5,0



Na základe 1 hodnotenia
Stacker Inferno Black 300 g čerešňa / Predtréningové stimulanty / Silný kofeínový predtréningový stimulant s vysokým obsahom citrulínu a beta alanínu
21,57 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,62 €-4%
68,73 € / 1l
plus 6,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty
Bestseller




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1






4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13








5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1






5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1

Ďalšie informácie o reklame
LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet220,19 €/1kg
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements

Ďalšie informácie o reklame
7Nutrition Natural WPI Whey Isolate 90 1000g prírodná príchuť63,32 €/1kg
82,32 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
MIX OVOCNÉHO SEMERA ""Black Wolf"" Premium, 300g39 633,33 €/1kg
11,89 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
ActivLab Isoactive Zero, príchuť malina-limetka, 225 g41,29 €/1l
9,29 €
Predajca: medpak_shop

Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Mass Gainer Vanilia
19,21 €/1l
57,62 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Stacker Rush V4 360 g tropic / Predtréningové stimulanty / Extrémne účinný predtréningový prípravok
133,78 €/1l
48,16 €
Predajca: NutraBestBG

Black Panther EXTREME Pre-Workout viaczložková predtréningovka s príchuťou pomaranča Activlab
51,63 €/1kg
15,49 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Wellpursan Sangioton Extra - 360 kapsúl vysoko kvalitného L-arginínu
81,00 €
Predajca: Wellpursan

OstroVit | Izotonický prášok + BCAA, L-karnitín, L-glutamín Orange
31,69 €
Predajca: NutraBestBG

MichatoLab Tribulus 90% saponínov, 60 kapsúl | Testosterón, sila
106,55 €/1l
21,31 €
Predajca: Michato

Predtréningový posilňovač s kofeínom 300g, vegánsky predtréningový prípravok s vitamínom B12, citrulínom, beta-alanínom, kofeínom v prášku, taurínom v prášku, AstraGin, Vitastrong Pre Workout (24 porcií (1 balenie), ananás)
198,80 €/1kg
59,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Olimp Sport Nutrition | CREATINE XPLODE Pineapple
97,46 €/1kg
25,34 €
Predajca: superbrandshop

Tribulus Terrestris extrakt 500 mg, 120 kapsúl KAP
134,00 €/1kg
20,10 €
Predajca: AbisZ-Markt

OstroVit Tribulus Terrestris 90 - 60 kapsl
12 950,00 €/1kg
12,95 €
Predajca: NutraBestBG

Beta-alanín a citrulín v prášku, 200 g
208,33 €/1l
12,50 €
Predajca: FITS

Weider Magnesium Liquid 20 x 25ml ampuliek Exotic-Orange
10,10 €/1l
63,00 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,58 €
Predajca: shaman-vitamine

Kevin Levrone Anabolic Mass 7000 g pistácia / Gainery / Komplexný gainer s vysokým obsahom sacharidov, proteínov a anabolicky pôsobiacich látok
83,08 €
Predajca: VISO

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Glutamine Unflavoured
104,43 €/1l
31,33 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

6PAK Nutrition | EAA prášok Mango a mučenka
54,97 €/1l
21,99 €
Predajca: NutraBestBG

Mutant doplnky stravy Mass, Gainer, 17869
384,45 €/1l
76,89 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Stacker Inferno Black je silný kofeínový predtréningový stimulant s vysokým obsahom citrulínu, beta alanínu, arginínu a taurínu. Skladá sa síce iba z malého množstva látok, no tie sú v produkte obsiahnuté vo vysokých, maximálne účinných dávkach. Inferno Black má plne transparentné zloženie, ktoré sa neskrýva za žiadne "patentované" zmesi. Inferno Black je to najlepšie čo môžete dostať za svoje peniaze.
Výhody
- až 4 g L-citrulínu na jednu dávku
- až 300 mg kofeínu na jednu dávku
- vysoký obsah účinných látok
- plne transparetné zloženie
- bez cukru
- L-citrulín - najúčinnejší prekurzor hladiny oxidu dusnatého.
- L-Arginín AKG - jedna z najlepších biologicky dostupných foriem L-arginínu.
- Beta alanín - poskytuje vysokú dávku beta alanínu, ktorá zvyšuje hladinu karnosínu v kostrových svaloch.
- Taurín - všestranná "super" aminokyselina vo vysoko kvalitnej biologicky dostupnej forme.
- Kofeín - najúčinnejší stimulant.
Odporúčané dávkovanie
Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerka = 10 g) v 200 ml vody a užite 15 minút pred tréningom.
Nutričné hodnoty
| Stacker Inferno Black 300 g čerešňa | |||
| Veľkosť 1 dávky: 10 g | |||
| Počet dávok v balení: 30 | |||
| Nutričné hodnoty | 1 dávka(10 g) | 100g | RVH%* |
| Energetická hodnota | 0kJ / 0kcal | 0kJ / 0kcal | ** |
| Tuky | 0g | 0g | ** |
| z toho nasýtené | 0g | 0g | ** |
| Sacharidy | 0g | 0g | ** |
| z toho cukry | 0g | 0g | ** |
| Bielkoviny | 0g | 0g | ** |
| Soľ | 0g | 0g | ** |
| Inferno Black Matrix | |||
| L-citrulín | 4g | 40g | ** |
| Beta alanín | 3g | 30g | ** |
| L-arginín (L-arginín AKG) | 1g | 10g | ** |
| Taurín | 1g | 10g | ** |
| Kofeín bezvodý | 0,3g | 3g | ** |
| *RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH nie je stanovené | |||
| Zloženie | |||
| L-citrulín, beta alanín, L-arginín (L-arginín AKG), taurín, kofeín bezvodý, aróma, sladidlo (sukralóza), prírodné farbivo (beta karotén, prášok z červenej repy). | |||
| Alergény | |||
| Neobsahuje alergény. | |||
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- L-citrulín, beta alanín, L-arginín (L-arginín AKG), taurín, kofeín bezvodý, aróma, sladidlo (sukralóza), prírodné farbivo (beta karotén, prášok z červenej repy).
- Výživové údaje
- Nutričné hodnoty: 10 g / 100 g, Energetická hodnota: 0 kcal (0 kJ) / 0 kcal (0 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, Sacharidy: 0 g / 0 g, Bielkoviny: 0 g / 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- Stacker Europe BV, Postbus 5072, 6130 PB, Sittard (NL), Phone: 0031 - (0) 46.411.0873, Email: [email protected]
- Obchodný názov
- Stacker Inferno Black 300 g čerešňa
- Výrobca
- Stacker
- Model
- 2024
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerka = 10 g) v 200 ml vody a užite 15 minút pred tréningom.
- Číslo od výrobcu
- stib c
- EAN kód
- 8717472070173
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- L-citrulín, beta alanín, L-arginín (L-arginín AKG), taurín, kofeín bezvodý, aróma, sladidlo (sukralóza), prírodné farbivo (beta karotén, prášok z červenej repy).
- Výživové údaje
- Nutričné hodnoty: 10 g / 100 g, Energetická hodnota: 0 kcal (0 kJ) / 0 kcal (0 kJ), Tuky: 0 g / 0 g, Sacharidy: 0 g / 0 g, Bielkoviny: 0 g / 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 300 g
- Potravinársky podnik
- Stacker Europe BV, Postbus 5072, 6130 PB, Sittard (NL), Phone: 0031 - (0) 46.411.0873, Email: [email protected]
- Obchodný názov
- Stacker Inferno Black 300 g čerešňa
- Výrobca
- Stacker
- Model
- 2024
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerka = 10 g) v 200 ml vody a užite 15 minút pred tréningom.
- Číslo od výrobcu
- stib c
- EAN kód
- 8717472070173
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Stacker Inferno Black 300 g citrón-limetka / Predtréningové stimulanty / Silný kofeínový predtréningový stimulant s vysokým obsahom citrulínu a beta alanínu
68,73 €/1l
37,40 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,62 €
Predajca: shaman-vitamine

Stacker Inferno Black 300 g fruit punch / Predtréningové stimulanty / Silný kofeínový predtréningový stimulant s vysokým obsahom citrulínu a beta alanínu
68,73 €/1l
21,57 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,62 €
Predajca: shaman-vitamine

PURE CHEMICAL | VG Glycerín farmaceutický, vysoko čistá surovina rastlinného glycerínu, 1 liter
10,99 €/1l
10,99 €
Predajca: PURE_CHEMICAL

Stacker Inferno Black 300 g pomaranč / Predtréningové stimulanty / Silný kofeínový predtréningový stimulant s vysokým obsahom citrulínu a beta alanínu
68,73 €/1l
39,30 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,62 €
Predajca: shaman-vitamine

BCAA X-tra Instant Cytrynowy, 300g
39 633,33 €/1kg
11,89 €
Predajca: medpak_shop

Cellucor C4 Original 390-414 g modr malina / Predtrningov stimulanty / Vborn predtrningovka s vylepenm zloenm
35,76 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,77 €
Predajca: shaman-vitamine

Mutant Madness 270 g orange rush / Predtréningové stimulanty / Extrémna predtréningovka pre intenzívny tréning
60,41 €/1l
17,82 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,31 €
Predajca: shaman-vitamine

Mutant doplnky stravy 17899
39,55 €/1l
8,26 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,91 €
Predajca: shaman-vitamine

Kevin Levrone Shaaboom Pump - 385 g - oranžovo-mangová plechovka
68,65 €/1kg
34,19 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

No Jokes - 600g : Iced Blue I Prášok I Predtréningový booster I Bdelosť I Sústredenie I Pumpa I Výdrž I Ashwagandha KSM-66 ® I Kofeín I L- Arginín HCl
61,85 €/1kg
37,11 €
Predajca: PEAK

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
69,22 €/1l
18,69 €
Predajca: medpak_shop

Natures Plus Animal Parade Vitamn C 125 mg pomaran - 90 pastiliek
133,30 €/1kg
23,86 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Ostrovit doplnky stravy BI9071
55,10 €/1l
11,02 €
Predajca: NutraBestBG

Epic Pump - 500g : Fresh Berry I predtréningový booster I bez stimulantov I maximálne dávkovanie I L-citrulín malát I L-arginín AKG I L-arginín nitrát I taurín I extrakt z červenej repy I prekrvenie ciev I vegánsky
55,62 €/1l
27,81 €
Predajca: PEAK

Kevin Levrone Shaaboom Pump - 385 g - plechovka Citrus Peach
68,65 €/1kg
34,19 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

OstroVit | AAKG prášok bez príchute
96,00 €/1kg
19,20 €
Predajca: NutraBestBG

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 5011, BI5011
7 050,00 €/1kg
19,99 €
-64%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,05 €
Predajca: Katomix

Natures Plus Hema-Plex Iron - 60 kapsl
457,16 €/1kg
30,63 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Magnesium 400 Direkt, BI5235
93,10 €/1l
18,62 €
Predajca: LAVONIO

Double Heart Lecitin + vitamíny skupiny B, 40 kapsúl
67,61 €/1kg
4,80 €
Predajca: AbisZ-Markt

Najsilnejší predtréningový prípravok X-TREME BOOSTER od BPV - Vysoko dávkovaný - 320 g prášku - Hardcore Booster pre EXTRÉMNE tréningy - príchuť malina. Ideálny pre všetky športy - S taurínom, kofeínom, N-acetyltyrozínom, extraktom zo zeleného čaju, extraktom z Rhodiola Rosea. Nájdete ho aj v kategórii: Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Testosterón Booster, Aminokyseliny, Kreatín, Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Testosterón Booster, Tribul
29,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Mammut Nutrition Kreatín Monohydrat-550g
99,04 €/1l
54,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ESN Designer Whey Protein, 1000 g vrecko
74,90 €/1l
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Weider doplnky stravy 9898
298,55 €/1l
59,71 €
Predajca: shaman-vitamine

Power System 26137 Power System BITE POWER 32% Proteinriegel 1 Riegel
48,16 €/1kg
1,83 €
Predajca: Store-Germany

VENAXIN FORTE, extrakt z gaštanu, ActivLab, 30 tabliet
67,67 €/1l
6,99 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,06 €
Predajca: Activlab_Official_Store

Sanct Bernhard Beauty-Drink 30 ks 20 ml
65,40 €/1l
41,31 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,24 €
Predajca: Katomix

Weider doplnky stravy 9958
242,20 €/1l
50,09 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,44 €
Predajca: shaman-vitamine

Ostrovit doplnky stravy Keep Sleep, BI9089
38,65 €/1l
17,00 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,73 €
Predajca: NutraBestBG
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Inferno
Počet kusov 1
Perfekt
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg