5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml29,85 €/1l
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Riviera Hh La Kie Franz Bw, 500 ml FBW32,92 €/1l
16,46 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Etja Olejek jodłowy 10 ml1 415,00 €/1l
14,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Bio Hautöl - Grapefruit Olive Saflor 100 ml72,80 €/1l
7,28 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

RIVIERA alkohol na sekanie dreva, 250 ml
28,76 €/1l
7,19 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

#Plantanomelon aromatisiert LUBRICANT 50 ml
520,00 €/1l
26,00 €
Predajca: LifeMeansBeauty

Masť z čertovho pazúra 1 x 100 ml
206,40 €/1l
20,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

Egobond Oil 100 ml
185,30 €/1l
18,53 €
Predajca: Tersorte

Zázvorový olej 10 ml
178,12 €/1kg
11,40 €
Predajca: AbisZ-Markt

Riviera Med+ chladivý gél 25 ml
4,66 €/1l
4,66 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

INTIMATE GEL gynekoprebiotikum 500 ml
39,92 €/1l
19,96 €
Predajca: somnia24

VEĽAÚČELOVÝ OLEJ saftig 50 ml
306,00 €/1l
15,30 €
Predajca: somnia24

Physiorelax Sport-Massagecreme
191,56 €/1l
47,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Olivový olej ozonizovaný 1000 ml
89,19 €/1l
89,19 €
Predajca: AbisZ-Markt

Klinčekový esenciálny olej (100 ml)
311,40 €/1l
31,14 €
Predajca: somnia24

Baldini Yogaduft (6 x 10 ml)
1 441,83 €/1l
86,51 €
Predajca: taleoo

Zitrone 30ml
309,00 €/1l
9,27 €
Predajca: taleoo

Sano ľubovníkový olej, 50 ml OEL
119,20 €/1l
5,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

Wellnessöl (Massageöl 50 ml) 124105
400,00 €/1l
20,00 €
Predajca: taleoo

Sauerländer 15 bylinkový olej 10 ml
751,00 €/1l
7,51 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Riviera Original Elixír zo švédskych bylín, 500 ml - Kategória: Ostatné
- Model
- SKEL0500
- Hmotnosť
- 940 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Voda, alkohol, extrakt z bylinnej zmesi, aróma, farbivo: karamel. 15 ml (odporúčaná denná dávka) obsahuje extrakt z: 55 mg myrhy, 49 mg koreňa angeliky, 44 mg koreňa citróna, 39 mg koreňa púpavy, 39 mg listu vlašského orecha, 27 mg koreňa horca, 10 mg byliny paliny, 8 mg kôry škorice, 8 mg koreňa valeriány, 8 mg koreňa krvavca, 6 mg koreňa kalamára, 5 mg byliny horca, 4 mg plodu kardamónu
- Výrobca
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 9002757003717
- Číslo od výrobcu
- SKEL0500
- Model
- SKEL0500
- Hmotnosť
- 940 g
- Objem
- 500 ml
- Zloženie
- Voda, alkohol, extrakt z bylinnej zmesi, aróma, farbivo: karamel. 15 ml (odporúčaná denná dávka) obsahuje extrakt z: 55 mg myrhy, 49 mg koreňa angeliky, 44 mg koreňa citróna, 39 mg koreňa púpavy, 39 mg listu vlašského orecha, 27 mg koreňa horca, 10 mg byliny paliny, 8 mg kôry škorice, 8 mg koreňa valeriány, 8 mg koreňa krvavca, 6 mg koreňa kalamára, 5 mg byliny horca, 4 mg plodu kardamónu
- Výrobca
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 9002757003717
- Číslo od výrobcu
- SKEL0500
Hodí sa k tomu

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
29,85 €/1l
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA Original Swedish Bitters - chutný a upokojujúci roztok, 500 ml
35,02 €/1l
17,51 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Riviera Original Swedish Herb Elixir 250 ml
56,08 €/1l
14,02 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA alkohol na sekanie dreva, 250 ml
28,76 €/1l
7,19 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

RIVIERA Švédsky bylinný elixír Originálna zmes bylín 50 ml
72,60 €/1l
3,63 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
2 261,25 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Technology-Germany

MARIA TREBEN Bitter Swede Drop 32% obj.
61,80 €/1l
12,36 €
Predajca: taleoo

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Riviera sekáčik na drevo Anika alkohol na potieranie 250ml
33,88 €/1l
8,47 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Riviera Hh La Kie Franz Bw, 500 ml FBW
32,92 €/1l
16,46 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

HillMiles E Bike, mestský elektrobicykel a E-Hollandbike s 36V 13Ah batériou do 80-100km, SHIMANO 7 rýchlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
609,00 €
-19,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
590,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: NordicHome

