5,0



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g10,79 €/1kg
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Den gamle Fabrik Čierna ríbezľa ovocná nátierka 380 g45,71 €/1kg
17,37 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Den gamle Fabrik Jahodový ovocný džem 380 g39,18 €/1kg
14,89 €
Predajca: AllYouNeed

Ďalšie informácie o reklame
Den Gamle Fabrik Čučoriedkový ovocný džem 380 g26,00 €/1kg
17,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,88 €
Predajca: AllYouNeed

Darbo jahodový džem so sladidlami Kalorický 220g
0,02 €/1kg
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra jahodová raňajková ovocná nátierka vegánska 340g
11,94 €/1kg
4,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

St. Dalfour ovocná nátierka jahodová nátierka džem 280g
13,70 €/1kg
3,89 €
Predajca: artbook-service

Schwartau Extra broskyňová ovocná nátierka s menším množstvom cukru 300g
13,53 €/1kg
4,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
10,49 €/1kg
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Schwartau Extra malinová raňajková ovocná nátierka vegánska 340g
12,24 €/1kg
4,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau malina zamatová raňajková ovocná nátierka 270g
15,41 €/1kg
4,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bonne Maman 5 x 50 gramov džemu rôznych druhov darčeková sada
31 960,00 €/1l
7,99 €
Predajca: FeineHeimat

Schwartau velvet jahoda-vanilka, 270g
92,81 €/1kg
25,06 €
Predajca: AllYouNeed

Den gamle Fabrik Pomarančová ovocná nátierka 380 g
45,71 €/1kg
17,37 €
Predajca: AllYouNeed

Darbo Garden jahodová prírodná ovocná nátierka 200g
15,80 €/1kg
3,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ALLNUTRITION FRULOVE in Jelly 1000 g čerešňa / Džemy a marmelády / Chutné ovocie v želé bez pridaného cukru
22,48 €/1l
22,48 €
Predajca: NutraBestBG

Schwartau zamatová višňová krémová jemná ovocná nátierka 270g
15,37 €/1kg
4,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Malinový džem extra, 340 g
23,24 €/1l
7,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Slivkový džem Darbo
1,51 €/1l
7,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Grashoff physalis džem Extra kolumbijské plody physalis 250g
26,80 €/1kg
6,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Schwartau Extra Zero Jahodový džem bez pridaného cukru vegánsky 280g
Vo svete, kde sa čoraz viac ľudí rozhoduje pre zdravšiu stravu, je Schwartau Extra Zero Jahodový džem dôkazom, že pôžitkárstvo a uvedomelé stravovanie môžu ísť ruka v ruke. Tento výrobok je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá alternatívu so zníženým obsahom cukru bez toho, aby utrpela jeho chuť. Ovocné potešenie, ktoré oslavuje sladkosť prírody v jej najčistejšej podobe.
100 % jahodová príchuť, 0 % pridaného cukru
Schwartau Extra Zero Jahodový džem prináša autentickú chuť na slnku dozretých jahôd priamo na váš raňajkový stôl. A čo je na ňom najlepšie? Dosahuje to bez pridania kryštálového cukru. To znamená čistý ovocný pôžitok so zníženým obsahom kalórií.
Univerzálna nátierka a viac
Aj keď sa výborne hodí na toasty a žemle, jahodový džem Schwartau Extra Zero sa dá použiť na mnoho rôznych spôsobov. Možno ho použiť ako náplň do pečiva, ako základ dresingov alebo omáčok a dokonca aj ako polevu na dezerty.
Schwartauer Werke GmbH & Co KGLübecker Straße 49-55D-23611 Bad Schwartau
Klasická ovocná nátierka teraz aj úplne bez pridaného cukru* (*prirodzene obsahuje cukor). Vyrobená z 50 g ovocia na 100 g. Vegánska, bez laktózy a lepku a bez pridaných farbív a aróm
Bez pridaného cukru* *prirodzene obsahuje cukor
Cukor
Ovocný a lahodný
vegánsky
Bez pridaných farbív a aróm
Schwartau Extra Zero Strawberry (280 g)
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Zloženie
- Jahody, voda, sladidlo maltitolový sirup, koncentrát aróniovej šťavy, zahusťovadlo pektín, okysľujúca látka kyselina citrónová, konzervačná látka sorban draselný, sladidlo sukralóza, stabilizátor citran vápenatý
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 56 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 233 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 17,2 g Sacharidy, z toho cukor: 3,2 g Tuky: 0,2 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Vláknina: 1,3 g Bielkoviny: 0,4 g Soľ: 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 280 g
- Potravinársky podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGLübecker Straße 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Obchodný názov
- Extra jahodový džem so sladidlami
- Výrobca
- Schwartau Werke
- Číslo od výrobcu
- 84310
- EAN kód
- 401180084311304011800843113
- Skladovanie a použitie
- chladné a suché
- Zloženie
- Jahody, voda, sladidlo maltitolový sirup, koncentrát aróniovej šťavy, zahusťovadlo pektín, okysľujúca látka kyselina citrónová, konzervačná látka sorban draselný, sladidlo sukralóza, stabilizátor citran vápenatý
- Výživové údaje
- Kalorická hodnota: 56 kilokalórií (kcal) Kalorická hodnota: 233 kilojoulov (kJ) Sacharidy: 17,2 g Sacharidy, z toho cukor: 3,2 g Tuky: 0,2 g Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Vláknina: 1,3 g Bielkoviny: 0,4 g Soľ: 0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 280 g
- Potravinársky podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGLübecker Straße 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Obchodný názov
- Extra jahodový džem so sladidlami
- Výrobca
- Schwartau Werke
- Číslo od výrobcu
- 84310
- EAN kód
- 401180084311304011800843113
Hodí sa k tomu

Pomarančová marmeláda, 340 g
16,32 €/1l
5,55 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Schwartau Extra Zero Marhuľa bez pridaného cukru ovocná vegánska 280g
14,36 €/1kg
4,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra Zero čierna čerešňa bez pridaného cukru vegan 280g
18,36 €/1kg
5,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra marhuľová ovocná nátierka s menším množstvom cukru 300g
13,43 €/1kg
4,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

d’arbo 268994000 d’arbo Heidelbeer Konfitüre, 450,0 g
15,98 €/1kg
7,19 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

St. Dalfour ovocná nátierka jahodová nátierka džem 280g
13,70 €/1kg
3,89 €
Predajca: artbook-service

Malinový džem extra, 340 g
23,24 €/1l
7,90 €
Predajca: ItalianGourmetShop

Darbo kompót z divokých brusníc prírodný čistý jemný s trpkou príchuťou 400g
18,72 €/1kg
7,49 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

San Vicario mandarínková marmeláda BIO
21,79 €/1kg
5,23 €
Predajca: taleoo

Schwartau Extra čučoriedková raňajková ovocná nátierka vegánska 340g
15,32 €/1kg
5,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

St. Dalfour Ovocná nátierka Ginger Orange Spread Jam 280g
15,39 €/1kg
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kocky chleba na knedle na šesť kusov 250g
8,72 €/1kg
2,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick ovocná nátierka z čiernych ríbezlí 250g
23,20 €/1kg
5,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Darbo jahodový džem so sladidlami Kalorický 220g
0,02 €/1kg
4,73 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra jahodová raňajková ovocná nátierka vegánska 340g
11,94 €/1kg
4,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hydinové párky Meica, 6 kusov, 180 g
20,17 €/1kg
3,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vollkornknäcke - Roggen 200g | LINEA NATURA
10,40 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Schwartau Extra šípková ovocná nátierka na raňajky vegánska 340g
11,94 €/1kg
4,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Ovocná nátierka - černice 200g
39,80 €/1kg
7,96 €
Predajca: taleoo

Šunka, slanina, 1/8, cca 500 g - Mäsiarstvo Hell
34,76 €/1kg
17,38 €
Predajca: italia-genuss

Grashoff physalis džem Extra kolumbijské plody physalis 250g
26,80 €/1kg
6,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Extra malinová raňajková ovocná nátierka vegánska 340g
12,24 €/1kg
4,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Specialities Marmeláda z horkých pomarančov vegánska 350g
13,71 €/1kg
4,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Detská dutá figúrka Otec Vianoc v čokoláde na zavesenie 55g
330,91 €/1kg
18,20 €
Predajca: Anteros

Bezlepková roláda Kaiser 150g
18,80 €/1kg
2,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bifi Carazza Pizza Snack plnená pizzovou omáčkou Pšeničné pečivo 40g
27,00 €/1kg
1,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

BAHLSEN 81810 Vianočné sušienky perníkové srdcia Akora Edelherb - 150 g
61,73 €/1kg
9,26 €
Predajca: somnia24

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na vrchol !
Veľmi chutné a naozaj málo cal. !
Hodnotenie z 4. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 1. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller




















dielo Konfitre v mini nádobke, kartónová škatuľka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
50,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
29,89 €/1kg

Darbo ovocná nátierka mix džemov 100 kusov 2500g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(76)Počet hodnotení: 76
26,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,79 €/1kg

d’arbo 1120976004 d’arbo Naturrein Himbeer Konfitüre, 60 St.



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
41,13 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,48 €/1kg

Darbo ovocná nátierka z čiernych čerešní s prírodnou ovocnou príchuťou 2000g
27,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
13,69 €/1kg

Dužina z mučenky so semienkami 825g MARIMAX
6,29 €
Predajca: BRAT_PL
7,62 €/1l

Den gamle Fabrik Čierna ríbezľa ovocná nátierka 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(19)Počet hodnotení: 19
17,37 €
Predajca: AllYouNeed
45,71 €/1kg

Den Gamle Fabrik Čučoriedkový ovocný džem 380 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
17,99 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,88 €
Predajca: AllYouNeed
26,00 €/1kg

St. Dalfour Ovocná nátierka Ginger Orange Spread Jam 280g



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
4,37 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,39 €/1kg

Menz a Gasser džem extra porciovaný slivkový džem 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Menz a Gasser višňový džem extra porciovaný 2500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,61 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,24 €/1kg

Ovocná nátierka St. Dalfour marhuľová nátierka 280g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,58 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,36 €/1kg

Bonne Maman marhuľový džem z čerstvého ovocia 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
8,38 €
Predajca: AllYouNeed
22,65 €/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
9,32 €/1kg

VIŠŇOVÁ MYŠKA (70 % OVOCIE) BEZLEPKOVÁ225 g - ZWERGENWIESE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
5,41 €
Predajca: Biogo
0,02 €/1kg

Bonne Maman ríbezľové želé z čerstvých plodov 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Bonne Maman Tradičná čerešňová nátierka 370g



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,66 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,59 €/1kg

Mövenpick Forest Blueberry Gurmánska raňajková ovocná nátierka 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
5,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
20,60 €/1kg

Marmeláda z červenej cibule Stokes s balzamikovým octom a sirupom z červenej repy 265g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
7,98 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,11 €/1kg

Broskyňový džem pani Bridgesovej rafinovaný s Prosecco Preserve 340g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,30 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,05 €/1kg

Raňajková nátierka Mövenpick Raspberry Passion Fruit Gourmet 250g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,28 €/1kg