Detská autosedačka FableKids MIKARužová | 76-150 cm | Od 15 mesiacov | ECE R129/03
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(887)Počet hodnotení: 887
69,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(2194)Počet hodnotení: 2194
12,76 €
Predajca: NamdarStore
Kaiser jedlá sóda, 50 g
8,05 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
0,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Holste Arnold Kaiser Tablety jedlej sódy do kuchyne a domácnosti 100g
21,49 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Arm & Hammer Baking Soda 454g
61,56 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(18)Počet hodnotení: 18
27,95 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS
Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(860)Počet hodnotení: 860
Sklenená kanvica Ecosa s nastavením teploty | 40°C - 100°C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvetlenie | Kvalitná nerezová oceľ
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(445)Počet hodnotení: 445
29,90 €
Predajca: Enstore
Chutná príchuť | Ferrero Kinder Smotanové mlieko a chrumkavé 19g
172,63 €/1kg
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(10)Počet hodnotení: 10
3,28 €
Predajca: Heartforcards
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
23,00 €
Predajca: somnia24
Holste Arnold Kaiser jedlá sóda tablety do kuchyne a domácnosti 100g balenie 3
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(33)Počet hodnotení: 33
28,74 €
Predajca: odsellingaaa
Bullrich soľné žalúdočné tablety proti páleniu záhy (balenie 180 ks)
27,42 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(95)Počet hodnotení: 95
154,70 €
Doprava zdarma
Predajca: ClatronicCZSK
Ferrero Kinder tyčinky, veľké balenie po 36 kusoch (36 tyčiniek po 21 g)
26,85 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(36)Počet hodnotení: 36
20,30 €
Predajca: somnia24
ELIT Dubaj Čokoláda 90g.
54,78 €/1kg
3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(26)Počet hodnotení: 26
4,93 €
Predajca: Unicat-Candy
Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(368)Počet hodnotení: 368
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE
2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2123)Počet hodnotení: 2123
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore
SONNI zrkadlová skrinka kúpeľňová LED s 3-farebným osvetlením 105x65cm zásuvka na holiaci strojček dotyková 3-dverová nerezová oceľ bezšnúrové prevedenie závesov
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(58)Počet hodnotení: 58
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
21,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Ferrero Kinder Tronky (5 tyčiniek, 90g balenie)
60,00 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
5,40 €
Predajca: Heartforcards
Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(676)Počet hodnotení: 676
499,00 €
Predajca: G-Electronics
Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(144)Počet hodnotení: 144
13,95 €
Predajca: Bestlivings
Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(1367)Počet hodnotení: 1367
11,99 €
Predajca: Mobileking
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 4,0
4,0Na základe 1 hodnotenia
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%
100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.