5,0



Na základe 1 hodnotenia
Casa Rinaldi, džem z horkých pomarančov, 330 g – taliansky pomarančový džem s odrodou Tarocco – ovocnatá nátierka s 66 % ovocia
5,31 €
0,02 € / 1l
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Marmelády a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Darbo ovocná nátierka sladký pomaranč86,35 €/1l
17,27 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Mövenpick ovocná nátierka z čiernych ríbezlí 250g23,20 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Schwartau Specialities Marmeláda z horkých pomarančov vegánska 350g13,71 €/1kg
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Aprikosenkonfitüre z marhuľového ovocia 250g - Rigoni Di Asiago91,96 €/1l
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Den gamle Fabrik Pomarančová ovocná nátierka 380 g
45,71 €/1kg
17,37 €
Predajca: AllYouNeed

Bonne Maman marhuľový džem z čerstvého ovocia 370g
22,65 €/1kg
8,38 €
Predajca: AllYouNeed

Fruchtgarten - Pflaumenmus 225g | ZWERGENWIESE
15,33 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

Prospona Čerešňová ovocná nátierka 380 g
16,32 €/1kg
7,47 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,20 €
Predajca: Katomix

Džem – jahody a rebarbora, 200 g | BEERENBAUERN
20,40 €/1kg
4,08 €
Predajca: taleoo

Jahodový džem Łowicz s kúskami ovocia, 450 g
7 688,89 €/1kg
5,44 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,46 €
Predajca: Megasam24PL

Marmeláda z horkých pomarančov Agrisicilia zo Sicílie BIO
38,79 €/1kg
9,31 €
Predajca: taleoo

Fruchtgarten - Erdbeer-Rhabarber 225g | ZWERGENWIESE
15,00 €/1kg
3,45 €
Predajca: taleoo

SICÍLINSKA CITRÓNOVÁ MARMELÁDA 360 g - AGRISICILIA
0,02 €/1kg
6,85 €
Predajca: Biogo

Ovocná nátierka - čučoriedková 200g
23,15 €/1kg
4,63 €
Predajca: taleoo

Dawtona bezkôstkové maracuja dužina 860 g
10,28 €/1kg
10,21 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,77 €
Predajca: Katomix

Marhuľový džem Łowicz, 240 g
7,40 €/1kg
4,37 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: Katomix

Rigoni di Asiago ovocná nátierka ostružina250g
37,00 €/1kg
9,25 €
Predajca: taleoo

Grashoff slivkový džem neporovnateľne lahodnej chuti 250g
19,28 €/1kg
4,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonne Maman Sinaasappel Džem 370 g – Ovocná pomarančová nátierka, prírodná a tradičná
18,97 €/1kg
7,02 €
Predajca: Pantry_Intl

Jahodový džem Łowicz, 240 g
7,40 €/1kg
4,35 €
-26%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Konfitúra Casa Rinaldi z horkých pomarančov – Taličtka ovocná delikatesa
Konfitúra Casa Rinaldi z horkých pomarančov vás presvedčí svojou autentickou talianskou chuťou. Na výrobu tejto špeciálnej konfitúry sa používajú aromatické horké pomaranče so šupkou a talianske pomaranče Tarocco. Výsledkom je príjemne vyvážená konfitúra s ovocnou sladkosťou a charakteristickou, mierne horkastou pomarančovou chuťou.
S obsahom ovocia 66 g na 100 g hotového produktu je táto konfitúra vynikajúca ako nátierka na chlieb, k croissantom, brioche alebo toastu. Rovnako skvele dopĺňa dezerty, koláče, pečivo, jogurt alebo syrové taniere a je ideálna ako náplň do jemného pečiva.
Výhody produktu
- Originálna kvalita Casa Rinaldi z Talianska
- Vyrobené z horkých pomarančov a talianskych pomarančov Tarocco
- S kúskami ovocia a pomarančovou šupkou
- Jemne horkastá, vyvážená aróma
- 66 g ovocia na 100 g hotového produktu
- Ideálne na raňajky, pečenie a dezerty
Zloženie
Šťava z horkých pomarančov (16 %), šťava z talianskych pomarančov Tarocco (16 %), cukor, horké pomaranče so šupkou.
Vyrobené zo 66 g ovocia na 100 g hotového produktu.
Celkový obsah cukru: 52 g na 100 g.
Výživové hodnoty na 100 g
| Energetická hodnota | 901 kJ / 215 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 52,3 g |
| z toho cukry | 52,3 g |
| Bielkoviny | 0,7 g |
| Soľ | 0,017 g |
Skladovanie
Po otvorení skladujte v chladničke a spotrebujte do niekoľkých dní.
Casa Rinaldi džem z horkých pomarančov - prípravok na báze horkých pomarančov - Výrobca: alis s.r.l. Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Taliansko 1 balenie
- Objem
- 330 l
- Zloženie
- Kyslé pomaranče 66%, cukor
- Výživové údaje
- Energia kj 901 kj Energia kcal 215 kcal Tuk 0GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 52GRM Sacharidy, z toho cukor 52GRM Bielkoviny 0,7GRM Soľ 0GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 330 g
- Potravinársky podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Obchodný názov
- Príprava na báze horkých pomarančov
- Výrobca
- Alis
- Číslo od výrobcu
- 80470
- EAN kód
- 8006165395199
- Objem
- 330 l
- Zloženie
- Kyslé pomaranče 66%, cukor
- Výživové údaje
- Energia kj 901 kj Energia kcal 215 kcal Tuk 0GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 52GRM Sacharidy, z toho cukor 52GRM Bielkoviny 0,7GRM Soľ 0GRM
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 330 g
- Potravinársky podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Obchodný názov
- Príprava na báze horkých pomarančov
- Výrobca
- Alis
- Číslo od výrobcu
- 80470
- EAN kód
- 8006165395199
Hodí sa k tomu

