4,3



Na základe 4 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Medverita ALA 600 mg kyselina alfa-lipoová 100 K17,19 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Hydrominum, 30 tabletek538 750,01 €/1kg
21,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Glukosamín kapsuly 50 kapsúl244,10 €/1kg
24,41 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
7Nutrition Lactoferrin 90% 100Mg 60Cap143,90 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Vitabay VB1655, Jeden vitamín
97,17 €/1kg
34,01 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitabay Vitamín D3 Depot 20000 IU + vitamín K2 200 mcg, 180 tabliet
525,09 €/1kg
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Malát horečnatý 1000 mg vegánska vysoká dávka, 180 St TAB
97,65 €/1kg
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

ForceVital
113,47 €/1l
34,95 €
Predajca: Natucap

Vitamín C+Biophla 1000mg Hd, 250 St TVW
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamín C + bioflavonoidy 1000 mg vegánska vysoká dávka, 500 St TVW
45,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitabay VB1613, Jeden vitamín
69,57 €/1kg
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitabay VM1722, Jeden vitamín
54,17 €/1kg
21,67 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kvercetín s vitamínom C, 60 kapsúl
141,95 €/1kg
11,64 €
Predajca: AbisZ-Markt

Taxofit Vitamín C 1300 tabliet 30 kapsúl
4,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamín B komplex, 100 St TAB
91,70 €/1kg
8,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

EHN Vitamín E 100 kapsúl, 60 kapsúl
258,42 €/1kg
14,73 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kapsule betakaroténu + vitamín C+E 60 kapsúl
17,88 €
Predajca: AbisZ-Markt

DOPPELHERZ Vitamín E 600 N Softgels
147,08 €/1kg
19,12 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Jeden vitamín
- Forma:
- kapsula
- Vhodné pre:
- Dospelý
- Typ dávkovača:
- Fľaša
- Počet porcií v balení:
- 120
- Počet tabliet na porciu:
- 1
- Množstvo:
- 1
Kyselina R-alfa-lipoová 300 mg s kyselinou tioktovou kapsuly 120 ks - predmet: rôzne
- Zloženie
- Kyselina R-alfa-lipoová (75 %), protihrudkujúca látka mikrokryštalická celulóza (celulóza - vegánska), povlaková látka rastlinné vlákna (celulóza - vegánska) (obal kapsuly). Alergény: žiadne
- Hmotnosť
- 103 g
- Potravinársky podnik
- Vitabay C.V.Avenue Ceramique 2236221 KX MaastrichtNiederlande
- Obchodný názov
- Vitabay R-alfa-lipoová kyselina 300 mg kapsuly, 120 kapsúl
- Výrobca
- Vitabay C.V.
- Model
- 1er-Pack
- Počet kusov
- 120
- Odporúčania pre konzumáciu
- Perorálne kapsuly
- Číslo od výrobcu
- VB1143
- EAN kód
- 425055650143804250556501438
- Zloženie
- Kyselina R-alfa-lipoová (75 %), protihrudkujúca látka mikrokryštalická celulóza (celulóza - vegánska), povlaková látka rastlinné vlákna (celulóza - vegánska) (obal kapsuly). Alergény: žiadne
- Hmotnosť
- 103 g
- Potravinársky podnik
- Vitabay C.V.Avenue Ceramique 2236221 KX MaastrichtNiederlande
- Obchodný názov
- Vitabay R-alfa-lipoová kyselina 300 mg kapsuly, 120 kapsúl
- Výrobca
- Vitabay C.V.
- Model
- 1er-Pack
- Počet kusov
- 120
- Odporúčania pre konzumáciu
- Perorálne kapsuly
- Číslo od výrobcu
- VB1143
- EAN kód
- 425055650143804250556501438
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

Vitabay VB1655, Jeden vitamín
97,17 €/1kg
34,01 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitabay Vitamín D3 Depot 20000 IU + vitamín K2 200 mcg, 180 tabliet
525,09 €/1kg
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

Malát horečnatý 1000 mg vegánska vysoká dávka, 180 St TAB
97,65 €/1kg
27,83 €
Predajca: AbisZ-Markt

natural elements Bisglycinát horečnatý – Chelátovaný horčík – 180 kapsúl – 300 mg horčíka/deň
343,08 €/1kg
53,52 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

ForceVital
113,47 €/1l
34,95 €
Predajca: Natucap

PARKSIDE® 20 V duálna nabíjačka batérií "PDSLG 20 B1", 2 x 4,5 A
69,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Originálne diaľkové ovládanie televízora Panasonic N2QAYB000829
16,37 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky
2,21 €/1kg
39,84 €
Predajca: boni-shop

Benzínová kosačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | nízka hmotnosť 18 kg | zadný výhoz | 4-taktný motor | výška kosenia 25–55 mm | do 400 m²
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: FUXTEC

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
63,28 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,48 €
Predajca: Blumen-Senf

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Medverita ALA 600 mg kyselina alfa-lipoová 100 K
17,19 €
Predajca: medpak_shop

pre vás proteínová sila vanilka
57,17 €/1l
42,88 €
Predajca: foryou_eHealth

HERBAMEDICUS Calendula Balsam Masť 250ml (Schmees)
9,16 €/1l
2,29 €
Predajca: medpak_shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Vitamín C + bioflavonoidy 1000 mg vegánska vysoká dávka, 500 St TVW
45,34 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
1 373,33 €/1l
41,20 €
Predajca: PerfumTraders

Holste Kaiser prášok do pečiva pre kuchyňu a domácnosť jemne alkalický 250g
11,88 €/1l
2,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
415,00 €/1l
20,75 €
Predajca: VISO

Serum s vitamínom C Vichy Liftactiv Supreme, 15%, 20 ml
1 185 000,03 €/1kg
35,55 €
Predajca: BRASTYGroup

KOZIE MLIEKO 1 POČIATOČNÁ PRE Bábätká PO 6. MESIACU400 g - HLADKÉ
0,04 €/1kg
14,65 €
Predajca: taleoo

Vichy, Dercos Psolution, Szampon, 200 ml
97 100,00 €/1kg
19,42 €
Predajca: MANADA

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Vichy Dercos Szampon łupież suchy 390ml
51,23 €/1kg
22,54 €
Predajca: MANADA

Manuka - med na hojenie rán 30g
784,33 €/1l
23,53 €
Predajca: taleoo

Avitale Červený čajPolyuretánErh dávkovacie balenie, 20 g filtračné vrecko
33,47 €/1kg
3,28 €
Predajca: AbisZ-Markt

Cetaphil Hydratačný krém, 456 ml Krém
54,32 €/1l
24,77 €
Predajca: AbisZ-Markt

Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 500 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Nádoba
170,42 €/1kg
85,21 €
Predajca: taleoo

Vichy Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Dermatological Shampoo posilujúci šampón proti lupinám pre suché a farbené vlasy Refill 390 ml
28 800,00 €/1kg
28,80 €
Predajca: somnia24

Medisana IN 500, AC, 60 W, 230 V, 50 Hz, 1,3 kg, 135 x 92 x 195 mm
54,99 €
Doprava zdarma
Predajca: medisana
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%25% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
25%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 2. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som spokojný
Model 1er-Pack
Mám 51 rokov a 10 kíl nadváhy. Túto kyselinu alfa-lipoovú užívam už mesiac. Schudol som 1,5 kila. Neviem, či je to vďaka kyseline alfa-lipoovej, alebo nie, pretože som aktívny a športujem tri až štyrikrát týždenne. Ale už dlho sa mi nepodarilo schudnúť ani 200 g.
Hodnotenie z 7. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá znášanlivosť
Model 2er-Pack
Tento produkt už poznám. Potešila ma jeho dlhá trvanlivosť.
Hodnotenie z 5. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
nie je to aktívna forma
Model 1er-Pack
Cena je síce dobrá, ALE nie je biologicky dostupný. V takom prípade by bolo lepšie minúť o niečo viac a kúpiť si napríklad produkt od Sun***
Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Model 1er-Pack
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma

Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

Vita Elements Shilajit živica 50g Fulvová Kyselina Minerály Vitalita Výživový Doplnok



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
20,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
419,80 €/1kg

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Kolagén Pro - 540g : Prírodný I svalové tkanivo I kĺby I šľachy I väzy I BIOAKTÍVNY KOLAGÉN PEPTIDE ® (TENDOFORTE ® I FORTIGEL ® I BODYBALANCE ®) I vitamín C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
27,81 €
Predajca: PEAK
42,92 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(22)Počet hodnotení: 22
29,85 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
29,85 €/1l

Sedamin 30 kapsúl – upokojenie a podpora nervového systému



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg