3,5



Na základe 2 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Kapsule s komplexom kyseliny hyalurónovej a kolagénu – 180 kapsúl na 3 mesiace
61,16 €
339,78 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Ďalšie informácie o reklame
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny78,51 €/1kg
35,33 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Čistá autentická živica Vitadote® Shilajit / Mumijo z Altaja a Himalájí s 85+ stopovými prvkami, kyselinou fulvovou a kyselinou humínovou 30g2 760,00 €/1l
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Vitadote

Ďalšie informácie o reklame
Espara Q10 200 mg koenzýmové kapsuly, 60 kapsúl547,10 €/1kg
54,71 €
Doprava zdarma
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Tablety s biotínom, selénom a zinkom – 365 tabliet na 12 mesiacov
54,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ostrovit doplnky stravy BI9062
52,70 €/1l
14,78 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Vitastrong Kolagén s kyselinou hyalurónovou - 2000 mg - 180 tabliet - koenzým Q10, biotín, vitamín C a D - podporuje pokožku, kĺby, vlasy a kosti
60,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

natural elements Vegánska kyselina hyalurónová – 500 mg hyalurónu v jednej kapsule – 90 kapsúl – 500–700 kDa
958,91 €/1kg
52,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamín D3/K2 – 2000 IU tablety – 240 tabliet na 12 mesiacov
232,63 €/1kg
55,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kolagén a kyselina hyalurónová s BIOTÍNOM pre vlasy, pokožku, nechty a kĺby. 240 tabliet 2000 MG so zinkom, CoQ10 a vitamínom C + E. Vyrobené v TALIANSKU
165,97 €/1kg
23,90 €
Doprava zdarma
Predajca: LAGA_PHARMA

Kolagénový prášok – 500 g prášku na 1 mesiac / pomarančová príchuť
142,96 €/1kg
71,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

natural elements Omega 3 – 180 kapsúl – 2000 mg rybieho oleja v dennej dávke – vo forme triglyceridov s obsahom EPA a DHA – laboratórne testované, dôkladne čistené
224,98 €/1kg
54,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kolagén Pure Glow 100% čistý kolagén v prášku 500 g
58,82 €/1kg
29,41 €
Predajca: AbisZ-Markt

OPC extrakt z hroznových jadierok v kapsulách – 240 kapsúl na 8 mesiacov
392,25 €/1kg
55,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Real Pharm Kolagen+ - 60 tabliet s veľkou dávkou kolagénu, vitamínov C a D
48,00 €/1kg
4,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,80 €
Predajca: RealPharm

Cosphera Hair Vitamin 120 kapsúl
87,80 €/1l
43,90 €
Predajca: aa-shop24

Kapsuly s koenzýmom Q10 – 120 kapsúl_na 4 mesiace
66,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hyaluron Biotin Capsules 30 kapsúl
158,50 €/1kg
15,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Kyselina hyalurónová 200 mg, 60 kapsúl
217,31 €/1kg
11,30 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Koža nie je len tvojím najväčším orgánom, ale je aj naozaj odolná. To, že vyzerá sviežo, vďačí predovšetkým látkam, ktoré si telo samo vytvára – kyseline hyalurónovej a kolagénu. Nielenže ti dodávajú vonkajší lesk, ale sú aj dôležitými stavebnými zložkami tvojho pohybového aparátu. Bohužiaľ, tvoj organizmus s pribúdajúcim vekom produkuje týchto dvoch cenných látok čoraz menej. Dobrá správa: s naším komplexom hyaluronu a kolagénu môžeš svojmu telu poskytnúť dodatočnú podporu. Aj päť ďalších zložiek, medzi ktorými je aj biotín, ktorý je prínosom pre pokožku, a silný antioxidant zinok, má pre teba a tvoje telo veľa čo ponúknuť.
- Zloženie
- Hydrolyzát kolagénu, poťahová látka: hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinného pôvodu)$$ hyaluronát sodný, extrakt z aceroly, extrakt z bambusu, bisglycinát zinku, uhličitan vápenatý, seleničitan sodný, L-selenometionín, D-biotín
- Hmotnosť
- 180 g
- Potravinársky podnik
- natural elements GmbH Immermannstraße 45 40210 Düsseldorf Deutschland
- Obchodný názov
- Doplnok stravy s kyselinou hyalurónovou, kolagénom, vitamínmi a minerálmi
- Výrobca
- Natural Elements
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- 2 kapsule/deň
- Číslo od výrobcu
- 48501402403153
- EAN kód
- 4260558410409
- Zloženie
- Hydrolyzát kolagénu, poťahová látka: hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinného pôvodu)$$ hyaluronát sodný, extrakt z aceroly, extrakt z bambusu, bisglycinát zinku, uhličitan vápenatý, seleničitan sodný, L-selenometionín, D-biotín
- Hmotnosť
- 180 g
- Potravinársky podnik
- natural elements GmbH Immermannstraße 45 40210 Düsseldorf Deutschland
- Obchodný názov
- Doplnok stravy s kyselinou hyalurónovou, kolagénom, vitamínmi a minerálmi
- Výrobca
- Natural Elements
- Počet kusov
- 180
- Odporúčania pre konzumáciu
- 2 kapsule/deň
- Číslo od výrobcu
- 48501402403153
- EAN kód
- 4260558410409
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Vitamín D3/K2 – 2000 IU tablety – 240 tabliet na 12 mesiacov
232,63 €/1kg
55,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tablety s biotínom, selénom a zinkom – 365 tabliet na 12 mesiacov
54,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Kreatín (kreatín) monohydrát - 500g I prášok I budovanie svalov I budovanie hmoty I nárast sily I vysoká biologická dostupnosť
37,02 €/1kg
18,51 €
Predajca: PEAK

