4,4



Na základe 12 hodnotení
Už len 4 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
REVENTO® AeroTwist 5 v 1 sušič vlasov a kulma Ionizácia Automatické natáčanie 3 teploty Vymeniteľné hroty36,90 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,90 €
Predajca: REVENTO

Ďalšie informácie o reklame
Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Ďalšie informácie o reklame
Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Ďalšie informácie o reklame
BEAUTIFLY CurlSpin kefa na sušenie vlasov57,20 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Predajca: Beautifly

Remington AS8606, Teplovzdušná kefa, Teplé, Kužeľový tvar, Suché/mokré vlasy, Čierna, Ružové zlato, 800 W
56,86 €
Predajca: somnia24

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

BaByliss AS960E, Teplovzdušná kefa, Teplé, Všetky typy vlasy, Ružové zlato, 2,25 m, 1000 W
132,16 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Remington teplovzdušná rotačná kefa AS8811 šedá ochrana klipov na zvýšenie objemu vlasov
74,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Teplovzdun kefa Navaris so 4 nstavcami - stylingov tryska termlna kefa okrhla kefa s vsuvnmi radmi tetn lopatkov kefa - keramick kulma
15,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

BaByliss Big Hair Luxe, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Tlačidlá, Rovný valcový tvar, Všetky typy vlasy, Riedke vlasy, Dlho, Stredná
63,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Camry Premium CR 2021, Súprava pre úpravu vlasov, Para, Čierna, Modrá, Šedá, Výkon, Červená, 1000 W
26,28 €
Predajca: Warehouse

BaByliss Big Hair Dual - Gold Edition, Teplovzdušná kefa, Teplé, Zlato, Čína, 2,5 m, 650 W
58,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Remington mal spotrebie Coconut Smooth Airs, AS5901
37,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

5 v 1 1000W kulma na vlasy, sada kulmy, kefy, okrúhleho kefového nástavca a sušiacej trysky - DYME
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Teplovzdun kefa Remington AS5860 E51 Botanicals
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Kefa na vlasy Remington AS7580
55,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips 3000 series BHA301/00, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Čierna, Krúžok na zavesenie, 1,8 m, 800 W
31,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

ProfiCare PC-HAS 3132, Curlingová kefa, Teplé, Čierna, Ružové zlato, Strieborná, 1000 W, AC, 220-240 V
38,20 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK

Philips 5000 series BHA530/00, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Tlačidlá, Čierna, Hák na zavesenie, 2 m
65,91 €
Predajca: Warehouse

Braun Satin Hair 7 AS720, Teplovzdušná kefa, Teplé, Posuvník, Všetky typy vlasy, Dlho, Stredná, Suché/mokré vlasy
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Ide o individuálny štýl, ktorý je určený len pre vás.
S teplovzdušnou kefou Blow Dry and Style si môžete vlasy vysušiť a upraviť v jednom jednoduchom kroku. Zdvíhanie korienkov, tvarovanie končekov alebo vytváranie hladkej úpravy nebolo nikdy také jednoduché. Teplovzdušná kefa AS7700 upravuje kučery a objem a uhladzuje všetky dĺžky vlasov pomocou 6 rôznych stylingových nadstavcov a dvoch kombinovaných nastavení tepla a fúkania, ako aj nastavenia ochladzovania. Vymeniteľné nástavce a prispôsobiteľné nastavenia tepla a rýchlosti vám pomôžu vytvoriť si osobný štýl.
Vlastnosti výrobku: - Vhodný na úpravu vlasov, ktoré sa dajú upraviť do požadovanej dĺžky:
- 1.teplovzdušná kefa s výkonom 200 W, sušenie a styling v jednom kroku
- 6 stylingových nástavcov na kučery, objem a rovné vlasy
- Ideálna pre všetky dĺžky vlasov, iónová starostlivosť pre lesk bez krepovatenia
- 25 mm okrúhly kefový nástavec s miešacími štetinami
- 38 mm okrúhly kefový nástavec so zaťahovacími štetinami
- 50 mm okrúhly kefový nástavec so zmiešanými štetinami
- Nástavec na styling, nástavec na plochú kefu, posilňovač línie vlasov
- 2 kombinované nastavenia ohrevu a fúkania, nastavenie chladenia
- Odnímateľný, ľahko čistiteľný vzduchový filter, úložná taška
- 3 m kábel s otočným kĺbom
- 1.200-wattová teplovzdušná kefa, sušenie a styling v jednom kroku
- 6 stylingových nadstavcov na kučery, objem a rovné vlasy
- Ideálny pre všetky dĺžky vlasov, iónová starostlivosť pre lesk bez krepovatenia
- 25 mm okrúhly kefový nástavec s miešacími štetinami
- 38 mm okrúhly kefový nástavec so zasúvacími štetinami
- 50 mm okrúhly kefový nástavec so zmiešanými štetinami
- Nástavec na styling, nástavec na plochú kefu, posilňovač línie vlasov
- 2 kombinované nastavenia ohrevu a fúkania, nastavenie chladenia
- Odnímateľný, ľahko čistiteľný vzduchový filter, úložná taška
- 3 m kábel s otočným kĺbom
Multifunkčný stylingový/fén na vlasy Remington AS7700 Blow Dry & Style je všestranný stylingový/fén na vlasy určený pre tých, ktorí chcú styling v salónnej kvalite v pohodlí domova. Kombinuje funkcie sušenia, stylingu a starostlivosti o vlasy, čím zaisťuje pohodlie a dokonalé výsledky. Vďaka moderným technológiám a rôznym nadstavcom je zariadenie vhodné pre akýkoľvek účes, od jemných kučier až po dokonale hladké pramene. Výhody: - Ionická technológia – zanecháva vlasy hladké a lesklé. - Sada stylingových nadstavcov – široké možnosti stylingu. - Nastaviteľná teplota a rýchlosť prúdenia vzduchu – prispôsobí sa všetkým typom vlasov. - Funkcia studeného prúdu – dlhotrvajúca fixácia. - Ergonomický dizajn – pohodlné každodenné používanie. Dokonalá hladkosť vďaka iónovej technológii. Stylingový/fén na vlasy Remington AS7700 je vybavený pokročilou iónovou technológiou, ktorá statickú elektrinu a zanecháva vlasy hladké a zdravo vyzerajúce. Ionizácia tiež pomáha chrániť vlasy pred vysušením, vďaka čomu sú hydratovanejšie a odolnejšie voči poškodeniu. Všestranný styling s vymeniteľnými nadstavcami. Remington AS7700 ponúka sadu nadstavcov, ktoré vám umožnia jednoducho vytvárať rôzne účesy. Veľká termálna kefa je ideálna na vytváranie objemu a voľných vĺn, zatiaľ čo menšia kefa umožňuje presné styling kratších častí. Toto je perfektné riešenie pre tých, ktorí radi experimentujú s rôznymi účesmi. Úplná kontrola nad stylingom. Vďaka nastaviteľnej teplote a rýchlosti prúdenia vzduchu si môžete zariadenie prispôsobiť svojim potrebám. Či už máte jemné alebo husté, náročné vlasy, stylingový fén Remington AS7700 vám poskytne tie