5,0



Na základe 1 hodnotenia
Glossy Curls & Coils Curling Jelly od tety Jackie 426g
13,29 €
13,29 € / 1kg
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
8h 17m 49s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní
Naše najlepšieponuky
Súpravy starostlivosti o vlasy a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml56,39 €/1l
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Alfaparf Yellow Liss Keratínová vyhladzujúca kúra (BOX)40,00 €/1kg
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz42,47 €/1l
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Dabur Vatika maska na vlasy vaječný proteín 500gr.21,98 €/1kg
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Curl La La Defining Curl Custard od tety Jackie 426 g
27,21 €/1kg
11,59 €
Predajca: medpak_shop

Aunt Jackie's Okamžitá terapia proti zamotávaniu Knot On My Watch 355 ml
11,79 €/1kg
11,79 €
Predajca: medpak_shop

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci gél na okraje 57g
175,26 €/1kg
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Hroznový lesk Boss Sheen Mist od tety Jackie 4oz.
92,80 €/1l
10,95 €
Predajca: Friseurtotal

ECO Styler Stylingový gél Olivový olej 16oz
29,30 €/1l
13,86 €
Predajca: somnia24

Butter Fusions Not Your Average Curl Masque od tety Jackie 8oz.
24,97 €/1l
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Teta Jackie's Girls Curling & Twisting Curls 426g
27,24 €/1kg
27,24 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Ako ja CLASSIC Curling Jelly 16oz - 454g
0,05 €/1kg
21,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

As I Am Twist Defining Cream 454g
25,99 €/1kg
25,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Shea Butter Smoothing Leave-In Conditioning Lotion 284g
38,54 €/1kg
12,95 €
Predajca: Friseurtotal

Kokosový krémový maslový krém tety Jackie 7,5oz
35,04 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Mielle Mongongo Oil Pomade-To-Oil Treatment 113g
167,96 €/1kg
18,98 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Cantu Men Leave-In Conditioner 13oz.
24,81 €/1kg
16,93 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,18 €
Predajca: ADI_Global_Store

Dabur Vatika Maska na vlasy Argán 500gr.
23,98 €/1l
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

S-Curl Texturizer Cream 16oz. Maximum
25,00 €/1l
11,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: Bugelo

Cantu Care for Kids Styling Custard 227g
47,13 €/1l
8,39 €
Predajca: medpak_shop
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ľadové kučery Aunt Jackie's Grapeseed Ice Curling Jelly 15oz.
- Model
- Grapeseed Ice Curls Curling Jelly
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- AUNT JACKIE'S
- EAN kód
- 003428565815103428565815134285658151
- Číslo od výrobcu
- 40843
- Model
- Grapeseed Ice Curls Curling Jelly
- Hmotnosť
- 1000 g
- Objem
- 0.4 l
- Zloženie
- Webová stránka gt wolrd
- Výrobca
- AUNT JACKIE'S
- EAN kód
- 003428565815103428565815134285658151
- Číslo od výrobcu
- 40843
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Curl La La Defining Curl Custard od tety Jackie 426 g
27,21 €/1kg
11,59 €
Predajca: medpak_shop

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

Carolina Herrera Very Good Girl Glam parfémovaná voda pre ženy 30 ml
4 170,67 €/1l
125,12 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

ECO Styler Stylingový gél Olivový olej 16oz
29,30 €/1l
13,86 €
Predajca: somnia24

24-dielna sada - Vianočný adventný kalendár s náramkami a šperkami, Súprava náramkov DIY, Adventné kalendáre - ADVENTBRACE
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Aunt Jackie's Gél na vlasy s ln?ným semienkom Don't Shrink 15 oz
48,76 €/1kg
48,76 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

alpina sada riadu pre 8 osôb 40-dielny kameninový riad - tanierová súprava s taniermi, miskami a hrnčekmi na kávu - kempingový riad - vhodný do mikrovlnnej rúry a umývačky riadu - biely
66,89 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Boulevard de Beauté kozmetický adventný kalendár, Krása v meste 24 make-upových prekvapení
67,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aunt Jackie's Okamžitá terapia proti zamotávaniu Knot On My Watch 355 ml
11,79 €/1kg
11,79 €
Predajca: medpak_shop

Coconut Creme Coco Repair od tety Jackie 15oz
9,95 €/1kg
9,95 €
Predajca: Friseurtotal

Mielle Rozmarínová mäta posilňujúci šampón 355ml
31,80 €/1l
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Mielle Rozmarínová mäta Posilňujúci kondicionér 355ml
36,59 €/1l
12,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Kakaové maslo na tvár a telo Queen Helene 443ml
14,29 €/1kg
14,29 €
Predajca: medpak_shop

