, smoothie a pečiva.
  • Prírodná čistota: Bez umelých príchutí, farbív a konzervačných látok.
  • Udržateľný pôžitok: Podpora spravodlivých výrobných podmienok a ho pestovania.
Zloženie
Prehľad výživových hodnôt
Priemerné nutričné hodnotyna 100 ml
Energia1298 kJ / 304 kcal
Tuk0,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,0 g
Sacharidy76,5 g
z toho cukry76,5 g
Bielkoviny0,0 g
soľ0,0 g

Energia 1298 kJ / 304 kcal Tuk 0,0 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 76,5 g z toho cukor 76,5 g Bielkoviny 0,0 g Soľ 0,0 g

Záver pre exotické chvíle potešenia

spája najvyššiukvalitu s nezameniteľnou krémovou chuťou. Je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí kladú dôraz na prírodné zložky a výnimočné chuťové zážitky v bare aj v kuchyni. Obohaťte svoje nápoje a jedlá touto exkluzívnou špecialitou a vychutnajte si rozdiel skutočného francúzskeho remeselného umenia.

Objem
0.4 l
Zloženie
Čistý organický trstinový cukor, voda, prírodná organická kokosová aróma, okysľujúca látka: kyselina citrónová.
Výživové údaje
Priemerné nutričné údaje na 100 g: energetická hodnota 1298 kJ / 304 kcal, tuky 0,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g, sacharidy 76,5 g, z toho cukor 76,5 g, bielkoviny 0,0 g, soľ 0,0 g
Hmotnosť
400 g
Rozmery
80 MM 80 MM 160 MM
Potravinársky podnik
BACANHA - 19, rue de l'Inte - 77165 Saint-Soupplets - France
Obchodný názov
Organický kokosový sirup
Výrobca
Bacanha Sirup
Číslo od výrobcu
242
EAN kód
3760310820411

Objem
0.4 l
Zloženie
Čistý organický trstinový cukor, voda, prírodná organická kokosová aróma, okysľujúca látka: kyselina citrónová.
Výživové údaje
Priemerné nutričné údaje na 100 g: energetická hodnota 1298 kJ / 304 kcal, tuky 0,0 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g, sacharidy 76,5 g, z toho cukor 76,5 g, bielkoviny 0,0 g, soľ 0,0 g
Hmotnosť
400 g
Rozmery
80 MM 80 MM 160 MM
Potravinársky podnik
BACANHA - 19, rue de l'Inte - 77165 Saint-Soupplets - France
Obchodný názov
Organický kokosový sirup
Výrobca
Bacanha Sirup
Číslo od výrobcu
242
EAN kód
3760310820411
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre MONIN® 161260 MONIN®  Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 l
MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazový obal
20 700,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
20,70 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Bacanha organický bazalkový sirup: Intenzívna chuť koktailov a dezertov, 100 % organický
Bacanha organický bazalkový sirup: Intenzívna chuť koktailov a dezertov, 100 % organickýJednorazový obal
34,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
13,96 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Rainbow Slush sirup čučoriedka 1 liter 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Rainbow Slush sirup čučoriedka 1 liter 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
8,95 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 20
8,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
Obrázok produktu pre Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250ml
Monin Vanilkový sirup s vanilkovou príchuťou a jemnou arómou 250mlJednorazový obal
57,24 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
14,31 €
Predajca: AllYouNeed
Obrázok produktu pre Monin Sirup Jasmín 0,7L - Koktaily Mliečne koktaily Kávový sirup (1 balenie)
Monin Sirup Jasmín 0,7L - Koktaily Mliečne koktaily Kávový sirup (1 balenie)Jednorazový obal
75,64 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
52,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJ
SodaStream Mirinda, Oranžová, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 1 kcal, 3 kJJednorazový obal
19,30 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 5
8,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream sirup lesné ovocie 440ml 6-pack nápojový sirupový koncentrát
SodaStream sirup lesné ovocie 440ml 6-pack nápojový sirupový koncentrátJednorazový obal
10,98 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
28,99 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJ
SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Stlačiteľná fľaša, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazový obal
14,30 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
7,39 €
-14%
6,29 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)
Teisseire Nápojový sirup Mojito 0% 600ml - Koktaily (1 balenie)Jednorazový obal
35,91 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 19
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
Obrázok produktu pre Bacanha Sirop Brut de Falernum Organic 400ml - organický sirup z falernum s organickým trstinovým cukrom
Bacanha Sirop Brut de Falernum Organic 400ml - organický sirup z falernum s organickým trstinovým cukromJednorazový obal
34,90 €/1l
13,96 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre BacanhaMelónový sirup 400 ml - francúzska chuť v každej fľaši
BacanhaMelónový sirup 400 ml - francúzska chuť v každej fľašiJednorazový obal
32,25 €/1l
12,90 €
Predajca: FeineHeimat
Obrázok produktu pre Bacanhasirup z trstinového cukru 400 ml - francúzska príchuť v každej fľaši
Bacanhasirup z trstinového cukru 400 ml - francúzska príchuť v každej fľašiJednorazový obal
34,90 €/1l
13,96 €
Predajca: NutraBestBG

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
153,11 €
Jednorazový obal
Predajca: AllYouNeed
28,57 €/1kg
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
Ice Bär Slush Sirup Erdbeere 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
Sirup Rainbow Slush s príchuťou Red Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär sirup na slush čerešňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
Rainbow Slush Sirup Cola 5L 1:5 AZO frei ohne Glyzerin Konzentrat
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Rainbow sirup na slush citrón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
Sirup Rainbow Slush s príchuťou Blue Energy, 5 l, pomer 1:5, bez AZO farbív a glycerínu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup marinka voňavá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskyňa 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
Ice Bär Slush sirup modrý pomaranč oceánska modrá 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup černica 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrov koncentrát 1:5 na slush nápoje
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
Ice Bär Slush sirup silná modrá čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodný melón 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrát
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 49
25,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
5,19 €/1l
Obrázok produktu pre Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát
Rainbow slush sirup čerešňa 5 litrov 1:5 AZO bez bez glycerínu koncentrát
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 120
24,95 €
Jednorazový obal
Predajca: Hopser-Funfood
4,99 €/1l