5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Wild - dezodorant v spreji, 150 ml105,87 €/1l
15,88 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Extase, Dezodorant Flowers,150 ml109 950,00 €/1kg
21,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
STR8 Original DEO spray 150 ml M66,60 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dezodorant v spreji 75ml191,73 €/1l
14,38 €
Predajca: PerfumTraders

AXE 8712561249119, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
27,13 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Deo Axe Dark Temptation 6 x 150ml Deospray Deodorant Bodyspray Herren
406,33 €/1l
66,95 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Axe Black 6 x 150 ml Deodorant v spreji Deodorant v spreji Deodorant v spreji Deodorant v spreji Deodorant dizajn
66,61 €/1l
59,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Telesný sprej Axe Anarchy pre ženy (6 x 150 ml) – balenie
49,94 €/1l
44,95 €
Predajca: Store-Germany

Axe Black Desodorante 150ml sprej
22,67 €/1l
3,73 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,40 €
Predajca: Glamperfeu

AXE_Wild Green Mojito & Cedarwood DEO sprej 150 ml
599,00 €/1l
34,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

AXE Anarchy For Her, Ženy, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
46,53 €/1l
6,98 €
Predajca: Store-Germany

Malizia Uomo Musk - Mužský dezodorant, 150ml
53,27 €/1kg
7,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty

Deodorant Axe Epic Fresh (150 ml)
599,00 €/1l
34,95 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Axe Excite Desodorante 150ml sprej
254,40 €/1l
12,72 €
Predajca: Zeitburg

Axe Deodorant Bodyspray Musk 150ml pre mužov
64,40 €/1l
9,66 €
Predajca: Denpoli-Venda

AXE Apollo, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
24,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

AXE 3976748002 AXE 48h Moschus Deo-Spray 150 ml
89,73 €/1l
13,46 €
Predajca: somnia24

Intesa Sexextreme Unisex dezodorant parfumov sprej 125ml
60,80 €/1l
11,22 €
-32%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,60 €
Predajca: Bugelo

Malizia Uomo, Zlatý deodorant vo spreji, 150 ml
57,93 €/1l
8,69 €
Predajca: MANADA

Axe, Black, Citric Acid, Anti-Perspirant, Deodorant Spray, For Men, 75 ml
42,00 €/1l
3,15 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pánský deodorant ve spreji
mandarinka,bergamot
geranium
tonka fazole,vanilka,egyptský balzám,santalové dřevo,cedr,pižmo
Dezodorant v spreji Axe Africa 150 ml je exkluzívny výrobok najvyššej kvality na starostlivosť o telo. Ak hľadáte tie najlepšie produkty osobnej hygieny, 100 % originálne výrobky Axe sú presne to, čo hľadáte.
- Objem: 150 ml
- Gender:
- Unisex
- Pánske
- Materiál: kov
- Balenie: kov
- Dôležité informácie: Obal výrobku sa môže líšiť v závislosti od propagačných akcií výrobcu alebo ročného obdobia. Rôzne balenia sú k dispozícii .
- Art:
- Hygiena
- Sprej
- Vlastnosti: Hygienická pomôcka je určená na použitie v domácnostiach, kde sa nachádza:
- Odparovač
- Voňavý
- Bez hliníkových solí
- Názov parfumu: Africa
- Trvanie: 48 hodín
AXe pomáha mužom vyzerať, voňať a cítiť sa dobre, aby sa mohli cítiť dobre počas celého dňa.Celotelový sprej, ktorý kombinuje zvodnú, dlhšie trvajúcu vôňu s účinnou dezodoračnou ochranou.Zažite efekt Ax kedykoľvek a kdekoľvek.
NÁVOD NA POUŽITIE
Odklopte vrchnú časť, aby ste odhalili trysku.Držte plechovku 15 cm od tela a stlačením trysky spustite postrek.Stačí rýchle nastriekanie na hrudník.
Africký dezodorant Axe 150 ml
AXE AFRICA DEODORANT 150ML VERDAMPFER
Dezodorant Axe Africa 150ml sprej
- Model
- Africa
- Hmotnosť
- 130 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- AXT
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8720181114441
- Číslo od výrobcu
- Africa
- Model
- Africa
- Hmotnosť
- 130 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- AXT
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 8720181114441
- Číslo od výrobcu
- Africa
Nebezpečenstvo
Repelenty používajte opatrne! Pred použitím si vždy prečítajte informácie o výrobku a označenie!
Nie je potrebný žiadny údaj
Bezpečnostné pokyny
Výstražné upozornenia
H225 Veľmi horľavá kvapalina a pary.
H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí.EUH066 Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Hodí sa k tomu

AXE 8712561249119, Muži, Deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, 48 h
27,13 €/1l
4,07 €
Predajca: LAVONIO

Telesný sprej Axe Anarchy pre ženy (6 x 150 ml) – balenie
49,94 €/1l
44,95 €
Predajca: Store-Germany

tidyPac box na sťahovanie TP110.005 575x295x335mm hnedý
6,23 €/1m
10,52 €
-66%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: PaperGod

Brut Attraction Totale Dezodorant w sprayu, 200ml
54 400,00 €/1kg
10,88 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Loomaid 4052926094249, Záchodová kefa s držiakom, Šedá, Nerezová oceľ, Biela, Nerezová oceľ, Silikón, 1 kusov
21,06 €
Predajca: Hagebau-Nadlinger

Monzana elektrický zabijak hmyzu UV TLD vnútorný vonkajší odpudzovač hmyzu pasca na muchy pasca na komáre lampa
38,73 €
Predajca: CMC_Online_Mall

AXE Africa sprchový gél 700 ml
12,69 €/1l
8,88 €
Predajca: LAVONIO

AXE Africa, Sprchovací gél, 250 ml, Muži, Telo
17,96 €/1l
4,49 €
Predajca: LAVONIO

Axe, Voňavý Dezodorant s extraktom z Divého Bergamotu a Ružového Korenia, 150 ml
117,80 €/1l
5,89 €
Predajca: LAVONIO

Bestway 58497, Pieskový filter, Čierna, Oranžová, Biela, Nadzemný bazén, 5700 L, 1100 L, 42300 L
292,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Malizia Uomo, Zlatý deodorant vo spreji, 150 ml
57,93 €/1l
8,69 €
Predajca: MANADA

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

AXE Africa, Sprchovací gél, 400 ml, Dospelí, Muži, Telo, 1 kusov
9,90 €/1l
3,96 €
Predajca: LAVONIO

XMaster akumulátorová príklepová vŕtačka 3 v 1, akumulátorový skrutkovač 21 V, sada akumulátorových vŕtačiek, príklepová vŕtačka, batériami 2x 2000 Ah
31,24 €
Doprava zdarma
Predajca: XMaster

AXE 3v1 sprchový gél Šampón Black XL Men Pánsky sprchový gél dermatologicky testovaný 12x 400ml Intenzívna starostlivosť pre mužov
1,25 €/1l
5,99 €
Predajca: LAVONIO

Apple iPhone 14 Pro, 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 17, Zlato
782,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Osviežovač vzduchu AXE REFILLABLE VENT Africa
1,56 €/1kg
31,10 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

10x filter pre náhradný filter DeLonghi DLS C002 SER 3017
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Osviežovač vzduchu AXE VENT Afrika
5,10 €/1kg
6,37 €
Predajca: eu-bay_de

Čierna sekera po holení (100 ml)
416,50 €/1l
41,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

vidaXL Vankúš 2 ks Výplň páperie/peří Ťažký 80x80 cm Biely
48,11 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

BiFi Original Roll 24 x 45g saláma v cestíčku Klobásový snack
48,43 €/1kg
52,30 €
Predajca: AllYouNeed

Axe Excite Desodorante 150ml sprej
254,40 €/1l
12,72 €
Predajca: Zeitburg

Braun Series 3 300s, Planžetový holiaci strojček, Čierna, 2 SensoFoil, LED, Batérie, Nikel-Metal Hydrid (nimh)
50,99 €
Predajca: esiteo