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
35,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

500W (špičková hodnota 1000W) 518Wh Prenosný generátor energie Solárne úložisko Power Station Solárny generátor Solárny generátor, generátor energie Powerbank Power Generator Generátor batérií Camping Emergency SOS Energy Storage Charger
269,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SWAREY-Official

AREBOS solárna sprcha 20 L záhradná sprcha bazénová sprcha vonkajšia sprcha kempingová sprcha sprcha
99,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Obliečky z mikrovlákna ORANGE BUTTERFLY biele Rozmer obliečky: 70 x 80 cm | 140 x 200 cm
12,10 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,60 €
Predajca: TEXTILOMANIE

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 140 x 200 cm | 16 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Ergo Flex Duo | Obojstranný matrac
92,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Zavinovacia deka deka do kočíka deka 90x90cm - univerzálna detská deka do autosedačky buginy celoročne bavlnená minky sovička svetlo šedá
21,79 €
Predajca: Amazinggirl

Farmona - Masážny Olej na Tvár a Telo - Expert Massage Aroma Oil - 500ml
14,74 €/1l
9,52 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,37 €
Predajca: Premium-Beauty

ZELURXX Bezlopatkový ventilátor, stojanový ventilátor, tichý ventilátor s 3 stupňami výkonu, časovačom na 12 hodín, diaľkovým ovládaním a funkciou čistenia vzduchu, biela farba
Použité
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BBG-Onlineshop

Ihrlich 1051 Schwedenbitter-Ansatz, 90,2 g
120,11 €/1kg
11,29 €
Predajca: medpak_shop

Písací stôl FERGUS - biely
132,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

vidaXL Lehátka 2 ks so stolom Oceľ a Textilén Čierna
123,54 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Stôl ART Rozťahovací stôl 150-198 cm Stirling Oak
241,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

SoBuy Detský regál na knihy Montessori Regál do detskej izby s 8 otvorenými priehradkami Detský regál na hračky Biely 106x104x30 cm KMB55-W
123,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Trojkolesové bicykle pre dospelých Zyrell Nevlo – 7 rýchlostí – 24 palcov – skladacie – nastaviteľné – s košíkom – predná a zadná brzda – čierne – nosnosť 120 kg
499,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BoltEdge

Riviera sekáčik na drevo horská borovica alkohol na potieranie 1000ml
25,73 €/1l
25,73 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Jedálenský stôl VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x V), okrúhly kuchynský stôl, priemyselný dizajn, vintage hnedá farba
70,00 €
Predajca: Kokiska

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H3 & H4 I Ergo Flex XXL
166,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podľa prezentácie
Ako darček veľmi dobre prijatý.
Hodnotenie z 30. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodné ametystové kryštálové geódy 3,53 libier liečivé kamene meditácie Fengshui
424,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion
265,45 €/1kg

Riviera Wood Chipper Franzbranntwein 500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(38)Počet hodnotení: 38
15,66 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
31,32 €/1l

Victoria Vynn | Hybridný lak 417 Boss Babe - 8 ml - intenzívna ružová - vysoká odolnosť - UV gél
8,24 €
Predajca: HAIRSALE
1 030,00 €/1l

Olej na pokožku a vlasy SANDALWOOD
34,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
340,00 €/1l

Upokojujúce telové masážne sérum na zmiernenie stresu DE-STRESS
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
310,00 €/1l

Upokojujúce telové masážne sérum na podporu spánku SLEEP INTENSE
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
310,00 €/1l

Harmonizujúca hmla v spreji s obsahom esenciálnych olejov DE-STRESS



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla na telo a vankúš SLEEP



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla na telo a vankúš SENSUAL SANDALWOOD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Hmla v spreji s obsahom esenciálnych olejov SLEEP INTENSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Telová hmla CARDAMOM ROSE
29,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
290,00 €/1l

Kúpeľový a masážny olej SENSUAL SANDALWOOD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
280,00 €/1l

Masážny balzam citrónová tráva - PEACE
28,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
280,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej - kardamóm s ružou - CARDAMOM ROSE
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej RED SANDAL & LEMONGRASS
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Masážny a kúpeľový olej SLEEP
26,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
260,00 €/1l

Esenciálny olej z rozmarínu, prírodný, 0,5 litra



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(23)Počet hodnotení: 23
48,32 €
Predajca: PURE_CHEMICAL
96,64 €/1l

Incia detský olej (110 ml)
25,50 €
Predajca: Exporgin
231,82 €/1l

Masážny olej na boľavé a unavené svalstvo Aliver - 250 ml
14,30 €
Predajca: Aliver
57,20 €/1l

masážny stôl vidaXL Skladací 2-zónový hliníkový rám čierno-béžový
176,99 €
Predajca: vidaXL