Denný krém Neutrogena Retinol Boost s ochranným faktorom SPF 15 je ochranný denný krém proti starnutiu pleti s čistým retinolom, extraktom z listov myrty a kyselinou hyalurónovou, ktorý zabezpečuje mladší a zdravý vzhľad pleti. Denný krém bojuje proti viditeľným známkam starnutia pleti: vráskam, zníženému napätiu, unavenej pleti, suchosti a pigmentovým škvrnám. Ošetrujúci krém s ochranným faktorom SPF 15 poskytuje počiatočnú ochranu pred každodennými účinkami slnečného žiarenia.
Ochranný denný krém Neutrogena Retinol Boost s SPF 15 vytvára mladšiu a zdravšiu pleť už po jednom týždni*. Bojuje proti viditeľným známkam starnutia pleti: vráskam, zníženej pevnosti, unavenej pleti, suchosti a pigmentácii.
Jedinečné zloženie tohto hydratačného gélu kombinuje čistý retinol na podporu tvorby kolagénu, výťažok z listov myrty na zvýšenie účinnosti retinolu a kyselinu hyalurónovú na intenzívnu hydratáciu a vypnutie pleti
Získajte s týmto krémom na tvár 100 % viditeľné výsledk...
Vichy, Mineral 89 Probiotic Fractions, Serum regenerujące, 30 ml
706 750,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
28,27 €
Predajca: BRASTYGroup
Mizon Snail Repair Intensive Ampoule 30 ml
852,33 €/1l
25,57 €
Predajca: VISO
Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler Hydra Spray 150 ml
109,40 €/1l
16,41 €
Predajca: PerfumTraders
Vichy Liftactiv Collagen Specialist Krem 50 ml
232 342,87 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(45)Počet hodnotení: 45
40,66 €
Predajca: MANADA
Beauty Formulas Serum do twarzy anti-ageing z retinolem, 30 ml
249 750,01 €/1kg
9,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Cetaphil Redness Control Cream z Symptom Treatment 30 ml
740,33 €/1l
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,21 €
Predajca: AbisZ-Markt
Vichy Normaderm, Serum przeciwtrądzikowe z kwasem BHA, 30 ml
988,00 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,64 €
Predajca: BRASTYGroup
Bioderma Sensibio Defensive Serum przeciwstarzeniowe, 30 ml
773 250,02 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
30,93 €
Predajca: PerfumTraders
Dermalogica, Biolumin-C, Brightening, Serum, For Face, 30 ml
184,00 €/1kg
92,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Pleťové sérum s anti-age účinkem Hyalu B5 (Booster) 15 ml
30 750,00 €/1l
30,75 €
Predajca: AbisZ-Markt
Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler spevňujúce sérum 30 ml
1 238,00 €/1l
37,14 €
Predajca: AbisZ-Markt
Missha Nawilżające serum do twarzy, 47ml
485,53 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
26,26 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-13%
22,82 €
5% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
Nacomi Youth Serum przeciwzmarszczkowo-regenerujace do twarzy, 40 ml
296,75 €/1l
11,87 €
Predajca: MANADA
Neutrogena Hydro Boost sérum s 10 % niacínamidom, 30 ml
914,33 €/1l
27,43 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Denný krém Neutrogena Retinol Boost s ochranným faktorom SPF 15 je ochranný denný krém proti starnutiu pleti s čistým retinolom, extraktom z listov myrty a kyselinou hyalurónovou, ktorý zabezpečuje mladší a zdravý vzhľad pleti. Denný krém bojuje proti viditeľným známkam starnutia pleti: vráskam, zníženému napätiu, unavenej pleti, suchosti a pigmentovým škvrnám. Ošetrujúci krém s ochranným faktorom SPF 15 poskytuje počiatočnú ochranu pred každodennými účinkami slnečného žiarenia.
Ochranný denný krém Neutrogena Retinol Boost s SPF 15 vytvára mladšiu a zdravšiu pleť už po jednom týždni*. Bojuje proti viditeľným známkam starnutia pleti: vráskam, zníženej pevnosti, unavenej pleti, suchosti a pigmentácii.
Jedinečné zloženie tohto hydratačného gélu kombinuje čistý retinol na podporu tvorby kolagénu, výťažok z listov myrty na zvýšenie účinnosti retinolu a kyselinu hyalurónovú na intenzívnu hydratáciu a vypnutie pleti
Získajte s týmto krémom na tvár 100 % viditeľné výsledky
Ráno vmasírujte dve pumpičky tohto denného krému na tvár a krk.
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť - na starostlivosť o pokožku - Krém na aplikáciu na pokožku - vysokokvalitná značková kozmetika z lekárne - Výrobca: Výrobca: Johnson&Johnson GmbH (CHC), Nemecko (originálny výrobok z Nemecka) - PZN: 18087941
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(186)Počet hodnotení: 186
162,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Kaufland
Benzínová kosačka FUXTEC 3v1 FX-RM4646ECO 3,5 hp / 2,6 kW | 46 cm šírka kosenia a 7-stupňové nastavenie výšky kosenia 25-75 mm| 4-taktná kosačka - vrátane 50 l koša na trávu, funkcie mulčovania a prípojky na čistenie
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(37)Počet hodnotení: 37
179,00 €
15% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC
Tehotenský test Clearblue s digitálnym indikátorom týždňa
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(136)Počet hodnotení: 136
403,74 €
Doprava zdarma
Predajca: BRaUN_Elektro
Merax Manželská posteľ 140 x 200 cm Posteľ z masívneho dreva s čelom a lamelovým roštom, vysokokvalitná klasická posteľ Drevená posteľ Borovicový rošt, biela
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(83)Počet hodnotení: 83
173,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6,00 €
167,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Xiaomi Hutt DDC55 Fensterputzroboter
1 276,32 €/1l
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(30)Počet hodnotení: 30
203,64 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-44,10 €
159,54 €
Predajca: TechPunt
Oral-B Junior 4210201202318, Detské, Rotujúca kefka na zuby, Batérie, 1 kusov
138,00 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Matrac z gélovej peny - 140 x 200 cm - H2 H3 - pohodlný matrac s poťahom z mikrovlákna - 15 cm
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(12)Počet hodnotení: 12
194,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman
Sada dvoch vankúšikov z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pre alergikov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(300)Počet hodnotení: 300
16,90 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-5%
15,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(16)Počet hodnotení: 16
31,97 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-11%
28,14 €
Predajca: odsellingaaa
Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(200)Počet hodnotení: 200
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
POND'S Rejuveness krém proti vráskam 50g | Pleťový krém s kolagénom a AHA kyselinami
7,99 €
Predajca: Lemonbite
159,80 €/1l
Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l
TimeWise Repair Volu-Firm basic set
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l
Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg
Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone
1 999,80 €/1l
MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l
Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l
POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
2% poukaz
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l
MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l
Dior Capture Totale Le Serum 50ml
178,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 579,00 €/1l
Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l
Clinique Smart Clinical Repair sérum na korekciu vrások
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
137,02 €
Predajca: PerfumTraders
1 370,20 €/1l
ARTHROVIA - Kĺbová masť
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l
Bestseller
Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml