5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 5 kusov za túto cenu
Annick Goutal Eau D´Hadrien toaletná voda unisex 100 ml
118,17 €
1 181,70 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Etienne Aigner No 1 EDT 100 ml M636,30 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Diptyque Philosykos toaletná voda 100 ml (unisex)1 593,00 €/1l
159,30 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner No. 1 Oud parfémovaná voda unisex 100 ml393,90 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml220,00 €/1l
22,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Unisex parfém Goutal Eau D'Hadrien EDT 50 ml
2 093,00 €/1l
104,65 €
Predajca: somnia24

Annick Goutal Rose Pompon toaletná voda pre ženy 50 ml
1 284,00 €/1l
64,20 €
Predajca: Glamperfeu

Goutal Paris Rose Pompon toaletná voda v spreji 50ml
1 395,00 €/1l
69,75 €
Predajca: Denpoli-Venda

Annick Goutal Eau De Monsieur toaletná voda pre mužov 100 ml
751,00 €/1l
91,45 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Dámsky parfum Goutal ROSE POMPON EDT 100 ml
761,00 €/1l
76,10 €
Predajca: Glamperfeu

Naseem Lamsa toaletná voda pre ženy 30 ml
216,67 €/1l
6,50 €
Predajca: NutraBestBG

Diptyque Diptyque Oyedo toaletná voda 50 ml (unisex)
2 118,20 €/1l
105,91 €
Predajca: PerfumTraders

Sisley L'Eau Rêvée D'Eliya unisex toaletná voda 50 ml
1 431,80 €/1l
71,59 €
Predajca: BRASTYGroup

Diptyque Eau Moheli toaletná voda unisex 100 ml
1 540,70 €/1l
154,07 €
Predajca: BRASTYGroup

Naseem Laeqa toaletná voda unisex 80 ml
155,75 €/1l
12,46 €
Predajca: NutraBestBG

Annayake Shoku Her toaletná voda v spreji 100 ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Diptyque Oyedo unisex toaletná voda 100 ml
1 701,80 €/1l
170,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Rasasi Saher toaletná voda pre ženy 100 ml
240,40 €/1l
24,04 €
Predajca: Glamperfeu

Escada Sentiment toaletná voda pre ženy 75 ml
486,40 €/1l
37,51 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,48 €
Predajca: BRASTYGroup

Cartier L'Envol toaletná voda v spreji 80 ml
2 062,50 €/1l
165,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Rochas Tocadilly toaletná voda 50 ml
1 780,00 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Občas môže jedna kniha zmeniť všetko. Táto vôňa je viac než len spomienka - je to celá krajina zaliata žiarou toskánskeho slnka. Kompozícia poteší koktailom šťavnatých citrusov, v ktorom sa spája výnimočná sviežosť s diskrétnou eleganciou a súčasným charakterom.
Vôňové tóny:
Hlavové tóny: Sicilský citrón, citrón, grapefruit, bergamot
Srdcové tóny: Sicilský citrón, citrón, grapefruit, bergamot
Srdcové tóny: Sicilský citrón, citrón, grapefruit, bergamot: zelená mandarínka, bobule borievky
Základná nóta: cyprus, ylang-ylang, pižmo
.
Univerzálny parfém inšpirovaný toskánskym vidiekom. Je vyjadrením lásky Annick Goutal k Taliansku.
Jemná a zároveň svieža vôňa. Nadčasová a univerzálna, pre mužov aj ženy, pre všetky vekové kategórie a všetky ročné obdobia.
Goutal Paris Eau DHadrien toaletná voda v spreji 100 ml
Toaletná voda Eau D´Hadrien od značky Annick Goutal bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Popis produktu: Pre dlhotrvajúci účinok aplikujte parfum na pokožku zo vzdialenosti približne 15-20 cm. Po niekoľkých minútach sa vôňa prispôsobí vašej pokožke. Návod na použitie: Aplikujte parfum na pokožku zo vzdialenosti približne 15-20 cm, aby ste dosiahli dlhotrvajúci účinok. Po niekoľkých minútach sa vôňa prispôsobí vašej pokožke. Upozornenia: Používajte iba na vonkajšej strane tela. Vyhnite sa kontaktu s očami. Skladujte mimo dosahu otvoreného ohňa a priamych zdrojov tepla. * Unisex vôňa * Zaisťuje príjemný pocit * Ponúka vám dodatočný komfort
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT. AQUA (VODA/VODA), PARFUM (VÔŇA), LIMONÉN, LINALOOL, HYDROXYCYTRONELLAL, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL BENZOÁT, BENZYL SALICYLÁT, FARNESOL, IZOEUGENOL
- Výrobca
- Annick Goutal
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 7113671097310711367109731
- Číslo od výrobcu
- 600110973
- Hmotnosť
- 0.15 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT. AQUA (VODA/VODA), PARFUM (VÔŇA), LIMONÉN, LINALOOL, HYDROXYCYTRONELLAL, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZYL BENZOÁT, BENZYL SALICYLÁT, FARNESOL, IZOEUGENOL
- Výrobca
- Annick Goutal
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 7113671097310711367109731
- Číslo od výrobcu
- 600110973
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Dámsky parfum Goutal EAU D'HADRIEN EDP 100 ml
1 590,50 €/1l
159,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dámsky parfum Goutal Rose Pompon EDP 100 ml
3 073,80 €/1l
153,69 €
Predajca: somnia24

Annick Goutal Eau D´Hadrien parfémovaná voda pre mužov 100 ml
1 893,50 €/1l
189,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Unisex parfém Goutal Eau D'Hadrien EDT 50 ml
2 093,00 €/1l
104,65 €
Predajca: somnia24

Annick Goutal Eau D´Hadrien toaletná voda pre ženy 100 ml
1 589,50 €/1l
158,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Annick Goutal Rose Pompon toaletná voda pre ženy 50 ml
1 284,00 €/1l
64,20 €
Predajca: Glamperfeu

Annick Goutal Eau De Monsieur toaletná voda pre mužov 100 ml
751,00 €/1l
91,45 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,10 €
Predajca: BRASTYGroup

Goutal Paris Petit Cherie parfumovaná voda 50ml
2 113,60 €/1l
105,68 €
Predajca: somnia24

Dámsky parfum Goutal ROSE POMPON EDT 100 ml
761,00 €/1l
76,10 €
Predajca: Glamperfeu

Annick Goutal Folie D'un Soir parfumovaná voda pre ženy 50 ml
1 085,80 €/1l
54,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Rabanne Pour Homme, Muži, 100 ml, Levanduľa, Estragón, tymián, klinček, Geranium, Pižmo, Konárnik slivkový, Tabak, Sprej
321,60 €/1l
32,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Gucci Rush Woda toaletowa, 75ml
683,60 €/1l
51,27 €
Predajca: Glamperfeu

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 100 ml, Bergamot, Citrón, Cédrové drevo, Zázvor, Benzoin, Pižmo, Vetiver, Sprej
1 088,60 €/1l
108,86 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily EDC Intense 50 ml W
1 852,00 €/1l
105,90 €
-13,30 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
92,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Oud, Unisex, Letné, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Oranžová, Bergamot, Orange
1 799,90 €/1l
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Diptyque Tam Dao parfémovaná voda unisex 75 ml
2 518,80 €/1l
188,91 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Lalique Perles de Lalique parfémovaná voda pro ženy 100 ml
302,70 €/1l
30,27 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 50 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
3 637,00 €/1l
181,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Atkinsons Gold Fair In Mayfair EDP 100 ml UNISEX
1 456,60 €/1l
145,66 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml
700,25 €/1l
140,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Svieža a ľahká vôňa na leto
Presne taká, ako som si ju pamätala (a za veľmi zaujímavú cenu) Toaletná voda s príjemnou sviežosťou, vôňou citrusov a večerného vánku.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l