Shea Moisture Bambucké maslo Coconut &iscus Curl and Hibiscus Curl and Shine šampón 384ml
95,05 €/1l
36,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

African Pride Bambucké maslo a ľanový olej na natáčanie 340g
6,95 €/1kg
6,95 €
Predajca: Friseurtotal

Hollywoodsky krém s kakaovým maslom 10,5oz.
24,97 €/1l
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Coconut Creme Coco Wash od tety Jackie 12oz
21,99 €/1kg
8,95 €
Predajca: Friseurtotal

As I Am Leave-in Conditioner, Ženy, Kučeravé vlasy, Rozčesávanie, Hydratačný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 237 ml, Fľaša, Kokos, Zelený čaj, Saw palmetto
46,79 €/1l
11,09 €
Predajca: medpak_shop

Dudu-Osun Čiéne Afrikánske Mýdlo 150g - Prírodné Mýdlo s overenými hydratačnými a čistiacimi účinkami, Tradičná Receptúra z Afriky
13,93 €/1kg
2,09 €
Predajca: medpak_shop

Sprchový gél Fair&White Granátové jablko a melón
10,99 €/1l
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

BIG NATURE Sladký mandľový olej lisovaný za studena 250 ml
20,04 €/1l
5,27 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,01 €
Predajca: Katomix

American Dream, telové mlieko s kakaovým maslom, 200 ml
119,90 €/1l
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Skala Hair Treatment 2 v 1 Divino Potinho Kids 1000 ml
14,45 €/1l
14,45 €
Predajca: Parfumtoi

SoftSheen-Carson Dark and Lovely Trojitý vyživujúci hodvábny relaxátor s bambuckým maslom, jojobovým a avokádovým olejom - bežná sila - 1 ks
11,99 €/1kg
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

S Curl Texturizer Wave and Curl Crème, Extra Strength 425g
35,27 €/1kg
14,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Predĺženie vlasov Haarteil Haargummi Hochsteckfrisuren unordentlicher Ponytail Dutt Gewellt VOLUMINÖS Haarverlängerung Aschblond
16,78 €
Predajca: odsellingaaa

Sunny Isle Jamajský čierny ricínový olej 8oz. Regular
15,99 €/1kg
15,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Hroznový lesk Boss Sheen Mist od tety Jackie 4oz.
92,80 €/1l
10,95 €
Predajca: Friseurtotal
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 22. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,75 €
Predajca: MAGUHAAR
625,00 €/1l

Revlon Uniq One All in One 10v1, 6x150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
50,75 €
Predajca: MAGUHAAR
56,39 €/1l

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NEU + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NEU + Loreal Absolut Repair maska 250ml NEU



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,67 €/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design udržiavací šampón 250ml + kondicionér 250ml + maska 500ml
42,50 €
Predajca: MAGUHAAR
170,00 €/1l

Revlon Uniq One All In One 10 v 1 3x 150ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(28)Počet hodnotení: 28
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
58,33 €/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - šampón 250ml + kondicionér 250ml
33,75 €
Predajca: MAGUHAAR
51,92 €/1kg

Nioxin Rekonštrukčná vlasová kúra 3
29,25 €
Predajca: MAGUHAAR
9 750,00 €/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratínová vyhladzujúca kúra (BOX)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
40,00 €/1kg

Revlon | Súprava starostlivosti o vlasy Uniq One - 150ml Coconut + 150ml Lotus - 10v1 Treatment - Intensive Care
17,25 €
Predajca: MAGUHAAR
115,00 €/1l

Cantu Shea Butter Firm Hold Edge Stay Gel gel na vlasy na vytvorenie dokonalých vrkôčikov 64 g



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,08 €
Predajca: Lemonbite
70,80 €/1l

Shine'n Jam Extra Hold Styling Gel 113,5 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
7,29 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,97 €
Predajca: Lemonbite
63,36 €/1l

Maska na vlasy s kokosom a ibištekom 12oz



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
42,47 €/1l

Šampón a maska z ricínového oleja s biotínom Minerály z Mŕtveho mora Zabráňte vypadávaniu vlasov a urýchlite ich rast
34,90 €
Predajca: TotesMeerProdukte
49,86 €/1l

Oriflame Eleo Ochranný olej na vlasy 50 ml
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
499,80 €/1l

Dabur Vatika maska na vlasy vaječný proteín 500gr.



3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
10,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
21,98 €/1kg

Silicon Mix Avanti Hair Treatment 8oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
34,81 €/1kg

Yari 100% čistý kokosový olej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
19,98 €/1l

Cantu Care for Kids Osviežovač kučier 236ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
38,09 €/1l

Umožňuje Dred Coconut Oil 4oz.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
106,11 €/1kg

Dabur Vatika Maska na vlasy Argán 500gr.
11,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
23,98 €/1l