5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 2 kusy za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Institut Esthederm Intensive Retinol-Creme 50 ml2 162,00 €/1kg
108,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
SkinCeuticals Resveratrol B E Antioxydant6 497,67 €/1l
194,93 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dermalogica Active Moist 100 ml868,60 €/1l
86,86 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Darphin Intral upokojujúci krém867,00 €/1l
43,35 €
Predajca: PerfumTraders

Korres Grécky Jogurt Intenzívne Vyživujúci krém na tvár, 40ml
1 409,75 €/1l
65,65 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,39 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

GINZING bohatý energizujúci krém 30 ml
795,00 €/1l
23,85 €
Predajca: PerfumTraders

Mizon Cicaluronic hydratan krm 50 ml
555,40 €/1l
27,77 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Apivita Propolis-Schutzcreme, 50 ml
185,20 €/1kg
9,26 €
Predajca: Pharmacygreek

Uriage Roseliane Bohatý Krém 50ml
370 500,01 €/1kg
37,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Biovene Olejek rycynowy, 30ml
351,33 €/1l
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Intenzívny hydratačný denný krém Hyalurogel (bohatý hydratačný krém) 50 ml
246,00 €/1l
12,30 €
Predajca: VISO

DEXYANE MED upokojujúci regeneračný krém 100 ml
292,60 €/1l
29,26 €
Predajca: somnia24

SwissMedicus, Borsucza Maść, 125 ml
120,72 €/1l
15,09 €
Predajca: medpak_shop

Linola Radioderm Pflegecreme 50 ml
202,54 €/1kg
14,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ziaja, Okurkový krém, 100 ml
35,80 €/1l
3,58 €
Predajca: Glamperfeu

Weleda 009654, 75 ml
175,07 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Babor Skinovage hydratačný krém a krém bohatý na lipidy
990,00 €/1l
49,50 €
Predajca: VISO

Dior Hydralife Crema Hidratante 50ml
1 445,40 €/1l
72,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

SKIN1004 - Madagaskarský krém Centella, 30 ml
239,67 €/1l
7,19 €
Predajca: Pharmacygreek
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Tento intenzívne hydratačný gélový krém je obohatený o pravý grécky jogurt - tradičnú superpotravinu s upokojujúcimi vlastnosťami a vysokým obsahom probiotík. Ľahká textúra sa okamžite rozplýva na pokožke a hydratuje ju počas 48 hodín. Klinicky overená technológia šetrná k mikróbom poskytuje pokožke ochrannú bariéru a dodáva jej mimoriadne zdravý lesk. Obsahuje: Grécky jogurt, technológia šetrná k mikróbom, arómy, 100 % prírodný pôvod, dermatologicky testované
KORRES grécky jogurt
Superpotravina pre pokožku
Pravý grécky jogurt
KORRES je prvá značka, ktorá úspešne integrovala pravý jedlý jogurt do kozmetických prípravkov.
Je to výzva, pretože jogurt je živá zložka, ktorá obsahuje 4 000 mikroorganizmov. Trvalo tri roky výskumu a vývoja, aby sa zabezpečilo, že v kozmetických prípravkoch zostanú zachované všetky výhody pravého jogurtu.
Výhody gréckeho jogurtu
- Tajomstvo nespočetných generácií gréckych babičiek
- Tradičný domáci liek na podráždenie pokožky a spálenie od slnka
- Intenzívne chladí, hydratuje a upokojuje
- Bohatý na probiotiká a probiotiká na udržanie prirodzenej rovnováhy kožnej mikroflóry
Vytvára žiarivú a krásnu pleť
Super odolná, super hydratačná, super lesklá
Začnite prvou aplikáciou
Inovatívna ošetrujúca línia vyrovnáva a posilňuje vlastný mikrobióm pokožky. Intenzívne hydratuje, vyživuje, upokojuje a nádherne vonia.
Účinná kombinácia prírodných aktívnych zložiek a inovatívnej špičkovej technológie.
Grécka jogurtová línia na tvár ponúka pleti mnoho výhod:
- Hydratuje počas 48 hodín
- Upokojuje podráždenie a začervenanie
- Stabilizuje rovnováhu kožného mikrobiómu
| Očný gélMaskaObličajová | esenciaČistiaci | krémDenný krémDenná clona | |||
| 15 ml100 | ml30 | ml150 | ml40 | ml40 | ml |
48-hodinová aktívna hydratácia s probiotikami. Chladivý, nemastný krém obohatený o probiotiká z gréckeho jogurtu, zložky známej z gréckej tradície pre svoje hydratačné účinky.Microbiome Technology - technológia šetrná k mikróbom pre vyváženú a silnú pleť. Chráni a upokojuje unavenú pokožku. 100% prírodná vôňa. Dermatologicky testované. 94,7 % zložiek prírodného pôvodu.
Zloženie
Aqua/Water/Eau, propándiol, glycerín, kopolymér akrylátov sodných, C13-15 alkan, kaprylový/kapricový/myristický stearový triglycerid, kokokaprilát, hexyldecylstearát, Olej zo semien Passiflora Incarnata, prášok zo šťavy listov Aloe Barbadensis, algin, alfa-glukánový oligosacharid, kyselina askorbová, behenylalkohol, bisabolol, kaprylový glykol, celulózová guma, Cetearylalkohol, Chlorella Vulgaris Extract, Fosforečnan disodný, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Polyacrylate, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Lactic Acid, Lactobacillus, Laminaria Digitata Extract, Lecithin, Lonicera Caprifolium (Honeysuckle) Flower Extract, Lonicera Japonica (zimolez) Flower Extract, Maltodextrin, Maris Aqua/Sea Water/Eau De Mer, Menthyl Lactate, Microcrystalline Cellulose, Panthenol, Pentylene Glycol, Phenethyl Alcohol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Polymnia Sonchifolia Root Juice, Potassium Phosphate, Pullulan, Saccharide Isomerate, Salvia Hispanica Seed Oil, Serine, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sodium Hyaluronate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tocopheryl Acetate, Trehalose, Tridecane, Undecane, Urea, Xanthan Gum, Yogurt, Yogurt Powder, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Parfum/Fragrance.
Vyživující probiotický gelový krém
KORRES Greek Yoghurt Nährende probiotische Gel-Creme für normale & Mischhaut
Diese leistungsstarke, feuchtigkeitsspendende Gel-Creme mit klinisch erprobter mikrobiom-freundlicher Technologie bietet ein Schutzschild für die Haut und verleiht ihr einen ultimativen gesunden Glow.
Dermatologisch getestet. Für Vegetarier geeignet. Recycelbare Verpackung. Frei von Tierversuchen. 95 % prírodných zložiek.
Použitie:
Verwenden Sie eine haselnussgroße Menge des auf Wasserbasis formulierten Creme-Serums. Tragen Sie es morgens und abends auf Gesicht und Hals auf, dabei die Augenpartie aussparen.
Inhaltsstoffe:
Aqua/Water/Eau, propanediol, glycerín, sodný kopolymér akrylátov, c13-15 alkán, triglycerid kaprylovej/kapricovej/myristickej stearovej kyseliny, kokokaprilát, hexyldecylstearát, olej zo semien passiflora incarnata, prášok z listovej šťavy aloe barbadensis, algin, alfa-glukánový oligosacharid, kyselina askorbová, behenylalkohol, bisabolol, kaprylylglykol, celulózová guma, cetearylalkohol, extrakt z chlorelly obyčajnej, fosforečnan disodný, glycerylkaprilát, glycerylpolyakrylát, glycerylstearát citrát, hydrogenovaný etylhexylolivát, hydrogenovaný olivový olej bez obsahu mydla, hydrolyzovaný hyaluronát sodný, kyselina mliečna, laktobacily, extrakt z laminaria digitata, lecitín, extrakt z kvetov lonicera caprifolium (zimolez), výťažok z kvetov lonicera japonica (zimolez), maltodextrín, maris aqua/morská voda/eau de mer, mentyllaktát, mikrokryštalická celulóza, pantenol, pentylénglykol, fenetylalkohol, polyakrylátový crossspolymér-6, polyglyceryl-3 diizostearát, šťava z koreňa polymnia sonchifolia, fosforečnan draselný, pullulan, sacharid izomerát, olej zo semien šalvie hispánskej, serín, karboxymetylbeta-glukán sodný, hyaluronát sodný, glutaman diacetát tetrasodný, tokoferylacetát, trehalóza, tridekán, undekán, močovina, xantánová guma, jogurt, jogurtový prášok, extrakt z koreňa zázvoru (zingiber officinale), benzylalkohol, fenoxyetanol, kyselina salicylová, kyselina sorbová, parfum/voňavka.
Tento krémský gél bohatý na živiny s gréckym jogurtom od značky Korres je bohatý na hydratáciu a výživu pre vašu pokožku. S jemnou textúrou a bohatým zložením jogurtu dodáva pleti potrebnú starostlivosť. Vďaka svojim vlastnostiam je vhodný pre suchú pokožku, ktorá potrebuje intenzívnu starostlivosť. S týmto gélom bude vaša pleť hydratovaná a jemná. Objem: 40 ml.
Tento vysokoúčinný hydratačný gél-krém obsahuje pravý grécky jogurt bohatý na probiotiká, starodávnu superpotravinu upokojujúcu pokožku. Táto našľahaná textúra sa okamžite rozpustí v pleti a uvoľní časovo obmedzenú hydratáciu na 48 hodín. Klinicky overená technológia šetrná k mikrobiómu poskytuje štít pre váš dokonalý zdravý lesk. Poháňané: GRÉCKY JOGHURT - Dodáva okamžitý upokojujúci, chladivý pocit so superdávkou probiotík, ktoré vyživujú pokožku. MIKROBIÓMOVÁ TECHNOLÓGIA - Špičková technológia pomáha obnoviť rovnováhu pleti a zlepšuje vzhľad dehydratovanej, vystresovanej pleti. Vôňa 100 % prírodného pôvodu Dermatologicky testované 94,7 % obsahu prírodného pôvodu POUŽITIE: Aplikujte na tvár a krk, vyhnite sa oblasti očí. Nepoužívať pre deti do 3 rokov.
Korres Grécky jogurtový výživný probiotický gél-krém 40 ml
- Model
- 5203069106460
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Výživný krémský gél s gréckym jogurtom od značky Korres obsahuje tieto zložky: voda, glycerín, jogurtový ferment, kyselina hyalurónová, panthenol, vitamín E, extrakt z mandľového oleja, extrakt z harmančeka, arganový olej, extrakt z ruže, aloe vera, olivový olej, extrakt z ibišteka, extrakt z magnólie, olej z grapefruitu, linalool, limonén, kumarín, citrónová kyselina.
- Výrobca
- Korres
- Cieľové skupiny
- UnisexDetiDámy
- EAN kód
- 5203069106460
- Číslo od výrobcu
- 5203069106460_AD002540
- Model
- 5203069106460
- Hmotnosť
- 0.05 g
- Objem
- 40 ml
- Zloženie
- Výživný krémský gél s gréckym jogurtom od značky Korres obsahuje tieto zložky: voda, glycerín, jogurtový ferment, kyselina hyalurónová, panthenol, vitamín E, extrakt z mandľového oleja, extrakt z harmančeka, arganový olej, extrakt z ruže, aloe vera, olivový olej, extrakt z ibišteka, extrakt z magnólie, olej z grapefruitu, linalool, limonén, kumarín, citrónová kyselina.
- Výrobca
- Korres
- Cieľové skupiny
- UnisexDetiDámy
- EAN kód
- 5203069106460
- Číslo od výrobcu
- 5203069106460_AD002540
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Korres Greek Yoghurt Probiotic, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Hydratačný, All ages
850,75 €/1l
34,03 €
Predajca: NutraBestBG

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Korres Greek Yoghurt Probiotic, Ženy, 35+ rok / roky, Borovica, 30 ml
2 599,67 €/1l
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Stredný kreatívny box LEGO®
30,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

POLISPORT Bilby Maxi FF Zadná detská sedačka na bicykel - čierna/tmavosivá
70,36 €
Predajca: 2HMOTO

Korres Grécky Jogurt Intenzívne Vyživujúci krém na tvár, 40ml
1 409,75 €/1l
65,65 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
56,39 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Korres Care Black Pine 4d Bio-shapelift, Telové BB mlieko, 40 ml, Biela, Hydratačný, 1 kusov
858,50 €/1l
34,34 €
Predajca: PerfumTraders

OVČÍ KRÉMOVÝ JOGURT PRÍRODNÝ400 g - BERGERIE
0,02 €/1kg
6,11 €
Predajca: Biogo

FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvetlenia na bicykel, 20 luxov
27,09 €
Predajca: Dragtek-com

KORRES Citrusový sprchový gél 2×250 ml
24,58 €/1kg
15,24 €
Predajca: Pharmacygreek

NABBI Záhradná truhlica MBWL140 140 l - antracit
35,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SONGMICS Manažérska stolička, ergonomická, sklopné podrúčky, čierna
273,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ZMH LED stropné svetlo hviezdne nebo stropná lampa malá okrúhla 15W 3000K 21cm teplá biela moderná pre spálňu schodisko kuchyňa obývačka kancelária chodba
32,99 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: ZMH

Sprchový šampón Prija - povzbudzujúci čistiaci prostriedok na telo a vlasy so ženšenom - 100% prírodný, vhodný pre vegánov, testované (4 kusy)
72,50 €/1l
27,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Provantis

Stojacia lampa 'Newport' 1 x E27 Cream
56,99 €
Doprava zdarma
Predajca: premiumxl

Korres Care White Pine Meno, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Tvár, Hydratačný, Vyhladenie, All ages
726,00 €/1l
33,87 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,04 €
Predajca: MANADA

Jago® Trojnožková stojaca lampa - LED/H145cm/Ø45cm/E27, drevená trojnožka, látkové tienidlo, škandinávsky štýl - trojnožková stojaca lampa, lampa do obývačky
89,09 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
71,27 €
Predajca: Kokiska

Matrac 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónové pružinové jadro H3/H4
209,99 €
Predajca: hatservice

Knižnica VASAGLE s 6 policami, vintage štýl, rozmer 70 x 24 x 191,6 cm, drevená stojaca knižnica
63,99 €
Predajca: Houseland

Korres White Pine 2-krokový denný krém Meno Reverse 40 ml a pleťové sérum 15 ml
706,91 €/1l
38,88 €
Predajca: Pharmacygreek

Korres Care Oceanic Amber Edt Für Ihn, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Jantár, Korenie, Mäta, Kardamon
565,00 €/1l
28,25 €
Predajca: Pharmacygreek

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 512 GB, 200 MP, Zelená, Titán
Generálne opravený
640,90 €
Predajca: JANADO

Philips Viva Collection HR1832/00, Čierna, LED, 1 L, 0,5 L, 5,5 cm, 0,8 m
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Salvatore Ferragamo - F by Ferragamo pour Homme Black EDT 50ml
1 045,40 €/1l
52,27 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
75,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
419,17 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 678,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,85 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
80,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 603,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l