5,0



Na základe 6 hodnotení
Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 4250382213055
43,00 €
215,00 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Výživové doplnky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI7195, 7195168,95 €/1l
33,79 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Omułek Zielonowargowy, BI779598,45 €/1l
19,69 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Panaseus doplnky stravy BI671065,95 €/1l
13,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Swanson doplnky stravy 3416, BI762217 890,00 €/1l
17,89 €
Predajca: medpak_shop

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 5247, BI5247
180,00 €/1l
36,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Cynk, BI5009
135,00 €/1l
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI5749
29 000,00 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

L-karnitín 680 mg vegánsky, 120 St KAP
196,67 €/1kg
20,65 €
Predajca: AbisZ-Markt

Abbey Valeriánske kvapky na upokojenie, 100 ml roztok
59,60 €/1l
5,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Witaminy Dla Oczu, 5751
32 000,00 €/1kg
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Ostrovit doplnky stravy BI9062
47,20 €/1l
14,78 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,44 €
Predajca: NutraBestBG

vitamaze Koenzým Q10 vegánske kapsule, 120 kapsúl
522,73 €/1kg
40,25 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Calcium 400 mg vegánske tablety, 180 tabliet
67,28 €/1kg
17,56 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kyselina hyalurónová 200 mg, 60 kapsúl
217,31 €/1kg
11,30 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kneipp Valeriána nočná 700mg 30Tbl.
186,00 €/1l
5,58 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 6171, BI6171
16 920,00 €/1kg
16,92 €
Predajca: Katomix

Vegavero Beta Karotén | 180 kapsúl | so 7 mg beta karoténu v kapsule zo 140 mg extraktu z mrkvy | vegánsky
1 169,61 €/1kg
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vegavero Organic Nettle Extracts | 120 kapsúl | výťažky z koreňov a listov | organická kvalita z Európy | vegánske
491,20 €/1kg
49,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitastrong Kolagén s kyselinou hyalurónovou - 2000 mg - 180 tabliet - koenzým Q10, biotín, vitamín C a D - podporuje pokožku, kĺby, vlasy a kosti
60,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Doppelherz systém Kolagénové fľaštičky na pitie, 30 ks. Ampulky
37,42 €/1kg
43,71 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Kyselina hyalurónová od spoločnosti Sanct Bernhard je takzvaný glykozaminoglykán, prirodzene biologická makromolekula.
Dobre viaže veľké množstvo vody. Kyselina hyalurónová je súčasťou kože, spojivového tkaniva, synoviálnej tekutiny a chrupavky.
Tento výrobok obsahuje aj vitamín C. Ten prispieva k tvorbe kolagénu, a tým k normálnej, zdravej funkcii kostí, chrupaviek a kože.
Odporúčané dávkovanie:
Užívajte 1 kapsulu denne s dostatočným množstvom tekutiny.
Odporúčanie: V prípade potreby sa odporúča použiť prípravok s vysokým obsahom tuku:
Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.
Zloženie: 1:
Kyselina hyalurónová (77 %), želatína, vitamín C, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, objemové činidlo mikrokryštalická celulóza.
Výživové informácie:
Dávkovanie: 1 kapsula
Porcie v jednej plechovke: 90
Analýza výživových látok:
Zloženie | V jednej kapsule (=denná dávka) | % odporúčaného množstva. Denná potreba podľa NRV* | Na 100 g kapsúl |
Kyselina hyalurónová | 500 mg | ** | 77 g |
Vitamín C | 40 mg | 50 | 6 g |
*NRV = referenčná hodnota živín pre denný príjem podľa nariadenia (EÚ) č. 1169/2011
**Nie je zatiaľ k dispozícii žiadne referenčné množstvo
Farba: Biela, Zelená. Hlavná farba: Hnedá.
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Kyselina hyalurónová (77 %), želatína, vitamín C, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, objemové činidlo mikrokryštalická celulóza.
- Výživové údaje
- Pozri popis.
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Kräuterhaus Sanct Bernhard
- Obchodný názov
- Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 4250382213055
- Výrobca
- Kräuterhaus Sanct Bernhard
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozri opis položky
- Číslo od výrobcu
- 864
- EAN kód
- 4250382213055
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Kyselina hyalurónová (77 %), želatína, vitamín C, protihrudkujúca látka stearan horečnatý, objemové činidlo mikrokryštalická celulóza.
- Výživové údaje
- Pozri popis.
- Hmotnosť
- 200 g
- Potravinársky podnik
- Kräuterhaus Sanct Bernhard
- Obchodný názov
- Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy 4250382213055
- Výrobca
- Kräuterhaus Sanct Bernhard
- Počet kusov
- 1
- Odporúčania pre konzumáciu
- Pozri opis položky
- Číslo od výrobcu
- 864
- EAN kód
- 4250382213055
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Cynk, BI5009
135,00 €/1l
27,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Activlab Pharma KreoActiv PLUS, 50 kapsúl, obsahuje tráviace enzýmy DigeZyme: amylázu, proteázu, laktázu, lipázu a celulázu
161,80 €/1l
8,09 €
Predajca: medpak_shop