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

natural elements Omega 3 – 180 kapsúl – 2000 mg rybieho oleja v dennej dávke – vo forme triglyceridov s obsahom EPA a DHA – laboratórne testované, dôkladne čistené
224,98 €/1kg
54,22 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

OPC extrakt z hroznových jadierok v kapsulách – 240 kapsúl na 8 mesiacov
392,25 €/1kg
55,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitastrong Kolagén s kyselinou hyalurónovou - 2000 mg - 180 tabliet - koenzým Q10, biotín, vitamín C a D - podporuje pokožku, kĺby, vlasy a kosti
60,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Multivitamínové tablety – 365 tabliet na 12 mesiacov
170,11 €/1kg
62,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

VASAGLE vešiak na šaty, so sedadlom, s háčikmi, 3 police, výška 175 cm-41
61,38 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Vitamaze Vitamín C 1000 mg vysoká dávka + zinok vegánske tablety, 180 tabliet
75,67 €/1kg
24,14 €
Predajca: AbisZ-Markt

BELIANI Pohovka hnedá koženková trojmiestna čalúnenie z umelej kože sedačka do obývacej izby
535,49 €
Doprava zdarma
Predajca: BelianiSK

iGLOBAL Detská posteľ Posteľ auto Posteľ pre deti Posteľ Junior Posteľ s lamelovým rámom a penovým matracom 140 x 70 cm Modrá
159,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Alinco

Bosch Serie 4 WTH83V03, Voľne stojaci, Predné plnenie, Kondenzácia, Biela, Otočné, Pravý
810,14 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: BRaUN_Elektro

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

Barbie FXG57, 3 rok / roky, Barbie, Vyžadovaná montáž
112,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

De’Longhi Magnifica S ECAM20.116.B, Espresso kávovar, Kávové zrná, Mletá káva, Vstavaný mlynček, 1450 W, Čierna
381,72 €
Predajca: NeuertsShop

Úsporná polička do kúpeľne, toaletná polička z kovu, ktorá sa upevňuje bez vŕtania a má háčiky
18,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

natural elements Vegánska kyselina hyalurónová – 500 mg hyalurónu v jednej kapsule – 90 kapsúl – 500–700 kDa
958,91 €/1kg
52,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Lavazza Crema e Aroma | celé zrná | 1000g
20,39 €/1kg
20,39 €
Predajca: Caffarro

Samsung Galaxy A12 SM-A127F, 16,5 cm (6.5"), 720 x 1600 px, 4 GB, 64 GB, 48 MP, Čierna
Použité
137,44 €
Predajca: Xara-Products

Unold 38610, 3 vajec, Plast, Nerezová oceľ, Plast, Gombík, 0,8 m, Nerezová oceľ
17,99 €
Predajca: ichzapfe

Vitabay VB1655, Jeden vitamín
98,00 €/1kg
34,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Medverita Glutathion redukovaný 250 mg 120 kapsúl
13,39 €
Predajca: medpak_shop

Bisglycinát horčíka - 120 kapsúl I Horčík I Bisglycinát I Minerály I Svalová funkcia I Minerály
131,00 €/1l
15,72 €
Predajca: PEAK

Kolagénový prášok – 500 g prášku na 1 mesiac / pomarančová príchuť
142,96 €/1kg
71,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Mestská kolobežka AREBOS ružová | LED kolesá, výškovo nastaviteľná a skladacia
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Vitamaze Vitamín B-komplex vo vysokých dávkach, 180 tabliet
304,75 €/1kg
18,59 €
Predajca: AbisZ-Markt
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%50% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
50%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI7195, 7195



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
33,79 €
Predajca: medpak_shop
168,95 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

BESTLAB BestBiotic (podpora črevnej mikroflóry) 30 kapsúl



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,39 €
Predajca: medpak_shop
66,78 €/1l

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Curcuma Complex – 30 kapsúl | Doplnok stravy k dennej strave



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
1 900,00 €/1kg