5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,39 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-51%
1,15 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Harmonické a ovocné, s jemnou citrusovou a jablkovou chuťou.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie Po otvorení skladujte v chlade a rýchlo spotrebujte.
Objem
0.75 l
Zloženie
Obsahuje tieto alergénne zložky: siričitany
Výživové údaje
V 100 ml Energetická hodnota: 126 kJ/30 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 6,9 g z toho cukry: 6,5 g Bielkoviny: <0,2 g Soľ: <0,1 g
Hmotnosť
1180 g
Potravinársky podnik
Peter Riegel Weinimport GmbH, Steinńcker 12, 78359 Orsingen, NIEMCY
Obchodný názov
Landparty - Biela nealkoholická 735ml
Výrobca
LandPartie
EAN kód
4024967012933
Objem
0.75 l
Zloženie
Obsahuje tieto alergénne zložky: siričitany
Výživové údaje
V 100 ml Energetická hodnota: 126 kJ/30 kcal Tuky: 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 6,9 g z toho cukry: 6,5 g Bielkoviny: <0,2 g Soľ: <0,1 g
Hmotnosť
1180 g
Potravinársky podnik
Peter Riegel Weinimport GmbH, Steinńcker 12, 78359 Orsingen, NIEMCY
Peter Mertes Bree Pinot Noir Pinot Noir Rose ovocný sladký 750ml
8,63 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
60CM LED svetelný pás pod skrinku s detektorom pohybu Bezdrôtové dobíjateľné 3 farebné svetlá Stmievateľné senzorové osvetlenie skrinky, strieborné
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(236)Počet hodnotení: 236
20,14 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home
Skladacia prenosná postieľka Overnight grey
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(69)Počet hodnotení: 69
69,99 €
Predajca: SHOPPINGROOM
sada 2 mriežok, kovová podpera na popínavé rastliny, záhradná mriežka tvarovateľná a skladacia, mriežka na uhorky so zemnými kolíkmi na viazanie káblov, mriežka na popínavé rastliny, 122 x 86 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
63,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GIANTEX
Pracovná doska kuchynská pracovná doska veľký výber laminátová pracovná doska kuchynský nábytok, farba:biela, dĺžka:80 cm
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
40,74 €
Doprava zdarma
Predajca: tradesw
Apple iPhone 16 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 18, Čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(860)Počet hodnotení: 860
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(173)Počet hodnotení: 173
475,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
Stół rozkładany EDDER Okrúhly Rozťahovací Jedálenský Stôl - Stôl s Kovovými Nohami 100 až 180 cm - Priemyselný Stôl do Obývačky - Šetrič miesta - 100 cm – Čierna
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
550,69 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-20,79 €
529,90 €
Doprava zdarma
Predajca: WFLGROUP
Zündapp Z802 – elektrické bicykel, model Trekking, 28 palcov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(674)Počet hodnotení: 674
999,00 €
Predajca: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX
Ohňostroj rozprávkové svetlá 200 LED Starburst svetlo 8 svetelných režimov Vodotesné vnútorné záhradné vianočné dekorácie, teplá biela
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(70)Počet hodnotení: 70
19,49 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax
Kölln Crispy Oatmeal Classic 72% celozrnné 375g
10,35 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,88 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Tanqueray nealkoholický 0,0% obj. 700ml
42,43 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(17)Počet hodnotení: 17
29,70 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Čistička vzduchu s pripojením k aplikácii Air+ Philips Series 600i AC0650/10
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(36)Počet hodnotení: 36
104,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Philips-eshop
Whirlpool Bestway čierny nafukovací bazén 180x66cm vrátane filtračného krytu čerpadla vyhrievanie masážna funkcia vonkajší bazén
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(40)Počet hodnotení: 40
493,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-24,99 €
469,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LUNOIRStudio
Pančucháče 20 den 52/54 čierne – dámske pančucháče vo veľkých veľkostiach s lycrou, pružné a pohodlné, matný vzhľad, vysoký pás, zosilnená špička, na každodenné nosenie + do kancelárie
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
1,99 €
Predajca: Bestlivings
Univerzálny box Keter Store It Out MAX cca v 125 x š 146 x h 82 cm, béžovo-hnedý
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(139)Počet hodnotení: 139
267,83 €
Predajca: PENTA
Dnia 1.2508.6028, Čierna, 5 W, 5 W, USB Typ-A, USB Typ-C, 76 mm, 43 mm
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(995)Počet hodnotení: 995
33,49 €
Doprava zdarma
Predajca: FatBat
AIORBER Inteligentný robot na čistenie okien s funkciou rozprašovania, dvojité rotačné mopy, diaľkové ovládanie, senzor AI, 5-vrstvové mikrovlákno, 5600Pa
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(60)Počet hodnotení: 60
79,99 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
-6%
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: OrberStore
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov
Hodnotenia zákazníkov
Priemerné hodnotenie: 5,0
5,0Na základe 3 hodnotení
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%
0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%
0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%
0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%
0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.