5,0



Na základe 1 hodnotenia
Nudossi Duo bez palmového oleja 300 g orechovo-nugátová nátierka a mliečna nátierka
24,07 €
80,23 € / 1kg
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Nenechajte si ujsť!
Orieškovo-nugátové krémy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
BEZLEPKOVÁKRÉMOVÝ ORIEŠOK A KAKAKO 650 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)0,03 €/1kg
22,62 €
Predajca: Biogo

Ďalšie informácie o reklame
ORIEŠKOVÝ A KAKAOVÝ KRÉM BEZ PRIDANÉHO CUKRU 330 g - DOBRÝ0,04 €/1kg
13,62 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Krem z lieskových orechov a kakaa250 g46,20 €/1kg
11,55 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Alce Nero 8009004816046, Orechová nátierka, Pistácie, 180 g, 541 kcal, 2272 kJ, 31 g0,06 €/1kg
11,35 €
Predajca: superbrandshop

Nudossi 975 g nátierka z orechovo-nugátovej krémovej hmoty
31,27 €/1kg
32,41 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,49 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,31 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
30,33 €/1kg
13,65 €
Predajca: somnia24

Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
24,49 €/1kg
8,57 €
Predajca: AllYouNeed

Brinkers La Vida Vegan Organic Nut Nougat Cream Spread 270g
20,63 €/1kg
5,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
16,40 €/1kg
49,21 €
Predajca: somnia24

Caotina čokoládový krém s pravou švajčiarskou čokoládou 300g
48,30 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creme Noir Horký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
74,41 €/1kg
16,37 €
Predajca: AllYouNeed

nutella 4173 nutella PLANT BASED Nougatcreme, 350,0 g
32,40 €/1l
11,34 €
Predajca: somnia24

Krem czekoladowy Twix 200 g
55,67 €/1kg
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Nutella 450g + 50g
36,12 €/1kg
18,06 €
Predajca: AllYouNeed

Ferrero Nutella Mini sklenená nátierka čokoládová 25g - orechovo-nugátová (18 balenie)
111,62 €/1kg
58,72 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,23 €
Predajca: AllYouNeed

NocciolataVegánsky lieskovoorieškový krém 650 g, bez palmového oleja, vegánsky, bez lepku
33,82 €/1kg
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Cocoba - Orechový nugátový krém 400g
13,02 €/1kg
5,21 €
Predajca: taleoo

Nugátové mandle 100g
62,80 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Nocciolatalieskovoorieškové cestoviny bez palmového oleja, 650 g - krémoválieskovooriešková nátierka
31,78 €/1kg
20,66 €
Predajca: Pantry_Intl
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dvojnásobne dobré! Lahodné duo Nudossi bez palmového oleja si môžete vychutnať s čistým svedomím. Toto lahodné krémové duo je vyrobené z lieskových orechov a slnečnicového oleja, a preto neobsahuje žiadny palmový olej. Vychutnajte si plnú chuť lieskových orechov, ktorú dopĺňa jemný mliečny krém a ktorá príjemne topí na jazyku. Krém chutí skvele ako nátierka na chlieb, ale hodí sa aj do dezertov a ako prísada do pečiva.
Dizajn produktu sa môže líšiť od obrázku.Detaily produktu
Obsah: 300 g
Krajina pôvodu: Nemecko
EAN: 4018087117708
Číslo výrobku: 324663
Výrobca/vyrobené pre: Sächsische und Dresdner Back- und Süßwaren GmbH & Co. KG
Fabrikstrasse 4
01445 Radebeul (D)
Fabrikstrasse 4
01445 Radebeul (D)
Zloženie/výživové hodnoty
Tu nájdete ďalšie informácie o tomto produkte, ktoré nám poskytol výrobca.
Výrobca/dovozca:
Sächsische und Dresdner Back- und Süßwaren GmbH & Co.
Adresa:
Fabrikstr. 4, 01445 Radebeul
Zloženie:
Zložky: cukor, 18 % lieskové orechy, slnečnicový olej, masť, odstredené mlieko v prášku, sladká srvátka v prášku, nízkotučné kakaové maslo, emulgátory: slnečnicový lecitín; soľ, prírodné arómy.
Výživové hodnoty na 100 g:
Energetická hodnota: 562,00 kilokalórií (kcal) Energetická hodnota: 2 344,00 kilojoulov (kJ) Tuk: 35,00 tukov, z toho nasýtené mastné kyseliny: 14,00 Sacharidy: 55,00 sacharidov, z toho cukor: 53,00 Bielkoviny: 5,90 Soľ: 0,22 Vláknina: 1,70
Orechovo-nugátová nátierka
Informácie o alergénoch:
Obsahuje: lieskové orechy a výrobky z lieskových orechov, orechy a výrobky z orechov, pšenicu a výrobky z pšenice (obilniny obsahujúce lepok), sóju a výrobky zo sóje, mlieko a mliečne výrobky (vrátane laktózy)
Dodatočné informácie:
Obsahuje: emulgátor (EMULGÁTOR)
- Zloženie
- Zloženie: Zloženie: cukor, 18 % lieskové orechy, slnečnicový olej, masť, sušené odstredené mlieko, sušená srvátka, nízkotučné kakaové prášky, emulgátory: slnečnicový lecitín; soľ, prírodné arómy.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 562,00 kilokalórií (kcal) Energetická hodnota: 2 344,00 kilojoulov (kJ) Tuk: 35,00 tukov, z toho nasýtených mastných kyselín: 14,00 sacharidov: 55,00 sacharidov, z toho cukrov: 53,00 bielkovín: 5,90 soli: 0,22 vlákniny: 1,70
- Alergény
- Lieskové orechy a výrobky z nichMôže obsahovať lieskové orechy a iné škrupinové plodyObsahuje pšenicu a pšeničné výrobkySójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- Sächsische und Dresdner Back- und Süßwaren GmbH & Co. KG Fabrikstrasse 4 01445 Radebeul Deutschland
- Obchodný názov
- Orechový nugátový krém
- Výrobca
- Nudossi
- Rozsah dodávky
- 300g.
- Označenie množstva
- 1
- Číslo od výrobcu
- 1490-0
- EAN kód
- 4018087117708
- Zloženie
- Zloženie: Zloženie: cukor, 18 % lieskové orechy, slnečnicový olej, masť, sušené odstredené mlieko, sušená srvátka, nízkotučné kakaové prášky, emulgátory: slnečnicový lecitín; soľ, prírodné arómy.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g: Energetická hodnota: 562,00 kilokalórií (kcal) Energetická hodnota: 2 344,00 kilojoulov (kJ) Tuk: 35,00 tukov, z toho nasýtených mastných kyselín: 14,00 sacharidov: 55,00 sacharidov, z toho cukrov: 53,00 bielkovín: 5,90 soli: 0,22 vlákniny: 1,70
- Alergény
- Lieskové orechy a výrobky z nichMôže obsahovať lieskové orechy a iné škrupinové plodyObsahuje pšenicu a pšeničné výrobkySójové bôby a výrobky z nichMlieko a mliečky výrobky (vrátane laktózy)
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- Sächsische und Dresdner Back- und Süßwaren GmbH & Co. KG Fabrikstrasse 4 01445 Radebeul Deutschland
- Obchodný názov
- Orechový nugátový krém
- Výrobca
- Nudossi
- Rozsah dodávky
- 300g.
- Označenie množstva
- 1
- Číslo od výrobcu
- 1490-0
- EAN kód
- 4018087117708
Hodí sa k tomu

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
16,40 €/1kg
49,21 €
Predajca: somnia24

NocciolataVegánsky lieskovoorieškový krém 650 g, bez palmového oleja, vegánsky, bez lepku
33,82 €/1kg
21,98 €
Predajca: Pantry_Intl

Čokoládová nátierka s kokosom 200 g
41,75 €/1kg
16,70 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,31 €/1kg
14,31 €
Predajca: AllYouNeed

Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleja - Lieskové orechy 13,5%
13,98 €/1l
9,33 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: FIT4MED

Caotina čokoládový krém s pravou švajčiarskou čokoládou 300g
48,30 €/1kg
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krem do smarowania o smaku batonika Snickers 350 g
27,77 €/1kg
11,44 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,72 €
Predajca: Megasam24PL

ORIEŠKOVÝ A KAKAOVÝ KRÉM BEZ PRIDANÉHO CUKRU 330 g - DOBRÝ
0,04 €/1kg
13,62 €
Predajca: superbrandshop

Krem pistacjowy z 45% zawartością pistacji 200 g
74,85 €/1l
14,97 €
Predajca: Katomix

HAVANNA mliečny krém Dulce de Leche 250g
68,95 €/1kg
26,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Lotus Hladké karamelové sušienky s krémom 400 g
9,15 €/1kg
5,67 €
Predajca: LAVONIO

Mars nátierka 350g
27,77 €/1kg
9,72 €
Predajca: Megasam24PL

Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
24,49 €/1kg
8,57 €
Predajca: AllYouNeed

Bionella orechový nugátový krém vegánska nádoba 750g
11 173,33 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

Lindt Creme Noir Horký kakaový krém s plnou čokoládou 220g
74,41 €/1kg
16,37 €
Predajca: AllYouNeed

Sladký pistáciový krém, 1 kg - bez palmového oleja
27,50 €/1l
27,50 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Nocciolata - Nuss-Nougat Creme 650g
17 615,38 €/1kg
11,45 €
Predajca: taleoo

Mandľové maslo - hnedé pražené s morskou soľou 330g
187,00 €/1l
18,70 €
Predajca: taleoo

TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA
20,35 €/1kg
4,07 €
Predajca: Biogo

Brinkers La Vida Vegan Organic Nut Nougat Cream Spread 270g
20,63 €/1kg
5,57 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nugátové mandle 100g
62,80 €/1kg
6,28 €
Predajca: taleoo

Lieskovo-orieškový a kakaový krém - 250g - Bez cukru - Bez palmového oleja - Zdravá alternatíva
20,00 €/1l
6,66 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,00 €
Predajca: FIT4MED

Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli
21,50 €/1kg
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

nutella 4173 nutella PLANT BASED Nougatcreme, 350,0 g
32,40 €/1l
11,34 €
Predajca: somnia24

Krem czekoladowy Bounty z kokosem 350 g
24,43 €/1kg
11,33 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,55 €
Predajca: Megasam24PL

Ferrero Nutella 450g + 50g
36,12 €/1kg
18,06 €
Predajca: AllYouNeed

Nutella vo vrecúšku s pipetou Lieskovo-oriešková nátierka 1000g
13,34 €/1kg
13,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nutella Creme 950g - Ferrero
12,09 €/1l
11,95 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,49 €
Predajca: ItalianGourmetShop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Feel FIT VEGANELA 45% pistácie - prírodný a vegánsky pistáciový krém bez pridaného cukru a palmového oleja - 200 g
32,99 €
Predajca: SuperMerchant
164,95 €/1kg

Nutella mini nádobka orechovo-nugátová krémová nátierka 25g 64 balení



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
92,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3 681,60 €/1kg

BEZLEPKOVÁKRÉMOVÝ ORIEŠOK A KAKAKO 650 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
22,62 €
Predajca: Biogo
0,03 €/1kg

ORIEŠKOVÝ A KAKAOVÝ KRÉM BEZ PRIDANÉHO CUKRU 330 g - DOBRÝ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
13,62 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

ORIEŠKOVÝ KRÉM, BIELY, BEZLEPKOVÝ,250 g - RIGONI DI ASIAGO (NOCCIOLATA)
11,19 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

Alce Nero 8009004816046, Orechová nátierka, Pistácie, 180 g, 541 kcal, 2272 kJ, 31 g
11,35 €
Predajca: superbrandshop
0,06 €/1kg

Krem z lieskových orechov a kakaa250 g
11,55 €
Predajca: superbrandshop
46,20 €/1kg

Ferrero nugátový krém nutella, v škatuli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
38,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,50 €/1kg

PISTÁCIOVÝ KRÉM 200 g - DOBRÝ NOOT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,59 €
Predajca: medpak_shop
57,95 €/1kg

Krem z pistácií bez pridaného cukru 200 g - Good Noot



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,79 €
Predajca: medpak_shop
0,05 €/1kg

Nutella lieskovo-orieškový nugátový krém orechovo-čokoládový 450g 5-pack
32,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
14,57 €/1l

Čokoládová nátierka s kokosom 200 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,70 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
41,75 €/1kg

TAHINI (SEZAMOVÁ PASTA) 185 g - PRIMAVIKA



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
4,07 €
Predajca: Biogo
20,35 €/1kg

ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Crispy Hazelnut (lieskový orech-biela čokoláda) / Ochutené orieškové maslá / Lahodné orieškové maslo s čokoládou bez pridaného cukru, soli a palmového oleja
21,67 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
43,34 €/1l

ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g White Choco Peanut (biela čokoláda-arašid-himalájska soľ) / Ochutené orieškové maslá / Lahodné orieškové maslo s čokoládou bez pridaného cukru, soli a palmového oleja
28,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
57,98 €/1l

ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Choco Hazelnut (čokoláda-lieskový orech) / Ochutené orieškové maslá / Lahodné orieškové maslo s čokoládou bez pridaného cukru, soli a palmového oleja
29,60 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
59,20 €/1l

Krem do smarowania orzechowo-kakaowy Nutella 350 g
25,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
46,41 €/1kg

Caotina čokoládový krém s pravou švajčiarskou čokoládou 300g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
48,30 €/1kg

Krem czekoladowy Twix 200 g
16,70 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
55,67 €/1kg

Nutella vo vrecúšku s pipetou Lieskovo-oriešková nátierka 1000g
13,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,34 €/1kg