Juskys topper 180x200 cm z pamäťovej peny, 7-zónový ortopedický a priedušný, výška 7 cm, H2 - H3, - Akceptovateľné
152,00 €
Predajca: Kokiska

Novaliv zametacia metla Metla s teleskopickou násadou Uličná metla s násadou Záhradná metla Priemyselná metla Dvorná metla Univerzálna metla (1, záhradná metla) (Amazon SKU: 19435-1xks)
22,98 €
Doprava zdarma
Predajca: AMP-Onlineshop

Axe Sprchový gél a šampón 3 v 1 Dark Temptation XL pre dlhotrvajúcu sviežosť a vôňu po sprchovaní dermatologicky testované 400 ml 12 kusov
24,08 €/1l
28,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

AXE 3976748002 AXE 48h Moschus Deo-Spray 150 ml
89,73 €/1l
13,46 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super článok
Axe Africa je najlepší dezodorant, aký som doteraz používal... veľmi jemná a dlhotrvajúca vôňa.
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

A&H Wacholderbeeren-Stick Deodorant 71g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
59,90 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Kokosová palma - 73 g - Vôňa paliem - Old Spice Fiji
16,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Lemonbite
205,34 €/1l

Old Spice | Dezodorant v tyčinke - Fiji - 85 g - Bez hliníka - Dlhotrvajúca ochrana - Svieži pocit



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,99 €
Predajca: Lemonbite
164,59 €/1l

Old Spice | Dezodorant - Pure Sport - 63 g - 48-hodinová ochrana - svieži a pohodlný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
6,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
87,14 €/1l

INCIA Prírodný dezodorant v guličke pre mužov 50 ml
14,10 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,67 €
Predajca: Exporgin
273,40 €/1l

Dezodorant Extreme Blast Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,89 €
Predajca: Lemonbite
90,66 €/1l

Športový dezodorant Degree pre mužov 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
91,97 €/1l

Mitchum Mountain Air Deodorant pre mužov 96 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,99 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,49 €
Predajca: Lemonbite
88,44 €/1l

Degree | Dezodorant pre mužov - Arctic Edge - 85 g - Svieža vôňa - 48-hodinová ochrana - Bez hliníka
7,99 €
Predajca: Lemonbite
94,00 €/1l

Degree | Antiperspirant - Dezodorant - 74 g - 72-hodinová ochrana - Starostlivosť o telo
7,99 €
Predajca: Lemonbite
107,97 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Shower Fresh, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 65 g.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,99 €
Predajca: Lemonbite
61,38 €/1l

Lady Speed Stick | Antitranspirant, Shower Fresh, alkoholfreies Antitranspirant, dezodorant 36,9 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
3,69 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
Predajca: Lemonbite
94,58 €/1l

Lady Speed Stick | Antiperspirant, Wild Freesia, antiperspirant bez alkoholu, dezodorant 39,6 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(25)Počet hodnotení: 25
4,49 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
102,31 €/1l

Dezodorant v tyčinke Levanduľa Essentials A&H 71 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
6,99 €
Predajca: Lemonbite
98,45 €/1l

Cool Rush Degree dezodorant v tyčinke 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,49 €
Predajca: Lemonbite
85,39 €/1l

Dezodorant pre mužov Cool Comfort Degree 76 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,49 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,99 €
Predajca: Lemonbite
78,82 €/1l

Speed Stick | Antiperspirant v tyčinke - 85 g - Classic Regular - 24-hodinová účinná ochrana pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: Lemonbite
49,90 €/1l

Speed Stick | Dezodorant bez vône - 85g - Antiperspirant - Starostlivosť pre mužov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
5,49 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
Predajca: Lemonbite
58,71 €/1l

Old Spice, Original, Antyperspirant w sztyfcie, 50ml (PRODUKT Z NIEMIEC)



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,99 €
Predajca: Lemonbite
79,80 €/1l

Rabanne Million Gold For Her, Ženy, Parfumovaný deodorant, Sprejový deodorant, Sprej, 150 ml, Kvetinový



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
33,64 €
Predajca: PerfumTraders
224,27 €/1l