správne podmienky na dosiahnutie požadovaného efektu. Funkcia studeného prúdu ešte viac fixuje váš účes a zabezpečí, že vydrží hodiny. Pohodlné používanie a moderný dizajn. Remington AS7700 Blow Dry & Style sa vyznačuje ergonomickým tvarom a ľahkou konštrukciou, vďaka čomu je jeho používanie mimoriadne pohodlné. Otočný kábel zabraňuje zamotávaniu a elegantný dizajn robí zariadenie nielen funkčným, ale aj štýlovým. Stylingový strojček na vlasy Remington AS7700 Blow Dry & Style – styling na novej úrovni. Remington AS7700 Blow Dry & Style je zariadenie, ktoré kombinuje moderné technológie a všestrannosť s jednoduchým používaním. Je to perfektné riešenie pre tých, ktorí si chcú užívať krásne účesy každý deň z pohodlia domova. Technické špecifikácie:
Získajte profesionálne výsledky stylingu s teplovzdušnou kefou Remington. Všestranná okrúhla kefa v troch veľkostiach (25 mm, 38 mm, 50 mm) a stylingová tryska umožňujú vytvárať kučery, vlny a rovné vlasy. Vďaka šiestim rôznym nástavcom na rôzne štýly je táto výkonná teplovzdušná kefa nevyhnutnou súčasťou vášho kozmetického režimu. Vďaka pokročilej technológii môžete vlasy upravovať šetrne a dosiahnuť dlhotrvajúce výsledky. Či už chcete objemné kučery alebo rovné vlasy - s touto teplovzdušnou kefou na kulmovanie sa vašej kreativite medze nekladú. Pred použitím si prečítajte návod na obsluhu. Nepoužívajte na mokré vlasy. Pred uskladnením nechajte spotrebič úplne vychladnúť.
Remington AS7700. Typ: Teplovzdušná kefa. Farba výrobku: čierna, materiál štetín: keramika, typ zavesenia: závesné pútko. Dĺžka šnúry: 3 m. Príkon: 1200 W. Šírka: 321 mm, Hĺbka: 138 mm, Výška: 191 mm
Teplovzdušná kefa Remington je dokonalým riešením na domácu úpravu vlasov bez námahy. Vďaka 6 rôznym nástavcom vrátane 25mm, 38mm a 50mm okrúhlych kief a stylingovej trysky môžete ľahko vytvárať rôzne účesy. Teplovzdušná kefa dodá vašim vlasom objem, lesk a hladkosť a zároveň vytvaruje váš účes. Vďaka štýlovému dizajnu sa pohodlne drží v ruke a ľahko sa používa. Či už ide o kučery, vlny alebo rovné vlasy - s touto teplovzdušnou kefou vytvoríte akýkoľvek účes za krátky čas. Doprajte si profesionálne výsledky doma! Upozorňujeme, že teplovzdušná kefa by sa mala používať len na suché vlasy. Pred úpravou vlasov odporúčame použiť prípravok na ochranu pred teplom, ktorý vaše vlasy ochráni a dlhodobo udrží zdravé. Po použití nechajte kefu vychladnúť a dôkladne ju vyčistite, aby ste zaistili dlhú životnosť výrobku.
S teplovzdušnou kefou Remington v troch rôznych veľkostiach (25, 38 a 50 mm) si môžete upraviť vlasy presne podľa svojich predstáv. Inovatívny dizajn kombinuje okrúhlu kefu so silným prúdom teplého vzduchu na dosiahnutie profesionálnych výsledkov. Kefy vytvárajú objem, jemné kučery alebo rovné vlasy - bez akýchkoľvek ďalších spotrebičov. Ideálne pre všetky typy a dĺžky vlasov. Upozorňujeme, že súčasťou dodávky nie je jeden nástavec, ako je zobrazené na obrázkoch. JEDEN NÁSTAVEC CHÝBA POZRITE SI OBRÁZKY Tovar alebo rozsah dodávky nie je kompletný.
- Priemer
- 50 mm
- Farba
- Čierna
- Model
- Blow Dry & Style
- Hmotnosť
- 1500 g
- Výrobca
- Výkon
- 1200 W
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5038061142266
- Číslo od výrobcu
- GSHB_mediasaturn_5038061142266
- Priemer
- 50 mm
- Farba
- Čierna
- Model
- Blow Dry & Style
- Hmotnosť
- 1500 g
- Výrobca
- Výkon
- 1200 W
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5038061142266
- Číslo od výrobcu
- GSHB_mediasaturn_5038061142266
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Plastové ozdoby na vianočný stromček 45 kusov - ružové - nerozbitné vianočné gule nerozbitné - ozdoby na vianočný stromček
15,99 €
Predajca: Special-trends

Wiltec sprchová batéria so štvorcovou dažďovou sprchou Sprchový systém vrátane ručnej sprchy Kompletná sada na montáž na stenu
51,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Revlon RVDR5222E, Čierna, Ružová, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
37,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

Remington D5706, Jednosmerný prúd, 90 m³/h, Čierna, Ružovo zlatá, Jednofarebné, Krúžok na zavesenie, 2200 W
55,65 €/1kg
46,19 €
Predajca: pawroy

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Nintendo Switch OLED, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Biela, Analógový/digitálny, Tlačidlo domov, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá
401,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
12,76 €
Predajca: NamdarStore

Remington AS 7300, Teplovzdušná kefa, Čierna, Keramický, Pútko na zavesenie, 800 W, 345 mm
42,29 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: getbigger

Braun Satin Hair 3 AS 330, Teplovzdušná kefa, Čierna, Modrá, orgován, 2 m, 400 W, 66 mm, 348 mm
152,29 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

BaByliss Air Style 1000, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Kužeľový tvar, Suché/mokré vlasy, Čierna, Medená, Paládium, Čína
49,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Philips 5000 series BHA530/00, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Tlačidlá, Čierna, Hák na zavesenie, 2 m
65,91 €
Predajca: Warehouse

Philips 3000 series BHA310/00, Súprava pre úpravu vlasov, Teplé, Tlačidlá, Zlato, Biela, Hák na zavesenie, 1,8 m
44,99 €
Predajca: Warehouse

Camry Premium CR 2021, Súprava pre úpravu vlasov, Para, Čierna, Modrá, Šedá, Výkon, Červená, 1000 W
26,28 €
Predajca: Warehouse

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

BaByliss AS960E, Teplovzdušná kefa, Teplé, Všetky typy vlasy, Ružové zlato, 2,25 m, 1000 W
132,16 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela
84,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Fleaugoods

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Detské dievčenské inline korčule 2v1 ADJUSTABLE + ochranné vybavenie + prilba - ROSA veľkosť 30-33
68,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Medisana MCN, Čierna, 48 W, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, 6,5 kg, 400 x 90 x 1180 mm
113,00 €
-4,96 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
108,04 €
Predajca: velmontask

Honeywell HYF260E4, Vertikálny domáci ventilátor, Biela, Podlaha, 48 dB, 186,89 m³/h, 80°
98,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

MEDION kávovar s termoskou a časovačom (kávovar na filtrovanú kávu, 8 šálok, 1,2 l, 900 W, 3 úrovne, funkcia udržiavania teploty, časovač, proti odkvapkávaniu, displej, MD18458) nerezová oceľ
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Teplovzdun kefa Navaris so 4 nstavcami - stylingov tryska termlna kefa okrhla kefa s vsuvnmi radmi tetn lopatkov kefa - keramick kulma
15,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Brandslandia

Dabur Amla Hair Oil 100 ml - Care for healthy hair
69,90 €/1l
6,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Philips 3000 series STH3000/20, Ručný parný čistič, 0,1 L, 0,5 min, Modrá, Reno Blue, 20 g/min
39,79 €
Predajca: Warehouse

Epsomská soľ 3 kg Horká soľ Síran horečnatý Kúpeľová soľ Kúpeľ nôh Peeling Záhrada GiDeli
4,66 €/1kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Johnnie Walker Blue Label, 0,7 L, Škótsko, 40%
284,74 €/1l
213,84 €
-14,52 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
199,32 €
Predajca: AllYouNeed

