Open Food 3760204931445, D, 388 kcal, 71,3 g, 97,1 g

4,43 €

88,60 € / 1kg

plus 15,00 € poštovné

Doprava k vám domov

st 7. – št 8. októbra
Nenechajte si ujsť!
Bonbóny a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Delisana sušienky s jahodovým džemom 135 g
Delisana sušienky s jahodovým džemom 135 g
121,14 €/1kg
18,99 €
-10%
16,96 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Sonko Čokoládové oblátky 36 g
Sonko Čokoládové oblátky 36 g
424,50 €/1kg
16,98 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Open Food 4002781099019, 200 g, C, 68,6 g, 95,6 g, Plast
Open Food 4002781099019, 200 g, C, 68,6 g, 95,6 g, Plast
16,15 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
3,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 8717438743318, 50 g, D, 384 kcal, 85 g, 0,9 g, 0,9 g
Open Food 8717438743318, 50 g, D, 384 kcal, 85 g, 0,9 g, 0,9 g
41,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Saint-Ange medové/jablkové pastilky - ručne vyrábané pastilky z Francúzska, 50g
Saint-Ange medové/jablkové pastilky - ručne vyrábané pastilky z Francúzska, 50g
88,60 €/1kg
4,43 €
Predajca: FeineHeimat
Obrázok produktu pre Open Food 4037719065057, 170 g, D, 239 kcal, 0,5 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4037719065057, 170 g, D, 239 kcal, 0,5 g, 0,5 g, 0,1 g
979,09 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
171,34 €
Predajca: SpiritsFlavour
Obrázok produktu pre Open Food 5900352015125, 480 kcal, 5,5 g, 62 g, 46 g, 22 g, 12 g
Open Food 5900352015125, 480 kcal, 5,5 g, 62 g, 46 g, 22 g, 12 g
16,20 €/1kg
3,73 €
-34%
2,43 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Kaiser Medové anízové feniklové cukríky 90 g
Kaiser Medové anízové feniklové cukríky 90 g
21,67 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,95 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Open Food 8006150000732, D, 183 kcal, 0,5 g, 1 g, 1 g, 86 g
Open Food 8006150000732, D, 183 kcal, 0,5 g, 1 g, 1 g, 86 g
174,50 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
21,99 €
-20%
17,45 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Open Food 5901414204990, 518 kcal, 7 g, 60 g, 27 g
Open Food 5901414204990, 518 kcal, 7 g, 60 g, 27 g
15,53 €/1kg
2,64 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Open Food 8717399035231, D, 380 kcal
Open Food 8717399035231, D, 380 kcal
206,33 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop
Obrázok produktu pre Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
Open Food 4037719066993, 200 g, B, 1665 kJ, 392 kcal, 70 g, 3 g
154,75 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
30,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Yellow-Webshop
Obrázok produktu pre Kinder Em eukal pastilky proti kašľu lesný jahodový med a 5 vitamínov 75g
Kinder Em eukal pastilky proti kašľu lesný jahodový med a 5 vitamínov 75g
21,95 €/1kg
1,80 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Em eukal Detské ovocné kvapky s divokou čerešňou a 5 vitamínmi 75g
Em eukal Detské ovocné kvapky s divokou čerešňou a 5 vitamínmi 75g
19,07 €/1kg
1,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4020400001113, D, 243 kcal, 0,2 g, 0,9 g, 0,9 g, 0,1 g
Open Food 4020400001113, D, 243 kcal, 0,2 g, 0,9 g, 0,9 g, 0,1 g
373,21 €/1kg
40,78 €
-23%
31,35 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Obrázok produktu pre Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
0,01 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
8,24 €
Predajca: LAVONIO
Obrázok produktu pre Open Food 4014400901788, 750 g, D, 424 kcal, 71,6 g, 8,4 g, 5,7 g
Open Food 4014400901788, 750 g, D, 424 kcal, 71,6 g, 8,4 g, 5,7 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
17,12 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Em eukal rakytníkové cukríky proti kašľu ovocné čerstvé bez cukru 75g
Em eukal rakytníkové cukríky proti kašľu ovocné čerstvé bez cukru 75g
23,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4037400409474, 200 g, D, 390 kcal, 0,03 g
Open Food 4037400409474, 200 g, D, 390 kcal, 0,03 g
7,20 €/1kg
1,44 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 3116740032700, 1 kg, D, 386 kcal, 61 g, 1 g, 1 g
Open Food 3116740032700, 1 kg, D, 386 kcal, 61 g, 1 g, 1 g
38,95 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
41,95 €
-7%
38,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Medovo-zázvorové pastilky Saint-Ange: Dotyk Francúzska pre vaše zmysly

Doprajte si oddych od každodenného života s medovo-zázvorovými pastilkami Saint-Ange a nechajte sa uniesť chuťovým zážitkom, ktorý poteší vaše zmysly. Tieto malé pochúťky z Francúzska spájajú sladkosť medu s pikantnou ostrosťou zázvoru a vytvárajú harmonickú kompozíciu, ktorá vás poteší.

Prečo by ste si mali vybrať medovo-zázvorové pastilky Saint-Ange:

  • Jedinečná chuť: Kombinácia medu a zázvoru je skutočnou lahôdkou pre každého, kto má rád niečo výnimočné. Sladký med a mierne pikantný zázvor sa navzájom dokonale dopĺňajú a poskytujú nezabudnuteľný chuťový zážitok.
  • Vysokokvalitné ingrediencie: Na výrobu našich pastiliek používame len vybrané suroviny najvyššej kvality. Med pochádza od francúzskych včelárov, ktorí sa o svoje včely starajú s veľkou starostlivosťou a oddanosťou. Zázvor je starostlivo vyberaný a dodáva pastilkám osobitnú chuť.
  • Tradičné remeslo: Medovo-zázvorové pastilky Saint-Ange sa vyrábajú vo Francúzsku podľa tradičných receptúr. Kladieme veľký dôraz na kvalitu a starostlivosť, aby sme vám mohli ponúknuť výrobok, ktorý spĺňa najvyššie štandardy.
  • Všestranný pôžitok: Či už ako malé osvieženie medzi jedlami, ako sladká pochúťka po jedle alebo ako upokojujúce gesto pre seba - medovo-zázvorové pastilky Saint-Ange sú vždy dobrou voľbou.
  • Praktické balenie: Pastilky sú k dispozícii v praktickom 50g balení, ktoré si môžete ľahko vziať so sebou. Príchuť z Francúzska tak budete mať vždy so sebou, nech ste kdekoľvek.

Vaše výhody na prvý pohľad:

  • Čisté potešenie: Potešte svoje zmysly jedinečnou chuťou medu a zázvoru.
  • Kvalita z Francúzska: Dôverujte kvalitnému spracovaniu a vybraným surovinám.
  • Tradičné remeselné spracovanie: Vychutnajte si výrobok, ktorý bol vyrobený s láskou a starostlivosťou.
  • Univerzálnosť: Či už doma alebo na cestách - pastilky vždy potešia.
  • Praktické balenie: Vezmite si so sebou chuť Francúzska, kamkoľvek pôjdete.

Objavte svet Saint-Ange:

Okrem medovo-zázvorových pastiliek ponúka Saint-Ange aj širokú škálu ďalších pochúťok z Francúzska. Objavte náš sortiment a nechajte sa inšpirovať rozmanitosťou našich výrobkov.

Na čo čakáte?

Presvedčte sa o kvalite a chuti medovo-zázvorových pastiliek Saint-Ange a doprajte si kúsok Francúzska pre svoje zmysly. Objednajte si ešte dnes a zažite chuťový zážitok, ktorý vás nadchne.

Výživové informácieMnožstvo
Energetická hodnota1630 kJ / 383 kcal
Tuk0,1 g
z toho nasýtené mastné kyseliny0,1 g
Sacharidy95,6 g
z toho cukor68,6 g
Bielkoviny0,1 g
Soľ0,1 g


Eco-score:
D
Energetická hodnota (na 100 g):
388 kcal
Obsah cukru (na 100 g):
71,3 g
Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
97,1 g
Zloženie
Cukor, glukózový sirup, 20 % med z Auvergne, prírodná zázvorová aróma a ďalšie prírodné arómy.
Výživové údaje
Priemerné výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1651 kJ / 388 kcal Tuky 0 g, z toho nasýtené 0 g Sacharidy 97,1 g, z toho cukor 71,3 g Bielkoviny 0 g Soľ 0 g
Hmotnosť
50 g
Rozmery
72 MM 72 MM 30 MM
Potravinársky podnik
OTC-Concept Bonbon-France, 7 ter rue des Ribes, 63170 Aubière
Obchodný názov
Medové/zázvorové pastilky
Výrobca
Open Food
EAN kód
3760204931445

Zloženie
Cukor, glukózový sirup, 20 % med z Auvergne, prírodná zázvorová aróma a ďalšie prírodné arómy.
Výživové údaje
Priemerné výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1651 kJ / 388 kcal Tuky 0 g, z toho nasýtené 0 g Sacharidy 97,1 g, z toho cukor 71,3 g Bielkoviny 0 g Soľ 0 g
Hmotnosť
50 g
Rozmery
72 MM 72 MM 30 MM
Potravinársky podnik
OTC-Concept Bonbon-France, 7 ter rue des Ribes, 63170 Aubière
Obchodný názov
Medové/zázvorové pastilky
Výrobca
Open Food
EAN kód
3760204931445
Hodí sa k tomu
Bestseller
Obrázok produktu pre Barkleys Mini mentolky s príchuťou škorice bez cukru 15g
Barkleys Mini mentolky s príchuťou škorice bez cukru 15g
112,67 €/1kg
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Saint-Ange medové/jablkové pastilky - ručne vyrábané pastilky z Francúzska, 50g
Saint-Ange medové/jablkové pastilky - ručne vyrábané pastilky z Francúzska, 50g
88,60 €/1kg
4,43 €
Predajca: FeineHeimat
Obrázok produktu pre Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g
Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g
8,34 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Originálne Sylter Brisen-Klömbjes červené ovocné želé cukríky bez cukru s aloe vera, 70 g cukríkov
Originálne Sylter Brisen-Klömbjes červené ovocné želé cukríky bez cukru s aloe vera, 70 g cukríkov
42,29 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,96 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g
Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g
10,46 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Barkleys Eukalyptové pastilky s mätovou príchuťou bez cukru 15g
Barkleys Eukalyptové pastilky s mätovou príchuťou bez cukru 15g
112,67 €/1kg
1,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Küfa A a C plátky ovocné cukríky s pomarančom a citrónom 200g
Küfa A a C plátky ovocné cukríky s pomarančom a citrónom 200g
15,60 €/1kg
3,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4009077031371, Palmový olej, 90 g, D, e330, e428, 343 kcal, 67 g
Open Food 4009077031371, Palmový olej, 90 g, D, e330, e428, 343 kcal, 67 g
24,78 €/1kg
2,23 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Küfa egreše ovocné farebné ovocné cukríky 5 druhov 200g
Küfa egreše ovocné farebné ovocné cukríky 5 druhov 200g
17,10 €/1kg
3,42 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
72,20 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
14,44 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Barkleys Spearmint s príchuťou mäty piepornej v kovovej plechovke 50g
Barkleys Spearmint s príchuťou mäty piepornej v kovovej plechovke 50g
39,80 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
1,99 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Konferenčný stolík s funkciou, stolík do obývačky Hilmar - výškovo nastaviteľný/rozšíriteľný - Imitácia dub Artisan/antracit - 110-165x67 cm
Konferenčný stolík s funkciou, stolík do obývačky Hilmar - výškovo nastaviteľný/rozšíriteľný - Imitácia dub Artisan/antracit - 110-165x67 cm
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 8
391,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Em eukal Fresh Pastilles Wild Berry bez cukru kovová plechovka 20g
Em eukal Fresh Pastilles Wild Berry bez cukru kovová plechovka 20g
94,00 €/1kg
1,88 €
Predajca: AbisZ-Markt
Obrázok produktu pre Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
8,18 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
16,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
Karamelové sušienky Lotus Biscoff 150 ks.
26,39 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 14
24,74 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Open Food 8717438743318, 50 g, D, 384 kcal, 85 g, 0,9 g, 0,9 g
Open Food 8717438743318, 50 g, D, 384 kcal, 85 g, 0,9 g, 0,9 g
41,60 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Mentos Rainbow 3 rolky žuvacích pastiliek s ovocnou príchuťou 7 príchutí 114g
Mentos Rainbow 3 rolky žuvacích pastiliek s ovocnou príchuťou 7 príchutí 114g
17,07 €/1kg
1,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Open Food 4002590140988, Palmový olej, 50 g, Vitamin C, 50 g, C, e296, e420, e420ii, e953, e960, e965, e965ii
Open Food 4002590140988, Palmový olej, 50 g, Vitamin C, 50 g, C, e296, e420, e420ii, e953, e960, e965, e965ii
62,00 €/1kg
1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5Počet hodnotení: 1
3,10 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
Smint Clean Breath Peppermint Náhradná náplň Veľké úsporné balenie 1500 ks mätových pastiliek v fóliovom vrecku, na doplnenie, bez cukru, 2 hodiny sviežeho dychu
104,71 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
109,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomický 7-zónový matrac zo studenej peny | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 a H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2796
74,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Amo kávové cukrovinky 1 kg
Amo kávové cukrovinky 1 kg
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
13,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
Chladivé kávové mini cukríky jednotlivo balené mini cukríky 3000g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 8
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
Wawel Michałki Zamkowe z Orzechami 1 kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
28,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
Lindt Pralines Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
25,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
72,74 €/1kg
Obrázok produktu pre Milky Clouds Vanilkové marshmallows so slivkou 1 kg
Milky Clouds Vanilkové marshmallows so slivkou 1 kg
24,99 €
-4%
23,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
23,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
Bielkovinové pyramídové chrumky so syrom a cibuľovou príchuťou, bez lepku 60 g - POPCROP
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
31,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
Cool Mini sladkosti mliečny krém jednotlivo balené vo vrecku 3000g
33,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
11,27 €/1kg
Obrázok produktu pre Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ
Open Food 4020400893039, Palmový olej, 120 g, C, e950, e951, e953, e965, e965ii, Menthol, Herb, E950, E965Ii, Essential Oil, E951, Sweetener, E965, Eucalyptus Oil, E953, Herb..., 993 kJ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
7,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
66,58 €/1kg
Obrázok produktu pre Mampfi jedlý papier karamel 290g
Mampfi jedlý papier karamel 290g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 13
10,23 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
35,28 €/1kg
Bestseller
Obrázok produktu pre Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
Werther’s® Original 706758 Werther’s® Original Caramelts Bonbons 153,0 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,91 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
19,02 €/1kg
Obrázok produktu pre Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
Cool Bunte cukríky so 4 druhmi ovocných príchutí 1000g
4,79 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
4,79 €/1kg
Obrázok produktu pre Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
Head Bangers Balls Crazy Sour príchuť malina a jahoda 135g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,26 €/1kg
Obrázok produktu pre Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
Čokoládové oblátky Manner v tvare srdca s pomarančovou krémovou náplňou 300g
7,85 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS
28,99 €/1kg
Obrázok produktu pre Pop Rocks Strawberry 7g
Pop Rocks Strawberry 7g
21,17 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
2 646,25 €/1kg
Obrázok produktu pre Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
Agilus sladené mandle, biele svadobné mandle 750g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
19,55 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
26,07 €/1kg
Obrázok produktu pre Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Frigeo Ahoj Brause Bonbons 1,8
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 14
13,38 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,43 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
Küfa malinové ovocné cukríky s malinovou príchuťou 700 kusov 2000g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
16,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,18 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g
Küfa A a C plátky ovocné sladkosti s pomarančom a citrónom 2000g
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 17
16,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,34 €/1kg
Obrázok produktu pre Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g
Küfa Euka mentolové cukríky s eukalyptom cca 400 ks 2000g
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 5
20,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
10,46 €/1kg