Črevná flóra Vital Vegan Capsules 60 kapsúl
438,67 €/1kg
19,74 €
Predajca: AbisZ-Markt

Doppelherz | Active Hawthorn Coated Tablets | 90 obalených tabliet
65,20 €/1kg
4,89 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sanct Bernhard večerný pupalkový olej - 200 kapsúl
115,12 €/1kg
19,57 €
Predajca: LAVONIO

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Olej Z Czarnuszki Siewnej, BI2588
111,65 €/1l
39,00 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,33 €
Predajca: Katomix

Princess 529202, Teplovzdušná kefa, Teplé, Rovný valcový tvar, Čierna, Plast, Hák na zavesenie
46,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI9639
155,00 €/1l
31,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek
156 750,00 €/1kg
11,01 €
-43%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,27 €
Predajca: Katomix

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI5749
29 000,00 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

vitamaze Koenzým Q10 vegánske kapsule, 120 kapsúl
522,73 €/1kg
40,25 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Omega 3 1 000 mg rybieho oleja vo vysokej dávke - 90 kapsúl
143,24 €/1kg
24,78 €
Predajca: AbisZ-Markt

Infračervený teplomer Digitálny klinický teplomer Teplomer na telo Bezkontaktný bezdotykový teplomer pre dojčatá a dospelých Jas na čele LED Retoo
9,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Witaminy Dla Oczu, 5751
32 000,00 €/1kg
32,00 €
Doprava zdarma
Predajca: takemore

Akumulátorový vyžínač Einhell Power X-Change GC-CT 18/24 Li-Solo
64,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy Watch4 40 mm Bluetooth Black Neu
479,00 €
Predajca: G-Electronics

Bosch MUM58720, 3,9 L, Šedá, Červená, Nerezová oceľ, 1,1 m, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, Nerezová oceľ
312,35 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

allcura Cesnak Kapsule, 180 kapsúl
41,74 €/1kg
6,22 €
Predajca: AbisZ-Markt

3 kusy LED nočných svietidiel so stmievateľnou teplou bielou zásuvkou s detektorom pohybu a súmrakovým senzorom pre schody, spálňu, chodbu
29,39 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A++.
Predajca: lapamax

Wiltec box na bielizeň 105 L prírodný kôš na bielizeň s vekom z bambusu skladací box na bielizeň s vreckom na bielizeň s 2 priehradkami na triedenie špinavej bielizne
33,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Závesná tyč strieborná 115–200 cm, teleskopická, súprava vrátane príslušenstva, 3 držiaky, nerezová oceľ, závesná tyč s koncovkami
8,99 €
Predajca: Bestlivings

Povrchové nástenné svietidlo ROYA 204269242 Trio
24,78 €
Predajca: Feim-SK

Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
134,93 €/1kg
9,31 €
Predajca: AbisZ-Markt

Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
37,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MCombo kožené masážne kreslo TV kreslo polohovateľné otočné hojdacie kreslo vyhrievanie USB manuálne nastaviteľné pravá koža 7050BK
699,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyGoodHome

Klarstein kuchynský robot, hnetací stroj s 5 l miskou, 1800 W profesionálny kuchynský robot s hákom na cesto a šľahačom, univerzálny kuchynský robot so 6 stupňami, stroj na miešanie, hnetenie a šľahanie cesta
98,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Klarstein

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy Omułek Zielonowargowy, BI7795
98,45 €/1l
19,69 €
Predajca: medpak_shop

Vegavero Beta Karotén | 180 kapsúl | so 7 mg beta karoténu v kapsule zo 140 mg extraktu z mrkvy | vegánsky
1 169,61 €/1kg
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pupalkový olej
Hmotnosť 0,17 kgPočet kusov 1
skvelá pre zdravie
Hodnotenie z 15. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Hmotnosť 0,2 kgPočet kusov 1
Veľmi dobré!
Hodnotenie z 18. decembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ok
Hmotnosť 0,2 kgPočet kusov 1
Dobrý produkt
Hodnotenie z 9. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,17 kgPočet kusov 1
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,2 kgPočet kusov 1
Hodnotenie z 21. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 0,17 kgPočet kusov 1
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Kräuterhaus Sanct Bernhard doplnky stravy BI7195, 7195



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
33,79 €
Predajca: medpak_shop
168,95 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

BESTLAB BestBiotic (podpora črevnej mikroflóry) 30 kapsúl



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
33,39 €
Predajca: medpak_shop
66,78 €/1l

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Curcuma Complex – 30 kapsúl | Doplnok stravy k dennej strave



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
1 900,00 €/1kg