5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml1 374 166,70 €/1kg
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml258,33 €/1l
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos142,50 €/1l
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Obnovujúci olej na vlasy s olejom z pšeničných klíčkov a skvalanom279,90 €/1l
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Hask Arganový olej Reparaturöl 117ml
88,36 €/1l
15,64 €
Predajca: somnia24

Aussie Miracle Oil Reconstructor Softener 100 ml
202,70 €/1l
20,27 €
Predajca: Bugelo

Farmavita Argán Sublime Elixír 100ml
191,50 €/1l
19,15 €
Predajca: MANADA

Cameleo Color Care Naprawcze serum do wosw farbowanych, 55ml
247,09 €/1l
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Wella Oil Reflections Luminous Vyhladzujúci olej 30 ml
410,00 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment Light 50 ml
674,80 €/1l
33,74 €
Predajca: MANADA

Bouclème Curls Redefined Revive 5 olej na vlasy 100ml
378,60 €/1l
37,86 €
Predajca: Parfumtoi

Ogx Obnovujci arganov olej na vlasy 118 ml
117,27 €/1kg
17,59 €
Predajca: Zeitburg

Lakme Dwufazowa odżywka bez spłukiwania do wszystkich rodzajów włosów, 200ml
48 866,66 €/1kg
14,66 €
Predajca: BRASTYGroup

Rozjasňujúci olej Sassoon 100ml
156,63 €/1kg
29,76 €
Predajca: PerfumTraders

Framesi Morphosis Sublimis Oil Celodenná emulzia 150ml
133,00 €/1l
19,95 €
Predajca: Friseurtotal

Guhl hydratačný vyživujúci kondicionér s rakytníkovým olejom 200ml 4-pack
140,60 €/1l
28,12 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lakme Teknia Arganový olej Suchý olej 125ml
175,36 €/1l
21,92 €
Predajca: Tersorte

Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 60 ml
205,00 €/1l
12,30 €
Predajca: Aliver

Marion Olejki Orientalne Odżywienie włosów, 30ml
261 000,01 €/1kg
13,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

KATIVA ARGAN 4 OILS, olej na vlasy, 100 ml
174,20 €/1l
17,42 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Predstavujeme L'ANZA Keratin Healing Oil Emergency Service Part B, vysokokvalitnú vlasovú kúru určenú na výživu a regeneráciu poškodených vlasov.
• Napustený keratínom na posilnenie a obnovu prirodzenej štruktúry vlasov.
• Pomáha obnovovať rozštiepené končeky a redukovať krepovatenie pre hladšie a zdravšie vlasy.
• Poskytuje okamžitú hydratáciu a lesk bez zaťaženia vlasov.
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Vlasové kúry značky L’ANZA z kolekcie boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce suché vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 295 ml.
L'ANZA Keratin Healing Oil Emergency Service Part B je vysokokvalitná vlasová kúra, ktorá vyživuje a obnovuje poškodené vlasy.- Obohatená o keratín, ktorý posilňuje a obnovuje prirodzenú štruktúru vlasov.- Pomáha opraviť rozštiepené končeky a redukuje krepovatenie pre hladšie a zdravšie vlasy.- Okamžite hydratuje a dodáva lesk bez zaťaženia vlasov.
- Hmotnosť
- 329 g
- Objem
- 295 ml
- Zloženie
- Voda/Eau (Aqua), Cetearyl Alcohol, Glycereth-26, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxyamodimethicone, Keratin Amino Acids, Calendula Officinalis Flower Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Orchis Morio Flower Extract, Gardenia Florida Flower Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Echinacea Purpurea Extract, Dimethiconol Cysteine, Hydroxypropyl Bis-Hydroxyethyldimonium Chloride, Ceramide NP, Citrus Limon Fruit Extract, Fumaria Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract, Fumaric Acid, Aleurites Moluccanus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Dimethiconol Meadowfoamate, Sodium PCA, Zinc Pca, Magnesium Pca, Manganese Pca, Ergothioneine, Hydroxyethylcellulose, Saccharide Hydrolysate, Magnesium Aspartate, Glycine, Alanine, Creatine, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polyether-1, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, C11-15 Pareth-7, C12-16 Pareth-9, Glycerin, tridecet-12, dimetikón, cetrimoniumchlorid, steartrimoniumchlorid, močovina, benzotriazolylbutylfenolsulfonát sodný, buteth-3, tributylcitrát, etylhexylmetoxycinamát, EDTA disodná, hydroxid sodný, butylénglykol, vôňa (parfum), benzylalkohol, citral, geraniol, hexylcinnamal, limonén, linalool
- Výrobca
- L'anza
- Počet kusov
- 18
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6540502901040654050290104
- Hmotnosť
- 329 g
- Objem
- 295 ml
- Zloženie
- Voda/Eau (Aqua), Cetearyl Alcohol, Glycereth-26, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxyamodimethicone, Keratin Amino Acids, Calendula Officinalis Flower Extract, Centaurea Cyanus Flower Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Orchis Morio Flower Extract, Gardenia Florida Flower Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Echinacea Purpurea Extract, Dimethiconol Cysteine, Hydroxypropyl Bis-Hydroxyethyldimonium Chloride, Ceramide NP, Citrus Limon Fruit Extract, Fumaria Officinalis Flower/Leaf/Stem Extract, Fumaric Acid, Aleurites Moluccanus Seed Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Dimethiconol Meadowfoamate, Sodium PCA, Zinc Pca, Magnesium Pca, Manganese Pca, Ergothioneine, Hydroxyethylcellulose, Saccharide Hydrolysate, Magnesium Aspartate, Glycine, Alanine, Creatine, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Polyether-1, Cinnamidopropyltrimonium Chloride, C11-15 Pareth-7, C12-16 Pareth-9, Glycerin, tridecet-12, dimetikón, cetrimoniumchlorid, steartrimoniumchlorid, močovina, benzotriazolylbutylfenolsulfonát sodný, buteth-3, tributylcitrát, etylhexylmetoxycinamát, EDTA disodná, hydroxid sodný, butylénglykol, vôňa (parfum), benzylalkohol, citral, geraniol, hexylcinnamal, limonén, linalool
- Výrobca
- L'anza
- Počet kusov
- 18
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6540502901040654050290104
Hodí sa k tomu

L'ANZA Keratin Healing Oil Intensive Hair Masque vyživujúca maska na vlasy pre suché a poškodené vlasy 210 ml
240,00 €/1l
50,40 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Vysávač na pranie Lehmann Ultrawash All-in-One 2000, vysávač na koberce a čalúnený nábytok, vysávač na mokré/suché vysávanie s 20-litrovou nádobou a príslušenstvom
69,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

smartboxpro prepravný box na balíky MAIL BOX, veľkosť: S, žltá - 1 kus
167,35 €/1m
41,67 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Vysávač na čalúnenie + koberce HYDRO 7500 vrátane 1l šampónu - vysávač 4v1 na mokré/suché vysávanie 1200 W 20l objem 16 kPa sací výkon - čistič čalúnenia Profesionálne čistiace zariadenie
179,99 €
-35,09 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
144,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Albatros-Shop

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
47,50 €/1l
23,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Prístroj Darsonval na vysokú frekvenciu na starostlivosť o tvár, masážny prístroj na odstránenie akné s elektrodou, ultrazvukový prístroj na kozmetickú starostlivosť o pleť – značka Retoo
19,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Honor N Series 70, 16,9 cm (6.67"), 8 GB, 128 GB, 54 MP, Android 12, Čierna
487,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Skladací záhradný a kempingový vozík – plážový vozík s vreckami, nosnosť do 100 kg
28,45 €
Predajca: ALLBAG

Detský bicykel 16 palcov 4-6 roky Heart Bike ružová Sun Baby
126,77 €
-6,78 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
119,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Babyboutik

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Intex 64428 Deluxe Ultra Plush Queen nafukovací matrac 152x203x46 cm - 203 cm
75,07 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYS

Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim Graphite Black
256,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Granitan - Granitový drez - Drez 44,5x41,5 cm - Kuchynský drez čierny - s batériou a sifónom - TEOR
189,99 €
Predajca: Granitan

Záhradný Vankúš 40X40X8Cm Ita Home & Garden Lisa
7,89 €
Predajca: Dragtek-com

Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Čierna, Titán
Generálne opravený
748,12 €
Predajca: NESATEC

Dáždnik Vreckový dáždnik Stormy Automatický dáždnik Open-Close pre ženy Muži Red
22,26 €
Predajca: odsellingaaa

Dreame Hair Gleam, 110000 ot/min, 65 m/s, 55 m³/h, 59 dB, Šedá, 1600 W
268,94 €/1kg
88,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple iPhone 13 Pro 128GB Sierrablau
Generálne opravený
385,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Jersey prestieradlo 80x160 - 80x180 cm, 100% bavlnené prestieradlo, čierne
14,68 €
Predajca: magita

Komfortec, vodoodolný poťah na matrac, 90x200 cm | Priedyšný, bez šušťania, s
25,90 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: everybuy_at

Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Kärcher RM 519, Čistič kobercov, Tekuté, Koberec, Koberec, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
13,86 €/1l
13,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Xiaomi Redmi Note 13 5G 256 GB Dual-Sim Ocean Teal
450,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Skladací prepravný vozík Gardlov 23084
50,00 €
Predajca: Ekoflam
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 12. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobre!
Absolútne odporúčané
Hodnotenie z 16. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Arkemusa | Arganový olej na vlasy 75 ml - Hydratácia a lesk - profesionálna starostlivosť o suché vlasy
11,50 €
Predajca: HAIRSALE
153,33 €/1l

Aliver batanový olej na vlasy a pleť - 120 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,90 €
Predajca: Aliver
149,17 €/1l

Olej na vlasy a pleť Aliver 3v1 - rozmarínový & mätovým & tekvicový olej - 60 ml
14,90 €
Predajca: Aliver
248,33 €/1l

Aliver posilňujúci olej na vlasy - 60 ml
16,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,50 €
Predajca: Aliver
258,33 €/1l

Rozmarínové olejové kapsule na vlasy Aliver - 40 ks
13,80 €
Predajca: Aliver
153,33 €/1kg

Goldwell TAMING OIL, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Normálne vlasy, Zmäkčovadlo, Kokos



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
14,25 €
Predajca: MAGUHAAR
142,50 €/1l

Davines 8004608247593, Olej na vlasy, 135 ml, Všetky typy vlasy, Lesk



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
52,90 €
Predajca: Serica
391,85 €/1l

Alfaparf Milano - Semi di Lino Sublime Cristalli Liquidi Serum 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: MAGUHAAR
350,00 €/1l

Davines Olejek przeciw puszeniu do włosów suchych, 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
82,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 374 166,70 €/1kg

Softto+Plus Hadí olej - Olej na vlasy Olej na starostlivosť o vlasy, vitamín-E, hadí olej 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,00 €
Predajca: Exporgin
340,00 €/1l

Black Shine Rozmarínový olej na vlasy 50 ml – ošetrujúci olej na pokožku hlavy a vlasy
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Curls Multi-Benefit Oil multifunkčný suchý olej pre lesk vlnitých a kučeravých vlasov 100 ml
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR
91,67 €/1kg

Montibello Gold Oil Essence Tsubaki vlasový olej, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,00 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,00 €
Predajca: MAGUHAAR
333,33 €/1l

LIMBA kozmetika olej na vlasy RECHARGING ELIXIR 50 ml
18,99 €
Predajca: Keratinshop
379,80 €/1l

Sachajuan Intenzívny olej na vlasy 50ml
37,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Obnovujúci olej na vlasy s olejom z pšeničných klíčkov a skvalanom
28,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,99 €
Predajca: SuperMerchant
279,90 €/1l

Mamado Jamajský čierny ricínový olej s kokosom 150 ml.
13,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
93,27 €/1l

Ricínový olej 1000ml - Brat.pl Brat.pl
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
6,19 €/1kg

OLORCHEE Miracle Macadamia Oil regeneračný vlasový olej 50 ml
29,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,99 €
Predajca: SuperMerchant
379,80 €/1l

Dabur Amla olej na vlasy GOLD 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(16)Počet hodnotení: 16
8,99 €
Predajca: GTWorldofBeauty
44,95 €/1l