Pomarančová marmeláda, 340 g
16,32 €/1l
5,55 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Marmeláda z horkých pomarančov Agrisicilia zo Sicílie BIO
38,79 €/1kg
9,31 €
Predajca: taleoo

Casa Rinaldi Panfoglie, klasická verzia s olivovým olejom, 100g
51,90 €/1kg
7,72 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,19 €
Predajca: Spielgeist

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g
10,79 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Chivers Orange Jelly
13,85 €/1kg
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná nátierka St. Dalfour pomarančový džem 280g
13,70 €/1kg
3,89 €
Predajca: artbook-service

d’arbo 1272970006 d’arbo Naturrein Extra Himbeer Fruchtaufstrich, 3,0 kg
14,99 €/1kg
44,98 €
Predajca: somnia24

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
13,85 €/1kg
4,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jahodový džem pani Bridgesovej extra rafinovaný so šampanským 340g
20,06 €/1l
6,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako vždy, jednoducho vynikajúce!
Casa Rinaldi je najlepšia. Ak niekde vidím tieto výrobky, kupujem ich. Je ťažké ich zohnať.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















dielo Konfitre v mini nádobke, kartónová škatuľka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
50,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,89 €/1kg

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(76)Počet hodnotení: 76
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,79 €/1kg

d’arbo 1120976004 d’arbo Naturrein Himbeer Konfitüre, 60 St.



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,48 €/1kg

Darbo ovocná nátierka z čiernych čerešní s prírodnou ovocnou príchuťou 2000g
27,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,69 €/1kg

Dužina z mučenky so semienkami 825g MARIMAX
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
7,62 €/1l

Den gamle Fabrik Čierna ríbezľa ovocná nátierka 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
17,37 €
Predajca: AllYouNeed
45,71 €/1kg

Den Gamle Fabrik Čučoriedkový ovocný džem 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,88 €
Predajca: AllYouNeed
26,00 €/1kg

St. Dalfour Ovocná nátierka Ginger Orange Spread Jam 280g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,39 €/1kg

Menz a Gasser džem extra porciovaný slivkový džem 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Menz a Gasser višňový džem extra porciovaný 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Ovocná nátierka St. Dalfour marhuľová nátierka 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,36 €/1kg

Bonne Maman marhuľový džem z čerstvého ovocia 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,38 €
Predajca: AllYouNeed
22,65 €/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,32 €/1kg

VIŠŇOVÁ MYŠKA (70 % OVOCIE) BEZLEPKOVÁ225 g - ZWERGENWIESE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,41 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

Bonne Maman ríbezľové želé z čerstvých plodov 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Bonne Maman Tradičná čerešňová nátierka 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Mövenpick Forest Blueberry Gurmánska raňajková ovocná nátierka 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Marmeláda z červenej cibule Stokes s balzamikovým octom a sirupom z červenej repy 265g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,11 €/1kg

Broskyňový džem pani Bridgesovej rafinovaný s Prosecco Preserve 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,05 €/1kg

Raňajková nátierka Mövenpick Raspberry Passion Fruit Gourmet 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,28 €/1kg