5,0



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Hamker paradajkový kečup na hranolky, steaky a grilované mäso 875 ml balenie 12 ks12,47 €/1l
153,07 €
-22,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
130,92 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml3,53 €/1l
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hela korenie kečup kari mierne pálivé originálne korenie 800ml 6-pack5,38 €/1l
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml10,20 €/1l
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zeisner Curry Ketchup 800ml fľaša
16,47 €/1l
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
6,87 €/1l
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remia paradajkový kečup (500 ml)
11,40 €/1l
14,74 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
13,49 €/1l
10,79 €
Predajca: somnia24

Paradajkový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované mäso 875ml
4,93 €/1l
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
10,79 €/1l
4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.
4,32 €/1kg
22,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s korením šašlik originál s pikantnou príchuťou 10000ml
5,25 €/1l
52,48 €
Predajca: Store-Germany

Hela Tomato Ketchup ovocný originál z vyzretých paradajok 300ml
11,77 €/1l
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Paradajkový kečup Kühne
4,28 €/1kg
42,78 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz kečup s kari korením v dávkovacom vrecku 3 x 2500 ml 7500 ml
14,39 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Mild Barbecue Ketchup Fan 1 kg
4,56 €/1kg
5,14 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,56 €
Predajca: Katomix

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 800ml
5,39 €/1l
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BioKids Kečup paradajkový, 6 balení (6x 500 ml)
12,57 €/1l
37,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Curtice Brothers Original Ketchup prírodná príchuť fľaša 420ml
7,92 €/1kg
4,00 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Kečup paradajkový ovocný s paradajkovým pretlakom100x15ml
12,05 €/1l
18,07 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Homann Curry spice kečup - Curry spice kečup - Výrobca: Homann Heinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen 1 balenie
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Zloženie
- Voda, 22% paradajkový pretlak, cukor, glukózovo-fruktózový sirup, liehový ocot***, modifikovaný škrob, kuchynská soľ, 1,4% korenie, karamelizovaný cukrový sirup, zahusťovadlo guarová guma. ***Rakúsko: vínny ocot
- Výživové údaje
- Energia kj 695 kj Energia kcal 164 kcal Tuk 0,5GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 39GRM Sacharidy, z toho cukor 33GRM Bielkoviny 0,6GRM Soľ 2,3GRM
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Obchodný názov
- Kečup s kari korením
- Výrobca
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo od výrobcu
- 700000849
- EAN kód
- 4030800046416
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.875 l
- Zloženie
- Voda, 22% paradajkový pretlak, cukor, glukózovo-fruktózový sirup, liehový ocot***, modifikovaný škrob, kuchynská soľ, 1,4% korenie, karamelizovaný cukrový sirup, zahusťovadlo guarová guma. ***Rakúsko: vínny ocot
- Výživové údaje
- Energia kj 695 kj Energia kcal 164 kcal Tuk 0,5GRM Tuk, z toho nasýtené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 39GRM Sacharidy, z toho cukor 33GRM Bielkoviny 0,6GRM Soľ 2,3GRM
- Alergény
- Žiadne
- Potravinársky podnik
- HomannHeinrich-Hamker-Straße 20, 49152 Bad Essen
- Obchodný názov
- Kečup s kari korením
- Výrobca
- Homann Feinkost GmbH
- Číslo od výrobcu
- 700000849
- EAN kód
- 4030800046416
Hodí sa k tomu

8 párov bielych tenisových ponožiek pre ženy a mužov, športových ponožiek, pracovných ponožiek, bavlnených ponožiek a ponožiek do mokasín, biela farba, veľkosť 39–42
21,72 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,01 €
Predajca: LAVONIO

Homann Rajčinový kečup 875ml
6,81 €/1l
5,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Remia paradajkový kečup (500 ml)
11,40 €/1l
14,74 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,70 €
Predajca: Pantry_Intl

Homann Delikatess Remoulade 80%
9,11 €/1l
7,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs Filtračná káva Krönung jemná | mletá | 500g
34,90 €/1kg
17,45 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
389,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Hela korenie kečup kari mierne pálivé originálne korenie 800ml 6-pack
5,38 €/1l
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela paradajkový kečup s prirodzene ovocnou, lahodnou chuťou 800ml
6,87 €/1l
5,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Zeisner Curry Ketchup 800ml fľaša
16,47 €/1l
13,18 €
Predajca: Pantry_Intl

Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml
3,53 €/1l
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
13,49 €/1l
10,79 €
Predajca: somnia24

Paradajkový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované mäso 875ml
4,93 €/1l
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hamker paradajkový kečup na hranolky, steaky a grilované mäso 875ml balenie 3
14,78 €/1l
12,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
8,71 €/1l
14,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela korenie kečup kari mierne štipľavý a pikantný 300ml
8,10 €/1l
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann pálivá papriková omáčka
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Tomato Ketchup ovocný originál z vyzretých paradajok 300ml
11,77 €/1l
3,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Snack Sauce Holland Classic
6,82 €/1l
5,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann Papriková omáčka na balkánsky spôsob s paradajkami a paprikou 400ml
6,10 €/1l
2,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce ovocná a pikantná s jemnou pálivosťou 500ml
9,40 €/1l
4,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hamker paradajkový kečup na hranolky, steaky a grilované mäso 875ml balenie 6 ks
29,57 €/1l
25,87 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kečup Hellmanns s ovocnou a paradajkovou príchuťou 430 ml
22,12 €/1l
9,51 €
Predajca: somnia24

Heinz Kečup paradajkový paradajkovo ovocný klasická fľaša 500 ml
9,44 €/1l
4,72 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream Terra, Čierna, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
81,99 €
Predajca: esiteo

Homann medovo-horčicový dresing o.K
6,00 €/1l
5,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz kečup s kari korením v dávkovacom vrecku 3 x 2500 ml 7500 ml
14,39 €/1l
107,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Kraft paradajkový kečup bez zvýrazňovača chuti stláčacia fľaša 417 ml
10,79 €/1l
4,50 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks
5,38 €/1l
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml
10,20 €/1l
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Homann šalátová majonéza 500ml
5,86 €/1l
2,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 4. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Žiadna chyba, len nemecké kari na párty, ako sa patrí.
Žiadna chyba, chutí presne tak, ako na pivnom festivale v Norimbergu.
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hamker paradajkový kečup na hranolky, steaky a grilované mäso 875 ml balenie 12 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
153,07 €
-22,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
130,92 €
Predajca: AllYouNeed
12,47 €/1l

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná koreninová omáčka na currywurst 10000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,06 €/1l

Kraft Tomato Ketchup originál bez zvýrazňovača chuti 10000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
54,94 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,39 €/1l

Hela Kečup s kari korením Delicate s originálnym korením 10000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
35,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
3,53 €/1l

Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 6 ks



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,38 €/1l

Hela korenie kečup kari mierne pálivé originálne korenie 800ml 6-pack



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
25,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,38 €/1l

Hela paradajkový kečup s prírodnou ovocnou príchuťou 800 ml 6-pack



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
27,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,25 €/1l

HELA 5998270000 HELA Gewürz Ketchup CURRY LEICHT SCHARF 800,0 ml, 1 St.



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
12,49 €/1l

Hela kečup s kari korením extra pálivá príchuť 800 ml balenie 12 ks



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
44,64 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,65 €/1l

Lúpané paradajky400 g Manfuso
20,99 €
-61%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
19,97 €/1kg

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
47,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,72 €/1l

Homann kečup s kari korením



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
6,78 €/1l

Hela kečup s kari korením jemný sladko pikantný tón 800 ml 6 balení



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(14)Počet hodnotení: 14
22,32 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,65 €/1l

Prémiový kečup č. VII Fanex 1100 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
21,57 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
19,61 €/1kg

Hellmann's jemný kečup z dozretých paradajok, 485 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
40,37 €/1kg

Tabasco Scorpio Sauce 60ml - Mc Ilhenny C.O..



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,99 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS
87,96 €/1kg

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 800ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
4,31 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,39 €/1l

Hela Currywurst Sauce mierne pikantná ochucovacia omáčka na currywurst 300ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
3,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,20 €/1l

HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(25)Počet hodnotení: 25
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l

Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s nižším obsahom cukru 300ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
2,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1l