De’Longhi EN 80.B, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1260 W, Čierna
93,34 €
Doprava zdarma
Predajca: CoffeeFriend

montana: :soul cup, set of 6, teacup, coffee cup, tea glass, glass cup, glass, 250 ml, 052643
22,99 €
Predajca: Ambiente-3000
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%8% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
8%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%8% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
8%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré pre krátke vlasy
Cena výkon pre produkt je. dobrý
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Všetko tak, ako má byť, veľmi dobré
Hodnotenie z 23. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobre
Kedykoľvek znova
Hodnotenie z 27. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 3. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Multistyler 6 v 1 Teplovzdušná kefa – Profesionálny sušič a kulmofén s 6 nadstavcami, 1300 W, automatické natáčanie, ionizácia a objem – Sivý
199,95 €
Predajca: Baskany

Viacúčelový styler 5v1 s príslušenstvom na styling HB-618
59,99 €
Predajca: RESTEQ

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Čierna



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
79,95 €
Predajca: Fleaugoods

B137 Tl Curlbreeze Automatická kulma - dokonalé kučery stlačením tlačidla
114,77 €
Predajca: Hairshop

REVENTO® AeroTwist 5 v 1 sušič vlasov a kulma Ionizácia Automatické natáčanie 3 teploty Vymeniteľné hroty



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
36,90 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,90 €
Predajca: REVENTO

Air Combo Pro Styling
107,99 €
Predajca: SuperMerchant

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Skladacia



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
79,95 €
Predajca: Fleaugoods

Fleau Beauty kulma – PRO edícia – Multistyler – Sušič vlasov – Kulmofén – Stylingová kefa – Fénová kefa – 6 v 1 set – Biela



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(41)Počet hodnotení: 41
84,95 €
Predajca: Fleaugoods

Kulma na vlasy NOVA NHC-2007A špirálová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,27 €
Predajca: Dareknaklik

Dvojúčelová kulma Narovnávač vlasov Trojvalcová vlnová kulma Hrebeň na narovnávanie vlasov Nástroj na úpravu vlasov s možnosťou nastavenia teploty LCD displej
75,99 €
Predajca: PrimePick

Karamelová kulma s tvarom písmena S, s keramickým povrchom a technológiou negatívnych iónov



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(43)Počet hodnotení: 43
12,99 €
Predajca: Mormark

BEAUTIFLY CurlSpin kefa na sušenie vlasov
57,20 €
-38%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,00 €
Predajca: Beautifly

Bellissima Ricci&Curl HD, Kulma, Teplé, Čierna, 1,8 m, 40 W, 2 rok / roky
93,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

SENCOR SHS 0910GD Autorotačný kulmofén, Automatické otáčanie doľava a doprava, Keratin Care+, 38 mm keramická kefa, 50 mm XL keramická kefa, 2 Nastavenia rýchlosti a teploty



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
32,99 €
Predajca: Planeo

Sada teplovzdušných kefiek 5 v 1 Air Styler: iónový fén na vlasy, fén na vlasy, okrúhla kefa na vlasy, narovnávacia kefa, tepelná kefa - D2YME 1+1 zad



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(72)Počet hodnotení: 72
25,99 €
Predajca: Mormark

SENCOR SHS 8550BK Príkon: 1000 W, 2 stupne nastavenia teploty, 7 výmenných nadstavcov, , tlačidlo studeného vzduchu, bezpečnostná poistka proti prehriatiu, farba: čierna
33,90 €
Predajca: Planeo

Teplovzdušná kefa BaByliss Big Hair 1000 (AS962E)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
107,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

INF Kulma s tromi tyčami / Kulma 25 mm



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
27,99 €
Predajca: INFshop

SENCOR SHS 8401BK Teplovzdušná kulma, 2 nastavenia teploty, tlačidlo studeného vzduchu, funkcia keratín, ionizačná funkcia s antistatickým účinkom, 5 nástavcov, výkon 1000 W
28,99 €
Predajca: Planeo