5,0



Na základe 1 hodnotenia
NIVEA 9005800341866, Opaovac krm, Tvr, Rra, Proti starnutiu, Hydratan, Ochrana, 50 ml, Akkovek pohlavie
12,54 €
250,80 € / 1l
plus 3,49 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Krémy na tvár a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Annemarie Borlind krémová maska proti starnutiu 50ml1 494,80 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
SKIN1004 Madagaskarsk hydratan krm Centella Hyalu-Cica 75ml266,53 €/1l
19,99 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Bielenda Chrono Age Wygładzający krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50+, 50ml299,80 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

NIVEA 81243 NIVEA 24h FEUCHTIGKEIT LSF 15 REICHHALTIGE Gesichtscreme 50,0 ml
114,80 €/1l
5,87 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,74 €
Predajca: TR8

Garnier Vitamin C Rozświetlający fluid na dzień z filtrem SPF50+ Niewidoczny, 40ml
561,25 €/1l
22,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Nivea Przeciwzmarszczkowy + Ujędrniający krem na dzień 45+, 50ml
111 000,00 €/1kg
11,10 €
Predajca: MANADA

Kolastyna, Odżywczy olejek do opalania SPF20, 150 ml
93,27 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
339,23 €/1l
17,64 €
Predajca: Glamperfeu

Bioliq Dermo, Krem rozjaśniający przebarwienia, 50 ml
236,00 €/1l
11,80 €
Predajca: MANADA

NIVEA 82347 NIVEA 24h FEUCHTIGKEIT LFS 15 BERUHIGENDE Gesichtscreme 50,0 ml
86,50 €/1kg
5,92 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,19 €
Predajca: TR8

Lirene, Emulsja nawilżająca SPF 30, 120 ml
73,83 €/1l
9,06 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,86 €
Predajca: MANADA

Frezyderm Revitalizačné sérum 30ml
398,70 €/1l
39,87 €
Predajca: Pharmacygreek

Nivea Maska w płachcie z serum nawilżającym
363 000,01 €/1kg
7,26 €
Predajca: MANADA

Vichy Normaderm Phytosolution Krem przeciw niedoskonałościom, 50 ml
366 428,56 €/1kg
25,65 €
Predajca: somnia24

Ziaja Ulga Krem do twarzy na dzień 50 ml
155,40 €/1l
7,77 €
Predajca: MANADA

Bielenda Energetyzująco-nawilżający krem z ultrastabilną Witaminą C, 50 ml
200,20 €/1l
10,67 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,01 €
Predajca: MANADA

Nivea Repair & Care Hydratan a regeneran krm s ureou, 400 ml
30,62 €/1kg
13,78 €
Predajca: Zeitburg

Lirene, Emulsja ochronna SPF 50+, 120 ml
94,25 €/1l
11,31 €
Predajca: MANADA

Eveline Skoncentrowany Fluid Kryjący Lekki Pielęgnacyjny 30 ml
466,33 €/1l
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Nivea Sun UV Sensitive SPF 50 - 50ml
Už žiadne opálené okuliare zo svahov. Chráňte svoju pokožku pred chladom a horským slnkom. Chystáte sa na hory, tak načo si brať opaľovací krém? Hovoríte si to isté? UV žiarenie je na horách ešte silnejšie ako napríklad pri mori. Ako je to možné? Proti vašej pokožke hrá nadmorská výška a potom lúče, ktoré sa odrážajú od snehu. Preto je dôležité chrániť svoju pokožku pred slnkom aj počas zimnej dovolenky.
Zloženie
VODA, HOMOSALÁT, GLYCERÍN, BUTYLMETOXYDIBENZOYLMETÁN, ETYLHEXYLSALICYLÁT, DIKAPRILÁT/DIKAPRÁT BUTYLÉNGLYKOLU, DENATUROVANÝ ALKOHOL BIS-ETYLHEXYLOXYFENOL METOXYFENYL TRIAZIN, ETYLHEXYL TRIAZÓN, C12-15 ALKYLBENZOÁT, CETEARYLALKOHOL, FOSFOREČNAN ŠKROBOVÝ, KYSELINA FENYLBENZIMIDAZOLOVÁ, DIETYLAMINOHYDROXYBENZOYLHEXYLBENZOÁT, EXTRAKT Z KOREŇA GLYCYRRHIZA INFLATA, TOKOFERYLACETÁT, STEAROYLGLUTAMÁT SODNÝ, GLYCERYL STEARÁT, UBICHINÓN, XANTÁNOVÁ GUMA, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYL AKRYLÁTOVÝ CROSSSPOLYMÉR, KARBOMÉR, DIMETIKÓN, EDTA TRISODNÁ, CHLORID SODNÝ, HYDROXID SODNÝ, ETYLHEXYLGLYCERÍN, FENOXYETANOL, LINALOOL, LIMONÉN, BENZYLALKOHOL, ALFA-IZOMETYLIONÓN, GERANIOL, CITRONELLOL, KUMARÍN, PARFUM
- Typ produktu:
- Opaľovací krém
- Účel:
- Tvár
- Ochranný faktor pred slnkom (SPF):
- 50
- Typ dávkovača:
- Rúra
- Starostlivosť o pleť:
- Proti starnutiu, Hydratačné, Ochrana
- Odolný proti vode:
- Nie
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Odporúčané pohlavia:
- Akékoľvek pohlavie
- Cieľové publikum:
- Dospelí
- Vhodné na lyžovanie:
- Áno
- UVA a UVB ochrana:
- Áno
- Počet priložených produktov:
- 1 kusov
Ochranný opalovací krém na tvár Nivea Sun Alpin SPF50 je prvotriedna ochrana pred slnkom pre Vašu pokožku. S vysokým faktorom SPF50 poskytuje spoľahlivú ochranu pred UV žiarením, zabraňuje spáleniu a chráni pokožku pred škodlivými účinkami slnečných lúčov. / / Jeho ľahká a hydratačná formula je špeciálne vyvinutá pre citlivú tvárovú pokožku, napomáha udržať ju hydratovanú a chránenú pred poškodením. S ochranným opalovacím krémom Nivea Sun Alpin SPF50 môžete vychutnať slnečné dni bez obáv a s istotou, že Vaša pokožka je v bezpečí.
Krém Sun Alpin Spf 50
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Voda, Octocrylene, Homosalate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Alcohol Denat., Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Tocopheryl Acetate, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Dimethicone, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 9005800341866
- Číslo od výrobcu
- 98315-09695-24
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Voda, Octocrylene, Homosalate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Alcohol Denat., Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Cetearyl Alcohol, Cyclomethicone, Sodium Phenylbenzimidazole Sulfonate, Tocopheryl Acetate, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Xanthan Gum, Dimethicone, Trisodium EDTA, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 9005800341866
- Číslo od výrobcu
- 98315-09695-24
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
230,00 €/1l
11,50 €
Predajca: MAGUHAAR

NIVEA SUN Sun Protection Anti-Age 86086 SPF50 50ml
336,00 €/1l
16,80 €
Predajca: MANADA

ANUA Heartleaf Silky Moisture Sun Cream intenzívne hydratačný denný krém SPF 50+ 50 ml
454,80 €/1l
22,74 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Samsung Galaxy Tab A9+ SM-X210, 27,9 cm (11"), 1920 x 1200 px, 64 GB, 4 GB, Android 13, Grafit
300,79 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: _Haushaltsparadies_

NIVEA 4005900954763, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Výplňový efekt, Spevňujúce, 50 ml
406,40 €/1l
20,32 €
Predajca: MANADA

NIVEA 4005900956941, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
493,67 €/1l
14,81 €
Predajca: TR8

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

NIVEA 4006000111698, Ženy, Starnúca koža, 40 ml
598,25 €/1l
23,93 €
Predajca: somnia24

Homestyle4u Akustický panel 60x120, drevo, sivý, nástenné panely, panely do obývacej izby, stropné panely, obklady stien
2 198,00 €/1m
54,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Homestyle4u

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
51,90 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

Dior Prestige La Creme 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
354,49 €
Predajca: PerfumTraders
7 089,80 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(56)Počet hodnotení: 56
47,25 €
Predajca: MAGUHAAR
210,00 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
22,25 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

La Mer Hydratačný jemný krém
95,95 €
Predajca: PerfumTraders
6 396,67 €/1l

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l